POGODA

Reklama


Wydarzenia

Warner Music Poland • Niedziela [05.08.2018, 18:47:33] • Świat

HELLO, JIM MORRISON KOCHA CIĘ JUŻ OD 50 LAT!

3 sierpnia 2018 roku, czyli równo 50 lat po osiągnięciu pierwszego miejsca na singlowej liście "Billboardu", ukazuje się ponownie singel z piosenką The Doors "Hello, I Love You" na 7-calowej winylowej płytce!

Stroną B będzie ponownie "Love Street". Piosenki będą w wersjach mono, bo w takiej trafiły do stacji radiowych w 1968 roku.

Z okazji rocznicy zespół przygotował dla fanów coś specjalnego.
Za pomocą utworu Doorsów można wyznać komuś miłość:
thedoors.lnk.to/sayhelloiloveyou

Jedna z najwspanialszych płyt legendarnej amerykańskiej grupy The Doors "Waiting For The Sun" obchodzi w 2018 roku 50. urodziny!
Wydawnictwo miało premierę 3 lipca 1968 roku.
Z okazji jubileuszu pojawi się ponownie w specjalnej edycji na płycie cd oraz winylu. Premiera wznowień została zaplanowana na 14 września 2018 roku.
komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje 2 kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■