POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.06.2018, 20:07:54] • Świnoujście

Pułapka na promie. Lepiej na nim nie siadaj, bo Cię pobrudzi...

Pułapka na promie. Lepiej na nim nie siadaj, bo Cię pobrudzi...

fot. Czytelnik

Jest duży, gruby i niebezpieczny. Chodzi oczywiście o poler na jednym z promów Karsibór, który pomimo że nie był malowany, potrafi pobrudzić pasażerów żółtą farbą.

O sprawie poinformowała nas jedna z Mieszkanek Świnoujścia, która niestety pobrudziła sobie spodnie o poler.

Pułapka na promie. Lepiej na nim nie siadaj, bo Cię pobrudzi...

fot. Czytelnik

- Chciałabym nagłośnić sprawę źle pomalowanych polerów na promie Karsibór.

Farba nie wyschła i pobrudziła mi spodnie. Nie było żadnej informacji że polery były malowane. Napisałam skargę do Żeglugi a oni mi odpisali ze nie było prowadzonych żadnych prac malarskich. Kto jest wiec odpowiedzialny za użycie źle rozcieńczonej farby? Do kogo teraz mogę się odwołać? - pyta Mieszkanka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 94, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 94

Gość • Poniedziałek [18.06.2018, 16:36:34] • [IP: 62.69.254.***]

JAK WIDAĆ WSZYSCY ZORIENTOWANI DO CZEGO SŁUŻY POLER

Gość • Niedziela [17.06.2018, 21:25:26] • [IP: 37.47.139.***]

poler to nie siędzisko pod duuuuupę co za matoły

Gość • Niedziela [17.06.2018, 17:27:53] • [IP: 31.0.85.**]

To jest do cumy a nie żeby du..posadzić

Gość • Piątek [15.06.2018, 05:41:54] • [IP: 176.221.123.**]

śliczny tyłeczek :*

Gość • Piątek [15.06.2018, 00:22:58] • [IP: 95.129.224.**]

a od kiedy poler jest do siadania trzeba było patrzeć gdzie siedzenie sie sadza

Gość • Czwartek [14.06.2018, 22:28:00] • [IP: 176.221.123.**]

cały dzień na rowerze to i tu jeszcze musiała usiąść. ...i płakać. ..a te sandały też pomalowali wam na promie...ależ dziś ludzie macie problemy. ..

Gość • Czwartek [14.06.2018, 22:06:33] • [IP: 176.221.123.***]

do Gość • Środa [13.06.2018, 22:41:55] • [IP: 176.221.123.***] napiszę krótko DEBIL jesteś do potęgi... TAKI TYPOWY ĆWIERĆINTELIRENT z ciebie.Nie rozumiesz tematu i sensu. Co dla inteligentnych ludzi jest podłogą. ..dla ciebie jest sufitem...Mimo wszystko. .Pozdrawiam.. i łączę się w cierpieniu twojej rodziny, nad twoją ułomnością...Przekażę nawet parę złoty, na fundusz niepełnosprawnych umysłowo, których jesteś beneficjentem.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 20:15:40] • [IP: 164.127.164.***]

Ludzie, co wy tu bredzicie? Elementy tak bliskie pasażerów powinny byc zabezpieczone, no przynajmniej pomalowane farbą, która naprawde zasycha. Przecież nie chodzi tu tylko o usiądnięcie, ale w ogóle o kontakt spodni, spódnicy z tych polerem. Powinien być pomalowany właściwie i właściwą farba. Skoro to prom dla ludzi, a nie dla krów przewożonych na wysepki karsiborskie.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 19:55:46] • [IP: 176.221.122.***]

Wstydzic powinien sie ten kto to malował a jeszcze bardziej ten kto ta prace odebrał

Gość • Czwartek [14.06.2018, 17:59:41] • [IP: 94.254.235.**]

stare marynarskie powiedzenie mówi: na polerach siadają tylko. ... i mewy. Wrodzona grzeczność nie pozwala mi wpisać tego słowa. Śmiech na sali. Może usunąć wszystkie polery w mieście?

Gość • Czwartek [14.06.2018, 17:51:30] • [IP: 37.248.178.**]

Ja bym zaczął od tego czy to jest ławka do siedzenia... Skarga... He śmieszne

Gość • Czwartek [14.06.2018, 15:13:43] • [IP: 88.156.233.***]

Normlanie temat dla Uwagi, to nie jest do siadania.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 14:54:24] • [IP: 88.156.232.**]

przecież to nie ławka to o co pretensje i żale

GOŚCIU • Czwartek [14.06.2018, 14:23:42] • [IP: 92.40.249.***]

MARINERO ZAPOMNIAŁ DODAĆ UTWARDZACZA DO FARBY, ALBO DODAŁ NIE TEN CO TRZEBA LUB ZA MAŁO ;)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 13:20:26] • [IP: 178.23.110.**]

Znam ja.chcecie jej dany by się z niej pośmiać na mieście 😀

Gość • Czwartek [14.06.2018, 12:03:59] • [IP: 176.221.122.***]

stare marynarskie przysłowie doskonale mówi KTO SIADA NA POLER:)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 11:56:52] • [IP: 37.47.128.***]

Mam nadzieję, że czytelniczka to wszystko czyta i następnym razem zastanowi się dwa razy zanim obwini za swoją głupotę wszystkich dookoła :) i życzę mieć tylko takie problemy...

Gość • Czwartek [14.06.2018, 11:47:40] • [IP: 62.69.254.***]

Wymagamy od młodzieży odpowiedzialności za swoje czyny a tu w Żegludze brak -żenada

Gość • Czwartek [14.06.2018, 11:04:23] • [IP: 164.127.164.***]

10:25 - Nieprawda, jeśli bawet by nie usiadła, to mogła sie otrzeć o ten poler, więc niechże promiarze zadbają o stan promu, niech przemalują farbą, która umie zaschnąc..

Gość • Czwartek [14.06.2018, 10:25:30] • [IP: 92.42.112.***]

"Do kogo teraz mogę się odwołać? - pyta Mieszkanka." Odwołaj sie do swojej głupoty, i dobra rada na przyszłość: nie siadaj na grillu, bo sobie doope poparzysz :)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 10:21:29] • [IP: 176.221.122.***]

Szkoda polera.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 10:17:27] • [IP: 80.245.179.***]

A może to nie farba tylko jakiś kleks ?

Gość • Czwartek [14.06.2018, 10:01:37] • [IP: 80.245.178.***]

mój poler tez czeka by niego usiąść ;)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 09:58:46] • [IP: 95.129.224.**]

A Pani przeszła obok i sandałów sobie nie pobrudziła wiec czytelniczka miała pecha.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 09:55:03] • [IP: 5.172.255.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-25 z 94
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■