POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [10.08.2018, 14:36:12] • Świnoujście

Tajna wizyta na szczeblu władz czy urlop?

Tajna wizyta na szczeblu władz czy urlop?

fot. Czytelnik

Po cichu, ale jest! Naszym Czytelnikom nie umknie żaden szczegół, wypatrzą nawet najlepiej strzeżone państwowe tajemnice. No bo jak inaczej nazwać dostrzeżony i sfotografowany samochód o wiele mówiącej o właścicielu rejestracji?

Do Świnoujścia przyjechał Tusk i to własnym autem. Na razie nie znamy szczegółów związanych z jego obecnością, pozostają tylko domysły i skojarzenia...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 57, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 57

Gość • Niedziela [12.08.2018, 09:54:37] • [IP: 109.243.156.**]

Nagrode Złotego Entera za najlepszy wpis przydzieliła komisja w moim mieszkaniu autorowi postu następującego:" , 23:52:49] • [IP: 37.248.167.***] Toż to sam boski Donaldinio najlepszy piłkarz, a wiecie czemu? bo wykiwał cały naród." -----DOBREEEEE! -------

Gość • Sobota [11.08.2018, 18:51:47] • [IP: 92.42.117.***]

Biedni, tylko ich stać na złośliwości.

Gość • Sobota [11.08.2018, 17:28:15] • [IP: 80.245.179.***]

Mógłby Tusk przyjechać bo ma parawo jazdy, nie to co pierwszy sekretarz kaczyński.

Gość • Sobota [11.08.2018, 17:02:22] • [IP: 31.0.35.***]

Wasi czytelnicy powinni chyba częściej wychodzić na plażę przyzwyczajać się do piachu... Dno i kurla wodorosty

Gość • Sobota [11.08.2018, 14:01:59] • [IP: 188.146.203.***]

Jarosław Kaczyński jest doktorem prawa a Donald jest wymęczonym magistrem historii bo tego się nie da nie skończyć. Znam kilku magistrów historii i każdy przyznaje że poszli tylko dlatego bo nie chcieli iść do wojska.

das ist alter Syrenka! • Sobota [11.08.2018, 13:51:32] • [IP: 109.243.156.**]

Możliwe, że" Tüsk" to jeszcze jeden uchylony rąbek ciemnych tajemnic Tuska, który 27 lat żył z żoną na kocią łapę, bez ślubu katolickiego, na który zdecydował się dopiero przed wyborami 2005 roku. To jedyny znany polityk, którego ślub był elementem kampanii wyborczej. Jaką rolę odgrywa w tajnym życiu Tuska samochód Tüsk? A może ten samochód potwierdza prawdziwość koncepcji o istnieniu życia (wymiaru) równoległego, jest on odpowiednikiem dawnej Syrenki Tuska w niemieckim wymiarze życia równoległego Tuska?

Gość • Sobota [11.08.2018, 13:36:02] • [IP: 62.69.254.***]

Tusk pewnie przywiózł łopaty do kopania tunelu

Gość • Sobota [11.08.2018, 11:54:35] • [IP: 87.78.224.**]

Daje lape odciac, ze wielki Jaroslaw profesor bez matury, nigdy nie wyladuje w Parlamencie Europeiskim, obojetnie na jakim stanowisku? Nawet na klozetowego sie nie zalapie bo i klozetowy na zachodzie powinien blyszczec kultura, czego temu psychopacie brakuje, niestety. Woli swira na mine wsadzic a nie sam sie osmieszac.

Gość • Sobota [11.08.2018, 09:15:15] • [IP: 109.243.156.**]

7:27 - Mnie akurat interesuje historia, uważam, że w Polsce jest szczególnie ważna, ale co do tego szemranego towarzystwa, o którym napisałeś - ci faceci, magistrowie historii, będąc u steru władzy ZMNIEJSZYLI liczbę lekcji historii w szkołach średnich. A w polityce zagranicznej mimo że znali zbyt częstą w historii Polski przymusową satelickość naszego kraju wobec Berlina czy Moskwy, klękali w stronę Berlina (a i Moskwy, zostawiając państwu policyjnemu, autorytarnemu, śledztwo smoleńskie).

