POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [25.05.2018, 18:39:34] • Świnoujście

Adam Gutkowski w telewizji Motowizja! Zobacz Film!

Adam Gutkowski w telewizji Motowizja! Zobacz Film!

fot. Organizator

Wczoraj o godzinie 22:00 na antenie Motowizji odbyła się premiera programu Monoślad w którym wystąpił Adam Gutkowski, Świnoujski kierowca motocyklowy i członek teamu wyścigowego startującego wyścigach w Grand Prix Polski ¼ mili 2018.



Adam ze swoim zespołem przygotowuje się do startu w ostatniej rundzie Mistrzostw Świata w biciu rekordu Świata prędkości motocykla jadącego na jednym kole. Gdy pojedzie 351 km/h na jednym kole, pobije rekord Guinnessa oraz zostanie pierwszym Polskim Mistrzem Świata w tej dyscyplinie, a także będzie jedynym Polakiem w 12-sto letniej historii zawodów, który brał udział w tej imprezie. Zawody odbywają się 18 sierpnia. Koszt wystartowania w zawodach z budową motocykla to 100 tyś zł. Zespół Adama do chwili obecnej poniósł koszty w około 50%. Dlatego Adam założył konto na stronie w której chętni mogą go wspierać w jego drodze do Mistrzostw Świata.

Adam Gutkowski w telewizji Motowizja! Zobacz Film!

fot. Organizator

Adama można wesprzeć na stronie: pomagam.pl/GutkowskiTurbo
Osiągnięcia sportowe zespołu:

- „Stig”:

2007 – 1 miejsce KKM Śniatowo klasa motocyklowa Moto Street Plus
2018 – 5 miejsce Otwarcie Sezonu Makowice 2k18 klasa samochodowa B2
2018 - 2 miejsce Puchar Polski klasa samochodowa A2

- Adam:

2013 – 255 km/h na tylnym kole motocyklem bez turbo, lotnisko Drzewiany,
2013 – 4 miejsce 9 event SKM Makowice, zawody bez podziału na klasy,
2014 – 2 miejsce Puchar Polski klasa Moto Street Plus,
2015 – 3 miejsce KKM Śniatowo klasa Moto Drag,
2015 – 3 miejsce KKM Śniatowo klasa Moto Drag,
2015 – 3 miejsce KKM Śniatowo klasa Moto Street,
2015 – 4 miejsce Puchar Polski klasa Moto Drag,
2016 – 3 miejsce Puchar Polski klasa Moto Drag.

Adama wspierają firmy:

TOP BIKE Performance
FMIC Performance
Ecumaster
GrafNet.eu
Tech-Hydroprofessional
BSA Stunt Accessories
Vulking Opony Full Service
Firma Fest
Azkarra
Shift Power
MGS – Moto Garage Serwis
Malarnia Klimat
RobertOzon
Tomas Rider
Salon Samochodów Używanych Lider

Adam Gutkowski w telewizji Motowizja! Zobacz Film!

fot. Organizator

Link do zbiorki w serwisie pomagam.pl: pomagam.pl/GutkowskiTurbo

Fanpage: www.facebook.com/GutkowskiTurbo/
Instagram: www.instagram.com/adamgutkowskigsxr1000turbo
YouTube: www.youtube.com/user/AdamGutkowskiTV
Wydarzenie na portalu facebook: www.facebook.com/events/1335304273268505/

Make-up Adama: www.facebook.com/michalskamaluje/?fref=mentions
Babska Strefa: target=_blank>www.facebook.com/Babska-Strefa-by-Sylwia-BaranOlga-Michalska-1563797760399771/?fref=mentions


Kontakt do Adama:
E-mail: gutkowskiturbo@gmail.com
Tel.: 512-312-740

Specjalne podziękowania należą się dla Arka Kaźmierczaka ze sklepu Troll Parts za wsparcie w dostawie części do auta.


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Ziomek Gutka • Poniedziałek [28.05.2018, 08:25:11] • [IP: 37.47.159.***]

3 na 3 ? Robił czasy gixxem turbo jal 600 ? 😂😂😂 Idioto ! Ścigałem się z nim w Śniatowie w jednej klasie i z tego co wiem bylo 7 osob w naszej klasie on zajal na cbr 600rr 3 miejsce a 1 i 2 miejsce mialy gixxy 750. Do tego z tego co wiem Gutek na turbo schodzil ponizej 10s a wtedy startowal na zawodach na 600 i na turbo i na 600 mial najlepszy czas dnia. Banda nie znajacych sie kretynow ! Wystartuj z nami w zawodach i zobaczymy jaki cwany bedziesz 😆

Gość • Niedziela [27.05.2018, 21:16:03] • [IP: 31.0.120.**]

Ziomek pajacu. Jakich zadowach ? 😁😁 Jak bym miał startować i odnosic takie sukcesy jak on, trzeci na trzech startujących, robiąc czasy gorsze niż ludzie 600tkani, to na wstępie bym sobie odpuścił. A Ciebie lamusie jeb... Dalej Liz dupę gutkowi

Ziomek Gutka • Niedziela [27.05.2018, 20:25:10] • [IP: 217.153.136.*]

Jak zwykle debile którzy nawet nie startowali w zawodach maja najwiecej do powiedzenia 😂 Ty Lewy lewusie kim Ty w ogole jestes 😆 Polewa z głupich hejterów. Pozdro Gutek !

