POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [17.04.2018, 17:56:22] • Świnoujście

Czytelnicy widzą i opisują - kolejny mistrz parkowania w obiektywie

Czytelnicy widzą i opisują - kolejny mistrz parkowania w obiektywie

fot. Czytelnik

"Przesyłam zdjęcia kolejnego „mistrza parkowania”, który popisał się ogromną elokwencją stając przy samym budynku łamiąc przy tym przepisy ppoż." - tak zaczyna się e-mail przysłany do redakcji przez Czytelnika. Zauważył, że przy ulicy Markiewicza kierowca auta widocznego na zdjęciu, żeby zaparkować, uczynił pewien manewr...

"Dzisiaj 15:30 jak wracałem z pracy zauważyłem. Stał przy Markiewicza 26. Już odjechał, ale na łatkę mistrza zasłużył. Kilka godzin stał. Mało tego, w tym miejscu stoi betonowy ogranicznik, niestety ruchomy.Przesunął, żeby zaparkować, jak odjeżdżał niestety zapomniał go przesunąć w swoje pierwotne miejsce" - opisał swoje spostrzeżenia Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

j444 • Środa [18.04.2018, 20:14:16] • [IP: 176.221.123.**]

Aby bydło nie wchodziło w szkodę, dobry gospodarz stawia elektryczne pastuchy, a jak ucywilizować bydlęce zachowania ludzi, otóż na każdej ulicy musiałby stać policjant lub strażnik miejski i karać, karać, karać. Nie ma tylu policjantów, ani strażników, co więc pozostaje, aby wyeliminować bydlęce zachowania wchodzących w szkodę ludzi, pozostaje tylko jedno, robić zdjęcia, wrzucać w internet chociażby po to, aby takich szkodników ośmieszyć, podważyć autorytet jeżeli ktoś go posiada itp. Nie widzę innej możliwości w walce z bydlęcym zachowaniem człowieka.

anna • Środa [18.04.2018, 18:21:42] • [IP: 46.169.204.**]

ludzie ogarnijcie się nie macie innych zajęć, tylko donosić? chore

Gość • Środa [18.04.2018, 17:48:46] • [IP: 92.42.113.***]

Plotkarze.

fororak 👹 • Środa [18.04.2018, 14:27:26] • [IP: 46.76.116.***]

No i cóż w tym dziwnego, że zaparkował dwoma kołami na trawniku?Kilka dni wstecz na drodze z Wisełki do Międzyzdrojów na wysokości Białej Góry gościu zaparkował swą brykę za rowem przy drzewie i to czterema laczkami do góry, to jest sztuka parkowania...A tu dwa laczki na trawniku i wielkie halo na całe Świnoujście...Ot sensacja...amen😜

Gość • Środa [18.04.2018, 09:36:38] • [IP: 92.42.114.***]

Urząd Miasta powinien zorganizować szkolenie dla kierowców. A jeszcze lepiej by było, gdyby Straż Miejska wraz z Policją któryś dzień poświęciła na indywidualne szkolenie kierowców wraz z opłatą za to szkolenie. Tylko pałką można polaka nauczyć porządku !Urząd powinien wyznaczyć i opisać strefy parkowania stałe i tymczasowe.Wystarczy wiadro farby by oznaczyć te miejsca.

Gość • Środa [18.04.2018, 09:36:27] • [IP: 37.47.167.***]

komuś się nudzi. Namnożyło się nam Sputników w naszym mieście

Gość • Środa [18.04.2018, 08:13:48] • [IP: 94.254.231.***]

Lepiej przesyłajcie zdjęcia mistrzów projektowania, którzy zapomnieli o parkingach:)

Gość • Środa [18.04.2018, 06:17:45] • [IP: 37.47.136.***]

JA sie pytam jak długo jeszcze beda jezdzic po Gdyńskiej Markiewicza chofnik wzdłuż szkoły kierunek netto już zniszczony nie patrza że ludzie ida kiedy to sie skończy kiedy oddadza ulice na Markiewicza

