░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [24.07.2018, 12:18:17] • Świnoujście

Pracownicy zostali pozbawieni toalety. Muszą jakoś sobie radzić

Dziesięciogodzinny dzień pracy i żadnej cywilizowanej możliwości załatwiania ich potrzeb fizjologicznych - takie warunki mają pracownicy zatrudnieni przy remoncie jednego z budynków przy ulicy Małopolskiej. Radzą więc sobie "we własnym zakresie" i załatwiają się do wsypów na śmieci. O sprawie poinformowała redakcję mieszkanka bloku.

"Jesteśmy mieszkańcami remontowanego bloku przy ul.Małopolskiej 1a i 1. Na klatce odbywa się remont, pracownicy pracują po 10 godzin dziennie. Swoje potrzeby załatwiają we wsypach, gdzie tworzy sie fetor. Toy toy został usunięty, a remont wciąż trwa. Może ktoś się zainteresuje tą sytuacją." - pisze Czytelniczka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Środa [01.08.2018, 08:54:13] • [IP: 5.172.255.***]

Ręce opadają!

Tango • Niedziela [29.07.2018, 20:30:52] • [IP: 62.69.241.**]

Przecież wystarczy jeden telefon do Państwowej Ispekcji Pracy!

Gość • Piątek [27.07.2018, 09:37:00] • [IP: 164.127.120.*]

Zadziwiające, jak łatwo cofnąć się w rozwoju. Ten, który cofnął toi toi, powinien mieć mini toi toi w głowie, by oczyszczac myślenie i nie cofac się w rozwoju.

Gość • Środa [25.07.2018, 19:55:16] • [IP: 23.226.237.*]

Taaakaaa firma i na pieluchy ich nie stać?! —Masakra jakaś. Przecież, to się po prostu w głowie nie mieści. 😲

Gość • Wtorek [24.07.2018, 16:17:21] • [IP: 94.254.238.**]

Ktoś tu pomylił nazwy ulic, nie przy Małopolskiej tylko przy Wielkopolskiej 1 i 1a, inspektor pracy ma tu pole do popisu, właściciel firmy remontowej powinien być przez niego konkretnie, , wyprostowany, , , wystarczy tylko jeden telefon do niego i będzie efekt !!

Oglądasz 1-5 z 5
■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■