POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.07.2018, 18:40:56] • Świnoujście

Niemiecki turysta spędza wakacje na parkingu w swoim kempingu

Niemiecki turysta spędza wakacje na parkingu w swoim kempingu

fot. Czytelnik

Jak się okazuje, nasi zachodni sąsiedzi mają dosyć nietypowe pomysły na spędzenie wakacji nad naszym polskim morzem. Potwierdza to zdjęcie, które otrzymaliśmy od jednego z naszych Czytelników.

Na dosyć nietypowo zaparkowaną przyczepę kempingową przy ulicy Marii Konopnickiej, natknął się jeden z naszych Czytelników. Jak sądzi mężczyzna, właścicielom przyczepy najwyraźniej szkoda jest pieniędzy na pole kempingowe.

- Czy to nowy sposób na spędzanie wakacji? Właściciel tej przyczepy najwidoczniej oszalał, zaparkował taką landarę na ulicy Marii Konopnickiej, która jest i tak zbyt wąska. Jak zauważyłem, przyczepa stoi już tam od dwóch dni. Ciekawe, gdzie Pan Niemiec się załatwia? Czyżby nasi bogatsi sąsiedzi z zachodu, nie mieli pieniędzy na normalny hotel? - pyta Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 65, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 65

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:48:35] • [IP: 62.69.253.**]

13.07.2018, 11:10:22] • [IP: 46.169.0.**]Ignorancie, polecam powrót do szkoły. Odrób lekcje. dlaczego znaleźliśmy się na kresach zachodnich. Widzę że myślenie boli.

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:47:38] • [IP: 178.238.249.**]

Stanął w miejscu do tego przeznaczonym, wolno mu. Nie widze powodu do interwencji chyba, że lokatorzy przyczepy załatwiają sie na ulicy lub trawniku jak wszędobylskie pieski. W obu przypadkach należy nakładać bardzo wysokie mandaty. Niestety, nikt tego nie robi.

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:31:13] • [IP: 31.0.124.**]

Jak komuś przeszkadza to niech idzie i mu to powie :) no tak zapomniałem... odwagi cfelom brakuje na taki gest he he bohaterowie klawiszowi :)

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:25:35] • [IP: 80.245.188.**]

co za idiota pisze o mieszkańcach polaczki czyżby sam pochodził z ukrainy lub niemiec?? Odzewij się i określ swoje pochodzenie.

Gość • Piątek [13.07.2018, 18:18:32] • [IP: 82.235.66.***]

To normalne zjawisko w europie a was to szokuje

Gość • Piątek [13.07.2018, 17:40:42] • [IP: 164.127.64.**]

15:17:01 - A co powiesz na: " 21:49:24 • IP: 178.235.181.** D-18 Znak oznacza miejsce przeznaczone na postój pojazdów (zespołów pojazdów), z wyjątkiem przyczep kempingowych."

MARKIZ-DE LA KUTA-NESKU • Piątek [13.07.2018, 16:53:07] • [IP: 37.47.146.***]

LES BARONES DE LA LAZARZ OKUPUJE TEREN TRZEBA SOBIE ZABEZPIECZYC NOWE LOKUM

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:17:01] • [IP: 31.156.184.***]

Co za głupi artykuł i jeszcze głupsze oburzenie w komentarzach. Nic innego nie stoi na parkingu, przyczepa nawet nie wystaje za linie, a wszystkie Janusze obrażone że miejsce zajmuje na takiej wąskiej ulicy. Pewnie połowa nawet nie wie gdzie znajduje się ta ulica.

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:18:20] • [IP: 178.238.253.**]

JAK ŻEŚCIE GŁODOWALI TAK MACIE, MIASTO OPANOWANE PRZEZ STRAGANIARZY I NIEMCÓW, MAM NADZIEJE ŻE JUŻ NIGDY NIE POPEŁNICIE TAKIEGO BŁĘDU, ALE FAKT COŚ O POLICJI TERAZ CZESTO NA STRONCE!

Gość • Piątek [13.07.2018, 13:42:14] • [IP: 178.235.177.***]

ponoc niema miejsc dla samochodow ? prosze bardzo albo wraki zajmuja miejsca albo bogaci niemcy ktorzy wszystko moga tu robic doslownie a porem narzekanie ze brudne miasto i ze ze stonki tyle kasy 😕

Gość • Piątek [13.07.2018, 11:51:36] • [IP: 164.127.64.**]

9:55 - Regularnie pod bramka wyjazdowa spod mojego domu, zaraz za nią, zostawiają mi kupy sąsiedzi mieszkający ode mnie 150 i 120 metrów (znam ich, nie są" patologiczni", maja wkorzenione mocno w mentalność, że kupy można zostawiac innym dalej od swojego domu). Idąc do sklepu, juz kilka razy w ostatnich miesiącach w ostatniej chwili mijałem psie kupy. - Serdecznie pozdrawiam!

