POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [10.08.2018, 20:17:20] • Świnoujście

Kwiatowy plebiscyt. Zagłosuj na Świnoujście

Kwiatowy plebiscyt. Zagłosuj na Świnoujście

fot. BIK UM Świnoujście

Jeszcze do 22 sierpnia 2018 r. można oddać swój głos w plebiscycie Terra Flower Power na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce.

Wystarczy wejść na stronę
www.plebiscyt.inspirowaninatura.pl/swinoujscie/ i kliknąć.

W ubiegłym roku Świnoujście zajęło 3 miejsce w tym plebiscycie. W tym roku mamy szansę poprawić ten wynik. Zadanie nie jest łatwe, ale przy odpowiedniej mobilizacji jak najbardziej do wykonania. Każdy z mieszkańców czy odwiedzających położone na 44 wyspach miasto, może pomóc zdobyć główną nagrodę. Jedna osoba może oddać jeden głos dziennie.

Kwiatowy plebiscyt. Zagłosuj na Świnoujście

fot. BIK UM Świnoujście

Trzy miasta, które zdobędą najwięcej głosów otrzymają narody: zwycięzca wieżę kwiatową h2000 z pełnym ukwieceniem, za drugie miejsce donicę kwiatową gianto 180 sito lub tablo także z pełnym ukwieceniem, a za trzecie donicę kwiatową gianto 120 classic również z pełnym ukwieceniem.

Kwiatowy plebiscyt. Zagłosuj na Świnoujście

fot. BIK UM Świnoujście

Oprócz wspomnianych nagród znajdą się również nagrody specjalne. Wygrane miasto czeka prezentacja na jednej z kart kalendarza Terra na 2019 rok. Pierwsza trójka zostanie również zaprezentowana w branżowym magazynie "Lider Biznesu" oraz otrzyma zaproszenia do udziału w gali wręczenia nagród.

BIK UM Świnoujście


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Gość • Niedziela [12.08.2018, 14:29:10] • [IP: 31.0.84.***]

Żmurkiewicz teraz sadzi kwiatki a kilka miesięcy temu wycinał drzewa.Mam nadzieję że po wyborach wreszcie zmieni się w tym mieście na lepsze.Trzymam kciuki aby Żmurkiewicz przegrał

Gość • Niedziela [12.08.2018, 12:48:46] • [IP: 95.166.56.***]

Nie będę wspierać prezydenta i jego ekipy. Bo to ich duma roznosi za każde wyróżnienie

Gość • Niedziela [12.08.2018, 11:16:22] • [IP: 31.0.64.**]

Super, a jeżeli chodzi o Naszego obecnego Prezydenta będę na Niego głosował i popierał Go zawsze i wszędzie!!

Gość • Niedziela [12.08.2018, 11:05:25] • [IP: 178.235.176.***]

zagłosuję z przyjemnością, Świnoujście nigdy nie było takie piękne powodzenia Panie Żmurkiewicz

Gość • Sobota [11.08.2018, 19:12:50] • [IP: 31.0.38.***]

Każdy głos oddany na kwiatki to głos za żmurkiewiczem, wycinkami drzew na promenadzie i betonami wokół... Ja mam już tego dość i na pewno tego gościa wspierać nie będę

Gość • Sobota [11.08.2018, 19:07:46] • [IP: 81.204.98.**]

Przepiekne..powinnismy wygrac

Gość • Sobota [11.08.2018, 18:07:41] • [IP: 95.166.56.***]

Tak... Głosujcie, a włodarze będą zbierać pochwały...Piękne miasto to było lata temu. Dopóki nie zaczęto „upiększać” go apartamentowcami i betonem. W życiu nie zagłosuje!!

Gość • Sobota [11.08.2018, 17:35:02] • [IP: 178.235.177.**]

Grupa która widzi w Świnoujściu tylko betony powinna iść do okulisty.To nie to samo miasto co 20 lat wstecz. wszędzie widzą to czego niema.Troszkę wody dla ochłody! Świnoujście jest PIĘKNE!

Gość • Sobota [11.08.2018, 16:35:07] • [IP: 62.69.203.***]

Komuna, komuna.Paciorki dla ciemnoty.Jeszcze trochę a wody zabraknie w mieście przez te hotele.Beton, beton.Ida wybory.

Gość • Sobota [11.08.2018, 15:58:35] • [IP: 31.0.86.**]

Dla komunistów jest tu brzydko bo pamiętają brud na ulicach. Wystarczy obejrzeć stare zdjęcia. Masakra

Gość • Sobota [11.08.2018, 15:20:39] • [IP: 31.0.86.***]

Na betony nie zagłosuję.

Gość • Sobota [11.08.2018, 14:37:02] • [IP: 93.94.186.**]

Jak ktoś ma problem z oddaniem głosu (wyświetla się żeby wrócić za 24 h) mimo że minął już czas należy usunąć historie i odświeżyć stronę po usunięciu i głosujemy dalej

Gość • Sobota [11.08.2018, 14:11:20] • [IP: 93.94.186.***]

Jak nie chcecie to niegłosujcie ale nie piszcie bzdur że miasto to beton. Jak chcecie naturę to do lasu albo na działkę. Ja zagłosuję i nie słucham tych malkontentów. Pozdrawiam marudny.

Gość • Sobota [11.08.2018, 13:24:33] • [IP: 92.42.115.***]

Masz gościu rację mam to samo?ale na inne miasta nie zagrożone mogę klikać --OSZUSTWO!!Ktoś blokuje.

