POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [26.05.2018, 14:09:34] • Świnoujście

Palił się blaszany garaż. Ogień ogarnął drugi oraz stojący przy nich samochód. Zobacz film!

Palił się blaszany garaż. Ogień ogarnął drugi oraz stojący przy nich samochód. Zobacz film!

fot. Edmund Papski

W centrum miasta palił się blaszany garaż, który nadpalił drugi wraz ze stojącym obok samochodem. Na szczęście właścicielowi udało się go stamtąd zabrać. Na miejscu pojawili się strażacy wraz z policją.W piątkową noc, przy skrzyżowaniu ulic Bema i Dąbrowskiego, za przychodnią zapalił się blaszany garaż. Ogień przechodził na drugi oraz na stojący bardzo blisko Volkswagen Touran. W samochodzie nadpaliły się jedynie plastiki na przodzie samochodu.

Palił się blaszany garaż. Ogień ogarnął drugi oraz stojący przy nich samochód. Zobacz film!

fot. Edmund Papski

Pożar zauważono przed godziną 22.00. Na miejsce przyjechały 3 zastępy straży pożarnej, w tym jedna wojskowa oraz policja.

Kiedy strażacy przyjechali na miejsce zauważyli otwarty palący się garaż, stojący obok drugi z którego wydobywał się ogień. Właściciel garaży był na miejscu, ale nie był w stanie nic zrobić.

Palił się blaszany garaż. Ogień ogarnął drugi oraz stojący przy nich samochód. Zobacz film!

fot. Edmund Papski

Jak się okazało, w blaszanych garażach znajdowały się worki z ciuchami oraz meble. Pogorzelisko zostało ugaszone po godzinie 23.00.

Do pożaru mogły przyczynić się osoby trzecie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Niedziela [27.05.2018, 11:13:03] • [IP: 51.175.113.***]

Czy garaz byl wynajmowany legalnie?

Gość • Niedziela [27.05.2018, 09:23:46] • [IP: 176.221.122.***]

Te anonymus czegos się nacipal matka wie że cipiesz ?

Anonymous • Niedziela [27.05.2018, 08:48:24] • [IP: 31.0.70.***]

Ktoś coś tam chce wybudować. Widzę, że metody rodem z Sycylii dotarły już do Świnoujścia. Podobnie postępowała Camorra. Pamiętajcie nie jesteśmy Ślepi ! Nie damy się oszukiwać ! Wszystkie wasze machlojki w UM ujrzą światło dzienne. To kwestia czasu. Jesteśmy Legionem, Nie Zapominamy, Nie Wybaczamy. Oczekuj NAS

Gość • Sobota [26.05.2018, 18:07:46] • [IP: 178.238.246.**]

Jeden z tych garaży kiedyś był mój ale ZGM wypowiedział mi dzirżawę jak twierdził :" cele wyższe dla miasta". Jak mawiał klasyk : Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie.

Gość • Sobota [26.05.2018, 17:13:28] • [IP: 23.226.237.*]

Po co gasić - samo by zgasło...?

Gość • Sobota [26.05.2018, 14:22:02] • [IP: 188.146.97.***]

Huszcza ma tam swoją rupieciarnie

Oglądasz 1-6 z 6
■ Tylko w tym roku 30 rodzin ze Świnoujścia musi zwrócić świadczenia z tytułu 500+ ■ Trzej zatrzymani za napaść na taksówkarza na drodze S3 w okolicy Babigoszczy to obywatele Niemiec. Tak wynika z ustaleń policji ■ Nieznani sprawcy napadli na taksówkarza ze Świnoujścia na drodze DK3. Do zdarzenia doszło między Przybiernowem a Babigoszczą. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa. Do taksówki pana Mirosława ze Świnoujścia wsiadło dziś rano prawdopodobnie dwóch pasażerów. Samochód udał się w stronę Szczecina. Między Przybiernowem a Babigoszczą taksówkarz został zaatakowany i wyrzucony z auta. Sprawcy ukradli samochód i oddalili się w nieznanym kierunku. Taksówkarza w ciężkim stanie zabrał śmigłowiec LPR. Trwa policyjna obława na sprawców napadu i kradzieży. ■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza. ■ Mieszkańcy coraz częściej krytycznie oceniają inwestycyjne pomysły i decyzje obecnej władzy. Tym razem wiele emocji wywołało otoczenie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Kościuszki. To pewne, że najłatwiej się inwestuje kiedy przestrzeń jest pusta, stąd pewnie bezmyślna decyzja o likwidacji całej dotychczasowej zieleni przed szkołą. Urząd co prawda zapowiada, że nie długo pojawią się tam nowe nasadzenia drzewek, ale obecne wrażenia są po prostu złe ■ Powrócili cali i zdrowi. O godzinie 7.30, na pokładzie promu "Gryf" powrócili do Świnoujścia strażacy uczestniczący w akcji gaszenia pożarów lasów w Szwecji. W uroczystości powitania uczestniczyli premier Morawiecki i szef MSWiA ■ Firma Astaldi poinformowała, że nie podpisze umowy na zaprojektowanie i budowę tunelu pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu. Umowa miała być podpisana w wyznaczonym przez Miasto terminie 3 sierpnia. Kilkanaście godzin przed wyznaczonym terminem Włosi podjęli ostateczną decyzję o rezygnacji z kontraktu. W komunikacie na tę okoliczność włoska spółka informuje: "Astaldi odstępuje od podpisania umowy na projekt: „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” z powodu: Upływu prawie dwóch lat od przedstawienia oferty do rozpoczęcia robót Braku rzeczywistej waloryzacji kosztów robót w Polsce, które tylko w ostatnim czasie wzrosły o 30 proc. Dużego ryzyka wydłużania się procedur rozliczania robót dodatkowych Braków w dostępie do zasobów materiałowych i osobowych na polskim rynku" ■