POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [07.01.2019, 08:41:42] • Świnoujście

Apartamentowiec przy Wojska Polskiego imponuje wysokością, ale można podziwiać go tylko z zewnątrz

Apartamentowiec przy Wojska Polskiego imponuje wysokością, ale można podziwiać go tylko z zewnątrz

fot. iswinoujscie.pl

Inwestycja naprzeciwko Urzędu Miasta to jeden z najwyższych nowych budynków w naszym mieście. Jego budowa, rozpoczęta z rozmachem i prowadzona w szybkim tempie obecnie jakoś spowolniała. Nasza redakcja postanowiła dowiedzieć się o przyczyny opóźnienia budowy.

- Mogę jedynie nadmienić, że wszelkie opóźnienia wynikają z sytuacji, który istnieje na rynku budowlanym, a trudności związane z brakiem pracowników oraz wzrostem cen usług i materiałów dotykają wszystkich deweloperów i firm budowlanych, zarówno małych jak i dużych. Co wyraźnie jest widoczne również w Świnoujściu - odpowiada Magdalena Szymańska z Info Pomerania.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 78, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 78

Gość • Środa [27.03.2019, 03:06:04] • [IP: 216.130.39.**]

Do Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 11:19:32] • [IP: 80.245.188.**]. ... tlukiem to ty misiu / misiowa sam/sama jestes. jesli juz zabierasz glos w jakies sprawie to sam sprawdz. ... czyt. policz ile jest pieter tego przybytku na przedstawianych w tedy wizualizacjach.Jak masz problem to policz na palcach - do 8-miu wystarczy a bedzie i to az za nadto. Zamysl dodatkowych pieter pewnie powstal pozniej lub (co bardziej prawdopodbne) wiedziano o nich i wizualizacja od poczatku byla klamliwa. Poza tym wizualizacja nie oznacza jeszcze pozwolenia na budowe - kumasz. ... nadazasz . ... czy styki juz sie pala ? Dalej szkoda pisac. ... bo to walek jak nic.

Gość • Czwartek [10.01.2019, 12:02:46] • [IP: 23.226.237.*]

Wygląda, jak zapałka wbita w g*.

Gość • Czwartek [10.01.2019, 12:01:31] • [IP: 23.226.237.*]

21:41:51 -" Gumolep" nie wydał pozwolenia. Deweloper od niego kupił pozwolenie.

Gość • Środa [09.01.2019, 21:41:51] • [IP: 92.42.118.**]

Chory pomysł w tym miejscu jeszcze wieżowiec. ..tam już jest problem komunikacyjny...zero terenu. ..przy samej ulicy.. dziwię się że miasto (Prezydent) wydali pozwolenie ??

Gość • Środa [09.01.2019, 10:29:29] • [IP: 77.88.191.**]

Ten budynek to masakra! jak to wygląda wśród zabudowy w okół. Pomerania - developer powinna posprzątać swój plac zieleni pomiędzy budynkami osiedla, Dlaczego tym brudem nie interesuje się Straż Miejska> Może by panowie tam zajrzeli...

Gość • Środa [09.01.2019, 01:27:44] • [IP: 85.113.170.*]

Wygląda jak jednorożec.

Gość • Wtorek [08.01.2019, 19:53:16] • [IP: 178.238.246.**]

jaka bedzie cena tych mieszkan i ile bedzie wynosil czynsz miesieczny, czyzby chcieli stworzyc druga Warszawe

Gość • Wtorek [08.01.2019, 15:47:17] • [IP: 37.47.131.**]

to jest to słynne mieszkanie+ od miasta?

Gość • Wtorek [08.01.2019, 12:49:22] • [IP: 185.138.239.***]

To nie Dubaj.

Gość • Wtorek [08.01.2019, 12:32:11] • [IP: 176.221.123.***]

Czas płynie, a gdzie te Twoje sukcesy cytowane z przekazów dnia? Co z promem? Proszę, przypomnij jak się nazywa, no chociaż pod którą banderą pływa.Pewnie już jego załoga, w części ze Świnoujście, serdecznie pozdrawiała jakby wierzących ale nie respektujących przykazań.

