POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.07.2018, 18:40:56] • Świnoujście

Niemiecki turysta spędza wakacje na parkingu w swoim kempingu

Niemiecki turysta spędza wakacje na parkingu w swoim kempingu

fot. Czytelnik

Jak się okazuje, nasi zachodni sąsiedzi mają dosyć nietypowe pomysły na spędzenie wakacji nad naszym polskim morzem. Potwierdza to zdjęcie, które otrzymaliśmy od jednego z naszych Czytelników.

Na dosyć nietypowo zaparkowaną przyczepę kempingową przy ulicy Marii Konopnickiej, natknął się jeden z naszych Czytelników. Jak sądzi mężczyzna, właścicielom przyczepy najwyraźniej szkoda jest pieniędzy na pole kempingowe.

- Czy to nowy sposób na spędzanie wakacji? Właściciel tej przyczepy najwidoczniej oszalał, zaparkował taką landarę na ulicy Marii Konopnickiej, która jest i tak zbyt wąska. Jak zauważyłem, przyczepa stoi już tam od dwóch dni. Ciekawe, gdzie Pan Niemiec się załatwia? Czyżby nasi bogatsi sąsiedzi z zachodu, nie mieli pieniędzy na normalny hotel? - pyta Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 65, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 65

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:48:35] • [IP: 62.69.253.**]

13.07.2018, 11:10:22] • [IP: 46.169.0.**]Ignorancie, polecam powrót do szkoły. Odrób lekcje. dlaczego znaleźliśmy się na kresach zachodnich. Widzę że myślenie boli.

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:47:38] • [IP: 178.238.249.**]

Stanął w miejscu do tego przeznaczonym, wolno mu. Nie widze powodu do interwencji chyba, że lokatorzy przyczepy załatwiają sie na ulicy lub trawniku jak wszędobylskie pieski. W obu przypadkach należy nakładać bardzo wysokie mandaty. Niestety, nikt tego nie robi.

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:31:13] • [IP: 31.0.124.**]

Jak komuś przeszkadza to niech idzie i mu to powie :) no tak zapomniałem... odwagi cfelom brakuje na taki gest he he bohaterowie klawiszowi :)

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:25:35] • [IP: 80.245.188.**]

co za idiota pisze o mieszkańcach polaczki czyżby sam pochodził z ukrainy lub niemiec?? Odzewij się i określ swoje pochodzenie.

Gość • Piątek [13.07.2018, 18:18:32] • [IP: 82.235.66.***]

To normalne zjawisko w europie a was to szokuje

Gość • Piątek [13.07.2018, 17:40:42] • [IP: 164.127.64.**]

15:17:01 - A co powiesz na: " 21:49:24 • IP: 178.235.181.** D-18 Znak oznacza miejsce przeznaczone na postój pojazdów (zespołów pojazdów), z wyjątkiem przyczep kempingowych."

MARKIZ-DE LA KUTA-NESKU • Piątek [13.07.2018, 16:53:07] • [IP: 37.47.146.***]

LES BARONES DE LA LAZARZ OKUPUJE TEREN TRZEBA SOBIE ZABEZPIECZYC NOWE LOKUM

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:17:01] • [IP: 31.156.184.***]

Co za głupi artykuł i jeszcze głupsze oburzenie w komentarzach. Nic innego nie stoi na parkingu, przyczepa nawet nie wystaje za linie, a wszystkie Janusze obrażone że miejsce zajmuje na takiej wąskiej ulicy. Pewnie połowa nawet nie wie gdzie znajduje się ta ulica.

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:18:20] • [IP: 178.238.253.**]

JAK ŻEŚCIE GŁODOWALI TAK MACIE, MIASTO OPANOWANE PRZEZ STRAGANIARZY I NIEMCÓW, MAM NADZIEJE ŻE JUŻ NIGDY NIE POPEŁNICIE TAKIEGO BŁĘDU, ALE FAKT COŚ O POLICJI TERAZ CZESTO NA STRONCE!

Gość • Piątek [13.07.2018, 13:42:14] • [IP: 178.235.177.***]

ponoc niema miejsc dla samochodow ? prosze bardzo albo wraki zajmuja miejsca albo bogaci niemcy ktorzy wszystko moga tu robic doslownie a porem narzekanie ze brudne miasto i ze ze stonki tyle kasy 😕

Gość • Piątek [13.07.2018, 11:51:36] • [IP: 164.127.64.**]

9:55 - Regularnie pod bramka wyjazdowa spod mojego domu, zaraz za nią, zostawiają mi kupy sąsiedzi mieszkający ode mnie 150 i 120 metrów (znam ich, nie są" patologiczni", maja wkorzenione mocno w mentalność, że kupy można zostawiac innym dalej od swojego domu). Idąc do sklepu, juz kilka razy w ostatnich miesiącach w ostatniej chwili mijałem psie kupy. - Serdecznie pozdrawiam!

