POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [09.08.2018, 18:01:44] • Świnoujście

Pani Renata, opiekująca się obłożnie chorymi, sama potrzebuje Waszej pomocy

Pani Renata, opiekująca się obłożnie chorymi, sama potrzebuje Waszej pomocy

fot. Archiwum rodzinne

Renata Bielska, pełna życia i wigoru kobieta, kochająca matka. Swoim optymizmem oraz dobrocią zaraża każdego, prężnie działająca wolontariuszka na rzecz zwierząt oraz chorych dzieci. Opiekująca się obłożnie chorymi, sama potrzebuje Waszej pomocy. Od 2009 roku zmaga się z agresywnym i złośliwym rakiem. Wskutek przebiegu choroby, Renata jest po zabiegu mastektomii,mimo to rak zajął cały organizm. Każdy dzień jest dla niej walką z bólem, który powodują rozległe przerzuty. Aby wydłużyć życie Renaty, potrzebny jest lek, który nie jest refundowany przez NFZ. Koszt miesięcznego leczenia, to 20000 zł.

Dzięki niemu Renata będzie miała szansę zawalczyć o przedłużenie swojego życia. Prosimy o wsparcie, liczy się każda złotówka.

Dane Grupy OPP:
Nr księgowy:
11578

Region:
Województwo zachodniopomorskie

Miasto:
Świnoujście

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka
Alior Bank SA
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845 (aktualny numer konta do darowizn)
71 1060 0076 0000 3210 0020 7652 (poprzedni numer konta do darowizn)

Tytułem:
11578 - Grupa OPP - Bielska Renata
***Dotychczasowe konto do wpłat darowizn w Banku Citi Handlowy o numerze
35 1030 1508 0000 0008 1669 1036 jest w trakcie likwidacji.***
Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Gość • Środa [21.11.2018, 22:01:28] • [IP: 37.47.169.**]

Do gościa [IP: 37.47.185.**] Pani Anetka wspierała siostrę z całych sił, była na jej każde skinienie gdy rak zaatakował. Pani Renato, życzę wygranej w tej ciężkiej walce.

Gość • Sobota [11.08.2018, 21:00:05] • [IP: 178.27.92.**]

Pani renato prosze poczytac na temat TOTALNEJ BIOLOGI !!

Gość • Sobota [11.08.2018, 07:59:15] • [IP: 80.245.183.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [11.08.2018, 02:45:37] • [IP: 95.129.228.**]

ZAMIAST GŁUPICH KOMENTARZY !! WPŁATY POMOGĄ. kOCHANIE DUŻO ZDRÓWKA, NIE DAJ SIĘ JESTEŚ SUPER SILNĄ BABECZKĄ !! BUZIAKIIII

Gość • Piątek [10.08.2018, 21:30:08] • [IP: 178.235.176.***]

Miasto bogate powinno pomóc! Tylko w apartamenty ładują. Zdrowia życzę z całego serca 💕

Gość • Piątek [10.08.2018, 18:28:34] • [IP: 77.253.159.***]

Pani Rento zdrowia życzę, wytrwała Pani tyle wytrwa i teraz pozdrawiam.

Gość • Piątek [10.08.2018, 18:14:52] • [IP: 176.221.122.**]

chyba nikt z piszących komentarze nie doswiadczył w swojej rodzinie tego dramatu.my też chcieliśmy by..nasza bliska osoba żyła...niestety raka nie przeskoczą najlepsze lekarstwa...

