POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [19.04.2018, 13:05:44] • Świnoujście

Drzewo zagrażające ruchowi pojazdów i pieszych zostało usunięte

 Drzewo zagrażające ruchowi pojazdów i pieszych zostało usunięte

fot. iswinoujscie.pl

Niedawno pisaliśmy o wypadku, w którym obrażenia odniósł rowerzysta uderzony gałęzią zahaczoną przez samochód ciężarowy. Drzewo rosnące przy ulicy Uzdrowiskowej znajdowało się na tyle blisko jezdni jak i chodnika, że postanowiono je usunąć.

Jak informuje Rzecznik Prezydenta, Robert Karelus, drzewo zostało uszkodzone przez samochód i stwarzając zagrożenie dla ruchu pojazdów i osób, zostanie usunięte. Zostało ścięte we wtorek 17 kwietnia.

Drzewo zostało uszkodzone przez samochód i stwarzając zagrożenie dla ruchu pojazdów i osób zostanie usunięte.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Piątek [20.04.2018, 07:54:26] • [IP: 77.252.46.**]

Każdy pretekst jest dobry, żeby wyciąć drzewo, co nie Janusz?

Gość • Piątek [20.04.2018, 07:28:40] • [IP: 93.94.187.***]

A widzieliscie drzewo straszydło na promenadzie przy parkowej wszystko sie tnie a suchego sie nie widzi na deptaku

Gość • Czwartek [19.04.2018, 21:55:13] • [IP: 178.235.180.***]

Takie ładne pochyłe drzewo będą wycinać? Zamiast wokół niego zrobić kojec i kozy w nim zamknąć, żeby miały na co skakać. Byłaby atrakcja dla gości, a sława dla Świnoujścia.

Gość • Czwartek [19.04.2018, 21:20:44] • [IP: 62.20.148.**]

Nalezy pamietac o profesjonalnej Opiece i PIELEGNACJI drzew, by byly dlugowieczne.Wyglada na to ze Urzad o tym nie ma pojecia.

Gość • Czwartek [19.04.2018, 21:12:05] • [IP: 80.245.179.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [19.04.2018, 21:06:36] • [IP: 80.245.179.***]

i bardzo dobrze ze zostało usunięte

Gość x • Czwartek [19.04.2018, 20:45:27] • [IP: 92.42.116.***]

Gość • Czwartek [19.04.2018, 17:51:27] • [IP: 77.111.244.**]ty to robisz specjalnie ? Jakoś nie chce mi sie wierzyć, ze można zrobić tyle błędów ! Natomiast jeśli to specjalnie to czemu nie roweżystuw ?!

Gość • Czwartek [19.04.2018, 18:03:16] • [IP: 176.221.123.**]

jak zwykle musialo dojsc do tragedi zeby ktos zadzialal.. a vzemu nie obcieli galezi wczesniej. tylko cale drzewa powycinali ??

Gość • Czwartek [19.04.2018, 17:51:27] • [IP: 77.111.244.**]

pul miliona rowerzystow i samochoduw cienzarowych (i germanskie czougi czasem kiedys) tamtendy prze jezdzauo przez lat 80 i nic az trafiuo na PO jeba na roweze i drugiego za biurkie-m

Gość • Czwartek [19.04.2018, 17:19:02] • [IP: 178.238.246.**]

do usuwania drzew nasi urzednicy w magistracie sa najlepsi -usuwaja drzewa wszystkie nawet te zdrowe ZROBIA Z NASZEGO MIASTA PUSTYNIE!!WYSTRCZY PRZEJSC SIE PROMENADA I ZOBACZYC SPUSTOSZENIA PRZY OKAZJI MOZNA ZOBACZYC ILE WYCIETO DRZEW NA WYDMACH -WYDMY TO TEREN CHRONIONY KIEDYS DBALO SIE O TE ROSLINNOSC NIEDLUGO NA PLAZY BEDZIE SMIERDZIEC PALIWEM BRAWO MIESZKANCY W TEN SPOSOB NIKT DO NAS NIE PRZYJEDZIE I SKONCZA SIE ZAROBKI NA LETNIKACH.

Gość • Czwartek [19.04.2018, 17:02:35] • [IP: 178.235.177.***]

Przecież widać, że drzewo jest w skrajni.Trzeba było wypadku by urzędnicy zauważyli problem ?

Gość • Czwartek [19.04.2018, 16:29:57] • [IP: 95.129.229.***]

To drzewo było rozerwane a jego część mogła przy wietrze lub drugim uderzeniu spaść na ludzi. Ponadto jak zobaczycie na zdjęcie, to zauważycie, że stojąca taksówka zawężała szerokość jezdni, przez co duży samochód mógł zahaczyć o to drzewo.