Gość • Wtorek [08.01.2019, 11:36:28] • [IP: 178.238.253.**]

209...prawda, ale wtedy takie były czasy, ze wschodnia" inteligencja" zasiedlała Niemieckie ziemie wiec jest jak jest !

Gość • Wtorek [08.01.2019, 11:28:41] • [IP: 178.238.253.**]

-Za zezwolenia postawienie tego paskudztwa w centrum miasta, co ze wszech miar jest zakałą dla tego osiedla, powinna się zająć prokuratura, popatrzcie jak to wygląda od strony osiedla, masakra, nie trzeba być fachowcem żeby zobaczyć co ta podobno PIEKNA budowa zrobiła złego osiedlu!

Gość • Wtorek [08.01.2019, 10:33:28] • [IP: 5.173.153.**]

Wgl kto dał na to pozwolenie ? wszędzie niska zabudowa a tu takie coś :)

Gość • Wtorek [08.01.2019, 10:31:46] • [IP: 5.173.153.**]

A może warto się zapytać o rodzaj mieszanki betonu jaki został użyty ? :) Podobno głosy chodziły że były jakieś pęknięcia ? :) Czy to prawda że został zmieniony kierownik budowy ? :)

Gość • Wtorek [08.01.2019, 10:21:49] • [IP: 5.173.152.***]

191 NA DACHY LUB W SALONIE'

Gość • Wtorek [08.01.2019, 04:01:13] • [IP: 176.221.123.**]

Firma widmo, nie odbieraja telefonów, nie odpisują na maile. Szykuje sie zbiorowy pozew.

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 22:39:18] • [IP: 109.243.209.**]

19:27 - To kolejny taki jakby świadek jehowy, publikuje przekaz dnia, ale nie z Brooklynu, nie z pisemek typu Strażnica, lecz z TVN.

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 21:46:32] • [IP: 95.129.224.**]

Ile za metr?jak poniżej 7 to biorę

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 20:40:17] • [IP: 80.245.189.***]

dajcie ludziom zarobić to nie będzie problemu z naborem pracowników.

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 20:20:19] • [IP: 77.88.191.**]

HAHAHAHA Co za bzdura - ilu deweloperów ma opóźnienia? Oni i może jeszcze jeden - to max na tyle inwestycji w mieście. Poznaniaki chytre, mało płacą to nikt z nimi robić nie chce - tu problem - niech zapłacą stawki rynkowe!

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 19:27:51] • [IP: 176.221.123.***]

Ci co narzekają na zarobki to może niech spróbują w NBP - godziwie wynagradzają. Może nie każdy ma odpowiednie kwalifikacje, ale co tam - chęć szczera.

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 19:24:13] • [IP: 5.173.153.***]

Haha mało to podwykonawców ta firma z torbami puściła to nikt niechce pracować witaj Polsko

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 19:13:34] • [IP: 5.173.152.***]

A ceny jakie milon za kawalerke smiechu warte

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 18:29:09] • [IP: 81.204.98.**]

Wyglada imponujaco...

Gośćjarek • Poniedziałek [07.01.2019, 18:06:40] • [IP: 80.245.190.**]

do pani Magdaleny Szymańskiej z info Pomerania. Gdzie te braki pracowników ?. Jest tam nie wiem ile firm. ale pytałem o pracę, [odpowiedż, , , może po nowym roku, nie potrzebujemy pracowników, proszę wysłać CV. ... To gdzie te braki ?. TO JEST JAKAŚ PARANOJA !!~!!

