POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [07.07.2018, 21:10:15] • Świnoujście

Honda uderzyła w rowerzystę

Honda uderzyła w rowerzystę

fot. iswinoujscie.pl

Na ulicy Chrobrego miała miejsce kolizja z udziałem samochodu marki Honda i rowerzysty.

Jadąca ulicą Orzeszkowej czarna honda civic uderzyła w rowerzystę nadjeżdżającego kontrapasem w kierunku ronda Róży Wiatrów. Kierowca samochodu wyszedł z auta, obejrzał szkody jakie odniósł rower i odjechał.

Honda uderzyła centralnie przodem w bok roweru tak, że się przewrócił. Samochód jechał z bardzo małą prędkością, więc rowerzysta nie odniósł poważniejszych obrażeń.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 81, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 81

Gość • Sobota [14.07.2018, 00:36:27] • [IP: 92.42.114.**]

byłem na koncercie Sławomira z dzieckiem 11 lipca wszystko było by fajnie gdyby nie to że ktoś pozwolił tam alkochol sprzedawać koncesja była z urzędu miasta ochrona do bani organizator porażka na masowych imprezach alkochol raczej odpada typu koncert albo sie bawimy i słuchamy dobrej muzy albo idziemy się upić co nie służy dzieciom a było ich sporo co myślicie na ten temat?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 20:23:19] • [IP: 5.172.233.***]

Musze przyznać, że kiepski ze mnie kierowca, zawsze, gdy jakiś rozpędzony, " szalony" rowerzysta zjeżdża ni z tego, ni z owego ze ścieżki tuż pod maskę samochodu hamuje. Po co k****, po co?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 20:07:29] • [IP: 84.147.250.***]

To nie turysta, to Malwina z miasta. Dodatkowo samochdem z Anglii, kierownica po drugiej stronie.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:44:17] • [IP: 176.221.122.***]

No * ewidentnie nie potrafi jeździć. Jeszcze raz wymusi i nie będę również hamować bo trochę przegina. Jak nic nie widzisz w aucie z kierownicą po prawej stronie to kup sobie normalne auto

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 17:09:50] • [IP: 188.146.101.*]

Jasne zesracie się tymi samochodami...wszystko pseudo kierowcom nie pasuje, robicie co chcecie, parkujecie gdzie chcecie A jak się was zapytać gdzie pakujesz?? To odpowiedź wasza jest taka " to gdzie mam parkować " głąby jedne kto wam prawo jazdy dał są parkingi strzeżone to tam stawiajcie, samochód kupią i rżną bogaczy a za parking już nie zapłacą bo drogo!!

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 11:16:45] • [IP: 176.221.122.***]

Tylko, że kontrapasy są na całym świecie, niby dlaczego Świnoujście miałoby być bez?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 10:20:03] • [IP: 83.19.187.***]

I co w związku z tym? Przyjechał prostak ze zmywaka i udaje szefa szos w starej hondzie, bo przecież wyjeżdżał z podporządkowanej.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 08:54:18] • [IP: 193.69.22.**]

MAją rację ci, co twierdzą. .. ścieżka po jednej, chodnik po drugiej stronie Chrobrego... tylko tak jest pomiędzy Interferie a Radissonem. .. i co. .. i nic... wszędzie piesi

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 00:26:34] • [IP: 176.221.122.***]

Dokładnie jak ktoś pisał kiedyś kupiła sobie auto z kierownicą po nie normalnej stronie i jeździć nie umie

Gość • Niedziela [08.07.2018, 21:11:10] • [IP: 92.42.118.*]

Ten kontrapas aż się prosi o wypadek, bardzo zły pomysł.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 20:44:46] • [IP: 178.238.246.***]

KONTRPASY to pomysły GŁĄBÓW. Takie rozwiązanie dla ruchu jest wyjątkowo niebezpieczne, bo tam gdzie samochody nie powinno być miejsca dla rowerzystów. Uważam podobnie, jak ktoś poprzednio - z dwóch chodników wzdłuż ulicy, jeden chodnik przeznaczyć dla rowerzystów, a drugi dla pieszych. ROZWIĄZANIE MOŻE BYĆ RACJONALNE I BEZPIECZNE!!

Gość • Niedziela [08.07.2018, 20:40:52] • [IP: 176.221.122.***]

A czy na ul. Orzeszkowej jest jakiś znak informujący, że na ul. Chrobrego jest wydzielony pas dla rowerów?? Ja tam nic nie widziałem chociaż dawno tam nie byłem. Myślę że warto żeby kierowca był informowany o pasie dla rowerów odpowiednio wcześniej a nie dopiero jak wjedzie na albo za skrzyżowanie.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 19:14:18] • [IP: 109.173.159.**]

Jeszcze lepszy tytuł" Honda uderzyła w rower". Bunt maszyn ? Sama ta Honda zadziałała ?