Zzzzzzzz • Piątek [10.08.2018, 17:54:02] • [IP: 31.1.74.***]

DO 12:03:15] • [IP: 83.29.241.. i na takie szowinistyczna gatunkowe mendy czujące pyche swego marnego zycia tez dają. Przez takich gnoi nie oddam narządów jakby co, żebys ich nie dostał czasem gnido

Gość • Piątek [10.08.2018, 13:19:51] • [IP: 151.248.62.***]

Moze w pomoc dla pani Renaty, zaangarzowal by sie Swinoujski Kosciol, mozna by oglosic ze tacowe z jednej niedzieli bedzie dla pani Renaty, wierni napewno pomoga, a dla kosciola bedzie to na plus

Gość • Piątek [10.08.2018, 12:50:38] • [IP: 80.245.188.***]

Pani Renato proszę poczytać o :muzyka solfeggio i dużo tych dźwięków słuchać !! Dużo tej muzyki jest na youtube !!

Gość • Piątek [10.08.2018, 12:03:15] • [IP: 83.29.241.***]

A miasto daje pieniądze na koty

Gość • Piątek [10.08.2018, 12:02:09] • [IP: 80.245.176.***]

jestem w wieku Pani Renaty i przeraża mnie to co się dzieje dookoła..ja także mam rodzinę. Codziennie myślę, martwię się o swoich bliskich widząc, słysząc i czytając to co się dzieje dookoła nas. Ludzie chorują i cierpią bez względu na wiek..Musza prosić o pieniądze na przeżycie bo ceny leków na wyleczenie/przedłużenie są tylko dla garstki ludzi z grubym portfelem. Cierpi nie tylko osoba dotknięta choroba ale także cała rodzina a rany po stracie najbliższych nigdy się nie goja. Życzę Pani dużo siły do dalszej walki..PS oczywiście pomoge w miarę możliwości finansowych

Gość • Piątek [10.08.2018, 11:05:40] • [IP: 37.47.185.**]

Anetko, pomóż swojej siostrze. Nie bądź głucha i ślepa na jej los!!

Gość • Piątek [10.08.2018, 10:57:59] • [IP: 80.153.7.***]

leki na raka powinny byc darmowe, co za kraj

Gość • Piątek [10.08.2018, 10:44:10] • [IP: 188.146.202.***]

Miej siłę. Uśmiechaj się i Zwycięż!!Najmilsze pozdrowienia, Pani Renato:)))))

Gość • Piątek [10.08.2018, 10:38:36] • [IP: 83.248.46.***]

IP183 nie ubliżaj człowiekowi jak prawdę napisał.

Gość • Piątek [10.08.2018, 08:27:53] • [IP: 37.47.176.***]

Z kad ceny tych lekow, masakra jakas... Zycze Pani ogromnej energi na wszystkich plaszczyznach...!

Gość • Piątek [10.08.2018, 08:25:29] • [IP: 94.254.227.**]

Zrobione . Miło mi ze mogłem pomóc

Gość • Piątek [10.08.2018, 07:08:53] • [IP: 80.245.183.***]

178 cięzko chory psychicznie człowieku, wszędzie już widzisz PiS co czyni cie schizofrenicznym przypadkiem klinicznym. Marsz do lekarza, nie zwlekaj bo możesz zwariować.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 22:36:54] • [IP: 80.245.186.***]

Walcz Reniu !!jesteś silna i dzielna, każdy kto Ciebie zna, wie jaką jesteś Super - babką. !!

Gość • Czwartek [09.08.2018, 22:36:33] • [IP: 178.235.178.***]

Bardzo współczuję tej pani. Na pewno na apel odpowiem pozytywnie. Ale nachodzi mnie bolesna refleksja.Pis" dobra zmiana" obiecywała, że będzie lepiej. I co ? Sam czekam na specjalistów latami i miesiącami. Naprawdę, jeszcze z ochroną zdrowia w Polsce tak źle nie było nigdy. Na wszystko kasa jest, ale przeciętnego Polaka nie stać na lek ratujący życie, bo Państwo nie refunduje!!

Gość • Czwartek [09.08.2018, 21:34:19] • [IP: 95.129.224.***]

Dużo siły i jak najmniej cierpienia.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 21:23:57] • [IP: 84.57.63.***]

Sil Ci kobieto zycze i kasy, bo kasa to dla Ciebie teraz zycie