POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [12.06.2018, 23:13:46] • Świnoujście

Ten mieszkaniec poczuł bluesa samorządowego. Postanowił odebrać mikrofon przewodniczącej PO i powiedzieć kilka słów o tym, co myśli... Musicie to zobaczyć!

Konferencja podczas której PO wspólnie z Nowoczesną ogłosiły kandydata na prezydenta w nadchodzących wyborach samorządowych odbywała się na Placu Wolności. Każdy z Mieszkańców mógł się jej przysłuchiwać, a jeden nawet postanowił przejąc mikrofon.

O tym, czego, jego zdaniem brakuje w mieście podzielił się na oczach wszystkich. Obecny na konferencji w otwartej przestrzeni mężczyzna zapytał, de facto Olgierda Geblewicza, którego uznał najwyraźniej za kandydata na prezydenta miasta, kiedy w Świnoujściu powstanie molo i stałe połączenie. W swoich postulatach był zdecydowany i nie pozwolił odebrać sobie mikrofonu, wyrwanego chwilę wcześniej, prowadzącej spotkanie Elżbiecie Jabłońskiej. Trzeba przyznać, że, choć wystąpienie nietuzinkowe, rozbawiło organizatorów i gości konferencji. Ten "gość specjalny" koniec swojego wystąpienia podsumował słowami uznania dla Marszałka Województwa, mówiąc, że zagłosuje na niego w nadchodzących wyborach, bo na obecnego prezydenta już nie zamierza...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 101, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 101

Gość • Sobota [16.06.2018, 19:10:49] • [IP: 94.254.232.**]

Poczuł bluesa bo miał 3, 5 promila alkoholu

Gość • Czwartek [14.06.2018, 18:54:17] • [IP: 178.238.245.**]

5 mk korki u was... kandytat na molo gada marzenia!!

swinoujscianie • Czwartek [14.06.2018, 15:41:01] • [IP: 80.245.186.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [14.06.2018, 13:55:42] • [IP: 91.231.92.***]

a staremu bieganie w głowie zamiast synem sie zająć...

Gość • Czwartek [14.06.2018, 13:46:10] • [IP: 93.94.186.***]

WSZYSTKIM : P O - wszańcom i donoszącym E U R O - PEJSOM ORAZ p R U D O - rdzawym ukąszeńcom komunistycznym menagerom 6 2 5 0 pln. M Ó W I M Y STANOWCZE : NEIN N O P A S A R A N DO ROBOTY darmochłony, na traktory.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 00:53:35] • [IP: 178.235.182.**]

Co, znowu wystawiają tego nieudacznika? Już raz dostał kopa.. Litości!

Gość • Środa [13.06.2018, 22:23:50] • [IP: 92.42.112.***]

Zadowolone miny POlszewików świadczą o tym, że szopkę pt" skok mieszkańca na mikrofon" uważają za udaną. Bo lepiej o molu mówić niż o miliardowych aferach PO.

Gość • Środa [13.06.2018, 21:35:36] • [IP: 95.129.225.**]

Oszuści i cwaniaki bez honoru. Dalej sobie twórzcie koalicję z PiS i wmawiajcie głupoty ludziom że jesteście za a nawet przeciw. Nikt już tego nie kupi.

Gość • Środa [13.06.2018, 21:00:14] • [IP: 176.221.123.**]

MARYNARKA WOJENNA RP hehehe. ..

Gość • Środa [13.06.2018, 20:24:30] • [IP: 46.169.91.***]

O RANY BOSKIE ! TO SYN KONONOWICZA NAS ODWIEDZIŁ, TYPOWY POLAK KATOLIK NA 100%, WODA ŚWIĘCONA MU LEKKO SPLĄTAŁA RESZTKI W ŁEPETYNCE, ALLELUJA I DO PRZODU !

Gość • Środa [13.06.2018, 19:50:52] • [IP: 94.254.230.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [13.06.2018, 19:30:51] • [IP: 31.0.71.**]

NIGDY PLATFORMA!! Dość już waszego okradania państwa, korupcja, układy, machloje!!

Gość • Środa [13.06.2018, 19:13:26] • [IP: 37.47.160.***]

No to już po jego karierze w Marynarce... Szkoda ojca

Gość • Środa [13.06.2018, 18:42:05] • [IP: 176.221.123.***]

kiedy Katolicka PIS wystawi swojego Kandydata czekamy

Gość • Środa [13.06.2018, 18:06:34] • [IP: 178.238.253.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [13.06.2018, 17:55:48] • [IP: 178.238.251.***]

pan Sliwiński jest dobrym gospodarzem w swojej pracy to i miastem zarządzać potrafi !

Gość • Środa [13.06.2018, 17:22:41] • [IP: 89.73.50.**]

Maszz litteer litteerkkii do terminatorka?? Sąsiad zdrowo na promilu

Gość • Środa [13.06.2018, 16:59:06] • [IP: 62.69.254.**]

Czy P. Jabłońska reprezentuje aferzystów PO ? Powinna zniknąć z fonii i wizji.

Gość • Środa [13.06.2018, 16:55:12] • [IP: 80.245.179.***]

Pani Jabłońskiej gratuluje opanowania i kontrolowania sytuacji. Ja bym nie zdzierżył takiego *.

Gość • Środa [13.06.2018, 16:52:15] • [IP: 80.245.179.***]

Głosuje na PO by wywalić obecna ekipę typu czerwona baśka.

Gość • Środa [13.06.2018, 16:29:25] • [IP: 83.11.171.**]

O CZYM TEN NIEDOROZWÓJ GADA, A SPYTAŁ SIĘ ZŁODZIEJI CO ONI ZROBILI I GDZIE JEST POLSKA PRZEZ NICH SPRZEDANA, I ILE MU ZA TO ZAPŁACILI.PRECZ Z TYMI PARTIAMI.

Gość • Środa [13.06.2018, 16:26:29] • [IP: 93.94.188.***]

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... wszy wszy wszystko jajajasne

Maślankiewicz • Środa [13.06.2018, 15:22:47] • [IP: 193.188.198.**]

Jak się ma takich kandydatów i taki elektorat, to ja panu Żmurkiewiczowi już dzisiaj mogę pogratulować sukcesu wyborczego. Panie Januszu! Sto lat życzę i kolejnych kilku kadencji.

Gość • Środa [13.06.2018, 14:19:34] • [IP: 62.69.252.***]

"przygptowani" jesteście bo PIS wam przygotował. Obie kluczowe inwestycje gazoport i tunel są dziełem PIS czy komuś się to podoba czy nie. PO zbudowała tunel w Gdańsku, i gazoport też chciała w Gdańsku.

Gość • Środa [13.06.2018, 14:18:09] • [IP: 176.221.122.***]

Pan Śliwiński nie dba o mieszkańców. Jak się.ma zabiegi w Rusałce to powinien być parking z tyłu za darmo a na sezon nawet pracownikom nie dają zaparkować, żeby do pracy dojechali.Szczyt pazerności.

Oglądasz 1-25 z 101
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■