POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.06.2018, 22:07:47] • Świnoujście

„Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu!

„Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu!

fot. Czytelnik

Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem...

Młodzi ludzie zabawiający się niczym bohaterowie odcinków serialu „Fake Taxi”, w szczególności nie spodobali się rodzicom przechodzących przy samochodzie dzieci oraz mieszkańcom, którzy mając otwarte okna, słyszeli mimowolnie wszystko co działo się w rozgrzanym samochodzie.

- W biały dzień takie sceny i to na oczach przechodniów jak i dzieci. Młoda para uprawia seks na oczach wszystkich. Jest to nie do pomyślenia. Zero wstydu. W dodatku słychać ich na całą ulice – opisuje jedna z Mieszkanek osiedla załączając zdjęcia samochodu.

A jak Wy oceniacie wyczyn zakochanej pary?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 116, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 116

Gość • Niedziela [17.06.2018, 13:50:01] • [IP: 178.235.181.***]

Gratulacje dla rodziców, muszą być tacy DUMNI ze swoich pociech, ha ha ha co za żenada.

Gość • Sobota [16.06.2018, 17:03:24] • [IP: 93.94.187.**]

Cóż za piękne słowa MA SIĘ CZYM, MA SIĘ Z KIM ALE NIE MA GDZIE no cudo cudo cudo aż się szczerze obśmiałam. PRAWDA.Mnie za młodu to nawet dziwą nazywali, a teraz mi się wogle nie chce, a nawet jest to śmieszne. Dobrze że za młodu sobie poużywałam, bo co by to było ??

Gość • Sobota [16.06.2018, 09:05:25] • [IP: 92.223.220.*]

pani mogla im udostepnic pokój w parku kleszcza można złapać

Gość • Sobota [16.06.2018, 00:27:39] • [IP: 91.217.161.***]

jak ktos mowi ze uprawianie sexu jest wstydem, to musi byc niezle porabany. karmienie w miejscu publicznym dziecka z piersi WSTYD, wszystko wstyd. Wstyd to jest gadac o tym, a dzieci maja prawo widziec i sie przyzwyczajac anie taki 14 latek zobaczy cycka i robi oczy jak sowa, bo dla dla niego to nowosc i zacofanie zarazem. Wstyd to krasc i z d...y spasc :) A zazdroszcza zacofani i stare lachy co juz nie moga albo ich nikt nie chce.

Gość • Piątek [15.06.2018, 16:01:15] • [IP: 94.254.225.***]

: 178.235.177. Jak ty obgadujesz innych to twój problem.

Gość • Piątek [15.06.2018, 14:34:12] • [IP: 83.23.243.***]

Nie mogę z komentarzy pochlebiających tym wyczynom. Ja rozumiem fantazję, rozumiem dużo chęci, sam jestem młody i robię to na wszelkie sposoby. Ale trzeba mieć trochę wyczucia, seks w samochodzie jest bardzo przyjemny, lecz robienie tego w publicznym miejscu w środku dnia to zwyczajna głupota i brak wyczucia.

Gość • Piątek [15.06.2018, 14:28:30] • [IP: 80.157.183.**]

Wstyd, mam nastoletnia corke i bym sie ze wstydu spalil... masakra ale tak jest kiedy pochodzi sie z patologicznej rodziny

959595 • Piątek [15.06.2018, 11:05:25] • [IP: 178.235.177.***]

Pewnie żywy osiedlowy monitoring wyłapał co się lampi i obgaduje życie innych bo swoje to już nie takie ciekawe.

Gość • Piątek [15.06.2018, 09:54:33] • [IP: 94.254.136.***]

czy moze ktos poinformowac jaka jest kara za uprawianie sexu w prywatnym samochodzie??ludzie ogarnijcie sie kto wam kaze podgladac czy wam do domu zaglada sasiadka??swiat zwariowal ksiadz przebiera sie w sukienki lata za dziecmi jest ok dziewczyna oddaje sie chwila uniesienia jest be??

