POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [21.06.2018, 21:24:41] • Polska

5 rzeczy, o których powinnaś pamiętać przed ślubem

5 rzeczy, o których powinnaś pamiętać przed ślubem

fot. Organizator

Twoja lista przedślubnych przygotowań nie ma końca? Warto, żebyś przede wszystkim to Ty się na niej znalazła! Nowe buty, kosmetyki do małych poprawek podczas wesela… Podpowiadamy 5 rzeczy, o których nie możesz zapomnieć przed najważniejszym dniem w swoim życiu.

Przygotowania do ślubu trwają w najlepsze! Wymarzona sukienka już zamówiona, projekt bukietu zaakceptowany z florystą, a menu weselne dopracowane w najmniejszym szczególe? Zatrzymaj się na chwilę i zastanów, czy w przedślubnym szale nie zapomniałaś o sobie.

Przetestuj ślubne buty
My, kobiety, doskonale wiemy, że każda okazja jest dobra do zakupu nowej pary butów. Własny ślub bezsprzecznie jest do tego idealną wymówką! Pamiętaj, że Twoje piękne, wysokie szpilki mogą Ci boleśnie przypomnieć podczas wesela, że nie myślałaś o swoim komforcie przed uroczystością. Wtedy na ratowanie się plasterkami będzie już za późno. Na kilka tygodni przed ślubem lepiej weź je ze sobą do pracy i odpowiednio wcześniej pochodź w nich po biurze. Dzięki temu Twoja stopa stopniowo przyzwyczai się do nowych butów.

Zabiegi zaplanuj z wyprzedzeniem
Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, np. peelingi mogą podrażnić Twoją skórę, a to ostatnia rzecz, której byś chciała. Zaplanuj je więc już na kilka miesięcy przed wyznaczonym terminem ślubu. Dają one najlepsze efekty po wykonaniu całej serii. Unikaj również wszelkich nowinek kosmetycznych. Stosuj wyłącznie sprawdzone preparaty, żeby uniknąć niemiłych niespodzianek.

Zadbaj o skórę dłoni
Niemal każda przyszła panna młoda pamięta o paznokciach, ale co ze skórą dłoni? Także ona wymaga szczególnej uwagi po intensywnych przygotowaniach, żeby prezentowała się dobrze na ślubnych fotografiach. Zafunduj więc sobie szybkie, domowe SPA! Wykonaj miejscowy peeling. Jak? Zaaplikuj grubą warstwę kremu nawilżającego z dodatkiem kilku kropli soku z cytryny. Na to nałóż bawełniane rękawiczki i połóż się spać. Rano skóra będzie nawilżona i lekko rozjaśniona!

Pamiętaj o uśmiechu
„Uśmiech!” – to słowo nieraz usłyszysz w trakcie przyjęcia weselnego. Żebyś w pełni mogła pokazać swoją radoś
na zdjęciach, pomyśl o wybielaniu zębów – wystarczy kilka wizyt u stomatologa. Jeśli jednak przypomniałaś sobie o tym na tydzień przed ślubem, zdecyduj się na zabieg w domowym zaciszu. Możesz użyć do tego np. samorozpuszczalnych pasków wybielających marki Rapid White.

Dzień wcześniej spakuj kosmetyczkę
Wyobraź sobie taką sytuację – nadszedł dzień ślubu, kilka spraw do ogarnięcia na raz, a Ty cały czas w biegu. Czy zdążysz na chwilę usiąść, żeby w spokoju spakować kosmetyczkę? Możesz sobie pomyśleć: „nic się nie stanie, ktoś z gości na pewno będzie miał ze sobą puder”. Warto jednak, żebyś dzień wcześniej zebrała sprawdzone produkty i schowała je do małej torebki. Na miejscu może się okazać, że kosmetyk pożyczony od koleżanki już nie współgra tak idealnie z nałożonym makijażem. Pamiętaj o spakowaniu tylko pudru i pomadki – będzie dobrze!

Paski wybielające Rapid White

- ultracienkie, elastyczne i przezroczyste paski rozjaśniają zęby
- usuwają przebarwienia
- gwarantują wyraźnie wybielenie już po 5 dniach użycia
- nie zawierają nadtlenku wodoru
- mają łagodny miętowy smak
- rekomendowana cena: 69,99 zł


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■