POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [12.09.2018, 18:02:28] • Świnoujście

Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film!

Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Oszukiwanie to ciężka praca i odwaga – tak o sobie pisze użytkownik Kacper, który ma mieszkać w Świnoujściu. Jak twierdzi, na oszustwach zarobił ponad 2 miliony złotych przez dwa lata. Kim jest Kacper ze Świnoujścia, na trop którego wpadli użytkownicy portalu OLX i YouTube?

10 września 2018 roku, na serwisie YouTube użytkownik o nazwie „Poszukiwacze Okazji”, dodał film, w którym opisuje schemat działania jednego z oszustów na popularnym serwisie ogłoszeniowym. Oszust podaje się za Kacpra ze Świnoujścia, który sprzedaje w konkurencyjnie niskich cenach konsole do gier, zegarki czy klocki Lego. Jak wyznaje oszust w prywatnych rozmowach - „Zarobiłem 2,3 mln w 2 lata cymbale. Ty tyle w 20 nie zarobisz. Ja 23 lata, a już dom, samochody, ciuchy markowe i żona śliczna”

Czy uda się ustalić kim jest oszust z portalu ogłoszeniowego?

Link do filmu użytkownika „Poszukiwacze Okazji” na serwisie YouTube.
www.youtube.com/watch?v=t9lJTbhuGZo

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 45, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 45

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 20:40:41] • [IP: 188.146.1.**]

Ma mieszkać w Świnoujściu? To ku...wa nie jest jeszcze mieszkańcem. Ale te media z tymi tekstami są nie...bane

Gość • Czwartek [13.09.2018, 20:49:14] • [IP: 94.254.228.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [13.09.2018, 20:24:57] • [IP: 178.238.252.**]

w nocy miał taki sen...

Gość • Czwartek [13.09.2018, 16:49:38] • [IP: 164.127.242.**]

10:57 -" Chatko" to wołacz od" chatka", chodziło ci pewnie o słowo" hadko", co oznacza" nieprzyjemnie". Na przyszły raz używaj wyrazów dobrze ci znanych, sprawdzonych.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 13:01:54] • [IP: 178.235.177.**]

o tym kims juz widzialam reportaz w telewizji ten typ pewnie swinouscie to tylko na pocztowce widzial

Gość • Czwartek [13.09.2018, 12:45:30] • [IP: 91.37.141.***]

A twoją ślicznotkę miałem kilka razy ostatnio:) dobrze się pruje ;)

Gość • Czwartek [13.09.2018, 11:37:49] • [IP: 185.220.102.*]

Najsłynniejszym złodziejem jest Janusz ze Świnoujścia. Kacper przy nim to drobny amator.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 11:09:56] • [IP: 185.45.53.***]

gdyaby to byla prawda, to juz dawno opuscilby to smutne jak p... miasteczko. SCIEMA

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:58:02] • [IP: 178.235.147.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:57:28] • [IP: 178.238.253.**]

Sądzę że te ekscytujące wpisy to piszą młodzi ze się zabawić l, aż chatko to czytać, nie wstyd Wam, czytać o imbecylu!

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:46:31] • [IP: 164.127.242.**]

Uściślajcie, czy on jest prawdziwy, czy tez z gęby robi cholewę, ale zdanie" Zarobiłem 2, 3 mln w 2 lata cymbale..." i tak dalej jest bardzo charakterystyczne dla myślenia wielu zakapturzonych, posiadaczy samochodu na" B", dilerów dopalaczy czy innego ludzkiego śmiecia funkcjonującego wśród nas (dodam: smieciem moga przestać być, jeśli zechcą). Oni mają wbitą w głowę darwinowską wizje życia, że ten" wygrywa" kto bardziej innych oszuka, wdepcze w ziemię. Np.rozmawiałem kiedyś z bratem znanego mordercy ze Świnoujścia (mord na ul.Matejki) -pochodzą oni ze znanej patologicznej rodzinki - on kradł w sklepach i miał kompletnie wypaczony obraz świata, a gdy wybiegał ze sklepu z kradzionym towarem, śmiał się (widzieli to świadkowie; na szczęście złodzieja o ile wiem, przymkneli wreszcie). Przyczynami takiego spaczenia psychiki mogą być rodziny, w których żyją, brak ciepła, akceptacji, co prowadzi do uwierzenia, że rodzice to treserzy, a świat to dżungla.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:38:48] • [IP: 188.146.161.***]

Zwykła ciota drobny oszust panienka do towarzystwa w celi.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:20:12] • [IP: 31.0.125.***]

To chyba jako pierwszy Kamil Popowicz wrzucał gdzieś na Facebooku

Gość • Czwartek [13.09.2018, 09:07:26] • [IP: 176.221.113.**]

Ściema. Nikt takimi rzeczami się nie chwali. Złodzieje siedzą cicho, robią swoje i nie zwracają na siebie uwagi.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 08:45:19] • [IP: 89.64.52.***]

I portal takie bzdury bez czkawki i zająknięcia się, zamieścil?

Gość • Czwartek [13.09.2018, 05:32:20] • [IP: 83.8.167.***]

Ko promu terz chodzą bo dwóch L zbiera na chore dzieci

Gość • Czwartek [13.09.2018, 01:03:52] • [IP: 94.254.234.**]

Mieszka w Świnoujściu, jeździ wypasionym cackiem a kobietę ma jak Marzenie. Taki przypał bez szkoły. Nawet ma służącą.

Gość • Środa [12.09.2018, 22:10:45] • [IP: 188.147.71.**]

ściema i to jakiś bajkopisarz

Gość • Środa [12.09.2018, 22:10:03] • [IP: 178.238.253.***]

LK

Gość • Środa [12.09.2018, 21:51:23] • [IP: 92.42.114.**]

Ale ćwok zaciesza że o nim piszą.Malutki głupiutki idiota mitoman chory psychicznie, chciałby zaistnieć. Jak ktoś uwierzy to dla niego jest rzeczywiste-bujaj dalej w obłokach.

Anonymous • Środa [12.09.2018, 21:48:23] • [IP: 31.0.37.**]

Godne uwagi...

Gość • Środa [12.09.2018, 21:26:54] • [IP: 77.252.46.***]

To jest zaradność, a frajerzy są po to, żeby ich doić.

Gość • Środa [12.09.2018, 21:24:45] • [IP: 62.69.252.**]

Zgadzam sie.na 100%% ze Swinoujscia :)

Gość • Środa [12.09.2018, 21:00:08] • [IP: 92.42.118.**]

ta na pewno jest ze Świnoujścia haha

Gość • Środa [12.09.2018, 20:59:25] • [IP: 31.0.81.***]

Ściema jak nic, nie można kupić domu czy samochodu jesli nie ma się oficjalnie wykazanych dochodów, bo skarbówka bada akty notarialne i umowy, potem porównuje je z wykazanymi dochodami, jeśli sie nie zkadza to robią postepowanie i praktycznie i dowalają 75% podatku.

Oglądasz 1-25 z 45
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■