Gość • Piątek [13.07.2018, 11:10:22] • [IP: 46.169.0.**]

Ktoś zagubiony pyta:" jak zareagowałaby policja niemiecka ta takie zachowanie Polaka?" - już wyjaśniam, dziesiątki tysięcy bezdomnych Polaków koczują w Niemczech, w głownych punktach miast i nikt im wstrętów nie czyni. Nie bądźcie tacy wiecznie wystraszeni i przestańcie z tym poczuciem gorszości. Po co przenosiliście się ze wschodu na granicę Niemiec?

Gość • Piątek [13.07.2018, 10:08:39] • [IP: 83.11.63.**]

Takich cwaniaczków to w naszej okolicy jest dużo.

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:55:31] • [IP: 23.226.237.*]

06:20:54 - Musisz być niezłą ciotą, jeżeli czujesz się nękany przez psy. -Jak mi przykro, i żal mi Ciebie. Przyjmij ode mnie kondolencje z powodu stanu umysłu.

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:12:03] • [IP: 83.246.65.***]

TO MIASTO, POLICJA, STRAZ MIEJSKA NIE WIDZI CO SIE DZIEJE NA TZW. PATELNI JADAC NA WIATRAK?? DZIKIE OBOZOWISKO!

Gość • Piątek [13.07.2018, 08:31:29] • [IP: 92.42.118.***]

Na tzw: Patelni przy wiatraku cale miasteczko turystów z Niemiec a na polanie vis a vis trzy budy ogromny namiot, kilka samochodów.. bez skrępowania dziki obóz!

Gość • Piątek [13.07.2018, 08:29:48] • [IP: 77.255.106.*]

Abstrahując od zwykłej życzliwości, czy sensowności takiego zachowania, to ciśnie się pytanie: jak zareagowałaby policja niemiecka ta takie zachowanie Polaka? Obawiam się, że tolerancji by nie było. Tam panuje zasada" Ordnung muss sein". A swoją drogą biwak na dziko ma sens w dzikiej przyrodzie, a nie w mieście.

Gość • Piątek [13.07.2018, 08:27:41] • [IP: 94.254.226.***]

Do 189...popieram w 100 %.!!

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:59:02] • [IP: 77.115.155.**]

I niech sobie stoi, tym właśnie rożni się Świnoujście.

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:45:02] • [IP: 62.69.251.***]

Na parkingu przy Chodorowskiej od miesięcy w przyczepie koczuje całkiem polski Polak, mieszkaniec Świnoujścia. Nie jest to bynajmniej przyczepa kempingowa ale transportowa z plandeką obłożona jakimiś deskami. Wokół niej zostawia niewyobrażalny wręcz bałagan a na każdą próbę zwrócenia mu uwagi reaguje chamstwem i agresją. Tutaj widziałbym prawdziwy problem.

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:41:34] • [IP: 83.23.184.***]

sra i szcza w KRUSIe

LEX • Piątek [13.07.2018, 07:11:05] • [IP: 80.211.250.***]

Na zadupiu stoi.

Gość • Piątek [13.07.2018, 06:47:50] • [IP: 89.1.97.**]

A powinniscie wybrac sie do Hiszpanii, tam dopiero buractwo z Polski koczuje pod golym niebem, na plazach i na trawnikach we wszystkich miastach.Polecam sie wybrac dla sprawdzenia...

kupę daje Matce? (Ziemi?) • Piątek [13.07.2018, 06:20:54] • [IP: 164.127.64.**]

Trwaja tu analizy, co ów Germaniec robi z kupkami, a ja myslę, że to jedyny przypadek, gdy KOTY moga byc wzorem dla owego pana z rasy Panów, ale też i dla Słowian uznamskich nękających nas swoimi kundlami w parkach, na chodnikach - kupkę można zakopać. Kot to jedno z nielicznych a może jedyne zwierzę, które zakopuje ów depozyt swoich jelit.

Gość • Piątek [13.07.2018, 05:29:19] • [IP: 176.221.123.**]

A my jk do nich ifziemy musimy płacić klimatycznd a taki przyjedzie do Nas i na dziko wakacje ma...można? Można!