Gość • Sobota [11.08.2018, 11:35:17] • [IP: 178.235.180.***]

jak się komuś nie podoba to niech jedzie na wioskę np do Międzyzdrojów i gitara

Gość • Sobota [11.08.2018, 11:30:14] • [IP: 109.241.63.**]

Za betonowy Plac Wolności - powinien być prokurator, a nie nagrody! Chora psychicznie osoba postanowiła zamienić całe miasto w betonową pustynię, pełną tylko pijalni piwska dla Niemców i deptaków tłumiących ruch aut. Słupy na środku ciągów komunikacyjnych - ktoś dał tym ludziom dyplomy, pewnie po pijaku. Tłumienie ruchu to spalanie paliwa w silnikach na poziomie nawet i 60 litrów na setkę, gdy w normalnym ruchu te silniki spalają 6 litrów. Pomysłodawcę idei" tłumienia ruchu" i bezsensownych deptaków należałoby postawić przed prokuratorem.

Gość • Sobota [11.08.2018, 11:14:45] • [IP: 188.146.168.**]

Jak mam głosować jak od trzech dni gdy otwieram link mam informację wróć za 24 godziny. Oszustwo.

Gość • Sobota [11.08.2018, 10:41:56] • [IP: 185.210.39.**]

Ile razy o tym samym napiszecie, to już było ze 3 dni temu.

Gość • Sobota [11.08.2018, 10:22:22] • [IP: 84.57.63.***]

Na zalane betonem miasto mam oddac glos?? Nigdy w zyciu, postawie na Miedzyzdroje, tam rzeczywiscie dba sie o zielen, nie tylko do konkursu i nie tylko przed wyborami

Gość • Sobota [11.08.2018, 09:35:27] • [IP: 78.10.208.***]

Śliczne miasto, ale Polak Polakowi wilkiem.Nie zagłosują, bo nie! Niepojęte.Nieważne, ze wygrana jest promocją miasta.

Gość • Sobota [11.08.2018, 09:15:31] • [IP: 93.94.186.***]

Prezydent ma na kwiatki, ale nie ma pieniędzy na inwestycje w Karsborze i Warszowie.Kwiatki w centrum -reszta się nie liczy-zadupie!!Myśli, że jak da talon za 300 i zrobi renowację kościoła to wszyscy będą wyli z zachwytu. Prezydent to wycinacz drzew i karierowicz- reklama w Newsweeku!!

Gość • Sobota [11.08.2018, 08:25:45] • [IP: 88.156.232.**]

Na co tu glosować .Posadzone są kwiaty i tyle, bez żadnego gustu i doboru kolorystycznie

Gość • Sobota [11.08.2018, 08:24:56] • [IP: 83.11.236.**]

Prezio potrzebuje wsparcia. Środkowe palce w górę.

Gość • Sobota [11.08.2018, 08:17:13] • [IP: 23.226.237.*]

A mi pod blokiem, spółdzielnia mongoła kwiatka zabrała kwietniki, które stały tam dobre 40 lat, żeby kilka sąsiadów mogło parkować swoje złomy przed klatką.

Gość • Sobota [11.08.2018, 08:13:11] • [IP: 31.0.47.***]

Propaganda sukcesu jakie to ukwiecone mamy miasto a co z resztą zieleni, pytam się?

Oglądasz 1-25 z 35
■ Trzej zatrzymani za napaść na taksówkarza na drodze S3 w okolicy Babigoszczy to obywatele Niemiec. Tak wynika z ustaleń policji ■ Nieznani sprawcy napadli na taksówkarza ze Świnoujścia na drodze DK3. Do zdarzenia doszło między Przybiernowem a Babigoszczą. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa. Do taksówki pana Mirosława ze Świnoujścia wsiadło dziś rano prawdopodobnie dwóch pasażerów. Samochód udał się w stronę Szczecina. Między Przybiernowem a Babigoszczą taksówkarz został zaatakowany i wyrzucony z auta. Sprawcy ukradli samochód i oddalili się w nieznanym kierunku. Taksówkarza w ciężkim stanie zabrał śmigłowiec LPR. Trwa policyjna obława na sprawców napadu i kradzieży. ■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza. ■ Mieszkańcy coraz częściej krytycznie oceniają inwestycyjne pomysły i decyzje obecnej władzy. Tym razem wiele emocji wywołało otoczenie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Kościuszki. To pewne, że najłatwiej się inwestuje kiedy przestrzeń jest pusta, stąd pewnie bezmyślna decyzja o likwidacji całej dotychczasowej zieleni przed szkołą. Urząd co prawda zapowiada, że nie długo pojawią się tam nowe nasadzenia drzewek, ale obecne wrażenia są po prostu złe ■ Powrócili cali i zdrowi. O godzinie 7.30, na pokładzie promu "Gryf" powrócili do Świnoujścia strażacy uczestniczący w akcji gaszenia pożarów lasów w Szwecji. W uroczystości powitania uczestniczyli premier Morawiecki i szef MSWiA ■ Firma Astaldi poinformowała, że nie podpisze umowy na zaprojektowanie i budowę tunelu pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu. Umowa miała być podpisana w wyznaczonym przez Miasto terminie 3 sierpnia. Kilkanaście godzin przed wyznaczonym terminem Włosi podjęli ostateczną decyzję o rezygnacji z kontraktu. W komunikacie na tę okoliczność włoska spółka informuje: "Astaldi odstępuje od podpisania umowy na projekt: „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” z powodu: Upływu prawie dwóch lat od przedstawienia oferty do rozpoczęcia robót Braku rzeczywistej waloryzacji kosztów robót w Polsce, które tylko w ostatnim czasie wzrosły o 30 proc. Dużego ryzyka wydłużania się procedur rozliczania robót dodatkowych Braków w dostępie do zasobów materiałowych i osobowych na polskim rynku" ■