Gość • Piątek [15.06.2018, 09:11:40] • [IP: 80.245.190.***]

ale gowno was to obchodzi co i z kim robi, kazdy mial te swoje lata i niekoniecaznie rozwieszano tego zdjecia gdzie sie dalo, wiec naprawde, to zalosne

Anonymous • Piątek [15.06.2018, 08:57:17] • [IP: 31.0.86.***]

"Galerianka" "zarabiała" "legalnie" na nowe" JEANSY " ;)

Gość • Piątek [15.06.2018, 08:52:25] • [IP: 95.129.226.**]

2x bliźniaki 1x solo i ful emerytura.

Gość • Piątek [15.06.2018, 08:29:38] • [IP: 37.47.149.**]

Miasto pieluchomajtow!

Gość • Piątek [15.06.2018, 07:24:42] • [IP: 94.197.120.***]

Banda zazdrosnych ludzi starej daty. Zacofana polska 20 lat do tylu za zachodem... przynajmniej nie robili tego za rogiem w krzakach. Brawo wolnej polsce z banda zazdrosnych cnotek.

Gośćewa • Piątek [15.06.2018, 00:15:53] • [IP: 178.238.246.**]

Dziewczyna nie ma wstydu pewnie ma w domu taki przyklad może byli pod wpływem narkotyków poprostu WSTYD!

Gość • Piątek [15.06.2018, 00:02:35] • [IP: 62.69.253.***]

to milosc)))))))))))))))))

Gość • Czwartek [14.06.2018, 21:03:44] • [IP: 176.221.122.***]

A od czego jest Straż Miejska ? Nie ma na hotelik to powinno być na mandacik.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 20:48:04] • [IP: 37.47.136.***]

pokolenie " róbta co chceta " także totalna opozycja POwinna być szczęśliwa :)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 20:08:11] • [IP: 93.94.184.**]

Na przyszłość polecam jedną z patelni lub pętle autobusową na Krzywej.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 20:07:31] • [IP: 95.129.226.**]

No to tera egzorcyzmy będą musieli odprawić nad autem.

j444 • Czwartek [14.06.2018, 19:50:51] • [IP: 176.221.123.**]

Zdjęcia i ewentualnie nagrane filmy jak najszybciej wrzucić w net, jeżeli chcieli być aktorami należy im to umożliwić. Mam nadzieję, że kiedyś zdjęcie lub film, obu stronom wyjdzie bokiem. Wrzucajcie w net, bo w necie nic nigdy nie ginie.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 18:56:27] • [IP: 92.42.118.***]

to byla goha goha 3zł !

Gość • Czwartek [14.06.2018, 18:45:37] • [IP: 80.245.179.***]

No i gitara.

art 200KK • Czwartek [14.06.2018, 18:19:27] • [IP: 109.173.159.**]

§ 4. Kto w celu swojego zaspokojenia seksualnego lub zaspokojenia seksualnego innej osoby prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej podlega karze pozbawienia wolnosci do lat 3.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 18:13:06] • [IP: 82.174.234.**]

500+.trzeba z 10 dzieci zrobić żeby się opłacało.wcześniej zaczniesz szybciej dostaniesz

Oglądasz 1-25 z 116
■ Na parkingu miedzy Netto a PEC - u biega króliczek. Zwierzatko jest wystraszone i nie daje się złapać, chowa się pod autami ■ "Komunikacja Autobusowa" Sp. z o.o. z siedzibą w Świnoujściu informuje, iż w dniach 19.20.21 czerwca 2018 r. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu organizować będzie ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze, w celu doskonalenia umiejętności prowadzenia działań ratowniczych i gaśniczych podczas pożaru autobusu, procedur alarmowania, powiadamiania i współpracy oraz umiejętności prowadzenia medycznych działań ratowniczych. Ćwiczenia będą prowadzone na prawobrzeżnej części miasta w dzielnicy Warszów w godz. 14:00 do 15:00. Prowadzenie ćwiczeń nie spowoduje utrudnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej oraz bezpieczeństwo osób mogących przebywać w tym czasie w pobliżu prowadzonych ćwiczeń ■
■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■