░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.06.2018, 09:16:24] • Świnoujście

Miasto chce wprowadzić zmiany w uchwale krajobrazowej? Powinno zacząć od siebie - mówi nasz czytelnik

Miasto chce wprowadzić zmiany w uchwale krajobrazowej? Powinno zacząć od siebie - mówi nasz czytelnik

fot. Czytelnik

Redakcja naszego portalu otrzymała mail od mieszkańca, który załączył zdjęcie tablicy ogłoszeniowej znajdującej się przed budynkiem świnoujskiego magistratu. Mail opatrzony był niewybrednym komentarzem, którego nie wypada nam zamieścić.

Okiem mieszkańca, przedstawiamy jednak, wizerunek urzędu, który chce wprowadzić zmiany w uchwale krajobrazowej, nie dbając równocześnie o wygląd własnej przestrzeni.

A Wy, jak myślicie, to słuszna uwaga?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Środa [13.06.2018, 20:53:52] • [IP: 94.254.231.**]

Kompromitacja dla urzędu

Gość • Środa [13.06.2018, 20:17:57] • [IP: 46.169.91.***]

SYFOZA !!

Gość • Środa [13.06.2018, 19:36:49] • [IP: 80.245.189.***]

Jaki URZĄD taka TABLICA :-)))

Gość • Środa [13.06.2018, 17:57:34] • [IP: 93.214.184.**]

Rany, masakrycznie to wygląda. Pewnie nikt nie został wyznaczony do dbania o tą tablicę. W sumie to chyba wiele rzeczy w naszym mieście jest porzucone przez Urząd tak jak ta tablica

Gość • Środa [13.06.2018, 17:39:51] • [IP: 5.172.236.***]

Najciekawsze jest to , że na budynku urzędu jest napis ISO 2001.

Gość • Środa [13.06.2018, 16:49:33] • [IP: 92.42.112.***]

jak zwykle najciemniej pod latarnią

Gość • Środa [13.06.2018, 16:44:52] • [IP: 80.245.179.***]

Nie mam nic do Żmurka ale nie zagłosuje na niego bo nie lubię tej przemądrzałej baby B.M. Chyba że ją wywali.

Gość • Środa [13.06.2018, 15:42:43] • [IP: 81.204.98.**]

Rzeczywiscie tablica bardzo niechlujna...a powinna byc wzrem estetyki...

Gość • Środa [13.06.2018, 13:58:35] • [IP: 178.238.249.**]

IP 63 glosuj dalej na Żmura to autorkę tego pomysłu dostaniesz w pakiecie gratis.

Gość • Środa [13.06.2018, 12:50:14] • [IP: 95.166.56.***]

Jaki krajobraz? Przecież to miasto jes zabetonowane!!

Gość • Środa [13.06.2018, 12:05:28] • [IP: 81.219.205.***]

Piękna reklama naszego urzędu, ale cóż każdy walczy tylko o swoje interesy.Krajobraz nie ważny ważny jest portfel, bo zaraz wybory!

Gość • Środa [13.06.2018, 11:20:28] • [IP: 83.21.48.***]

A w jaką dziurę czytelnik wszedł żeby zrobić takie zdjęcie? Ma do zaliczenia jeszcze wiate smietnikowa i piwnice urzędu.

Gość • Środa [13.06.2018, 11:03:52] • [IP: 109.241.63.**]

Dyletanctwo i nieuctwo projektantów tej uchwały bije po oczach-faszyzm w czystej postaci, kiedy to ideologia marksistowska nakazywała jaki ma być człowiek, jak ma wyglądać, ubierać się, jaki ma być komsomolsko poprawny. W projekcie zakazali nawet żarówek LED, wprowadzając zakaz stosowania ich o barwie ponad 3500K. Tymczasem niech wprowadzą kary dla siebie za krajobraz księżycowy jaki od miesięcy zafundowali nam na rozkopanej wewnętrznej uliczce do Kościuszki, gdzie w 2 dni położyli rury i nie robią tu już nic. Nieuctwo logistyki projektu, by ludziom zafundować piach i pustynnienie terenu przez miesiące, za 2 dni pracy, którą można było wykonać na koniec robót na Kościuszki--za to powinien być prokurator i kary z przepisu:" kto doprowadza do niekorzystnego rozporządzania mieniem...". Nie dbając o drogi niszczą nam auta. Za to tablice promujące unijne złodziejstwo mogą być duże, a nasze reklamy już nie. Pewnie kombinują już opłaty za nasze szyldy, bo tak bzdurnego projektu dawno nie czytałem. Smoła i pierze!!

Gość • Środa [13.06.2018, 10:17:45] • [IP: 185.210.39.**]

Urzędasy są zajęte parciem na szkło a Wy im przeszkadzacie, opamiętajcie się.

Oglądasz 1-14 z 14
■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■