POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [24.07.2018, 12:18:17] • Świnoujście

Pracownicy zostali pozbawieni toalety. Muszą jakoś sobie radzić

Dziesięciogodzinny dzień pracy i żadnej cywilizowanej możliwości załatwiania ich potrzeb fizjologicznych - takie warunki mają pracownicy zatrudnieni przy remoncie jednego z budynków przy ulicy Małopolskiej. Radzą więc sobie "we własnym zakresie" i załatwiają się do wsypów na śmieci. O sprawie poinformowała redakcję mieszkanka bloku.

"Jesteśmy mieszkańcami remontowanego bloku przy ul.Małopolskiej 1a i 1. Na klatce odbywa się remont, pracownicy pracują po 10 godzin dziennie. Swoje potrzeby załatwiają we wsypach, gdzie tworzy sie fetor. Toy toy został usunięty, a remont wciąż trwa. Może ktoś się zainteresuje tą sytuacją." - pisze Czytelniczka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Środa [01.08.2018, 08:54:13] • [IP: 5.172.255.***]

Ręce opadają!

Tango • Niedziela [29.07.2018, 20:30:52] • [IP: 62.69.241.**]

Przecież wystarczy jeden telefon do Państwowej Ispekcji Pracy!

Gość • Piątek [27.07.2018, 09:37:00] • [IP: 164.127.120.*]

Zadziwiające, jak łatwo cofnąć się w rozwoju. Ten, który cofnął toi toi, powinien mieć mini toi toi w głowie, by oczyszczac myślenie i nie cofac się w rozwoju.

Gość • Środa [25.07.2018, 19:55:16] • [IP: 23.226.237.*]

Taaakaaa firma i na pieluchy ich nie stać?! —Masakra jakaś. Przecież, to się po prostu w głowie nie mieści. 😲

Gość • Wtorek [24.07.2018, 16:17:21] • [IP: 94.254.238.**]

Ktoś tu pomylił nazwy ulic, nie przy Małopolskiej tylko przy Wielkopolskiej 1 i 1a, inspektor pracy ma tu pole do popisu, właściciel firmy remontowej powinien być przez niego konkretnie, , wyprostowany, , , wystarczy tylko jeden telefon do niego i będzie efekt !!

Oglądasz 1-5 z 5
■ Trzej zatrzymani za napaść na taksówkarza na drodze S3 w okolicy Babigoszczy to obywatele Niemiec. Tak wynika z ustaleń policji ■ Nieznani sprawcy napadli na taksówkarza ze Świnoujścia na drodze DK3. Do zdarzenia doszło między Przybiernowem a Babigoszczą. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa. Do taksówki pana Mirosława ze Świnoujścia wsiadło dziś rano prawdopodobnie dwóch pasażerów. Samochód udał się w stronę Szczecina. Między Przybiernowem a Babigoszczą taksówkarz został zaatakowany i wyrzucony z auta. Sprawcy ukradli samochód i oddalili się w nieznanym kierunku. Taksówkarza w ciężkim stanie zabrał śmigłowiec LPR. Trwa policyjna obława na sprawców napadu i kradzieży. ■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza. ■ Mieszkańcy coraz częściej krytycznie oceniają inwestycyjne pomysły i decyzje obecnej władzy. Tym razem wiele emocji wywołało otoczenie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Kościuszki. To pewne, że najłatwiej się inwestuje kiedy przestrzeń jest pusta, stąd pewnie bezmyślna decyzja o likwidacji całej dotychczasowej zieleni przed szkołą. Urząd co prawda zapowiada, że nie długo pojawią się tam nowe nasadzenia drzewek, ale obecne wrażenia są po prostu złe ■ Powrócili cali i zdrowi. O godzinie 7.30, na pokładzie promu "Gryf" powrócili do Świnoujścia strażacy uczestniczący w akcji gaszenia pożarów lasów w Szwecji. W uroczystości powitania uczestniczyli premier Morawiecki i szef MSWiA ■ Firma Astaldi poinformowała, że nie podpisze umowy na zaprojektowanie i budowę tunelu pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu. Umowa miała być podpisana w wyznaczonym przez Miasto terminie 3 sierpnia. Kilkanaście godzin przed wyznaczonym terminem Włosi podjęli ostateczną decyzję o rezygnacji z kontraktu. W komunikacie na tę okoliczność włoska spółka informuje: "Astaldi odstępuje od podpisania umowy na projekt: „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” z powodu: Upływu prawie dwóch lat od przedstawienia oferty do rozpoczęcia robót Braku rzeczywistej waloryzacji kosztów robót w Polsce, które tylko w ostatnim czasie wzrosły o 30 proc. Dużego ryzyka wydłużania się procedur rozliczania robót dodatkowych Braków w dostępie do zasobów materiałowych i osobowych na polskim rynku" ■