POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [01.06.2018, 16:49:00] • Świnoujście

Komunikacja miejska. Od czerwca więcej autobusów

Od 1 czerwca 2018 r. Komunikacja Autobusowa Sp. z o.o. w godzinach szczytu komunikacyjnego (tj. między godzinami 9.30-17.30) uruchamia w dni robocze 12 dodatkowych kursów na linii B (z częstotliwością odjazdu co 20 minut).

Ponadto od 1. czerwca do 31. sierpnia 2018 w ramach obsługi przewozowej prawobrzeżnej części Świnoujścia, wprowadzony zostaje kurs o godz. 21.50 na linii nr 5, który obsłuży dzielnice Warszów, Łunowo-Przytór, Karsibór oraz Ognicę. W związku z wprowadzonym dodatkowym kursem oraz przywróceniem kursowania promów co 20 minut ulegają zmianie rozkłady jazdy na liniach nr 5, 7 i 10. Spółka prosi pasażerów o zapoznanie się z rozkładami jazdy na wyżej wymienionych liniach autobusowych, które uwzględniają wprowadzone zmiany.

Info KA


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Czwartek [07.06.2018, 22:29:16] • [IP: 178.235.176.***]

Popieram zdania wszystkich piszących o fatalnym rozplanowaniu tras linii autobusowych. Mieszkam w tym mieście dziesiątki lat i tak zle jak teraz nigdy nie było. Numeracja autobusów też mało czytelna : 6 A, 6B i tp. Komu to służy ? Miasteczko małe a zamieszanie w numeracji i trasach ogromne. Nie naprawiajcie dobrego na wasze" lepsze" bo ono nim nie jest ! Poza tym w godzinach kiedy ruch pasażerów jest mały zainwestować w mniejsze autobusy. Po jakiego czorta jeżdżą " giganty" z kilkoma pasażerami na pokładzie.

Gość • Wtorek [05.06.2018, 22:38:52] • [IP: 95.129.225.**]

A gdzie te nowe obiecywane krótkie linie?? miały być od czerwca i nie ma?

Gość • Wtorek [05.06.2018, 16:46:30] • [IP: 31.0.120.***]

arogancja i chamstwo kierowców nie zna granic.dałam kierowcy 20 zł gdyż nie miałam drobnych tak też odpowiedziałam kierowcy ze nie mam drobnych bezczelnie wydał mi reszte z 20 zł po 10, 20, 50 gr kilka 50 gr i złotówek. poprosiłam by chociaz 10 zł dał mi w całości na to on stwierdził ze jak nie miałam drobnych to teraz będe miała po czym ruszyl a ja nie zdążylam zebrać tego drobiazgu o mało co sie nie przewróciłam...cham i grubas w niebieskiej koszuli lini 2...zresztą skwitowałam ze jest bardzo miły...

Gość • Poniedziałek [04.06.2018, 10:51:01] • [IP: 83.8.117.**]

I tak nie wiadomo, co gdzie jedzie. dzieci nie mogą wrócić do domu ze szkoły, bo co chwila coś sie zmienia.

Gość • Niedziela [03.06.2018, 09:05:17] • [IP: 94.254.234.**]

Z Zachodniego do sanatorium na zabiegi pół godziny, ze zwiedzaniem rynku niemieckiego, Osiedla Posejdon i dzielnicy nadmorskiej! W obie strony godzina gdyby nie liczyć straty czasu na oczekiwanie na autobus według chaotycznie ułożonego rozkładu jazdy.A koszty benzyny i zużycie pojazdu oraz czas pracy kierowcy to nieważne dla rządzących, a mój czas ?

Gość • Sobota [02.06.2018, 21:00:13] • [IP: 176.221.123.**]

Czy" B" będzie zahaczało o Mazowiecką, czy ludzie z działek i Krzywej będą mieli wyłącznie" 6" ?

