POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [05.06.2018, 10:10:33] • Świnoujście

Flota Świnoujście gra z nami!

Flota Świnoujście gra z nami!

fot. Organizator

W 30 maja została podpisana umowa współpracy pomiędzy Morskim Klubem Sportowym Flota Świnoujście a Pogoń Szczecin Football Schools. W spotkaniu, które odbyło się na Stadionie Miejskim w Świnoujściu wzięli udział z ramienia Urzędu Miasta Wiceprezydent Paweł Sujka, Wiceprezes Zarządu FLOTY Świnoujście Dawid Szymański, Skarbniki Patrycja Słowińska oraz trenera grup młodzieżowych Krzysztof Słowiński. Pogoń Szczecin Football Schools reprezentował Dyrektor Projektu Marcin Kmieć.

Połączenie sił oraz inicjatywa współpracy zyskało poparcie Prezydenta Miasta Świnoujście Janusza Żmurkiewicza, który objął Honorowym Patronatem kooperację Floty Świnoujście z PSFS.

Dzięki porozumieniu grupy dziecięce oraz młodzieżowe Floty Świnoujście zostaną objęte programem szkoleniowym Pogoni Szczecin. Program treningowy zostanie wprowadzony od dnia 1 czerwca. Trener Krzysztof Słowiński w związku z przystąpieniem do projektu PSFS obejmuje stanowisko Koordynatora - Trenera z ramienia klubu.

Bardzo cieszymy się z możliwości współpracy PSFS z Flotą Świnoujście, która podobnie jak Pogoń Szczecin odbudowuję swoją siłę. Flota Świnoujście, tak jak my widzi przyszłość w szkoleniu dzieci i młodzieży – mówi Marcin Kmieć

Z przyjemnością zapraszamy na otwarty trening piłkarski dla dzieci w wieku od 3-14 lat, który odbędzie się 16 czerwca (sobota) na Stadionie Miejskim w Świnoujściu w godzinach 12:00- 14:00.

Razem Jesteśmy Drużyną!


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Czwartek [14.06.2018, 14:57:48] • [IP: 92.42.118.**]

Bardzo profesjonalna akademia zwłaszcza w dzieleniu bananów na pół. (brawo gospodarze i organizatorzy turniejów AP) Mistrzostwo świata.

Gość • Środa [13.06.2018, 21:19:34] • [IP: 176.221.121.***]

Dobry ruch! Pogon Szczecin Footbal Schools ma duze doświadczenie co widać w ilości zadowolonych członków! Czytelne ludzkie warunki bez wkwiwalentu za odejście i w dodatku na prostych zasadach!! A konkurencyjna Baltica? Chyba się przyjrzę jak wyglądają umowy tam bo chyba ktoś w jajo robi ludzi!! Dziwne ze ludzie tak gadają na Pogon a pod nosem maja dopiero jazdę! Flota nic nie ryzykuje a Pogon daje dużo- sama ryzykując najwiecej. Dobry ruch działaczy Pogoni - pomoc, reklama klubu i zapewnienie ze Flota jest Flota!! Pogon daje szanse a nie nakazuje! Jestem uczestnikiem i za głowę się łapie co ludzie wypisują a nawet oldboje Floty- masakra plotkarze i tyle a nic nie wiedza z pierwszej ręki! Szkoda takich ludzi. Jeżeli sami nie chcą niech nie korzystają! Po co jeszcze innym gadają bzdury?? cierpliwosc Pogoni tez ma granice!

Gość • Piątek [08.06.2018, 23:52:08] • [IP: 92.42.118.**]

Brawoo:)RAZEM JESTEŠMY DRUŽYNĄ.