Gość • Czwartek [19.04.2018, 16:02:38] • [IP: 89.74.216.***]

zahaczył o gałąź, a urzędniki kazały urżnąć całe drzewo. A kto, urzędniki, odpowiada za pielęgnację drzewa w pasie rogowym? Urzędniki czy drzewo? Czy mądrzejsze jest drzewo czy urzędniki?

Gość • Czwartek [19.04.2018, 15:40:04] • [IP: 62.69.229.***]

no dobrze blisko jezdni - zrozumiałe, ale najbliższy chodnik znajduje się dopiero po drugiej stronie tej jezdni.

Gość • Czwartek [19.04.2018, 15:34:40] • [IP: 10.69.239.***]

Komu przeszkadzało to drzewo ? Idac "tym" typem myslenia każde (!) rosnące w pobliżu drogi drzewo to zagrożenie dla ruchu pieszych i pojazdów... Wytnijmy wszystko w *.

o królewskim algorytmie • Czwartek [19.04.2018, 14:19:12] • [IP: 109.243.159.**]

Oj, większym zagrożeniem dla ruchu sa urzędnicy w magistracie, bo tyle lat to drzewo tu rosło, oni nic nie widzieli, tyle samochodów przejechało, a oni nic nie widzieli, aż wreszcie POSTANOWILI WYMIERZYĆ SOBIE KARĘ: zemścili się... na drzewie. Kiedyś na dworach królewskich byli chłopcy do bicia. Ponieważ nie godziło sie za np.krnąbrność w czasie udzielanych lekcji karać chłostą syna królewskiego, to razy odbierał w imieniu królewicza. .. chłopiec do bicia. I to jest algorytm naszych czasów, urzędnicy nie moga być ukarani, to oni muszą wymierzyć karę, nawet sobie, ale za pośrednictwem innego pośladka, czy pnia, który złoją.

Gość • Czwartek [19.04.2018, 14:09:01] • [IP: 95.166.56.***]

I znów drzewo...

Gość • Czwartek [19.04.2018, 14:02:52] • [IP: 94.254.226.***]

A radni już organizują konferencję prasową przeciwko wycince ?

MAda • Czwartek [19.04.2018, 14:01:15] • [IP: 80.50.129.***]

STRASZNE

Gość • Czwartek [19.04.2018, 13:54:47] • [IP: 178.238.251.***]

Każda okazja jak widać jest dobra by pozbyć się brzydkiego niedobrego drzewa. .. po co się męczyć z gałęźmi ?

Gość • Czwartek [19.04.2018, 13:23:55] • [IP: 37.47.153.***]

To jest jakis zart?

Oglądasz 1-21 z 21
■ ODKRYJ LOGOS Zapraszamy Na spotkanie rekrutacyjne do Klas Szkoły Podstawowej oraz Liceum 29.05.2018 (wtorek) godz.17.00, ul. Grunwaldzka 47 ■ Do świnoujskiego portu wszedł jeden z trzech największych żaglowców świata Kruzensztern. W Świnoujściu będzie do poniedziałku włącznie. Jednostka zacumowana będzie przy nabrzeżu Władysława IV (koło Kapitanatu Portu). Godziny bezpłatnego zwiedzania: 25. V (piątek) 14.00 - 20.00 26. V (sobota) 10.00 - 19.00 27. V (niedziela) 10.00 - 19.00 28. V (poniedziałek) 10.00 - 12.00 ■
■ 25.05 przy wejściu na plaże (pierwsze wejście na wschód od głównego) lub na plaży zgubiono iPhone czarnego w okładce. Proszę znalazce o kontakt pod tel 0048 783736099 lub 0049 17624948800 dziękuje ■ XI Festyn Rodzinny w Forcie Anioła już w niedzielę Zapraszamy Dzieci, Rodziców i Opiekunów, już w najbliższą niedzielę (27 maja 2018) o godz. 12.00 – 15.00 na XI Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w FORCIE ANIOŁA ■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ Rada Miasta zatwierdziła sprawozdanie prezydenta Świnoujścia i udzieliła mu absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta w roku 2017.■ Skarbnik Miasta Iwona Górecka-Sęczek: "Rok budżetowy kończy się w Świnoujściu nadwyżką wysokości 103 milionów złotych.Odkąd pracuję w urzędzie z taka wysoką nadwyżką nie mieliśmy jeszcze do czynienia" ■ Poszukiwania kobiety zakończyły się pomyślnie; została ona przewieziona do szpitala - informuje asp. szt. Beata Olszewska oficer prasowy KMP w Świnpoujściu ■