Dodaj komentarz • Wtorek [17.04.2018, 22:13:37] • [IP: 93.94.191.**]

A ja chciałam startować do europarlamentu i na pewno nie będzie to możliwe dzięki temu że codziennie będziesz wchodził na plan pierwszy w historii na niespotykaną dotąd nie wiem czy to możliwe jest to że to nie jest to bezpieczne i wygodne w użyciu tego typu i rodzaju i wartości i na pewno nie będzie to że to nie wiem czy jest jakaś szansa na sukces co nie?

Gość • Wtorek [17.04.2018, 21:52:26] • [IP: 178.238.252.**]

a donosiciel zawsze przechodzi tylko po pasach a na MARKIEWICZA napewno chodzi chodnikiem

Gość • Wtorek [17.04.2018, 21:37:34] • [IP: 37.47.189.**]

Warzniejsze sa sprawy w tym miescie niech ten czytelnik wezmie sie za robote niz pstrykac zenujace zdjecia

Gość • Wtorek [17.04.2018, 21:02:45] • [IP: 188.146.129.**]

Witam.Jestem mieszkańcem tego budynku i mogę powiedzieć coś na ten temat.Ulice mamy w remoncie i też remontujemy swoje mieszkania, firmy muszą jakoś dojechać miasto remontuje ulice a nie pomyslalo ze mieszkańcy nie mają jak dojechać do swoich posesji i mieszkań. Dlatego niech ten konfident niech się zajmie swoimi życiem a zdjęcie sobie zrobi i wyśle do redakcji żeby wszyscy mogli wiedzieć i komu podziękować. Pozdrawiam konfident.

Gość • Wtorek [17.04.2018, 20:55:13] • [IP: 62.69.241.*]

Ludzie. Nie macie ci robić tylko chodźcie jak paparazi i fotki strzelacie. Przecież Markiewicza jest cała rozkopana. Gdzie miał zaparkować. Może z aparatem przyjdzie paparazi i tam pstryknie parę fotek. Tam wsz6scy tak parkują

Gość • Wtorek [17.04.2018, 20:51:28] • [IP: 178.235.183.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [17.04.2018, 20:35:30] • [IP: 80.245.188.***]

Szkoda, że nasz Czytelnik nie wie, jakie jest znaczenie słowa" elokwencja"

Gość • Wtorek [17.04.2018, 20:17:15] • [IP: 62.69.251.***]

'elokwencja' trudne słowo

Gość • Wtorek [17.04.2018, 20:14:25] • [IP: 10.0.20.***]

Pokazywać wszystkich debilnych parkujacych, miżliwe że naucza się parkować Jak nakeży

Gość • Wtorek [17.04.2018, 20:00:23] • [IP: 80.245.189.***]

TŁUMOK I TYLE

Gość • Wtorek [17.04.2018, 19:37:20] • [IP: 93.94.186.**]

Niech czytelnik się najpierw nauczy tworzyć zdania :)

Gość • Wtorek [17.04.2018, 19:18:24] • [IP: 94.254.150.***]

Podli ludzie. Przestańcie srać we własne gniazdo. Może człowiek pracuje ? Może jako Kurier? Może następnym razem niedostaniecie paczki na czas przez swoje pajactwo. A może nie wiecie że parkowanie w tym mieście to jakiś koszmar. A może jesteście p*..

Gość • Wtorek [17.04.2018, 19:18:12] • [IP: 93.94.191.**]

Czy ta droga ma tabliczke ze to jest droga p-poz panie konfidencie?

Gość • Wtorek [17.04.2018, 19:02:54] • [IP: 94.254.232.**]

A czytelnik wezwał Policję?

Gość • Wtorek [17.04.2018, 19:01:03] • [IP: 94.254.239.**]

wiecej mieszkan niech buduja i apartamentów a miejsc od parkowania juz nie ma...

