POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [19.08.2018, 13:09:54] • Świnoujście

Czytelnik: BHP? A co to takiego?

Czytelnik: BHP? A co to takiego?

fot. Czytelnik

Bezpieczeństwo i higiena pracy to temat który zupełnie inaczej wygląda w teorii oraz praktyce. Jak zauważył jeden z plażowiczów, pracownik firmy sprzątającej plażę, ma dosyć luźne podejście do przepisów mówiących o bezpieczeństwie w pracy.

Przemierzanie samochodem plaży o zachodzie słońca, na pewno jest przyjemne, jednak jak zauważył jeden z naszych Czytelników, niezbyt bezpieczne.

- Piszę do Państwa w sprawie przepisów BHP. Czy pracownicy mogą tak jeździć? Na pewno jest wygodniej niż iść po piasku ale gdzie jest tu bezpieczeństwo? - pyta Czytelnik.

- Dzień dobry. Przejazd pracownika na zaczepie jest niedopuszczalny. W związku zaistniałą sytuacją pracownicy obsługujący plażę zostaną w dniu dzisiejszym ponownie przeszkoleni z przepisów BHP. Pracownik który postępował niezgodnie z przepisami BHP zostanie ukarany - Bogusław Żaczek Dyrektor REMONDIS SZCZECIN Sp. z o.o. Oddział w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Środa [22.08.2018, 22:02:04] • [IP: 178.235.183.***]

Czytelnik może uratował życie tego pracownika.

Gość • Środa [22.08.2018, 18:55:11] • [IP: 87.58.166.**]

wszyscy w polsce wychowali sie podobnie wypadki byly i beda wszystko zalezy od glupoty delikwenta, dzisiejsze pkolenie nie potrafi nic, nawet tak sie przejechac nie umieją...

Gość • Środa [22.08.2018, 12:24:56] • [IP: 62.69.229.**]

Ci, którzy tak ochoczo krytykują sygnalistę, podpierdalacza czy jak mu tam jeszcze, będziecie pierwsi w składaniu wyrazów ubolewania, jeśli takiego bezmyślnego przyczepa zmiażdży albo co innego. Trzeba zapobiegać nieszczęściu a nie wylewać łzy po fakcie!

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 18:40:35] • [IP: 37.47.167.***]

BHP w tym społeczeństwie buraków bez szkoły no dość ciekawy temat

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 13:41:43] • [IP: 176.221.122.***]

To moze ów pod..cz zajmie się BHP w Mc Donaldzie?

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 10:34:31] • [IP: 178.232.245.***]

Podpierdalacze wszystkich krajów łączcie się.

Gość • Niedziela [19.08.2018, 20:18:29] • [IP: 92.42.116.**]

Zawsze w społeczeństwie trafi się sygnalista, któremu coś nie pasuje. Komu to przeszkadza, jak coś się stanie pracownikowi to będzie jego wina.

Gość • Niedziela [19.08.2018, 19:22:10] • [IP: 37.248.160.***]

A później płacz, jak coś się stanie...ale na głupotę nie ma lekarstwa.

Gość • Niedziela [19.08.2018, 18:36:31] • [IP: 88.156.232.**]

czytelniku nie bądż taki przepisowy

Gość • Niedziela [19.08.2018, 13:39:46] • [IP: 176.221.123.**]

Jaka firma tacy pracownicy.

Oglądasz 1-10 z 10
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■