POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [10.08.2018, 20:17:20] • Świnoujście

Kwiatowy plebiscyt. Zagłosuj na Świnoujście

Kwiatowy plebiscyt. Zagłosuj na Świnoujście

fot. BIK UM Świnoujście

Jeszcze do 22 sierpnia 2018 r. można oddać swój głos w plebiscycie Terra Flower Power na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce.

Wystarczy wejść na stronę
www.plebiscyt.inspirowaninatura.pl/swinoujscie/ i kliknąć.

W ubiegłym roku Świnoujście zajęło 3 miejsce w tym plebiscycie. W tym roku mamy szansę poprawić ten wynik. Zadanie nie jest łatwe, ale przy odpowiedniej mobilizacji jak najbardziej do wykonania. Każdy z mieszkańców czy odwiedzających położone na 44 wyspach miasto, może pomóc zdobyć główną nagrodę. Jedna osoba może oddać jeden głos dziennie.

Kwiatowy plebiscyt. Zagłosuj na Świnoujście

fot. BIK UM Świnoujście

Trzy miasta, które zdobędą najwięcej głosów otrzymają narody: zwycięzca wieżę kwiatową h2000 z pełnym ukwieceniem, za drugie miejsce donicę kwiatową gianto 180 sito lub tablo także z pełnym ukwieceniem, a za trzecie donicę kwiatową gianto 120 classic również z pełnym ukwieceniem.

Kwiatowy plebiscyt. Zagłosuj na Świnoujście

fot. BIK UM Świnoujście

Oprócz wspomnianych nagród znajdą się również nagrody specjalne. Wygrane miasto czeka prezentacja na jednej z kart kalendarza Terra na 2019 rok. Pierwsza trójka zostanie również zaprezentowana w branżowym magazynie "Lider Biznesu" oraz otrzyma zaproszenia do udziału w gali wręczenia nagród.

BIK UM Świnoujście


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Gość • Niedziela [12.08.2018, 14:29:10] • [IP: 31.0.84.***]

Żmurkiewicz teraz sadzi kwiatki a kilka miesięcy temu wycinał drzewa.Mam nadzieję że po wyborach wreszcie zmieni się w tym mieście na lepsze.Trzymam kciuki aby Żmurkiewicz przegrał

Gość • Niedziela [12.08.2018, 12:48:46] • [IP: 95.166.56.***]

Nie będę wspierać prezydenta i jego ekipy. Bo to ich duma roznosi za każde wyróżnienie

Gość • Niedziela [12.08.2018, 11:16:22] • [IP: 31.0.64.**]

Super, a jeżeli chodzi o Naszego obecnego Prezydenta będę na Niego głosował i popierał Go zawsze i wszędzie!!

Gość • Niedziela [12.08.2018, 11:05:25] • [IP: 178.235.176.***]

zagłosuję z przyjemnością, Świnoujście nigdy nie było takie piękne powodzenia Panie Żmurkiewicz

Gość • Sobota [11.08.2018, 19:12:50] • [IP: 31.0.38.***]

Każdy głos oddany na kwiatki to głos za żmurkiewiczem, wycinkami drzew na promenadzie i betonami wokół... Ja mam już tego dość i na pewno tego gościa wspierać nie będę

Gość • Sobota [11.08.2018, 19:07:46] • [IP: 81.204.98.**]

Przepiekne..powinnismy wygrac

Gość • Sobota [11.08.2018, 18:07:41] • [IP: 95.166.56.***]

Tak... Głosujcie, a włodarze będą zbierać pochwały...Piękne miasto to było lata temu. Dopóki nie zaczęto „upiększać” go apartamentowcami i betonem. W życiu nie zagłosuje!!

Gość • Sobota [11.08.2018, 17:35:02] • [IP: 178.235.177.**]

Grupa która widzi w Świnoujściu tylko betony powinna iść do okulisty.To nie to samo miasto co 20 lat wstecz. wszędzie widzą to czego niema.Troszkę wody dla ochłody! Świnoujście jest PIĘKNE!

Gość • Sobota [11.08.2018, 16:35:07] • [IP: 62.69.203.***]

Komuna, komuna.Paciorki dla ciemnoty.Jeszcze trochę a wody zabraknie w mieście przez te hotele.Beton, beton.Ida wybory.

Gość • Sobota [11.08.2018, 15:58:35] • [IP: 31.0.86.**]

Dla komunistów jest tu brzydko bo pamiętają brud na ulicach. Wystarczy obejrzeć stare zdjęcia. Masakra

Gość • Sobota [11.08.2018, 15:20:39] • [IP: 31.0.86.***]

Na betony nie zagłosuję.

