POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [16.05.2018, 09:45:46] • Świnoujście

Parkowanie na Witosa w obiektywie Czytelnika

Parkowanie na Witosa w obiektywie Czytelnika

fot. Czytelnik

Samochodów przybywa, miejsc parkingowych niestety nie. Osiedlowe zatoczki, parkingi, kawałki każdej wolnej powierzchni są na wagę złota. Często liczy się "kto pierwszy, ten lepszy", co mogą zrobić ci kierowcy, dla których brakuje miejsca?

Jak widać na zdjęciach przysłanych do naszej redakcji, niezbyt przejmują się zakazami, stawiają auto tam, gdzie się dało...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Środa [16.05.2018, 20:53:06] • [IP: 178.238.252.***]

Jak zrobia tunel to takich bedzie jeszcze wiecej, co sie dziwic nie ma gdzie parkowac

Gość • Środa [16.05.2018, 16:30:58] • [IP: 93.227.24.***]

Wtrące swoje trzy grosze. Za przejściem na chodniku parkuje paniusia ze swoim tatusiem, po drugiej przy ciastkarni parkuje kolejna paniusia czarnym fordem, pod drzewami stoj wrak i zajmuje miejsce, kawałek dalej kolejny wrak - vw sharan bodajże, turyści i inne menty przyjeżdżające na halę sportową zajmują nam miejsca, sporo leni śmierdzących z bloków dalszych także parkuje tu swoje auta bo im drogę teraz robią, dlatego dochodzi do takiej sytuacji że tan gościu z volvo tak zaparkował.

Wika • Środa [16.05.2018, 15:20:57] • [IP: 176.221.122.***]

To nie trawniki tylko wychodki dla psów. Jeśli ten kierowca nie mogł postawić swojego auta pod blokim to wcześniej należaĺo ukarać mandatami tych wszystkich którzy nie posprzątali po swoich pupilach. Jeszcze się nie spotkałam z tym żeby ktoś za to beknął a jedne buty musiałam już wyrzucić przez te miny poślizgowe!

Gość • Środa [16.05.2018, 15:14:58] • [IP: 178.238.247.**]

a ty gościu gdzie stajesz

Gość • Środa [16.05.2018, 14:51:58] • [IP: 158.26.131.**]

Pewnie jakis t*...bo to blok t*!

Gość • Środa [16.05.2018, 14:48:51] • [IP: 176.221.123.**]

Kogo stać na samochód to niech będzie stać na garaż pozabierali nawet dzieciom podwórka i smrodzą pod oknami

Gość • Środa [16.05.2018, 14:47:12] • [IP: 217.153.7.***]

Niech Michaslska jeszcze dorobi kontrapas dla rowerów tak jak na Kościuszki to bedzie juz totalna kicha z parkowaniem.Swoja droga to gdzie ludzie maja parować skoro miejsc parkingowych ubywa.Matoły z UM tego oczywiscie nie widzą.

Gość • Środa [16.05.2018, 14:22:37] • [IP: 37.7.245.**]

Ale po co komu te takie rachityczne trawniki ! Niech każdy w takich miejscach parkuje legalnie !

Gość • Środa [16.05.2018, 12:22:16] • [IP: 178.235.182.*]

Aby zwiększyć ilość parkingów moim zdaniem należy wyburzyć trochę bloków mieszkalnych. Na jakiś czas wystarczy. Za dwa -trzy lata rodziny dokupią trochę niemieckich wraków, to się wyburzy bloków więcej !!

Gość • Środa [16.05.2018, 12:16:57] • [IP: 94.254.231.***]

Czytelniku dzwoń na Policję 997 lub 112 !

Gość • Środa [16.05.2018, 12:09:20] • [IP: 83.8.22.***]

Twoj pupil czytelniku nie mial trawnika zeby go obsrac ?? To Ci najbardziej zabolalo??

Gość • Środa [16.05.2018, 11:57:04] • [IP: 79.191.254.***]

Parkowanie na trawnikach powinno być horrendalnie drogie. Uzyskane pieniądze pójdą na renowację żywych ozdób miasta-przekazane do Zieleni Miejskiej. Ale do tego trzeba gospodarzy miasta" cała gebą" i władzy wykonawczej, która nie grzeje pośladków w biurach.

Gość • Środa [16.05.2018, 11:37:48] • [IP: 31.0.33.***]

To jest tak jak nie ma policji

Fawel • Środa [16.05.2018, 10:45:30] • [IP: 178.235.179.***]

niech miasto wymaluje biale linie, oznaczy miejsca parkingowe, na pewno bedzie wiecej miejsc do parkowania!!P.S. wielu kierowcow parkuje jak jemu wygodnie i nie przejmuje sie ze zaparkowal na dwoch miejscach!!pozdrawiam wszystkich kulturalnych i myslacych kierowcow

Gość • Środa [16.05.2018, 10:41:50] • [IP: 37.47.143.**]

A gdzie mają postawić ? Bloków, mieszkań wysyp, a parkingów tyle co kot napłakał. Nie róbcie sobie jaj tylko jakiś parking zróbcie. Ale znając życie teraz volvo dostanie mandat, jak i reszta mieszkańców którzy gdzieś źle zaparkowali. Nikt nie weźmie pod uwagę, że sytuacja ich do tego zmusza.

Gość • Środa [16.05.2018, 10:40:53] • [IP: 94.254.233.**]

Kierowcy to niech do siebie mają pretensje, jak się kupuje bez opamiętania tyle samochodów to niech teraz wyłożą pieniądze na budowę lokalnych spółdzielczych parkingów wielostanowiskowych a nie zmuszają miasto To są tereny spółdzielcze i spółdzielnia powinna zorganizować zebrania poszczególnych budynków i gdzie to jest możliwe budować dla swoich ludzi parkingi

Gość • Środa [16.05.2018, 10:35:35] • [IP: 79.140.194.**]

PARKOWANIE NA SWINOUJSKICH TRAWNIKACH TO JUZ NORMA, POLICJA I STRAZ MIEJSKA NIE REAGUJE !! CO JEST GRANE DLACZEGO NIKT Z URZEDU MIASTA TYM SIE NIE ZAJMIE !!

Gość • Środa [16.05.2018, 10:25:19] • [IP: 80.245.189.***]

Komiczne wspolnoty...klitki w bloku wykopia sa wlascicielami wiec wykopic teren obok i parkingowce stawiac my nie bedziemy finansowac wam miejsc parkingowych.

Gość • Środa [16.05.2018, 09:56:12] • [IP: 84.209.96.***]

Witosa ? Takich wolnych miejsc parkingowych jest więcej :| tył ulicy grunwaldzkiej i początek batalionow koło ”szóstki ” (vis a vis pec-u)pięknie wpakowane auta na całym chodniku :|