POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [16.05.2018, 09:45:46] • Świnoujście

Parkowanie na Witosa w obiektywie Czytelnika

Parkowanie na Witosa w obiektywie Czytelnika

fot. Czytelnik

Samochodów przybywa, miejsc parkingowych niestety nie. Osiedlowe zatoczki, parkingi, kawałki każdej wolnej powierzchni są na wagę złota. Często liczy się "kto pierwszy, ten lepszy", co mogą zrobić ci kierowcy, dla których brakuje miejsca?

Jak widać na zdjęciach przysłanych do naszej redakcji, niezbyt przejmują się zakazami, stawiają auto tam, gdzie się dało...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Środa [16.05.2018, 20:53:06] • [IP: 178.238.252.***]

Jak zrobia tunel to takich bedzie jeszcze wiecej, co sie dziwic nie ma gdzie parkowac

Gość • Środa [16.05.2018, 16:30:58] • [IP: 93.227.24.***]

Wtrące swoje trzy grosze. Za przejściem na chodniku parkuje paniusia ze swoim tatusiem, po drugiej przy ciastkarni parkuje kolejna paniusia czarnym fordem, pod drzewami stoj wrak i zajmuje miejsce, kawałek dalej kolejny wrak - vw sharan bodajże, turyści i inne menty przyjeżdżające na halę sportową zajmują nam miejsca, sporo leni śmierdzących z bloków dalszych także parkuje tu swoje auta bo im drogę teraz robią, dlatego dochodzi do takiej sytuacji że tan gościu z volvo tak zaparkował.

Wika • Środa [16.05.2018, 15:20:57] • [IP: 176.221.122.***]

To nie trawniki tylko wychodki dla psów. Jeśli ten kierowca nie mogł postawić swojego auta pod blokim to wcześniej należaĺo ukarać mandatami tych wszystkich którzy nie posprzątali po swoich pupilach. Jeszcze się nie spotkałam z tym żeby ktoś za to beknął a jedne buty musiałam już wyrzucić przez te miny poślizgowe!

Gość • Środa [16.05.2018, 15:14:58] • [IP: 178.238.247.**]

a ty gościu gdzie stajesz

Gość • Środa [16.05.2018, 14:51:58] • [IP: 158.26.131.**]

Pewnie jakis t*...bo to blok t*!

Gość • Środa [16.05.2018, 14:48:51] • [IP: 176.221.123.**]

Kogo stać na samochód to niech będzie stać na garaż pozabierali nawet dzieciom podwórka i smrodzą pod oknami

Gość • Środa [16.05.2018, 14:47:12] • [IP: 217.153.7.***]

Niech Michaslska jeszcze dorobi kontrapas dla rowerów tak jak na Kościuszki to bedzie juz totalna kicha z parkowaniem.Swoja droga to gdzie ludzie maja parować skoro miejsc parkingowych ubywa.Matoły z UM tego oczywiscie nie widzą.

Gość • Środa [16.05.2018, 14:22:37] • [IP: 37.7.245.**]

Ale po co komu te takie rachityczne trawniki ! Niech każdy w takich miejscach parkuje legalnie !

Gość • Środa [16.05.2018, 12:22:16] • [IP: 178.235.182.*]

Aby zwiększyć ilość parkingów moim zdaniem należy wyburzyć trochę bloków mieszkalnych. Na jakiś czas wystarczy. Za dwa -trzy lata rodziny dokupią trochę niemieckich wraków, to się wyburzy bloków więcej !!

Gość • Środa [16.05.2018, 12:16:57] • [IP: 94.254.231.***]

Czytelniku dzwoń na Policję 997 lub 112 !

Gość • Środa [16.05.2018, 12:09:20] • [IP: 83.8.22.***]

Twoj pupil czytelniku nie mial trawnika zeby go obsrac ?? To Ci najbardziej zabolalo??

Gość • Środa [16.05.2018, 11:57:04] • [IP: 79.191.254.***]

Parkowanie na trawnikach powinno być horrendalnie drogie. Uzyskane pieniądze pójdą na renowację żywych ozdób miasta-przekazane do Zieleni Miejskiej. Ale do tego trzeba gospodarzy miasta" cała gebą" i władzy wykonawczej, która nie grzeje pośladków w biurach.

Gość • Środa [16.05.2018, 11:37:48] • [IP: 31.0.33.***]

To jest tak jak nie ma policji

Fawel • Środa [16.05.2018, 10:45:30] • [IP: 178.235.179.***]

niech miasto wymaluje biale linie, oznaczy miejsca parkingowe, na pewno bedzie wiecej miejsc do parkowania!!P.S. wielu kierowcow parkuje jak jemu wygodnie i nie przejmuje sie ze zaparkowal na dwoch miejscach!!pozdrawiam wszystkich kulturalnych i myslacych kierowcow

Gość • Środa [16.05.2018, 10:41:50] • [IP: 37.47.143.**]

A gdzie mają postawić ? Bloków, mieszkań wysyp, a parkingów tyle co kot napłakał. Nie róbcie sobie jaj tylko jakiś parking zróbcie. Ale znając życie teraz volvo dostanie mandat, jak i reszta mieszkańców którzy gdzieś źle zaparkowali. Nikt nie weźmie pod uwagę, że sytuacja ich do tego zmusza.

Gość • Środa [16.05.2018, 10:40:53] • [IP: 94.254.233.**]

Kierowcy to niech do siebie mają pretensje, jak się kupuje bez opamiętania tyle samochodów to niech teraz wyłożą pieniądze na budowę lokalnych spółdzielczych parkingów wielostanowiskowych a nie zmuszają miasto To są tereny spółdzielcze i spółdzielnia powinna zorganizować zebrania poszczególnych budynków i gdzie to jest możliwe budować dla swoich ludzi parkingi

Gość • Środa [16.05.2018, 10:35:35] • [IP: 79.140.194.**]

PARKOWANIE NA SWINOUJSKICH TRAWNIKACH TO JUZ NORMA, POLICJA I STRAZ MIEJSKA NIE REAGUJE !! CO JEST GRANE DLACZEGO NIKT Z URZEDU MIASTA TYM SIE NIE ZAJMIE !!

Gość • Środa [16.05.2018, 10:25:19] • [IP: 80.245.189.***]

Komiczne wspolnoty...klitki w bloku wykopia sa wlascicielami wiec wykopic teren obok i parkingowce stawiac my nie bedziemy finansowac wam miejsc parkingowych.

Gość • Środa [16.05.2018, 09:56:12] • [IP: 84.209.96.***]

Witosa ? Takich wolnych miejsc parkingowych jest więcej :| tył ulicy grunwaldzkiej i początek batalionow koło ”szóstki ” (vis a vis pec-u)pięknie wpakowane auta na całym chodniku :|

Gość • Środa [16.05.2018, 09:54:59] • [IP: 176.221.123.**]

a będzie jeszcze gorzej nic lepiej

Oglądasz 1-20 z 20
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■