Oglądasz 1-25 z 78
■ Policjanci ze Świnoujścia będą mogli dogadać się z każdym na świecie! ■ Szok mieszkańców po prezentacji koncepcji ruchu w mieście. Po co budujemy tunel!? Zobacz film! ■ Niepokojący wpis o sytuacji w świnoujskiej komendzie Państwowej Straży Pożarnej zamieszczono na Facebooku. Są konflikty, braki kadrowe, opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń, pluskwy i zachowania „podchodzące pod mobbing" – czytamy w poście ■ Wracamy do tematu znaleziska w Kanale Piastowskim. Wbrew wcześniejszym twierdzeniom, wygląda na to, że coś większego jest jednak na dnie. Podobno znaleziono zatopioną barkę, całą wypełnioną amunicją zaraz przy "grzybku" obok przystani Karsibór po stronie Świnoujścia, a promy i statki dalej pływają jakby nigdy nic – pisał niedawno nasz Czytelnik. - Fajnie jakbyście potwierdzili te informacje ■ 15 radnych poparło sprzeciw, a tylko trzech wstrzymało się od głosu. W czasie nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Świnoujścia, 7 listopada Rada Miasta podjęła uchwałę dot. oświadczenia w sprawie lokalizacji inwestycji związanej z wydobyciem ropy naftowej i gazu ziemnego ■ Prezydent wycofuje się z ulg dla przedsiębiorców. Wiele emocji społecznych wzbudziły nasze informacje o ulgach udzielanych przez Prezydenta Miasta Janusza Żmurkiewicza niektórym lokalnym przedsiębiorcom. Przypomnijmy więc, że w latach 2007 - 2019 (do miesiąca IV) Prezydent Miasta udzielił ulg różnym firmom na kwotę 8.596.726,23 zł ■ Po 42 latach stacjonowania wojsk sowieckich na wyspie Uznam, w Świnoujściu pozostały smutne zagubione psy. Porzucone zwierzęta były w szoku. Ich przyjaciele nagle zniknęli. Nikt już nie mówił po rosyjsku ■ Zakończyła się przebudowa ul. Szmaragdowej w Przytorze-Łunowie, a wraz z finalizacją tego zadania wprowadzona została nowa organizacja ruchu. Kierowcy: uwaga na znaki, bo ulica jest jednokierunkowa, podobnie, jak fragment ul. Zalewowej ■ Nietypowy problem mieli świnoujscy policjanci. Kajdanki, które nałożyli zatrzymanemu mężczyźnie odmówiły posłuszeństwa i nie chciały się otworzyć. Policjanci na pomoc wezwali strażaków, którzy przecięli kajdanki za pomocą szlifierki kątowej (fleks) ■ Zmiana terminu wystawy w Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Informujemy, że planowana w Muzeum Rybołówstwa Morskiego, na najbliższy piątek, 25 października, wystawa: „Świnoujście w przedwojennej grafice” z przyczyn niezależnych od organizatora została przeniesiona na 7 listopada 2019 r, na godz. 18.00 ■ 16 głosami „za” Rada Miasta zdecydowała o podwyżce wysokości stawek podatku od nieruchomości ■ Podatek od nieruchomości w nowym roku: w planach „górne stawki maksymalne”. W czwartek radni podejmą uchwałę o wysokości stawek podatku od nieruchomości. Z projektu uchwały wynika, że będzie zdrożej. Chyba, że ktoś ma komórkę, chlew lub kurnik i nie prowadzi w niej działalności gospodarczej ■ Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o informuje, iż rozpoczął prace modernizacyjne i remontowe pracowni RTG w budynku przy ulicy Mieszka I 7. Finansowanie działań inwestycyjnych odbywa się w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2019 ■ Z uwagi na brak na krajowym rynku szczepionek przeciwko grypie Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że w dniach od 17.10.2019r. do 28.10.2019r. zawiesza akcję szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców miasta w wieku powyżej 60 roku życia ■ Agatowska i Kochan wygrały w Świnoujściu ■ Mężczyzna na wózku inwalidzkim, zaopatrzony w butelkę z łatwopalnym materiałem i zapalniczkę, został zatrzymany przez policję przed jednym z lokali gastronomicznych w Świnoujściu. Mogło dojść do tragedii ■ W czwartkowy wieczór tuż przy Kościele Chrystusa Króla rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny. Po godzinie 19:00 pod kościele zatrzymały się dwie karetki pogotowia oraz dwa wozy strażackie. Ratownicy zaczęli reanimować 67-latka, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Niestety, ponad 40-minutowa akcja reanimacyjna nie przywróciła czynności życiowych ■ Ponad 1,5 mln zł wynosi łączna kwota kar, jakie miasto naliczyło wykonawcy Promenady Zdrowia za niedotrzymanie terminu wykonania inwestycji ■