POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [16.04.2018, 20:05:37] • Świnoujście

Kolejne śmieci wyrzucone w lesie

Kolejne śmieci wyrzucone w lesie

fot. Czytelnik

Nasi Czytelnicy bardzo często informują o kolejnych przypadkach dzikich wysypisk, podrzuconych do lasu śmieciach, stosach nieuprzątanych przez miejskie służby.

Za każdym razem staramy się publikować zdjęcia oraz opisy takich miejsc, każdorazowo też wywołuje to zdecydowane komentarze Czytelników, którzy nie kryją oburzenia tym procederem. Wygląda na to, że wszystkich razi widok dzikich wysypisk i że zdecydowanie potępiają tych, którzy je tworzą. Jednak nie wpływa to w żadnym stopniu na zmniejszenie skali tego zjawiska. Dziś dostaliśmy kolejną informację o oponach wyrzuconych w lesie w okolicy stadniny koni.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Gość • Sobota [21.04.2018, 02:25:36] • [IP: 204.2.36.**]

No to logicznie myslac kto to mogl byc?

Gość • Wtorek [17.04.2018, 13:58:24] • [IP: 94.254.232.**]

to są niemieckie opony.. :-(

Gość • Wtorek [17.04.2018, 10:22:56] • [IP: 109.241.63.**]

Remondis może przyjmuje śmieci i za darmo, ale nie od firm! Więc jak człowiek przyjedzie z odpadami, to przesłuchują go, czy jest cywilem, prawie lampę w oczy stawiają jak na policji - bo firmę skroją na grubą kasę jak ktoś się nieopatrznie przyzna że to z firmy, potem każą wypełnić kwit, gdzie trzeba wpisać serię i numer dowodu osobistego, a to małe znaczki i nie każdy je odczytuje. Potem z wielką łachą i niechęcią, przyjmą. Więc jak ktoś nie lubi być potraktowany jak bandyta i złodziej, tracić 15 minut na głupie formalności i przesłuchanie... to potem widzimy takie obrazki.

Gość • Wtorek [17.04.2018, 10:03:23] • [IP: 176.221.123.**]

Znajomy mi mówił, że widział auto na niemieckich tablicach i faceta wyrzucającego śmieci z samochodu.Ruszył w jego stronę, ale ten jak go zobaczył, to szybko wsiadł do samochodu i sp...ł.Nie zdziwiłbym się, jakby to był Niemiec.Przecięż w remondisie można wyrzucic opony.

Gość • Wtorek [17.04.2018, 09:56:22] • [IP: 31.0.35.**]

Tylko śmiecie wyrzucają tak smiecie

Gość • Wtorek [17.04.2018, 09:43:11] • [IP: 62.69.253.***]

Nie trzeba zapuszczać się w las, jadąc chociażby szosą w rowach leżą różne śmieci.Kierowca czy pasażer wypije, zje a opakowanie wyrzuci za szybę.Domowe śmieci potrafią wyrzucić na pobocze drogi.

Gość • Wtorek [17.04.2018, 09:33:44] • [IP: 46.134.191.***]

Za dzilkami na mazowieckiej dalej syf jak byl tak jest artykul z zeszlego roku Nic nieosiagnol poraszka

Gość • Wtorek [17.04.2018, 09:31:42] • [IP: 95.129.226.**]

Czy Miasto nie mogłoby wyjaśnić zasad opłaty za odpady. Za dowiezione do siedziby Remondisu nie płaci mieszkaniec, ale czy za indywidualne dostarczone odpady Miasto, czyli mieszkańcy, nie płaci dodatkowo. Jeżeli nie płaci to może postawić kontenery przy lesie i wówczas koszty sprzątania będą mniejsze.

Gość • Wtorek [17.04.2018, 08:21:19] • [IP: 37.47.153.**]

Jakim pustym * trzeba być aby nie wiedzieć że remondis odbiera opony gratis?!! Nawet w las nie trzeba jechać, wystarczy im na Karsiborska dostarczyć!!

Gość • Wtorek [17.04.2018, 08:14:49] • [IP: 78.10.206.***]

A przy Mulniku, to już w ogóle syfioza do kwadratu.

