POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.07.2018, 14:57:05] • Świnoujście

„Szybkie Spa dla Twojego Psa!” - Grupa Share With Me

„Szybkie Spa dla Twojego Psa!” - Grupa Share With Me

fot. Organizator

Akcja ma na celu pokazanie mieszkańcom, że młodzi ludzie potrafią nie tylko siedzieć przed telewizorem, ale również brać udziały w kursach jak i warsztatach na temat zwierząt.

Prowadzącym Sobotnią Akcję Na Pchlim Targu, jest Opiekun Zwierząt/Petsitter - Paweł Krysiak wraz ze swoją grupą młodzieży Share With Me - Podziel się ze Mną.

Dnia 14 lipca 2018 r. na Targowisku Miejskim "Zielony Rynek pod Zegarem" Grupa Share With Me - Podziel się ze Mną, zaprasza serdecznie na „Szybkie Spa dla Twojego Psa!”

W ofercie:
- obcinanie pazurków
- czyszczenie uszu
- wyczesywanie pieska
- gadżety od partnerów - niespodzianki na miejscu

A wszystko wyłącznie za przekazanie darowizny, może być to karma dla piesków i kotków, bądź zabawki dla nich lub ewentualnie przekazanie na miejscu darowizny.

To wszystko już od godziny 10!

www.facebook.com/events/800769670313081/?ti=cl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■