POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [05.04.2018, 18:12:55] • Świnoujście

„Michał Juszczakiewicz – twórca i odtwórca” spotkania w MBP

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza na dwa niezwykłe spotkania z prawdziwym Przyjacielem Świnoujścia oraz naszej Biblioteki: Michałem Juszczakiewiczem – aktorem, reżyserem, producentem filmowym. Dwudniowe wydarzenie artystyczne, które opatrzyliśmy tytułem: „Michał Juszczakiewicz – twórca i odtwórca”, przybliży nam oblicze jednego z najciekawszych polskich artystów, który ma odwagę realizować własną, niezależną drogę twórczą kierując się pasją, wiedzą oraz prawdą i rzetelnością.

I Tak: w dniu 11 kwietnia (środa) o godz. 17:00 zobaczymy Michała Juszczakiewicza w rozmowie z red. Mariolą Żółtowską; Gościem honorowym spotkania będzie Mistrz Jerzy Porębski (nota bene przyjaciel Michała J.); w dniu 12 kwietnia (czwartek) o godz.11:00 odbędzie się spotkanie edukacyjne połączone z projekcją najnowszego filmu Michała Juszczakiewicza.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tych wydarzeniach, które będą miały miejsce w Bibliotece Głównej przy ul. Piłsudskiego 15.
Wstęp wolny!


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?