Gość • Wtorek [17.04.2018, 19:00:50] • [IP: 78.10.206.***]

Droga ppoż i betonowy ogranicznik?

Gość • Wtorek [17.04.2018, 19:00:14] • [IP: 109.241.141.**]

Ale że co? Bo ja nie widzę tu złego parkowania...

Oglądasz 1-25 z 35
■ Rada Miasta zaakceptowała propozycje przyznania dotacji celowych na dofinansowanie prac rewaloryzacyjnych w dwóch zabytkowych kościołach na terenie świnoujścia. Z budżetu miasta wsparcie otrzymają parafie Chrystusa króla w Świnoujściu oraz Niepokalanego Poczęcia NMP w Świnoujściu-Karsiborze ■ Nie doszło do głosowonia w sprawie radnego Kmila Janta-Lipińskiego, któremu zarzucono naruszenie ustawy o samorządzie gminnym. Na wniosek radnego Sławomira Nowickiego, po przedstawieniu stanowisko stron sprawa została zdjęta z porządku obrad dzisiejszej sesji ■ Kamil Janta-Lipiński: Nigdy nie prowadziłem działalności gospodarczej ■ Radny Kamil Janta - Lipiński; Jako radny nie sprzeniewierzyłem zapisom ustawy o samorządzie gminnym. Sprawa jest uderzeniem we mnie i mojego ojca ■ Radna Agatowska pyta o harmonogram prac remontowych na ulicy Wojska Polskiego."Wydaje mi się, że najwyższy czas aby mieszkańcy poznali terminy i jaka tymczasowa organizacja ruchu ich czeka"-mówi radna ■ Alicja Bohdziewicz uważa, że miasto powinno pomyśleć o nowej lokalizacji campingu ■ W czwartek 19 kwietnia zgubiono kluczyki (dwa sprzężone piloty) do samochodu Volkswagen w dzielnicy nadmorskiej. Dla znalazcy nagroda - 200 zł. Telefon kontaktowy 605768734 ■ Na festiwal Food Trucków przypłynął sam Neptun! Niestety, Władca mórz wrócił do domu głodny ■ Ciemności na Platanie - pytamy Rzecznika Prezydenta, czy tamtejszym mieszkańcom rozbłyśnie uliczne światło? ■ SABAT czyli Spotkanie Artystów Bezkonfliktowych aczkolwiek Twórczych to tytuł pleneru artystów z całej Polski i poplenerowej wystawy, którą można oglądać od 14.04 w galerii ART MDK ■ Od dnia 13 kwietnia do 12 października 2018 roku, w związku z prowadzonymi pracami związanymi z przebudową, wyłączona z ruchu zostaje ul. Łęgowa na odcinku 1065 m. Wykonawca przez cały okres prac zapewni dojazd ulicą do posesji dla mieszkańców, a także przejazd dla innych użytkowników drogi ■ Mieszkańcy alarmują o dramatycznej sytuacji w Karsiborzu! Do redakcji trafił anonimowy email ze zdjęciami wygłodzonych koni. Zaniedbane zwierzęta znajdują się przy ulicy Warzywnej w dzielnicy Karsibór. Mieszkańcy alarmują o dramatycznej sytuacji ■ Uwaga! W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi, w dniu 12 kwietnia br., w godzinach od 8.00 do 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody na ulicy Markiewicza, na odcinku pomiędzy ulicami Kaszubską i Wielkopolską oraz w budynku nr 23 b,c przy ulicy Gdyńskiej ■ Jak poinformował Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki we wtorek 10 kwietnia o godzinie 8.41, w celu upamiętnienia katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, na terenie całego województwa na minutę uruchomione zostaną syreny alarmowe ■ Rada Miasta przyjęła kompromisowe stanowisko w sprawie sprawie przebiegu drogi S3 przez Świnoujście. Zgodnie z propozycją rady droga ekspresowa na terenie miasta ma częściowo przebiegać po nasypie, a