Gość • Sobota [11.08.2018, 09:10:44] • [IP: 83.248.46.***]

IP 162 nigdy nie lecz swoich kompleksów wytykając coś innym, zazdroszcząc i ślepo wypełniając polecenia równie jak ty zakomleksionych.

Gość • Sobota [11.08.2018, 07:27:32] • [IP: 188.146.162.***]

Grzegorz Schetyna- historyk, Donald Tusk- historyk, Bronisław Komorowski- historyk. Każdy wie że historia to najłatwiejszy kierunek na studiach jak ktoś chce mieć magistra bo nawet języków nie trzeba się uczyć. I to ta" elyta" ?

Gość • Sobota [11.08.2018, 07:22:55] • [IP: 188.146.110.**]

przecież rodzina Donalda tak miała na nazwisko tylko po wojnie zmienili na zwykłe u.

Gość • Sobota [11.08.2018, 02:00:44] • [IP: 80.245.189.***]

Miałem blachy właśnie z TU miasto tubingen. Następne litery można sobie wybrać i pewnie to czyjeś inicjały a że wyszło tak to hwdk

Gość • Piątek [10.08.2018, 23:52:49] • [IP: 37.248.167.***]

Toż to sam boski Donaldinio najlepszy piłkarz, a wiecie czemu? bo wykiwał cały naród.

Gość • Piątek [10.08.2018, 22:50:12] • [IP: 176.221.122.***]

boki zrywać hahahahaha

Gość • Piątek [10.08.2018, 22:21:06] • [IP: 92.42.114.***]

Proszę się uśmiechnąć jutro będzie nowy dzień

Gość • Piątek [10.08.2018, 22:18:09] • [IP: 178.238.247.***]

No cóż..." Jaki pan taki kram" -super artkuł

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:59:33] • [IP: 176.221.122.***]

Ciusk. :) :) :) Szkoda tylko, ze dziś nie prima aprilis.

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:32:50] • [IP: 188.146.97.***]

Tüskwagen...

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:31:32] • [IP: 188.146.39.***]

to jest nowy Tuskobus? Entschuldigung Sie, chodziło mi o" Tüskobus"

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:29:19] • [IP: 188.146.100.***]

Donald T. jeździ Porsche Cayenne filmy są na youtube bo zdrada zawsze była wysoko opłacana a nie jakaś toyotka. A co do błagania na kolanach to on jest sam jest na kolanach przed Angelą więc kogoś takiego to tylko na leżąco można przepraszać hahah

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:24:38] • [IP: 188.146.33.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

o braku poczucia humoru • Piątek [10.08.2018, 21:04:46] • [IP: 109.243.156.**]

17:27 - To jeden z dowodów na kompletny brak poczucia humoru, cytuję:" Przestańcie pisać głupoty!! Pierwsze litery niemieckiej rejestracji to skrót..."(...tu autor tłumaczy...) " Przestańcie się podniecać" ----- Nie wiem, śmiać się, czy płakać. No są ludzie autentycznie czujący potrzebe wyjaśnienia" nieporozumienia"... oni naprawde myslą, że inni biorą żart redakcji za przekaz 1:1.

Gość • Piątek [10.08.2018, 20:34:28] • [IP: 92.42.115.***]

POPIERAM PISLIAMISICI BOJĄ!!

Gość • Piątek [10.08.2018, 20:20:43] • [IP: 87.78.224.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-25 z 57
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ Z przyczyn organizacyjnych oficjalne ogłoszenie wyników Budżetu Obywatelskiego 2019 zostało przełożone na przyszły tydzień. O dokładnym terminie i miejscu poinformuję Państwa osobnym e-mailem - informuje Hanna Lachowska Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych ■ 71-letnia kobieta zginęła pod kołami TIR-a. Do tragedii doszło kilkanaście minut po godzinie 11 na przejściu dla pieszych ■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■