Gość • Sobota [11.08.2018, 14:37:02] • [IP: 93.94.186.**]

Jak ktoś ma problem z oddaniem głosu (wyświetla się żeby wrócić za 24 h) mimo że minął już czas należy usunąć historie i odświeżyć stronę po usunięciu i głosujemy dalej

Gość • Sobota [11.08.2018, 14:11:20] • [IP: 93.94.186.***]

Jak nie chcecie to niegłosujcie ale nie piszcie bzdur że miasto to beton. Jak chcecie naturę to do lasu albo na działkę. Ja zagłosuję i nie słucham tych malkontentów. Pozdrawiam marudny.

Gość • Sobota [11.08.2018, 13:24:33] • [IP: 92.42.115.***]

Masz gościu rację mam to samo?ale na inne miasta nie zagrożone mogę klikać --OSZUSTWO!!Ktoś blokuje.

Gość • Sobota [11.08.2018, 11:35:17] • [IP: 178.235.180.***]

jak się komuś nie podoba to niech jedzie na wioskę np do Międzyzdrojów i gitara

Gość • Sobota [11.08.2018, 11:30:14] • [IP: 109.241.63.**]

Za betonowy Plac Wolności - powinien być prokurator, a nie nagrody! Chora psychicznie osoba postanowiła zamienić całe miasto w betonową pustynię, pełną tylko pijalni piwska dla Niemców i deptaków tłumiących ruch aut. Słupy na środku ciągów komunikacyjnych - ktoś dał tym ludziom dyplomy, pewnie po pijaku. Tłumienie ruchu to spalanie paliwa w silnikach na poziomie nawet i 60 litrów na setkę, gdy w normalnym ruchu te silniki spalają 6 litrów. Pomysłodawcę idei" tłumienia ruchu" i bezsensownych deptaków należałoby postawić przed prokuratorem.

Gość • Sobota [11.08.2018, 11:14:45] • [IP: 188.146.168.**]

Jak mam głosować jak od trzech dni gdy otwieram link mam informację wróć za 24 godziny. Oszustwo.

Gość • Sobota [11.08.2018, 10:41:56] • [IP: 185.210.39.**]

Ile razy o tym samym napiszecie, to już było ze 3 dni temu.

Gość • Sobota [11.08.2018, 10:22:22] • [IP: 84.57.63.***]

Na zalane betonem miasto mam oddac glos?? Nigdy w zyciu, postawie na Miedzyzdroje, tam rzeczywiscie dba sie o zielen, nie tylko do konkursu i nie tylko przed wyborami

Gość • Sobota [11.08.2018, 09:35:27] • [IP: 78.10.208.***]

Śliczne miasto, ale Polak Polakowi wilkiem.Nie zagłosują, bo nie! Niepojęte.Nieważne, ze wygrana jest promocją miasta.

Gość • Sobota [11.08.2018, 09:15:31] • [IP: 93.94.186.***]

Prezydent ma na kwiatki, ale nie ma pieniędzy na inwestycje w Karsborze i Warszowie.Kwiatki w centrum -reszta się nie liczy-zadupie!!Myśli, że jak da talon za 300 i zrobi renowację kościoła to wszyscy będą wyli z zachwytu. Prezydent to wycinacz drzew i karierowicz- reklama w Newsweeku!!

Gość • Sobota [11.08.2018, 08:25:45] • [IP: 88.156.232.**]

Na co tu glosować .Posadzone są kwiaty i tyle, bez żadnego gustu i doboru kolorystycznie

Gość • Sobota [11.08.2018, 08:24:56] • [IP: 83.11.236.**]

Prezio potrzebuje wsparcia. Środkowe palce w górę.

Gość • Sobota [11.08.2018, 08:17:13] • [IP: 23.226.237.*]

A mi pod blokiem, spółdzielnia mongoła kwiatka zabrała kwietniki, które stały tam dobre 40 lat, żeby kilka sąsiadów mogło parkować swoje złomy przed klatką.

Gość • Sobota [11.08.2018, 08:13:11] • [IP: 31.0.47.***]

Propaganda sukcesu jakie to ukwiecone mamy miasto a co z resztą zieleni, pytam się?

Oglądasz 1-25 z 35
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ Z przyczyn organizacyjnych oficjalne ogłoszenie wyników Budżetu Obywatelskiego 2019 zostało przełożone na przyszły tydzień. O dokładnym terminie i miejscu poinformuję Państwa osobnym e-mailem - informuje Hanna Lachowska Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych ■ 71-letnia kobieta zginęła pod kołami TIR-a. Do tragedii doszło kilkanaście minut po godzinie 11 na przejściu dla pieszych ■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■