POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [09.07.2018, 17:26:27] • Świnoujście

Zasłabł i wjechał w latarnię

Zasłabł i wjechał w latarnię

fot. Czytelnik

70-letni kierowca Citroena zasłabł za kierownicą w centrum miasta. Wjechał w latarnię uliczną, łamiąc ją.

Do zdarzenia doszło na ul. Marynarzy, na wysokości ronda. Kierowca wjechał w uliczną latarnię, sprawiając, że ta przechyliła pod kątem w kierunku chodnika. Na miejscu obecna była policja oraz pogotowie ratunkowe.

Zasłabł i wjechał w latarnię

fot. Czytelnik

- W piątek tuż przed południem przy skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej i Marynarzy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu marki Citroen. Kierujący nim 70-letni mężczyzna w wyniku zasłabnięcia wjechał na chodnik, uszkadzając znak drogowy, po czym najechał na drugą stronę jezdni, uszkadzając lampę. Na miejsce przybył ambulans, który zabrał kierującego do szpitala. Wystosujemy wniosek do właściwego miejscowo starosty celem sprawdzenia stanu zdrowia 70-latka - informuje nas asp. szt. Breata Olszewska, oficer prasowy KMP w Świnoujściu

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Wtorek [10.07.2018, 13:25:13] • [IP: 89.1.97.**]

Nieraz pozory myla, ma 30 lat a wygladaja na 60 albo i wiecej, tak ich kira wyniszczyla. A we lbach u tych mlodych? Sieczka i buraki.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 12:27:43] • [IP: 77.252.46.**]

20:59:52 - A Twój post, to wcale analfabetyczny nie jest.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 09:29:14] • [IP: 80.245.191.***]

kiedyś też będziecie mieli po 70 lat wtedy się zastanowicie nad tym co pisaliście

Gość • Wtorek [10.07.2018, 08:41:18] • [IP: 95.129.228.***]

Kurcze. Ludzie popatrzcie że to kamper. Pewnie gościu już swoje odpracował, chciał w końcu odpocząć i zasłabł. Trochę wyrozumiałości.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 08:04:58] • [IP: 10.0.2.***]

Prowadzenie do 30 powinno być zabronione, młodzi powodują najwięcej wypadków przez brawurę.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 07:30:58] • [IP: 80.245.178.***]

rachunek od miasta za lampę wyniesie 6000zł (w sklepie słup + lampa 2500zł) ale miasto nie pozwoli naprawić na własny koszt.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 07:14:43] • [IP: 83.8.165.**]

70 latek za kółkiem to zagrożenie dla uczestników ruchu.Zabierać prawo jazdy

Gość • Wtorek [10.07.2018, 06:40:35] • [IP: 89.1.97.**]

Zaslabl i co z tego? Wiek niegra roli i mlodszym to sie przytrafic moze, buraki mlode i to debilowate, komentarze schowajcie sobie miedzy posladki.Dziisiaj On jutro Ty, takie zycie.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 00:14:30] • [IP: 95.129.224.***]

Po przekroczeniu 65-ego roku życia wszyscy senatorowie i posłowie powinni być z urzędu wysyłani na emeryturę, o ile ją sobie wypracowali.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 23:56:51] • [IP: 37.248.212.**]

Co jeden to mądrzejszy, zasłabnięcie może się zdarzyć każdemu bez względu na wiek. O wiele gorsi są tracy co są młodzi I wydaje Im się że cała ulica jest ich, pod prąd, z prądem, na gazie i bez prawka ale za kółkiem...

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 23:00:02] • [IP: 176.221.122.**]

i dalej czytam, te wypowiedzi osiedlencow miejscowych szoferów..jak bysmy wsiedli w podobne auta to udawadnia ci ze ni powachasz mojego dymu

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:56:47] • [IP: 176.221.122.**]

macie racje, po 60-tce badania, ale prawo jazdy tylko dla majacych mature ito z dobra ocena

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:53:27] • [IP: 176.221.122.**]

mlody rolniko-rybaku za dyche.z ciebie kierowiec jak ze mnie pastor.nie wychylaj sie o jezdzie autem. bo dla ciebie najbezpieczniejszy jest traktorek...

