POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [13.09.2018, 20:00:27] • Świnoujście

Promy wożą powietrze, a kierowcy czekają w długich kolejkach

Promy wożą powietrze, a kierowcy czekają w długich kolejkach

fot. Czytelnik

Przeprawa promowa to konieczność; dopóki nie doczekamy się tunelu, musimy za każdym razem odstać dłuższą lub krótszą chwilę w oczekiwaniu na wjazd na pokład promu. Czasem niecierpliwie liczymy stojące przed nami samochody, rachując czy zmieścimy się na ten kurs. Wiele tu zależy od pracowników Żeglugi, którzy wpuszczają i ustawiają pojazdy na pokładzie. Często jednak zdarza się, że prom odbija pozornie zapełniony autami - między nimi są ogromne odstępy. O kolejnym takim przypadku poinformował nas pasażer jednego z Bielików.

"Chciałbym się zapytać czemu obsługa promu dopuszcza do sytuacji przedstawionej na zdjęciu. Dlaczego nikt nie reaguje i zostawiają wolne miejsca, pomimo ogromnej kolejki na prom?"- pyta Czytelnik. Sytuacja miała miejsce 13 września około godziny 13.40.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 47, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 47

Gość • Sobota [15.09.2018, 14:44:51] • [IP: 37.47.81.**]

Do gościa fachowca od vanów i suwów od kiedy to wyżej wymienione auta są uprzywilejowane, nie jeden van suw jest węższy od waszych aut jak się kupi takie auto to trzeba się nauczyć nim manewrów a nie tylko do przodu jeździć. A co mają powiedzieć kierowcy co muszą wjechać w korytarz który powstaje między barierką a autami stojącym na środku to już was nie obchodzi niech inny się poci bo ja ważniak vanem wyjeżdżam to mi się należy środkowy pas i byle ustawiacz nie będzie mi mówił gdzie mam jechać. Tak trudno spojrzeć w lusterka kto za wami jedzie, jeżeli mieścisz się w na środkowym pasie to i na boczny też. Wszystkie pasy są równe ale oczywiście wy wiecie lepiej i nikt was bez powodu nie daje na skrajny pas to tylko wasze ego tak myśli a podobno myślenie nie boli. Więc pomyśl o innych nie tylko o sobie. Poza tym prom jest przedłużeniem drogi i obowiązują takie same przepisy jak na drodze i kultura kierowców także. Z tą kulturą to różnie bywa, rozmowy przez komórkę wyzwanie, groźby itd itp. Pozdrawiam cwaniaków

Gość • Sobota [15.09.2018, 06:05:11] • [IP: 37.47.81.**]

A ja chciałbym się zapytać tego gościa co zrobił zdjęcie dlaczego nie zgłosił obsłudze promu, że taka sytuacja zaistniała tylko jak konfident robi zdjęcie i szuka taniej sęsacji. Oczywiście jak zwykle obsługa jest winna a kierowca z bąbowca nie. Poza tym niech kierowcy patrzą na siebie jak jeżdżą i utrudniają innym kierowcą możliwość prawidłowego ustawienia się na promie. Jestem ciekaw cz wy wszyscy co pluje ie jadem jesteście w swojej pracy tacy idealnie. Najlepiej pluć opluwac innych jakie to typowe dla buraów.

Gość • Sobota [15.09.2018, 05:46:28] • [IP: 94.254.227.***]

, , pisobolszewik • Piątek [14.09.2018, 21:00:11] • [IP: 176.221.122.**] tych inżynierów od ustawiania pognać na cztery wiatry - wystarczy zatrudnić ludzi myślących i po problemie., , To złóż papiery do żeglugi :)

pisobolszewik • Piątek [14.09.2018, 21:00:11] • [IP: 176.221.122.**]

tych inżynierów od ustawiania pognać na cztery wiatry - wystarczy zatrudnić ludzi myślących i po problemie.

Gość • Piątek [14.09.2018, 17:38:31] • [IP: 93.94.186.***]

to ostatnio normalka...tylko szefostwo tego nie widzi...a szkoda...co wybory zaćmiły oczy...

Gość • Piątek [14.09.2018, 17:13:21] • [IP: 176.221.123.***]

Odstęp 0, 5 Metra dzwonimy do Dyspozytora Promów

Gość • Piątek [14.09.2018, 16:40:01] • [IP: 23.226.237.*]

Jak sobie parkujecie - tak macie.

Gość • Piątek [14.09.2018, 15:09:41] • [IP: 84.241.195.***]

Pewnie ten b.u.r.a.k Mareczek co żonę zostawił miał szychtę, on się nadaje do tarcia chrzanu !!

Gość • Piątek [14.09.2018, 14:21:19] • [IP: 31.2.104.***]

A co to obchodzi obsługę promu ? A stawajcie sobie jak chcecie - dziś ty komuś swoim zaparkowaniem uniemożliwiłeś wjazd na prom a jutro tobie ktoś tak zrobi i tak jak dziś przez ciebie ktoś czeka na następny prom tak jutro ty tak sobie poczekasz ! Taka jest ta fałszywa solidarność kierowców - Zrobię drugiemu na złość !

