POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [04.09.2018, 22:16:12] • Świnoujście

V Memoriał im. Tadeusza Kaczmarka i Dzień Sportu z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości

V Memoriał im. Tadeusza Kaczmarka i Dzień Sportu z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości

fot. OSiR Wyspiarz

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" wraz z PZERiI kołem nr 2, MDK Filią Warszów, Społecznikami z Warszowa, sponsorami : McDonalds, Cinema 3D, Scan Wolf zaprasza w sobotę 8 września 2018 r w godzinach 10:00 -14:00 na wielkie święto sportu.

Impreza odbędzie się w na obiekcie sportowym przy ul. Białoruskiej 2 w Dzielnicy Warszów.
Również w tym dniu na sali gimnastycznej obok stadionu odbywać się będzie kolejny Memoriał Czesława Krygiera. Uczestnicy naszej imprezy będą mogli podziwiać na stadionie pokaz cheerleaderek i kibicować koszykarzom na sali.

W programie pikniku:

godz. 8:00-9:45 zapisy w biurze zawodów
godz. 10:00 bieg rodzinny po bieżni (zespoły 3 osobowe w tym min. 1 rodzic)
godz. 10:00 – 12:00 konkursy dla dzieci
godz. 10:30 skok w dal dla uczniów szkół podstawowych
godz. 11:00 - 12:30 Derby Świnoujścia w piłce nożnej
godz. 12.15 pokazowy mecz piłki siatkowej drużyn rekreacyjnej ligi siatkówki
godz. 12.30 pokaz koszykówki
w trakcie: konkurs plastyczny i turniej caraoke

Zapewniamy poczęstunek oraz nagrody niespodzianki dla uczestników konkursów.

Zapraszamy do udziału w zabawach i pikniku.

Więcej informacji i regulamin na: www.osir.swinoujscie.pl/ oraz fb/osir.wyspiarz

Dyrektor Anna Kryszan


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Piątek [07.09.2018, 11:44:43] • [IP: 37.47.145.***]

Tadeusz Kaczmarek był najlepszym radnym jakiego Warszow miał. Nikt nigdy nie będzie w stanie go zastąpić. Uparcie dążył do tego aby boisko w ogóle powstało. To przedewszystkim jego zasługa, bo to on to zapoczątkował. Tragiczna śmierć nie pozwoliła mu doprowadzić tej inwestycji do końca.

Warszów 1987 • Piątek [07.09.2018, 11:13:58] • [IP: 92.42.117.***]

Ludzie drodzy !! Tu chodzi o Pana Tadeusza Kaczmarka - tragicznie zmarłego radnego Świnoujścia, mieszkańca dzielnicy Warszów który pomagał aby klub UKS Prawobrzeże mógł funkcjonować.

Gość • Środa [05.09.2018, 19:59:23] • [IP: 164.127.242.**]

11:47 -Zapytanie na forum, na pewno w imieniu wielu nieznających owego Kaczmarka nazywasz Pan chwaleniem się niewiedzą? W tym protekcjonalnym a może pysznym sformułowaniu jest założenie, że bez znajomości tego chyba sportowca jest się gorszym." Kto pyta, nie błądzi". I proszę nie przeceniać roli sportu. I znów zapytam - kto to jest, bo szukanie w 'Googlach' nie jest łatwe, znalazłem Zbigniewa Tadeusza Kaczmarka i wcale nie jestem pewien, czy to ten sam, bo jest tu chyba ważniejsze, pierwsze imię. Musiałbym przekopać jeszcze kilka stron Google, a jest to niewygodne, bo korzystam z telefonu.

Gość • Środa [05.09.2018, 16:36:15] • [IP: 77.252.46.***]

Fajnie, że na Warszowie sa ludzie którym sie chce i którzy cos dla sąsiadów i mieszkańców robią!! Brawo!!

Gość • Środa [05.09.2018, 13:12:30] • [IP: 31.1.220.***]

Kolejny powód do wyciągania kasy podatnika, a potem w szkołach dzieciom trzeba dopłacać, w MDK zajęcia płatne, żłobki, przedszkola też za wysoką kasę. Z pieniędzy sponsorów i swoich się bawcie.

Gość • Środa [05.09.2018, 11:48:42] • [IP: 77.111.246.*]

w listopadzie to PO wyborach hołota zbędna

Gość • Środa [05.09.2018, 11:47:16] • [IP: 77.88.191.**]

Brawo, niech się w końcu coś dzieje. A dla pana, który nie wie kto to jest Tadeusz Kaczmarek bo może nie wiedzieć z uwagi na czas, w którym zdobywał medale był odległy ale wystarczy wejść w google i lepiej nie chwalić się na forum niewiedzą.

Gość • Środa [05.09.2018, 10:17:27] • [IP: 164.127.242.**]

Dyziu, a skądeś ty się urwał? Przez cały rok obchodzimy rocznicę, bo jest szczególna - setna.

Gość • Środa [05.09.2018, 07:28:14] • [IP: 164.127.242.**]

A kim jest ten T.Kaczmarek? Kogo ja, idąc na tę imprezę, mam" memorialić", czyli upamiętnić? I co do nazwy ulicy - kiedyś, szukając mniej znaczących nazw, bo najważniejsze, jak kata Dzierżyńskiego, już były wzięte, chwycono się za takie" krajowe" i gdy pojawił się tam znaczący obiekt, teraz dziwnie to brzmi, jak ta znana w Szczecinie peryferyjna Bułgarska. Pojawiają się nawet asocjacje z Łukaszenką.

Gość • Środa [05.09.2018, 07:26:40] • [IP: 37.47.173.***]

A to odzyskanie niepodleglosci nie jest w listopadzie ?

Gość • Środa [05.09.2018, 07:25:32] • [IP: 195.205.242.***]

Ci" Społecznicy Warszowa" co to w lokalnych, nazwijmy to telewizjach, mówią, że aby działać społecznie to nie potrzebują stołków? A Radny to nie stołek? Zaraz zobaczymy na listach tzw." partii nie partyjnej"

Gość • Środa [05.09.2018, 07:22:02] • [IP: 176.221.123.***]

Jeden memoriał uświetni dwóch niezwykłych Panów.

Gość • Wtorek [04.09.2018, 23:26:19] • [IP: 77.112.107.**]

Nowicka się lansuje za pleców

Oglądasz 1-13 z 13
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■