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:42:32] • [IP: 178.238.252.***]

Starszy robi wypadek bo zaslabl a mlody bo za szybko i bez wyobrazni jechal, nie ma reguly !!

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:19:41] • [IP: 77.252.46.**]

JEDEN ZLODZIEJ CZY PIJAK TO JUZ WZYSCY PO 80 JEZDZA NIE MIELI WYPADKU A ILU MLODYCH POGINELO NIE MA REGULY PO PIJAKU TO ZABIERAC TO LUDZIE SA NIEODPOWIEDZIALNI

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 20:59:52] • [IP: 5.172.239.**]

ale tu polszczyski alfabetyzm w tych komentarzach że normalnie czytać nie można i wogóle ogarnijcie ten alfabetyzm bo to szkoda słów.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:52:52] • [IP: 95.129.224.**]

Po 60tce powinny być wprowadzone psychotesty i badania lekarskie dla wszystkich kierowców.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:37:05] • [IP: 80.245.188.**]

dobrze ze nikogo nie zabil. ..powinni mu prawko za to zabrac.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:25:34] • [IP: 80.245.186.***]

CORAZ CZESCIEJ WIDAC ILE WYPADKOW POWODUJA KIEROWCY PO 65 R.ZYCIA, A TO ZASLABL, A TO CUKIER SPADL, TO ZNOW NIEDOWIDZI ITD.W TAKICH PRZYPADKACH NALEZY OD LEKARZA I-GO KONTKATU POPROSIC INFO NA TEMAT SCHORZEN KIEROWCY I JESLI POJAWIAJA SIE TE W-W ODBIERAC PRAWKO DOZYWOTNIO!!SRODEK DNIA, PIEKNA POGODA I CO LATARNIAZALICZONA??!!PRZEZ TO SKRZYZOWANIE PRZECHODZI DUZO OSOB I CO NA PASACH CZYHA NIENBEZPIECZENSTWO.APELUJMY DO RZADZACYCH BY BADALI KIEROWCOW I ZAOSTRZYLI W TYM WZGLEDZIE PRZEPISY!!

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:24:16] • [IP: 31.0.85.**]

Nosz K xxxx! Po 70tce, powinno być zabronione prowadzenie jakich kolwiek pojazdów! Jemu wiele nie zostało, a mogła stać się tragedia! Ą jakby tak W dziecko wjechał czy. W kogokolwiek! !!

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:08:38] • [IP: 62.69.229.**]

No to gość ma pozamiatane! Zdaje się, że z urzędu będzie miał unieważnione uprawnienie do prowadzenia pojazdów.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:07:24] • [IP: 176.221.123.**]

Jechałem tego dnia i widziałem jak się zakręcili niektórzy kierowcy na rondzie.. 😃

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 18:13:02] • [IP: 197.218.84.***]

Ludzie w takim wieku powinni przechodzić badania lekarskie dopuszczające ich do kierowania pojazdami mechanicznymi przynajmniej raz w roku.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 18:06:55] • [IP: 178.238.253.**]

65 lat badania lekarskie i jak nie zdrowy, prawo jazdy zabrać, jak się ma 7- lat niekoniecznie trzeba jeżdzić autem, rowerem też można i spacer!

Oglądasz 1-24 z 24
■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ W Urzędzie Miasta odbyły się zwołane przez prezydenta konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic jednostki pomocniczej miasta, jaką jest Dzielnica Uzdrowiskowa. Radni usłyszeli o pomysłach, które mogą budzić niepokój. Urzędnicy wykazywali się dużą powściągliwością przy udzielaniu odpowiedzi ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■