Gość • Wtorek [17.04.2018, 08:03:34] • [IP: 178.238.252.***]

Kiedys z takich opon robilo sie kwietniki !!

Gość • Wtorek [17.04.2018, 07:54:09] • [IP: 94.254.227.**]

Straż graniczna nie jest od śmieci, gościu z 22.29, jedź do lasu i pilnuj

Gość • Wtorek [17.04.2018, 07:46:28] • [IP: 77.112.168.**]

każdy adres może oddać za darmo cztery opony...

Gość • Wtorek [17.04.2018, 07:07:36] • [IP: 176.221.123.**]

Polecam spacer poranny promenadą.Śmieci regularnie podżucane obok smietnikow.Smoll bisnes kwitnie

Gośćrico • Wtorek [17.04.2018, 06:57:00] • [IP: 83.11.176.**]

ludzi stac na samochod, posesje ale niestac na zaplate smieci pazernosc, glupota nowo bogackich sloma zawsze z butow bedzie wystawac i tyle w temacie...

Gość • Wtorek [17.04.2018, 06:07:54] • [IP: 62.69.252.***]

IP 88 weź sobie też cztery opony na mnie jak chcesz ale od traktoru tylne

Gość • Wtorek [17.04.2018, 03:44:26] • [IP: 62.69.229.**]

Te ograniczenia w oddawaniu śmieci są durnowate. Bo jak cymbały z UM policzą sobie, że gdyby każdy mieszkaniec miał do wyrzucenia co rocznie opony, gruz po remoncie łazienki, szafy to okazałoby się, że Remondis nie jest w stanie tego odebrać, a jednak odbiera. Czyli globalnie miasto wytwarza mniej odpadów. Więc chyba lepiej jest przyjmować wszystko jak leci. Do [16.04.2018, 20:44:21] • [IP: 37.248.162.**], gdybyś oddał czysty gruz to miałbyś minimalną opłatę, za dodatkowe drewno i inne niespodzianki kroją jak za zboże - przerabialiśmy to kilka lat temu. Mieliśmy kilka kontenerów i za pierwszy też nas skroili, ale potem jak wyjaśnili co i jak, to opłaty były niskie. Wysokość opłat wynika z opłat jakie uiszcza na wysypisku.

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 23:26:11] • [IP: 178.238.253.***]

Szkolna- vis a vis ogródki działkowe też się kłaniają...

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 22:29:06] • [IP: 94.254.224.*]

NIEMCY !! STARAZ GRANICZNA POWINNA SLEDZIC NUEMIECKIE AUTA PENETRUJACE REJONY KARSIBORKIEJ !!

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 22:17:49] • [IP: 80.245.179.***]

Nie popieram wyrzucania śmieci do lasu, ale faktycznie za śmieci dużo płacimy przy zużytej wodzie, a i tak dalej za odpady doją.

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 22:00:46] • [IP: 207.244.75.**]

Bilion złotych kary dla takich brudasów, który będzie przechodził na następne pokolenia brudasów rodziny, aż do spłacenie i do końca życia grabić wodę w Bałtyku.

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 21:33:07] • [IP: 95.129.224.***]

A wystarczy oddać za darmo

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 21:30:21] • [IP: 94.254.232.**]

Zgłosić leśniczemu to posprząta!

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 20:58:47] • [IP: 88.156.234.***]

durne te ludzie, a wystarczy do remondisu podjechac, okazac sie dowodem i bezplatnie raz na rok kazdy obywatel moze oddac za darmo 4 opony, bierzesz 4 na siebie, 4 na zone, 4 na kochanke i ze 4 na kolesia i masz 16 opon w roku oddane, durne ludzie...

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 20:44:21] • [IP: 37.248.162.**]

Chciałem być ok i zamówiłem kontener na śmieci myślałem zapłace 300zł (jak kiedyś) i będzie ok. ekologicznie. Troche gruzu śmieci przy posesji 2 szt.opon itp. Niestety dostałem rachunek prawie 1000zł następnym razem zastanowie się czy raczej nie pozbyć się tego" inaczej" i jak tu być ok.Pozdrawiam i nie dziwie się wcale że to ląduje w lesie bo kogo stać na płacenie kawałka za śmieci.

Oglądasz 1-25 z 27
■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■