POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [13.09.2018, 21:39:41] • Powiat Kamieński

30-letni mieszkaniec Świnoujścia stracił prawo jazdy. W mieście pędził 108km/h!

30-letni mieszkaniec Świnoujścia stracił prawo jazdy. W mieście pędził 108km/h!

Autor: narozhnii(fot. Fotolia.com )

O tym że w terenie zabudowanym nie warto przekraczać dozwolonych prędkości, przekonał się 30-letni mieszkaniec Świnoujścia, który został zatrzymany przez policjantów. Jak poinformował rzecznik policji – mężczyzna w terenie zabudowanym przekroczył prędkość aż o 58km/h.

Jak poinformowała sierż. Aleksandra Berenda - Funkcjonariusze prowadzili pomiar w Troszynie, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

30-letni mężczyzna stracił uprawnienia na najbliższe trzy miesiące oraz został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych oraz 10 punktów karnych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 41, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 41

Gość • Sobota [15.09.2018, 07:46:47] • [IP: 46.134.64.***]

Dlaczego otrzymał 400zł mandat a nie 500zł.Chciałbym usłyszeć motywację Policjanta.Chyba jeszcze w jego rodzinie nikt nie ucierpiał przez takiego idiotę.

Gość • Sobota [15.09.2018, 00:56:42] • [IP: 178.238.251.***]

Pałą w łeb kretyna

Kombi • Piątek [14.09.2018, 22:29:06] • [IP: 80.245.186.**]

Hahah Jezu ja pamiętam jeszcze jak na wlocie na Świnoujście przed przejazdem lecialem 220 bo na prom i dostałem 500 i 10ptk Stanowczo za surowo... Hehehe Pewnie karma mu wróciła 😂🤣😂

rowerzysta • Piątek [14.09.2018, 18:42:57] • [IP: 164.127.242.**]

13:22 - Też mnie wkurzali rowerzyści jadący lekkimi ósemkami, bo wstukiwali coś w ekran, ale widziałem licznych takich... pieszych z telefonami jak przechodzili po pasach, a nawet matkę z wózkiem idącą najpierw pasami ścieżki, potem jezdni - vis a vis fotografa na Konstytucji 3 Maja - nie patrzacą, czy cos jedzie po ścieżce rowerowej (kierowała się słuchem, a rower zawsze jest cichy, więc to błędna metoda). Ogólnie: i piesi, i rowerzyści, i kierowcy potrafią łamac przepisy i być głupimi. Najgroźniejsi jednak - bo moga zabić - sa kierowcy samochodów i motocyklów.

Gość • Piątek [14.09.2018, 18:17:22] • [IP: 78.10.206.**]

na 3 miesiace?? powinien stracic na cale zycie!

Gość • Piątek [14.09.2018, 17:37:01] • [IP: 93.94.186.***]

tylko 108 to mało żeby pisać o nim...tego klasa samochodu wymoga...o co tu chodzi...

Gość • Piątek [14.09.2018, 14:30:30] • [IP: 83.8.39.***]

Do gabloty z nim.

Gość • Piątek [14.09.2018, 13:22:42] • [IP: 83.8.113.**]

ALE I ROWERZYŚCI MAJĄ DO OBERWANIA, ŚREDNIO CO DZIEIĄTY ROZMAWIA PRZEZ TEL.KOM. WIDZIAŁM TEŻ PISZĄCYCH WCZASIE JAZDY SMS-y. ZGROZA I TYLE Z JEDNYM GOŚCIEM DWUKROTNIE O MAŁO BY DOSZŁO DO CZOŁOWEO ZDERZENIA, A MŁODZI TEŻ SZLEJĄ BEZ TRZYMANKI. POLICJA MA CO ROBIĆ, ALE JEDEN PATROL TO NIC

waldi • Piątek [14.09.2018, 12:55:25] • [IP: 188.147.97.***]

No jeszcze dodajcie, że kierował BMW i całkiem nie uwierzę w te bajki.

