POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [14.09.2018, 10:39:58] • Świnoujście

Zaginęła kotka Ivi

Zaginęła kotka Ivi

fot. Czytelnik

Kotka mieszka przy ulicy Chełmońskiego i reaguje na swoje imię.

Ma jedyny w swoim rodzaju puszysty ogon. Jeśli ktoś ją widział proszę o kontakt na numer 690521027.


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Sobota [15.09.2018, 18:06:45] • [IP: 164.127.242.**]

02:38 - To nie czytaj, masz cały internet, wydrukowałbym ci go, ale nie mam tuszu w drukarce.

Gość • Sobota [15.09.2018, 13:11:14] • [IP: 95.166.56.***]

Czy się odnalazła??

Gość • Sobota [15.09.2018, 11:01:58] • [IP: 94.254.225.**]

Proszę dać znać jak się odnajdzie

Gość • Sobota [15.09.2018, 02:38:01] • [IP: 37.47.165.**]

DAJCIE JUZ SPOKÓJ Z TYMI ZAGINIONYMI KOTAMI! ILE MOŻNA O TYM CZYTAĆ?!

Gość • Piątek [14.09.2018, 22:51:15] • [IP: 178.238.253.***]

Wczoraj podobna widziałam przy balkonie na parterze od strony stokrotki skulona jakby się bała przy tej ulicy. Oby się znalazła szkoda kotka

Gość • Piątek [14.09.2018, 22:43:51] • [IP: 178.235.177.**]

imię?

Gość • Piątek [14.09.2018, 19:00:26] • [IP: 37.47.128.***]

I właśnie po takich komentarzach widać mierny poziom intelektualny te komentarze wystawiających.

Gość • Piątek [14.09.2018, 17:48:06] • [IP: 37.248.212.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [14.09.2018, 16:24:28] • [IP: 37.47.93.***]

Wczoraj wieczorem była ta kotka na Warszowie w okolicach ul.Barlickiego

Noemi • Piątek [14.09.2018, 16:16:26] • [IP: 31.0.82.**]

Oj jak wszyscy tu mają dużo do powiedzenia mam kota i sama wiem jak to wygląda sekunda i kota brak. Właścicielom życzę znalezienia kotka

Gość • Piątek [14.09.2018, 15:42:47] • [IP: 95.166.56.***]

Śliczna! Oby się odnalazła!

Gość • Piątek [14.09.2018, 15:02:11] • [IP: 158.26.131.**]

I co kogo to obchodzi-pewnie juz rozjechana przez smieciare!

Gość • Piątek [14.09.2018, 14:57:14] • [IP: 91.109.28.***]

Mewy srebrzyste zeżrą wszystkie koty w mieście i będzie spokój, przynajmniej na portalu iswinoujscie.

Gość • Piątek [14.09.2018, 14:29:06] • [IP: 46.134.85.***]

Tak to jest jak się próbuje udomowic dzikie koty

ceeżar • Piątek [14.09.2018, 14:07:14] • [IP: 78.133.244.**]

poszła na podryw

Gość • Piątek [14.09.2018, 13:34:11] • [IP: 188.146.32.***]

Kotka imprezuje z kotem prezesa. Kolejny samopas a niech sra pod sąsiada okno do piaskownicy. Jak ją wszystkie koty w okolicy przelecą sama wróci zgłodnieje.

Gość • Piątek [14.09.2018, 13:21:57] • [IP: 46.134.187.***]

pilowac trzeba swoich kotow i psow a jak uciekaja tzn. ze wlasciciel cos je zle wychowuje i powinny sietym zainteresowac odpowiedmnie organy. Kupcie sobie kotka albo pieks z plastiku, z nim powinniscie dac sobie rade

Oglądasz 1-17 z 17
■ Dn. 24.08.2019 (sobota) przed godz. 19:00 na przejściu dla pieszych (skrzyżowanie ulic Wojaka Polskiego i Bałtyckiej) przeprowadzałąm rower. Przewróciłąm się i złamałam rękę. Świadków tego zdarzenia proszę o kontakt tel. 694930076 ■
■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■