Gość • Piątek [14.09.2018, 13:44:53] • [IP: 178.235.183.**]

Jakis Pa ja c. Przecież to kierowca nie dojechał ! swiete krowy. tak czytam i widze ze zal dupe sciska co nie którym. Zatrudnic sie chyba nie problem ?

Gość • Piątek [14.09.2018, 11:52:49] • [IP: 83.8.120.**]

oryginalnie bielik mial w projekcie 3 pasy !! sa 4 a auta sa coraz wieksze i szersze najlepsze w tym jest to ze w wiekszosci vanami i suvami jezdza nieudacznicy tutaj w artykule mamy akurat przyklad buraka z beemki :)

Gość • Piątek [14.09.2018, 11:39:09] • [IP: 83.8.120.**]

szkoda e z tylu nie bylo zadnego auta i pol promu plynelo pustego czytelnik rob zdjecia z dwoch stron !!

Gość • Piątek [14.09.2018, 11:06:13] • [IP: 37.47.154.***]

To prawda jak zwróciłam uwagę pani kierewcy stalam obok to nic nie Kuala albo nie chciała. Pracownicy wpuszczajacy nie wszyscy przekładają większej wahi w tej kwesti. 😞 albo jak karetka na sygnale wyjeżdża z promu to piesi blokują przejazd bo są najważniejsi pracownik też był obojetny, a mi się krew gotowała z niedowierzaniem.

Ana • Piątek [14.09.2018, 09:52:50] • [IP: 185.210.39.*]

Też nieraz zwracałam uwagę obsłudze promu że są duże przerwy przez co kolejka na przeprawach sie wydłuża ale mają to w d... Po wpuszczeniu na prom obsługa powinna przejśc się między autami i ewentualnie nakierować auta aby nie zostawiali takich przerw.

Gość • Piątek [14.09.2018, 09:45:50] • [IP: 62.69.203.***]

188.147.7 jak nid zamkna na klucz to menel jakis wejdzie i sie zamknie w i srodku..

Gość • Piątek [14.09.2018, 09:08:59] • [IP: 80.153.7.***]

a gdzie sierzant promu?? tak to pilnuje zebys wjechal gdzie on pokazuje paluszkiem, ale jak widac nie dopilnowuje do konca. kto tam pracuje??

Gość • Piątek [14.09.2018, 09:07:38] • [IP: 37.47.149.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:18:21] • [IP: 62.69.241.**]

Jak chlopcy cały czas bawią się telefonem to nic nie widzą.

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:10:39] • [IP: 188.147.7.***]

Kolejny pracownik promu co grzebie w jajach i uzależniony od komórki. Tak wielcy marynarze wykonują swoje obowiązki. OBOWIĄZKOWO JESZCZE ZAMKNĄĆ KIBEL NA KLUCZ.

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:07:49] • [IP: 93.94.190.**]

Wpuszczający na prom tylko dłubią w nosie kierowcy ustawiają się na promie jak chcą. Pytanie o zakres obowiązków tych pracowników. Chyba ich obowiązkiem między innymi jest ustawianie na promie. Może pracodawca by się tym zajął.

Gość • Piątek [14.09.2018, 07:38:02] • [IP: 176.221.122.***]

Jakie kolejki??Codziennie pływam do pracy i wracam i zadko kiedy sa kolejki...co za bzdura mało rzeczowe to wszystko.

Gość • Piątek [14.09.2018, 06:57:34] • [IP: 80.245.178.***]

to akurat ewidentna wina gamoniowatego kierowcy

Gość • Czwartek [13.09.2018, 22:03:08] • [IP: 95.211.203.***]

Zakazać kierowcom wjazdu na promy. Będzie po problemie.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 21:57:16] • [IP: 88.156.234.***]

dodam jeszcze ze koles mogl sie zmiescic ale pewnie trzasl sie bardzo o swoja wiejska beemke, jak takie bezmozgi wjezdzaja to nie ma sie co dziwic

Gość • Czwartek [13.09.2018, 21:52:34] • [IP: 176.221.123.**]

Gość • Czwartek [13.09.2018, 20:21:59] • [IP: 176.221.122.**] Tak a jak mądry osobnik wrzuca vany na lewy i prawy pas to jest dobrze?

Oglądasz 1-25 z 47
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ Z przyczyn organizacyjnych oficjalne ogłoszenie wyników Budżetu Obywatelskiego 2019 zostało przełożone na przyszły tydzień. O dokładnym terminie i miejscu poinformuję Państwa osobnym e-mailem - informuje Hanna Lachowska Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych ■ 71-letnia kobieta zginęła pod kołami TIR-a. Do tragedii doszło kilkanaście minut po godzinie 11 na przejściu dla pieszych ■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■