POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.06.2018, 09:16:24] • Świnoujście

Miasto chce wprowadzić zmiany w uchwale krajobrazowej? Powinno zacząć od siebie - mówi nasz czytelnik

Miasto chce wprowadzić zmiany w uchwale krajobrazowej? Powinno zacząć od siebie - mówi nasz czytelnik

fot. Czytelnik

Redakcja naszego portalu otrzymała mail od mieszkańca, który załączył zdjęcie tablicy ogłoszeniowej znajdującej się przed budynkiem świnoujskiego magistratu. Mail opatrzony był niewybrednym komentarzem, którego nie wypada nam zamieścić.

Okiem mieszkańca, przedstawiamy jednak, wizerunek urzędu, który chce wprowadzić zmiany w uchwale krajobrazowej, nie dbając równocześnie o wygląd własnej przestrzeni.

A Wy, jak myślicie, to słuszna uwaga?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Środa [13.06.2018, 20:53:52] • [IP: 94.254.231.**]

Kompromitacja dla urzędu

Gość • Środa [13.06.2018, 20:17:57] • [IP: 46.169.91.***]

SYFOZA !!

Gość • Środa [13.06.2018, 19:36:49] • [IP: 80.245.189.***]

Jaki URZĄD taka TABLICA :-)))

Gość • Środa [13.06.2018, 17:57:34] • [IP: 93.214.184.**]

Rany, masakrycznie to wygląda. Pewnie nikt nie został wyznaczony do dbania o tą tablicę. W sumie to chyba wiele rzeczy w naszym mieście jest porzucone przez Urząd tak jak ta tablica

Gość • Środa [13.06.2018, 17:39:51] • [IP: 5.172.236.***]

Najciekawsze jest to , że na budynku urzędu jest napis ISO 2001.

Gość • Środa [13.06.2018, 16:49:33] • [IP: 92.42.112.***]

jak zwykle najciemniej pod latarnią

Gość • Środa [13.06.2018, 16:44:52] • [IP: 80.245.179.***]

Nie mam nic do Żmurka ale nie zagłosuje na niego bo nie lubię tej przemądrzałej baby B.M. Chyba że ją wywali.

Gość • Środa [13.06.2018, 15:42:43] • [IP: 81.204.98.**]

Rzeczywiscie tablica bardzo niechlujna...a powinna byc wzrem estetyki...

Gość • Środa [13.06.2018, 13:58:35] • [IP: 178.238.249.**]

IP 63 glosuj dalej na Żmura to autorkę tego pomysłu dostaniesz w pakiecie gratis.

Gość • Środa [13.06.2018, 12:50:14] • [IP: 95.166.56.***]

Jaki krajobraz? Przecież to miasto jes zabetonowane!!

Gość • Środa [13.06.2018, 12:05:28] • [IP: 81.219.205.***]

Piękna reklama naszego urzędu, ale cóż każdy walczy tylko o swoje interesy.Krajobraz nie ważny ważny jest portfel, bo zaraz wybory!

Gość • Środa [13.06.2018, 11:20:28] • [IP: 83.21.48.***]

A w jaką dziurę czytelnik wszedł żeby zrobić takie zdjęcie? Ma do zaliczenia jeszcze wiate smietnikowa i piwnice urzędu.

Gość • Środa [13.06.2018, 11:03:52] • [IP: 109.241.63.**]

Dyletanctwo i nieuctwo projektantów tej uchwały bije po oczach-faszyzm w czystej postaci, kiedy to ideologia marksistowska nakazywała jaki ma być człowiek, jak ma wyglądać, ubierać się, jaki ma być komsomolsko poprawny. W projekcie zakazali nawet żarówek LED, wprowadzając zakaz stosowania ich o barwie ponad 3500K. Tymczasem niech wprowadzą kary dla siebie za krajobraz księżycowy jaki od miesięcy zafundowali nam na rozkopanej wewnętrznej uliczce do Kościuszki, gdzie w 2 dni położyli rury i nie robią tu już nic. Nieuctwo logistyki projektu, by ludziom zafundować piach i pustynnienie terenu przez miesiące, za 2 dni pracy, którą można było wykonać na koniec robót na Kościuszki--za to powinien być prokurator i kary z przepisu:" kto doprowadza do niekorzystnego rozporządzania mieniem...". Nie dbając o drogi niszczą nam auta. Za to tablice promujące unijne złodziejstwo mogą być duże, a nasze reklamy już nie. Pewnie kombinują już opłaty za nasze szyldy, bo tak bzdurnego projektu dawno nie czytałem. Smoła i pierze!!

Gość • Środa [13.06.2018, 10:17:45] • [IP: 185.210.39.**]

Urzędasy są zajęte parciem na szkło a Wy im przeszkadzacie, opamiętajcie się.

Oglądasz 1-14 z 14
■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■