░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [10.08.2018, 08:39:39] • Świnoujście

Michał Stasiak ponownie we Flocie!

Michał Stasiak ponownie we Flocie!

fot. Flota Świnoujście

Miło nam zakomunikować, że drużyna nasza została wzmocniona kolejnym zawodnikiem znanym nam z występów w I-ligowej Flocie, a w przeszłości grającego też na boiskach ekstraklasy. To Michał Stasiak, 37-letni piłkarz, w przeszłości między innymi zawodnik takich klubów jak Widzew Łódź, Groclin Dyskobolia Grodzisk, Amica Wronki, Odra Wodzisław, Zagłębie Lubin, czy greckiego AO Xanthi.

Rozegrał 3 mecze w reprezentacji Polski, 204 w ekstraklasie w których strzelił 12 bramek. Z Zagłębiem Lubin zdobył mistrzostwo Polski oraz superpuchar. Do Floty trafił wiosną 2013 roku. Gra na pozycji stopera. To bardzo ważne, gdyż nasza obrona bardzo potrzebuje doświadczonego dyrygenta, bowiem nasz zespół tracił stanowczo zbyt dużo bramek. Ufamy, że Michał scementuje blok defensywny Floty.
Jednym słowem: witamy znów na pokładzie.


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość kibic stary • Poniedziałek [03.09.2018, 17:49:14] • [IP: 178.238.252.***]

BRAWO FLOTA tak trzymac za wygrany MECZ ligowy 5 do 0, dobry poczatek oby tak do konca , to i kibicow bedzie na meczach coraz wiecej . ..

Gość NAIWNIAK • Poniedziałek [20.08.2018, 14:12:47] • [IP: 178.238.252.***]

No i wreszcie ruszyla liga ciezko bo ciezko jak przyznal sa trener ale mamy remis i jeden punkt , ale ja chcialem i mam pretensje do pana Trenera , podaje sie sklady zatwierdzone odgornie , jedziemy do Golczewa , i ledwie remisujemy , pytam sie a gdzie gra dobry gracz i strzelec sporo braqmek w ze popszednim sezonie nie obchodzi , mnie ze ktos jest niepokorny , ale przychodzi na mecze czeka na lawce ze moze zagra , ale dlaczego nie powolany na mecz do Golczewa , przeciez liczy sie kazdy punkt , a wiemy ze duzo potrafi . .

Gość stary kibic • Piątek [17.08.2018, 18:11:55] • [IP: 178.238.252.***]

zalac betonem co niekturym gosciom w glowach za smrodliwe wypociny na tematy sportu w Swinoujsciu , bo nie wiedza co pisza na portalu . ..

Gość • Czwartek [16.08.2018, 19:36:05] • [IP: 77.252.46.**]

Jeżeli budujemy mocną drużynę dlaczego nie powołać panow np. Pan Olszar, Pan Protasewicz, jeden ligowiec jest na Warszowie - powołac.

Gość stary kibic • Środa [15.08.2018, 18:04:49] • [IP: 178.238.252.***]

Brawo OSIR za pomysl wzbogacenia boiska FLOTY w lekkoatletyke , a w kazdy czwartek oranie pieknego boiska przez rzutnie do dysku lub mlota , darnina murawy boiska fruwa az milo , komu to jest potrzebne ilu mamy zawodnikow tych dyscyplin tak to jest jak chcemy byc uniwersalni . A propo dlaczego przyjmujemy starych zawodnikow , a od kogo maja sie uczyc . ..

Gość • Sobota [11.08.2018, 09:35:40] • [IP: 178.238.246.***]

SENTYMENT do I-ligowej FLOTY WAŻNIEJSZY OD PIENIĘDZY. Pochwalam taką postawę. Swego czasu NAGANNĄ POSTAWĘ wykazał Prezydent tego miasta, który z premedytacją przyczynił się do likwidacji I ligi piłkarskiej w Świnoujściu, bo interesy sprzedaży I-ligowej FLOTY nie wyszły...

Gość • Piątek [10.08.2018, 20:52:03] • [IP: 94.254.232.**]

kabaretu ciąg dalszy. ...w tym wieku. .. z takim CV piłkarskim będzie grał za darmo. .. Kabaret :)

Gość • Piątek [10.08.2018, 17:44:01] • [IP: 188.146.230.***]

emeryturka...zamiast mlodych brac to dziadkowanie

Gość • Piątek [10.08.2018, 17:22:43] • [IP: 31.0.86.**]

O czym pan mówi. Flotę rozwalił cały zarzad ponieważ nie rozliczyl się z miastem. Najlepiej nabrać pieniędzy i unikać się przed rozliczeniem.

Gość • Piątek [10.08.2018, 11:42:10] • [IP: 176.221.123.**]

młodszych juz nie ma

ANONYMOUSE • Piątek [10.08.2018, 10:29:05] • [IP: 31.0.43.***]

Taki fajny byl Klub Pilkarski ale Prezydent nie widzial biznesu we Flocie i ja ZLIKWIDOWAL. Pozostalo boisko i wspomnienia. Jak sie Pan teraz czuje Panie Januszu ?? Kiedy miasto sprzeda murawe i wyposarzenie boisk i wybuduje (wyleje beton) pod NOWE APARTAMENTY DLA TURYSTOW Z EURAKAMI W KIERMANIE ?? Co za chore czasy nastaly w tej POLSCE !!

Oglądasz 1-11 z 11
■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■