Gość • Niedziela [27.05.2018, 19:22:06] • [IP: 185.210.37.*]

Adaś, jakbys ten czas co na pożyczonej hajce spędzasz, przeznaczył na prace, to juz bys mial zebrana kwotę na turbo moto. A po drugie, Kup dziewczynie ciuchy na moto, bo chwila nieuwagi i juz nie bedzie taka ładna. Jestes kierowca, wiec za nia odpowiadasz.

Lewy • Niedziela [27.05.2018, 17:49:00] • [IP: 37.47.183.***]

Łahaahha ninja killer robi na lajcie bez turbo 270 km/h na jednym kole a ty żebraku weź się ogarnij i za robotę cięciu malinowy jesteś pośmiewiskiem aco do programu lubiłem ten program jak pokazujecie tam tego (złamasa) to zmieniłem zdanie o tym programie !!

JLB • Niedziela [27.05.2018, 16:42:27] • [IP: 178.235.178.**]

Gutek, czyści kapcie po Katbmw :-) zmień robotę cięciu biedrowy i sam sobie płac za swoją zabawę Adasiu hahaha

KATBMW • Niedziela [27.05.2018, 11:30:38] • [IP: 80.245.186.**]

JLB o jakim uczniu mówisz, chyba nie masz kontaktu z rzeczywistością, chłopaki mają jeszcze mleko pod nosem:) Może za kilka lat coś z tego będzie, jakby co zrobi się fajny klip z" uturbionym" moto.

Gość • Sobota [26.05.2018, 21:11:58] • [IP: 176.221.123.***]

Trzymamy kciuki za Adama, super facet, mądry, skromny ale pracowity. Rób dalej swoje i nie patrz na te durne komentarze zazdrośników albo ludzi bez prawdziwej pasji. Jedziesz dalej !

Gość • Sobota [26.05.2018, 17:47:25] • [IP: 37.47.137.***]

Czemu nie pisze się o osobach, które ciężko pracują i ich się nie pokazuje? Czym on sobie zasłużył, że ciągle o nim.

Kolega Adama • Sobota [26.05.2018, 15:46:40] • [IP: 37.47.177.***]

Żebyście choć w połowie tyle pracowali co on

Gość • Sobota [26.05.2018, 15:40:23] • [IP: 176.221.122.***]

no idol 12 latkow gratulacje

Gość • Sobota [26.05.2018, 14:01:29] • [IP: 37.47.135.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [26.05.2018, 12:51:37] • [IP: 94.254.226.**]

jakiej pracy :) dobrze, że to liceum ukonczyl :P

Gumiś • Sobota [26.05.2018, 12:14:32] • [IP: 87.205.234.**]

Słaby jest, ja moim BMW wszystkich wkręcam w ziemie tak szaleje że laski sikaja po nogach

Gość • Sobota [26.05.2018, 11:15:55] • [IP: 46.76.137.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [26.05.2018, 10:02:46] • [IP: 176.221.123.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [26.05.2018, 08:49:59] • [IP: 178.235.176.***]

dobrze że mamy w mieście młodych ludzi którzy są dumą miasta

Gość • Sobota [26.05.2018, 05:48:02] • [IP: 83.8.114.***]

To jeden z tych co jeżdżą jak wariaty z rykiem silnika co dziennie po Matejki a 11. listopada?

Gość • Sobota [26.05.2018, 00:18:45] • [IP: 77.252.46.**]

Komercja...

Gość • Piątek [25.05.2018, 22:32:37] • [IP: 176.221.122.***]

Dość często widzę go w Biedronce na Nowokarsiborskiej gdzie pracuje na zakupach. Bardzo sympatyczny i ładny chłopak. Powodzenia 😊😊😊

Gość • Piątek [25.05.2018, 22:20:40] • [IP: 178.235.176.***]

ładny chłopak

Gość • Piątek [25.05.2018, 22:09:48] • [IP: 88.156.234.***]

Gość • Piątek [25.05.2018, 20:57:12] • [IP: 80.245.189.***] nie znasz tej tv?? to przecie telewizja KRZAK

JLB • Piątek [25.05.2018, 21:42:33] • [IP: 178.235.178.**]

Gutek nic niechcem mòwić ale KATBMW (yt) zamiata na rejonie.Uczeń przerasta mistrza.Powodzenia w kontynuacji swoich planów, sukcesów.

Gość • Piątek [25.05.2018, 21:15:32] • [IP: 77.113.187.**]

Nieszczęście wisi w powierzu