Gość • Niedziela [08.07.2018, 19:07:49] • [IP: 93.214.180.**]

Słuchaj paniusiu z hondy. Jeszcze raz wymusisz to nie zachamuję. A jeździsz z dziecki3m kretynko z bułek z bibułek. Spotkaliśmy się chwilę przed tym zdarzeniem na drodze przy uznamie.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 16:49:47] • [IP: 176.221.123.***]

To ta beznadziejna projeķtantka wnetrz malwinka z biura kontrasty juz wielokrotnie widzialam jak stwarza zagrożenie ta honda z kierownica z prawej strony. Żenada

Gość • Niedziela [08.07.2018, 15:13:52] • [IP: 77.114.3.***]

A kawałek dalej widać samochody zaparkowane nie tylko na ścieżce rowerowej ale wręcz na chodniku ! I gdzie tu Policja i Straż Miejska ? Ile w tym przypadku można byłoby zarobić na manatach dla miasta ? Ale czy komuś się to chce ? Nie bo miasto jest tak bogate że w takich drobiazgach to szkoda wysiłku !

Gość • Niedziela [08.07.2018, 15:09:24] • [IP: 185.210.39.***]

mnie tam prawie w w audicy dziunia przejechała i jeszcze się * pultała, do momentu oczywiście jak ją prawie * z samochodu wyciągnąłem... jestem kierowcą, znaki są dobrze widoczne, wina kierowcy auta i koniec

Gość • Niedziela [08.07.2018, 15:05:50] • [IP: 77.114.3.***]

Przecież tu wyrażnie widać że to samochód wjechał na ścieżkę rowerową - więc w czym problem ? Ukarać kierowcę !

Gość • Niedziela [08.07.2018, 14:18:37] • [IP: 93.94.186.***]

co to za głupota drogę rowerową namalował, na pewno wymyślił jakiś urzędas, ci rowerzyści i tak jeżdżą jak chcą a zwłaszcza tą ulicą...

Gość • Niedziela [08.07.2018, 14:03:22] • [IP: 176.221.123.***]

Trzeba uważac na drodze na Niedzielnych Kierowców

Salva Dore • Niedziela [08.07.2018, 13:53:16] • [IP: 95.90.249.**]

...ale ten rowerzysta - jak na zdjęciu widoczne - chce uciec z miejsca zbrodni...

Gość • Niedziela [08.07.2018, 13:04:49] • [IP: 176.221.122.***]

Naprzeciwko Hondy mamy znaki drogowe które są widoczne dla kierowcy, Honda wyjeżdża z ulicy z oznakowaniem TEREN ZAMIESZKANIA. Poza tym na zdjęciu widać dokładnie co się dzieje na tej ulicy. Wina kierowcy - nie ma dyskusji. Ale trzeba też ustalić czy rowerzysta jechał prawidłowo

Gość • Niedziela [08.07.2018, 12:03:11] • [IP: 164.127.64.**]

10:42 - Nie odwracaj kota ogonem, to już uzasadnianie, że winny jest rowerzysta. Co być powinno to inna sprawa, zreszta pomysł, by rowerzyści tam ustępowali jest chory, ale powtarzam - to inna sprawa; gdy doszło do wypadku, to rowerzysta miał pierwszeństwo, winny jest kierowca samochodu, ewentualnie też ten, kto zawiesił za mało mówiący znak na Cieszkowskiego (ale to nie jest jeszcze udowodnione, nie ma tu zdjęcia znaku)- KROPKA, KONIEC, nie pitol bez sensu i nie gdybaj.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 11:57:57] • [IP: 164.127.64.**]

10:48 - Nie, ulice jeśli mają wydzielone pasy, zwłaszcza wtedy sa i dla innych pojazdów, bo te pasy sprawiają, że te inne pojazdy nie blokuja ruchu. Twoje myslenie jest typowo zaściankowe, na Zachodzie rzadko spotykane, a przypominam, ten rejon to dzielnica uzdrowiskowa, tam powinno być nawet MNIEJ samochodów, ale nie dlatego, że utrudni sie im wjazd, lecz dlatego, że ułatwia się ruch rowerom.Twój sposób myslenia jest dobrym podłożem do takich wypadków, bo wielu kierowców uważa rowerzystów za intruzów - nie rozumiem, dlaczego, bo prowadzący auta mają o wiele łatwiejsze w obsłudze pojazdy (kierowca nie jest - jak rowerzyści - też" silnikiem", wykonuje proste i oszczędne ruchy), a jednak wciąż sie spieszą, nie potrafią wolniej i płynnie, uważnie jeździć. Problem tkwi w głowach kierowców i w braku ostrych sankcji wobec nich.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 11:21:59] • [IP: 176.221.123.***]

Jeżeli ktoś dalej myśli że kontrapas jest bezpieczny, to niech puści tam swoje dzieci. No dalej, odwagi!. ... Ścieżka rowerowa powinna być po jednej stronie ul Chrobrego a po drugiej chodnik dla pieszych.

Oglądasz 1-25 z 81
■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ W Urzędzie Miasta odbyły się zwołane przez prezydenta konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic jednostki pomocniczej miasta, jaką jest Dzielnica Uzdrowiskowa. Radni usłyszeli o pomysłach, które mogą budzić niepokój. Urzędnicy wykazywali się dużą powściągliwością przy udzielaniu odpowiedzi ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■