Gość • Piątek [14.09.2018, 12:41:53] • [IP: 88.156.232.**]

karac, karac i jeszcze raz karac ale porządnie

Gość • Piątek [14.09.2018, 12:10:01] • [IP: 188.47.122.***]

karać, karać i jeszcze raz karać

Gość • Piątek [14.09.2018, 12:08:25] • [IP: 37.47.174.***]

Brawo. Teraz idiota niech rowerem jeździ.

Gość • Piątek [14.09.2018, 11:27:08] • [IP: 176.221.123.**]

Na 11go Listopada w nocy takich Gigantów jest wielokroć.

Gość • Piątek [14.09.2018, 10:10:43] • [IP: 188.146.235.**]

Oj Brajanek coś ty narobił?

Gość • Piątek [14.09.2018, 10:08:33] • [IP: 94.254.227.***]

Co to za kara ?śmieszna !

Gość • Piątek [14.09.2018, 10:06:50] • [IP: 92.42.114.***]

Uwaga!! Pomiędzy Recławiem a Troszynem staje tam nawiedzony mundurowy z koleżanką. Tam wolno 70km/h typek dodaje do pomiaru 30 km/h. Pierwszy raz mi się to przytrafiło. Niechciał sprawdzić z mojej karty z kamery. Byłem sam, a ich dwoje nie widziałem szans na udowodnienie moich racji. Zapłaciłem i tak kupiłem sobie spokój. Pozostało tylko poczucie bezsilności że zostałem okradziony przez stróża prawa??

Gość • Piątek [14.09.2018, 09:51:49] • [IP: 176.221.113.**]

Pewnie jechał sztruclem BMW 3 E46, bo to są ulubione samochody takich kierowców. Większość do remontu lub nadające się na złom.

fororak 🐲 • Piątek [14.09.2018, 09:30:25] • [IP: 77.111.245.**]

A od kiedy to Troszyn uzyskał prawa miejskie? Niesamowite rzeczy dzieją się w tej WOLSCE...amen

Gość • Piątek [14.09.2018, 09:13:37] • [IP: 178.235.177.***]

I dobrze mu tak.Niech się teraz przesiada na hulajnogę.

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:42:01] • [IP: 176.221.122.***]

Jeszcze kilku rajdowców zostało nie przeszkadzaja im nawet wysepki. to może częściej policja bedzie namierzała np Matejki Konstytucji 3 Maja itd

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:39:41] • [IP: 93.94.187.***]

taki przygłup w DRESOWOZIE powinien dostac mandat minimum 4 tysiace i 20 punktów karnych

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:37:33] • [IP: 81.167.155.***]

Gumiś masz racje rzadzicie na dzielni ale chyba na modrzejewskiej na warszowie naprawiacie swoje 30 letnie beemki.He he

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:34:28] • [IP: 84.241.195.***]

Do Gumiś • Piątek [14.09.2018, 02:46:25] • [IP: 77.253.27.***] NA WOLNOŚCI NIE MA GITÓW !! PARÓ..W.O !!

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:22:19] • [IP: 176.221.123.**]

Debil. Wiadomo ze w miescie góra 90 można

Gość • Piątek [14.09.2018, 08:21:58] • [IP: 94.254.239.**]

I dlatego kary za takie coś i tym podobne wydarzenia są za niskie. A ile gostek z burzą krwi i hormonów by dostał jakby kogoś zabił ? Wyszedłby z samochodu i płakał, , ja nie chciałem? Albo jak by miał dobrego papugę to wywinął by się zawiasami? Każdy kierowca ma prawo jazdy każdy samochód ma rejestrację, wmontować w każdy samochód moduł internetowy który zidentyfikuje kierowcę czy nie ma cofniętych uprawnień do kierowania i nie pozwoli uruchomić jakiegokolwiek pojazdu a brak lub obejście tego modułu karać tak żeby kapcie pospadały. Niemcy i inne kraje właśnie wysokimi karami sprawdziły porządek ale też nie dokońca gdyż zawsze znajdą się szaleńcy łamiący wszystkie kanony przyzwoitosci a później żal, ja niechcialem! Masz jechać tak aby nie stwarzać zagrożenia a jak ci się spieszy to se kup samolot. Wolniej jedziesz dalej zajedziesz a szybcy i wściekli to albo na filmie albo na cmentarzu

Oglądasz 1-25 z 41
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■