częściowo-po estakadzie ■ W sobotę, tuż po godzinie 20.00 przed jeden z bloków przy ulicy Matejki zajechała policja, tuż za nią karetka pogotowia. Przyczyną była kłótnia i bójka w jednym z mieszkań. Prawdopodobnie jeden z uczestników awantury miał nóż... W wieżowcu przy Matejki 12 doszło do bójki pomiędzy dwoma członkami rodziny. Któryś z nich najprawdopodobniej użył noża. Mężczyzna został poszkodowany. Na miejsce przyjechali policjanci oraz ratownicy medyczni ■ Nowe oświetlenie Muzeum, czy równie drogie jak brzydkie? ■ W piątek w późnych godzinach wieczornych kilka patroli policyjnych poszukiwało na terenie miasta dwóch nastolatek, których życie i zdrowie mogło być zagrożone ze względu na wypitą dużą ilość alkoholu. Nietrzeźwa 13-latka i jej 14-letnia koleżanka zostały odnalezione w Parku Zdrojowym. Dziewczyny miały problemy z utrzymaniem równowagi, u jednej z nich stwierdzono po badaniu zawartość ponad 1,5 promila alkoholu. Jedna z nich trzeźwiała w szpitalu ■ Świnoujscy policjanci jeszcze raz zwracają się do mieszkańców Świnoujścia oraz turystów z prośbą o pomoc w poszukiwaniach 27-letniej Olgi Ujazda. Ktokolwiek widział zaginioną bądź ktokolwiek wie, gdzie może ona przebywać, proszony jest o pilny kontakt ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o informuję, że z powodu awarii sieci wodociągowej (pęknięcie rury) na ul.Toruńskiej nastąpi przerwa w dostawie wody od ul.Szkolnej do ul. Gdyńskiej. Planowany czas usunięcia awarii godz.15.00 ■ Podwójne miejsce w przedszkolu? W Świnoujściu czteroletnie dziecko przyprowadzane jest do dwóch różnych przedszkoli ■ Zmiana terminu koncertu NIE-poważnego Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia uprzejmie informuje, że nastąpiła zmiana terminu koncertu NIE-poważnego, organizowanego przy współudziale MDK w Świnoujściu. Koncert został przeniesiony na nowy termin 25 kwietnia 2018 roku, godz. 17.00 ■ Kończąca się kadencja to zwykle czas podsumowań, refleksji, satysfakcji. Dlatego nasz dziennikarz zapytał radnego Jacka Jurkiewicza o jego mijająca kadencję w radzie miasta - prosił o przedstawienie sukcesów najistotniejszych dla radnych, o to, czego udało się dokonać oraz jakie sprawy lub problemy były najtrudniejsze. Redakcja była także ciekawa opinii dotyczącej 15. lat urzędowania prezydenta Janusza Żmurkiewicza ■ Już wkrótce może się okazać, że urodzenie dziecka będzie można zgłosić przez internet. Dzięki temu udogodnieniu rodzice nie będą musieli fatygować się z pójściem do Urzędu Stanu Cywilnego ■ Groźny wypadek podczas pracy - mężczyzna został przygnieciony przez śmieciarkę. Do bardzo groźnego wypadku doszło w sobotę rano w dzielnicy nadmorskiej. Mężczyznę przygniótł samochód Remondisu. Poszkodowany został zabrany śmigłowcem LPR ■ Poseł Kornel Morawiecki ponownie składa interpelację w sprawie nieprawidłowości w Świnoujściu ■ Rada Miasta powołała komisję statutową , która zajmie się dostosowaniem statutu miasta do obecnie obowiązującego w Polsce prawa ■ Po długiej i burzliwej momentami dyskusji Rada Miasta uchwaliła Wieloletnią Prognozę Finansową Gminy Miasto Świnoujście na lata 2018-2028. W prognozie znalazły się m.in. środki