POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.06.2018, 09:16:24] • Świnoujście

Miasto chce wprowadzić zmiany w uchwale krajobrazowej? Powinno zacząć od siebie - mówi nasz czytelnik

Miasto chce wprowadzić zmiany w uchwale krajobrazowej? Powinno zacząć od siebie - mówi nasz czytelnik

fot. Czytelnik

Redakcja naszego portalu otrzymała mail od mieszkańca, który załączył zdjęcie tablicy ogłoszeniowej znajdującej się przed budynkiem świnoujskiego magistratu. Mail opatrzony był niewybrednym komentarzem, którego nie wypada nam zamieścić.

Okiem mieszkańca, przedstawiamy jednak, wizerunek urzędu, który chce wprowadzić zmiany w uchwale krajobrazowej, nie dbając równocześnie o wygląd własnej przestrzeni.

A Wy, jak myślicie, to słuszna uwaga?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Środa [13.06.2018, 20:53:52] • [IP: 94.254.231.**]

Kompromitacja dla urzędu

Gość • Środa [13.06.2018, 20:17:57] • [IP: 46.169.91.***]

SYFOZA !!

Gość • Środa [13.06.2018, 19:36:49] • [IP: 80.245.189.***]

Jaki URZĄD taka TABLICA :-)))

Gość • Środa [13.06.2018, 17:57:34] • [IP: 93.214.184.**]

Rany, masakrycznie to wygląda. Pewnie nikt nie został wyznaczony do dbania o tą tablicę. W sumie to chyba wiele rzeczy w naszym mieście jest porzucone przez Urząd tak jak ta tablica

Gość • Środa [13.06.2018, 17:39:51] • [IP: 5.172.236.***]

Najciekawsze jest to , że na budynku urzędu jest napis ISO 2001.

Gość • Środa [13.06.2018, 16:49:33] • [IP: 92.42.112.***]

jak zwykle najciemniej pod latarnią

Gość • Środa [13.06.2018, 16:44:52] • [IP: 80.245.179.***]

Nie mam nic do Żmurka ale nie zagłosuje na niego bo nie lubię tej przemądrzałej baby B.M. Chyba że ją wywali.

Gość • Środa [13.06.2018, 15:42:43] • [IP: 81.204.98.**]

Rzeczywiscie tablica bardzo niechlujna...a powinna byc wzrem estetyki...

Gość • Środa [13.06.2018, 13:58:35] • [IP: 178.238.249.**]

IP 63 glosuj dalej na Żmura to autorkę tego pomysłu dostaniesz w pakiecie gratis.

Gość • Środa [13.06.2018, 12:50:14] • [IP: 95.166.56.***]

Jaki krajobraz? Przecież to miasto jes zabetonowane!!

Gość • Środa [13.06.2018, 12:05:28] • [IP: 81.219.205.***]

Piękna reklama naszego urzędu, ale cóż każdy walczy tylko o swoje interesy.Krajobraz nie ważny ważny jest portfel, bo zaraz wybory!

Gość • Środa [13.06.2018, 11:20:28] • [IP: 83.21.48.***]

A w jaką dziurę czytelnik wszedł żeby zrobić takie zdjęcie? Ma do zaliczenia jeszcze wiate smietnikowa i piwnice urzędu.

Gość • Środa [13.06.2018, 11:03:52] • [IP: 109.241.63.**]

Dyletanctwo i nieuctwo projektantów tej uchwały bije po oczach-faszyzm w czystej postaci, kiedy to ideologia marksistowska nakazywała jaki ma być człowiek, jak ma wyglądać, ubierać się, jaki ma być komsomolsko poprawny. W projekcie zakazali nawet żarówek LED, wprowadzając zakaz stosowania ich o barwie ponad 3500K. Tymczasem niech wprowadzą kary dla siebie za krajobraz księżycowy jaki od miesięcy zafundowali nam na rozkopanej wewnętrznej uliczce do Kościuszki, gdzie w 2 dni położyli rury i nie robią tu już nic. Nieuctwo logistyki projektu, by ludziom zafundować piach i pustynnienie terenu przez miesiące, za 2 dni pracy, którą można było wykonać na koniec robót na Kościuszki--za to powinien być prokurator i kary z przepisu:" kto doprowadza do niekorzystnego rozporządzania mieniem...". Nie dbając o drogi niszczą nam auta. Za to tablice promujące unijne złodziejstwo mogą być duże, a nasze reklamy już nie. Pewnie kombinują już opłaty za nasze szyldy, bo tak bzdurnego projektu dawno nie czytałem. Smoła i pierze!!

Gość • Środa [13.06.2018, 10:17:45] • [IP: 185.210.39.**]

Urzędasy są zajęte parciem na szkło a Wy im przeszkadzacie, opamiętajcie się.

Oglądasz 1-14 z 14
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■