Gość • Piątek [08.06.2018, 08:28:12] • [IP: 83.8.168.***]

06.06.2018, 23:12:47] • [IP: 92.42.114.*** A co pomoc Pogoni może zmienić w nazwie klubu, może tylko pomoc w ich rozwoju. A dziwak to raczej Ty i gówno się znasz na fuzjach i piłce. Tragedia. Zajmij się grillem na działce. Kopniaka to chyba Ty dostałeś • [IP: 178.235.181.***] ale to już wiadomo że w piłkę grać nie umiesz. Powodzenia

Gość • Czwartek [07.06.2018, 12:39:46] • [IP: 178.235.181.***]

Skoncza wiek juniora i kopniaka w pupe na dowidzenia dostana jak zawsze we Flotce!Szkoda lat i zdrowia!Ale marzyc nie zabronie, powodzenia!

Gość • Środa [06.06.2018, 23:12:47] • [IP: 92.42.114.***]

Gość • Środa [06.06.2018, 10:38:44] • [IP: 83.23.185.**] Bardzo dobry ruch Trenera Słowińskiego. W końcu przyszłością Floty są Dzieci i pomoc Pogoni jest tego przykładem. Flota zawsze będzie Flotą i pomoc Pogoni nic tu nie zmieni. Ludzie którzy uważają inaczej są płytcy i bezmózgowi, wiadomo czego się obawiają- pieniędzy, bo albo biorą pod stołem albo nie płacą składek. Paranoja!!------ to co ty gadasz to jakis kiszmasz, wpierw gadasz o pomocy pogoni a zara piszesz zzze to pogoni nic nie zzmieni, jestes jakis dziwak :)

Gość • Środa [06.06.2018, 16:17:41] • [IP: 83.23.185.**]

Zazdrością baranie?

Gość • Środa [06.06.2018, 11:42:45] • [IP: 178.238.240.***]

na zdjęciu to chyba rezerwowi kadry na mundial

Gość • Środa [06.06.2018, 10:38:44] • [IP: 83.23.185.**]

Bardzo dobry ruch Trenera Słowińskiego. W końcu przyszłością Floty są Dzieci i pomoc Pogoni jest tego przykładem. Flota zawsze będzie Flotą i pomoc Pogoni nic tu nie zmieni. Ludzie którzy uważają inaczej są płytcy i bezmózgowi, wiadomo czego się obawiają- pieniędzy, bo albo biorą pod stołem albo nie płacą składek. Paranoja!! Zastanówcie się czego chcecie : kasy dla siebie czy rozwoju dla FLOTY!! JA JESTEM ZA ROZWOJEM i bardzo dziękuję Państwu Słowińskim za dobry krok w przód!! Rodzic

Gość • Środa [06.06.2018, 09:25:41] • [IP: 92.42.118.**]

Bardzo dobry ruch i same korzyści dal dzieci a reszta zostaje bez zmian i co najważniejsze nazwa zostaje ta sama FLOTA!!

Gość • Środa [06.06.2018, 08:54:21] • [IP: 77.252.46.**]

Większych bzdur nie słyszałem - kto wpadł na taki pomysł - jakie korzyści będzie miała flota - takie małe krętactwo, chyba że chodził o zdjęcie - to zrozumie.

Gość • Środa [06.06.2018, 08:18:58] • [IP: 217.182.168.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [05.06.2018, 21:20:31] • [IP: 5.60.2.***]

Jimmy??

Gość • Wtorek [05.06.2018, 14:24:57] • [IP: 95.129.224.**]

I grają w barwach Floty.

Gość • Wtorek [05.06.2018, 12:07:14] • [IP: 79.189.54.***]

Beznadziejny ruch.Ja wolę żeby moje dziecko grało w barwach Floty, a nie Pogoni. Kto na to pozwolił?

Gość • Wtorek [05.06.2018, 11:38:46] • [IP: 176.221.122.***]

no i bardzo dobrze.

Oglądasz 1-16 z 16
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ 71-letnia kobieta zginęła pod kołami TIR-a. Do tragedii doszło kilkanaście minut po godzinie 11 na przejściu dla pieszych ■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■