Oglądasz 1-25 z 65
■ Już w najbliższą sobotę tj. 21 lipca 2018 r. o godzinie 18:00, na głównej płycie stadionu przy ul. Matejki 22, drużyna Floty rozegra sparingowy mecz z Orłem Łożnica, na który oczywiście serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej przebywających na terenie Świnoujścia lub okolicy. Ale najważniejsza wiadomość tego tekstu jest ta, że pierwszy zespół Floty wszystkie ligowe mecze rundy jesiennej w roli gospodarza rozgrywać będzie o tej samej porze, tj. w soboty o 18:00. Oczywiście w tej sytuacji większość z nich będzie rozgrywana przy świetle elektrycznym. To będzie nowość, albowiem do tej pory na głównej płycie przy świetle rozegrana była tylko druga połowa meczu z Błękitnymi II Stargard ■
■ 139 polskich strażaków wyjechało do Szwecji pomóc opanować gigantyczne pożary lasów w Jämtland. Zobacz film! ■ 12-letni rowerzysta z wkręconą w szprychy ręką - pomogli mu strażacy. Wyglądało groźnie, na szczęście skończyło się na kilku otarciach. Na miejscu upadku małego rowerzysty pierwsi zjawili się strażacy. 17 lipca na ulicę Mostową zajechała jednostka straży pożarnej, choć nigdzie nie było widać pożaru. Okazało się, że tym razem strażacy mają inną rolę. Zostali wezwani do wypadku - 12-letni chłopiec jadący na rowerze, przewrócił się i miał wkręconą w szprychy rękę. Strażacy wyjęli rękę i stwierdzili, że nie jest złamana, ma tylko otarcia. Następnie przyjechało pogotowie i zajęło się chłopcem ■ W budynku Cechu zapachniało przekrętem. Czyżby sam sobie sprzedał cały Cech za bezcen? ■ Robert Karelus, rzecznik prezydenta miasta znalazł się w szpitalu. Robert Karelus, rzecznik prezydenta Świnoujścia trafił do szpitala. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że doradca prezydenta dostał udaru. Od kilku dni Robert Karelus jest nieobecny w pracy. Dowiedzieliśmy się, że przebywając w rodzinnym domu w Trzebiatowie dostał udaru. Reakcja medyczna była bardzo szybka, co jest niezwykle istotne w tego typu sytuacjach ■ Trwa nabór do służby przygotowawczej. Termin wcielenia od 4.09, 25.09, 29.09.2018r. Wymagane dokumenty: wniosek o powołanie do służby (do pobrania na stronie lub do wypełnienia w WKU w Świnoujściu), kserokopia dowodu osobistego, kserokopia świadectwa ostatnio ukończonej szkoły. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 261-243-324 lub na stronie https://wkuswinoujscie.wp.mil.pl ■ W dniu 9 lipca 2018 zmieniona zostanie stała organizacja ruchu na ulicy Łużyckiej. Zamiana będzie polegała na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na odcinku od ulicy Steyera do ulicy Grunwaldzkiej ■ Dlaczego nikt z władz odpowiedzialnych za utrzymanie zieleni, nie widzi problemu? Dlaczego szansę dostały tylko jednoroczne kwiaty zdobiące klomby, a wieloletnie drzewa obok nich usychają w zapomnieniu? Nasuwa się pytanie, czy nasze władze zamierzają wreszcie podjąć jakieś działania? Pieniądze, wydane na nasadzenia, ulatują wraz z wyschniętą ziemią. ■ Alfa-PVP dotarła do Świnoujścia. Jak bronić się przed zombie którzy nie czują bólu, mają nadnaturalną siłę i są skrajnie agresywni? ■ Tylko dwóch radnych poparło projekt uchwały w sprawie wynagrodzenia prezydenta Świnoujścia. Projekt zakładał obniżenie pensji w związku z koniecznością dostosowania jej wysokości do rozporządzenia rady Ministrów z dnia 15 maja 2018 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 936). Tym samym prezydencka pensja pozostaje na dotychczasowy poziomie ■ Podpisanie umowy z wyłonionym wykonawcą tunelu pod Świną nastąpi 4 lipca o godzinie 17.00 w hotelu Radisson Blu. Dzień później, o godzinie 17.00 prezydent miasta zaprasza mieszkańców na festyn na Placu Wolności czyli wspólne świętowanie tego historycznego dla Świnoujścia wydarzenia ■ 4 lipca o godzinie 18.00 w sali teatralnej MDK odbędzie sie otwarte dla mieszkańców sympozjum pod hasłem "dlaczego tunel, a nie most", na którym mieszkańcy mają dowiedzieć się jakie były przesłanki, które zdecydowały o wyborze takiego wariantu stałej przeprawy dla Świnoujścia ■ Miasto dostanie pieniądze z Unii Europejskiej na budowę tunelu. Minister Jerzy Kwieciński mówi, że to już pewne ■ Uwaga na zwierzęta! Dwa psy zmarły po zjedzeniu parówek z trucizną rozrzuconych w Parku Chopina. W Parku Chopina prawdopodobnie ktoś rozrzucił trutkę, którą trują się zwierzęta. Ofiarą zmarły już dwa psy, a są już kolejne przypadki. Właściciel jednego z nich wyznaczył nagrodę za wskazanie osoby, która rozrzuciła pokarm z trucizną ■ Ostra reakcja kapitana żaglowca Kruzensztern. Za wybryk związany z duszeniem papieża, wysadził swoich kadetów na Wyspach Owczych bez pieniędzy! ■ Nikt nie mógł przewidzieć, że losy zarządu Osiedla Karsibór potoczą się w ten sposób. Z dniem 6. czerwca 2018 roku trzech członków zarządu złożyła rezygnację z pełnionych dotychczas funkcji. Z krótkiego oświadczenia możemy dowiedzieć się że przewodniczący Przemysław Witkowski, wraz z Karoliną Kasperską, która pełniła funkcję skarbnika, oraz członkiem Andrzejem Czarnasem zrezygnowali z dalszego działania w zarządzie osiedla Karsibór ■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■