Gość • Piątek [13.07.2018, 11:10:22] • [IP: 46.169.0.**]

Ktoś zagubiony pyta:" jak zareagowałaby policja niemiecka ta takie zachowanie Polaka?" - już wyjaśniam, dziesiątki tysięcy bezdomnych Polaków koczują w Niemczech, w głownych punktach miast i nikt im wstrętów nie czyni. Nie bądźcie tacy wiecznie wystraszeni i przestańcie z tym poczuciem gorszości. Po co przenosiliście się ze wschodu na granicę Niemiec?

Gość • Piątek [13.07.2018, 10:08:39] • [IP: 83.11.63.**]

Takich cwaniaczków to w naszej okolicy jest dużo.

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:55:31] • [IP: 23.226.237.*]

06:20:54 - Musisz być niezłą ciotą, jeżeli czujesz się nękany przez psy. -Jak mi przykro, i żal mi Ciebie. Przyjmij ode mnie kondolencje z powodu stanu umysłu.

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:12:03] • [IP: 83.246.65.***]

TO MIASTO, POLICJA, STRAZ MIEJSKA NIE WIDZI CO SIE DZIEJE NA TZW. PATELNI JADAC NA WIATRAK?? DZIKIE OBOZOWISKO!

Gość • Piątek [13.07.2018, 08:31:29] • [IP: 92.42.118.***]

Na tzw: Patelni przy wiatraku cale miasteczko turystów z Niemiec a na polanie vis a vis trzy budy ogromny namiot, kilka samochodów.. bez skrępowania dziki obóz!

Gość • Piątek [13.07.2018, 08:29:48] • [IP: 77.255.106.*]

Abstrahując od zwykłej życzliwości, czy sensowności takiego zachowania, to ciśnie się pytanie: jak zareagowałaby policja niemiecka ta takie zachowanie Polaka? Obawiam się, że tolerancji by nie było. Tam panuje zasada" Ordnung muss sein". A swoją drogą biwak na dziko ma sens w dzikiej przyrodzie, a nie w mieście.

Gość • Piątek [13.07.2018, 08:27:41] • [IP: 94.254.226.***]

Do 189...popieram w 100 %.!!

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:59:02] • [IP: 77.115.155.**]

I niech sobie stoi, tym właśnie rożni się Świnoujście.

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:45:02] • [IP: 62.69.251.***]

Na parkingu przy Chodorowskiej od miesięcy w przyczepie koczuje całkiem polski Polak, mieszkaniec Świnoujścia. Nie jest to bynajmniej przyczepa kempingowa ale transportowa z plandeką obłożona jakimiś deskami. Wokół niej zostawia niewyobrażalny wręcz bałagan a na każdą próbę zwrócenia mu uwagi reaguje chamstwem i agresją. Tutaj widziałbym prawdziwy problem.

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:41:34] • [IP: 83.23.184.***]

sra i szcza w KRUSIe

LEX • Piątek [13.07.2018, 07:11:05] • [IP: 80.211.250.***]

Na zadupiu stoi.

Gość • Piątek [13.07.2018, 06:47:50] • [IP: 89.1.97.**]

A powinniscie wybrac sie do Hiszpanii, tam dopiero buractwo z Polski koczuje pod golym niebem, na plazach i na trawnikach we wszystkich miastach.Polecam sie wybrac dla sprawdzenia...

kupę daje Matce? (Ziemi?) • Piątek [13.07.2018, 06:20:54] • [IP: 164.127.64.**]

Trwaja tu analizy, co ów Germaniec robi z kupkami, a ja myslę, że to jedyny przypadek, gdy KOTY moga byc wzorem dla owego pana z rasy Panów, ale też i dla Słowian uznamskich nękających nas swoimi kundlami w parkach, na chodnikach - kupkę można zakopać. Kot to jedno z nielicznych a może jedyne zwierzę, które zakopuje ów depozyt swoich jelit.

Gość • Piątek [13.07.2018, 05:29:19] • [IP: 176.221.123.**]

A my jk do nich ifziemy musimy płacić klimatycznd a taki przyjedzie do Nas i na dziko wakacje ma...można? Można!

Oglądasz 1-25 z 65
■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ W Urzędzie Miasta odbyły się zwołane przez prezydenta konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic jednostki pomocniczej miasta, jaką jest Dzielnica Uzdrowiskowa. Radni usłyszeli o pomysłach, które mogą budzić niepokój. Urzędnicy wykazywali się dużą powściągliwością przy udzielaniu odpowiedzi ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■