na budowę promenady zdrowia, remont starej promenady i remont ul. Wojska Polskiego ■ Rada Miasta w Świnoujściu jednomyślnie postanowiła zlecić Komisji rewizyjnej skontrolowanie prawidłowości przygotowania i realizacji wycinki drzew i krzewów pod inwestycję "Kurort nadmorski Świnoujście - nowa wizja przestrzeni publicznej - Budowa promenady zdrowia" ■ Joanna Agatowska poprosiła o wykaz inwestycji na terenie Świnoujścia realizowanych w Świnoujściu w latach 2012 - 2017 których realizacja wiązała się z koniecznością rekompensowania miejsc parkingowych. Radna poprosiła o podanie ilości i lokalizacji takich miejsc ■ SLD o promenadzie Zdrowia: 47 mln złotych za inwestycję, która początkowo była szacowana na 24 mln złotych! Zobacz film! ■ Zamordowany we własnym mieszkaniu - sprawca podciął mu gardło. We wtorek po godzinie 16:00 policjanci weszli do jednego z mieszkań bloku przy ulicy Grunwaldzkiej 23 d. Po chwili przyjechał lekarz i ratownicy medyczni. W mieszkaniu zostały znalezione zwłoki - to starszy mężczyzna z podciętym gardłem. Zgon prawdopodobnie nastąpił już jakiś czas temu. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna jest ofiarą morderstwa. Na miejsce przyjechał prokurator oraz policja dochodzeniowa, którzy badają miejsce zbrodni ■ Już po raz trzeci miasto będzie kierowało zapytanie ofertowe w sprawie remontu sali w której odbywają się sesje Rady Miasta. Jak już wcześniej informowaliśmy, nie ma chętnych wykonawców, którzy podjęliby się tego zadania. Kiedy zatem remont ruszy? Tego na tę chwilę nie wiadomo ■ Uwaga na fałszywych policjantów! O próbie oszustwa metodą "na policjanta" zostali powiadomieni dziś świnoujscy stróże prawa. Ofiarą miała paść seniorka, która na szczęście nie dała się zwieść oszustom ■ U nas też oddają nienależnie pobrane 500 plus. Od 2017 roku do teraz było ponad 30 takich decyzji! ■ Funkcjonariusze zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę, który posiadał ponad 3 promile w organizmie. 33-letni mężczyzna był wcześniej karany i posiadał dwa zakazy kierowania pojazdami. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara więzienia do 3 lat ■ Skok na kasę! Zamaskowany mężczyzna z bronią w ręku napadł na sklep. Chwile grozy przeżyła ekspedientka sklepu, która stanęła twarzą w twarz z zamaskowanym napastnikiem. Zaraz po wejściu do sklepu, mężczyzna grożąc nożem zażądał pieniędzy! Doszło do szarpaniny, napastnik złapał kobietę za gardło. W niedzielę około godziny 17:30 do jednego ze sklepów z artykułami monopolowo-tytoniowymi przy Placu Słowiańskim wszedł mężczyzna. Twarz miał zamaskowaną chustą ■ Znaleziono telefon Samsung s8+ do odbioru na komendzie policji w Swinoujsciu ■ Od dnia 19 marca do 31 maja 2018 r. wyłączony z ruchu zostaje odcinek ulicy Zalewowej od skrzyżowania ulicy Sąsiedzkiej do skrzyżowania ulicy Zalewowej z ul. Szmaragdową. Objazd odcinka nastąpi ulicą Szmaragdową. W związku z tym wyłączeniu ulegną przystanki o nazwie Zalewowa/Sąsiedzka dla linii nr 10 w obu kierunkach. Najbliższe przystanki: Sąsiedzka/Szkoła lub Zalewowa/Szmaragdowa ■ Komenda Miejska Policji w Świnoujściu odwołuje poszukiwania za zaginionym Grzegorzem Pawłowskim ■