Gość • Sobota [02.06.2018, 19:09:25] • [IP: 77.112.47.***]

Po pierwsze to najpierw wprowadźcie takie linie autobusowe abym od promu szybko dostał się do domu na osiedlu najkrótszą drogą bez" zwiedzania " miasta przez pół godziny ! Dla turystów są dorożki i ciuchcie bo ja znam miasto i nie mam zamiaru go zwiedzać ! Po drugie to zlikwidujcie wreszcie taki anachronizm jak sprzedaż biletów przez kierowcę - tego nie ma już w żadnym mieście ! Kierowca ma prowadzić autobus planowo a nie odliczać resztę bo ktoś nie ma drobnych albo ma same drobne ! To jakaś paranoja ! KTO WRESZCIE Z TYM SKOŃCZY ?

KIEDY??! • Sobota [02.06.2018, 11:24:17] • [IP: 109.243.209.**]

A kiedy KA sp.z o. wyobraźnią wprowadzi całkowicie nowa linię, która ominie meandry ciasnych i spowolnionych ulic i dowiezie ludzi do promu czy do centrum w czasie choć PORÓWYNYWALNYM w stosunku do taksówek? W czasie na miarę rozmiarów niezbyt dużego miasta i na miarę XXI wieku, bo co to znaczy, że trzeba się turlać w duchocie 16-20 minut do punktów odległych o zaledwie 1800-2700 m od przystanku umiejscowionym czy to na Osiedlu Zachodnim, czy to na Posejdonie? Kiedy KA wreszcie kupi automaty biletowe, a zwolni kierowców od bycia wszystkim - kierującym, informatorem turystycznym, sprzedawcą biletów?! Kiedy? Bo Szczecin ma od dawna biletomaty!!

Oglądasz 1-8 z 8
■ Tylko w tym roku 30 rodzin ze Świnoujścia musi zwrócić świadczenia z tytułu 500+ ■ Trzej zatrzymani za napaść na taksówkarza na drodze S3 w okolicy Babigoszczy to obywatele Niemiec. Tak wynika z ustaleń policji ■ Nieznani sprawcy napadli na taksówkarza ze Świnoujścia na drodze DK3. Do zdarzenia doszło między Przybiernowem a Babigoszczą. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa. Do taksówki pana Mirosława ze Świnoujścia wsiadło dziś rano prawdopodobnie dwóch pasażerów. Samochód udał się w stronę Szczecina. Między Przybiernowem a Babigoszczą taksówkarz został zaatakowany i wyrzucony z auta. Sprawcy ukradli samochód i oddalili się w nieznanym kierunku. Taksówkarza w ciężkim stanie zabrał śmigłowiec LPR. Trwa policyjna obława na sprawców napadu i kradzieży. ■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza. ■ Mieszkańcy coraz częściej krytycznie oceniają inwestycyjne pomysły i decyzje obecnej władzy. Tym razem wiele emocji wywołało otoczenie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Kościuszki. To pewne, że najłatwiej się inwestuje kiedy przestrzeń jest pusta, stąd pewnie bezmyślna decyzja o likwidacji całej dotychczasowej zieleni przed szkołą. Urząd co prawda zapowiada, że nie długo pojawią się tam nowe nasadzenia drzewek, ale obecne wrażenia są po prostu złe ■ Powrócili cali i zdrowi. O godzinie 7.30, na pokładzie promu "Gryf" powrócili do Świnoujścia strażacy uczestniczący w akcji gaszenia pożarów lasów w Szwecji. W uroczystości powitania uczestniczyli premier Morawiecki i szef MSWiA ■ Firma Astaldi poinformowała, że nie podpisze umowy na zaprojektowanie i budowę tunelu pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu. Umowa miała być podpisana w wyznaczonym przez Miasto terminie 3 sierpnia. Kilkanaście godzin przed wyznaczonym terminem Włosi podjęli ostateczną decyzję o rezygnacji z kontraktu. W komunikacie na tę okoliczność włoska spółka informuje: "Astaldi odstępuje od podpisania umowy na projekt: „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” z powodu: Upływu prawie dwóch lat od przedstawienia oferty do rozpoczęcia robót Braku rzeczywistej waloryzacji kosztów robót w Polsce, które tylko w ostatnim czasie wzrosły o 30 proc. Dużego ryzyka wydłużania się procedur rozliczania robót dodatkowych Braków w dostępie do zasobów materiałowych i osobowych na polskim rynku" ■