POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [31.05.2018, 14:37:29] • Świnoujście

W tym roku przy Uzdrowiskowej powstaje publiczna toaleta

W tym roku przy Uzdrowiskowej powstaje publiczna toaleta

fot. Sławomir Ryfczyński

Jeszcze w tym roku ma powstać długo wyczekiwana przez mieszkańców, jak i turystów toaleta publiczna przy ulicy Uzdrowiskowej. Wykonawca inwestycji nie tylko wybuduje owej toalety, ale także wykona przejście na plażę oraz przebudowę tzw. patelni. Prace rozpoczęły się na początku maja br.

- Budowa toalety jest częścią większej inwestycji, która oprócz wspomnianej toalety obejmuje również budowę przejścia na plażę oraz przebudowę końcowego odcina ulicy Uzdrowiskowej, tzw. patelni – mówi Robert Karelus.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Poniedziałek [04.06.2018, 22:13:57] • [IP: 37.47.136.***]

A kiedy przynedzie laweczek nad morzem, na promenadzie na bialych wydmach sprawa PILNA

Gość • Piątek [01.06.2018, 20:45:19] • [IP: 89.1.97.**]

Sensacja na skale Europeiska, powstaje toaleta publiczna o to dzieki pisowi pewnie. Pierwszym klozetowym powinien byc Maciarewicz.

Gość • Piątek [01.06.2018, 11:33:47] • [IP: 31.1.164.**]

A kto poświęci - Biskup, czy Arcybiskup ? a może nawet i purpurat się pofatyguje ? Oj, Ludzie... 2018 rok... a tu wielka nowość- kibelek publiczny :-)))

Gość • Piątek [01.06.2018, 09:13:07] • [IP: 109.241.63.**]

To jedno z nielicznych miejsc, gdzie jeszcze można znaleźć miejsce na auto. Przebudowa Patelni za to wygląda na jakieś nieporozumienie-bo w zamian za miejsca parkingowe tam gdzie one powinny być, czyli przy Henryku, wykonawca rzeźbi je przy Patelni. Teraz widać jeszcze, że rzeźbi je w miejscu objazdu, czyli zmieni się to zupełnie- ciekawe czy na lepsze. Czy rzecznika miasta nie stać już na wysiłek pokazania nam mieszkańców planów tej przebudowy? Potem miasto zrobi jak zwykle, parking płatny bo cwany koleś musi na nim lody kręcić-tak jak zrobili latem z darmowego parkingu na Moniuszki przy stadionie. Miasto po raz kolejny wykaże, że ma potrzeby mieszkańców z autami zupełnie w tyle, tak jak zarząd działek, który postanowił po krytyce, na śmietniki zająć już nie jedno miejsce parkingowe ale trzy na naszym parkingu, bo ich trawnik jest zbyt cenny na to. Na zarzut, że przy wejściu zrobili Bangladesz śmietnikowy, stawiają płotek na kubły, zabierając nam kolejne miejsca postojowe. Wstyd nam za taki zarząd!!

Gość • Piątek [01.06.2018, 00:19:27] • [IP: 37.47.180.***]

Cenik" wc" siku 1zl kupa 2 zl

fororak 🐲 • Czwartek [31.05.2018, 23:18:27] • [IP: 5.174.56.***]

DO : Gość • Czwartek [31.05.2018, 20:58:40] • [IP: 46.169.70.**]>>>No i tu się mylisz!Aby był apel smoleński to musiała by tu być brzoza, ale na ulicy Uzdrowiskowej jej nie uświadczysz...A na poświęcenie toalety musi wyrazić zgodę sam Biskup Terlikowski...amen

Jaś Śmietana • Czwartek [31.05.2018, 23:12:03] • [IP: 37.47.172.***]

To jest kibel na skalę naszych możliwości! Co my robimy tym kiblem?? Tym kiblem my otwieramy oczy niedowiarkom! Patrzcie, mówimy, to je nasze, przez nas wykonane! I to nie jest nasze ostanie słowo!

:) • Czwartek [31.05.2018, 23:06:41] • [IP: 37.47.172.***]

Czy Jego Fluorescencja Nasz Jaśnie Wielmożny Pan Prezydent będzie uroczyście przecinał wstęgę?

Gość • Czwartek [31.05.2018, 20:58:40] • [IP: 46.169.70.**]

A czy otwarcie tej toalety będzie uroczyste ? Bo przecięcie wstęgi to już rutyna ! Ale bez poświęcenia tego obiektu wodą święconą przez księdza będzie nie ważne ! Acha ! No i apel smoleński to już pewny !

Gość • Czwartek [31.05.2018, 20:10:54] • [IP: 80.245.189.***]

KOSMICZNE OSIĄGNIĘCIE miasta jak na koniec drugiej dekady XXI wieku - a może to XVI wiek, bo polowania na czarownice (nie pisowskie) są na porządku dziennym?

Gość • Czwartek [31.05.2018, 19:06:52] • [IP: 77.255.117.***]

Nareszcie będzie tam toaleta. Ale - bo też jest jakieś" ale" - powinna być czynna już od czerwca tego roku, a najpóźniej od lipca. Poza tym w sezonie powinna być czynna co najmniej jeszcze pół godziny po zachodzie słońca (a najlepiej jeśli będzie automatyczna to całą dobę). A ponadto jeśli chcemy mieć czyste wydmy, to powinna być bezpłatna (utrzymywana z opłaty lokalnej pobieranej od turystów). Dopiero wtedy spełni swoje zadanie. No i mam nadzieję że uroczyste przecięcie wstęgi będzie miało miejsce przed sezonem, a nie jak zwykle we wrześniu - ale to chyba moje malkontenctwo. Bo jednak zależy mi trochę na Świnoujściu.

Gość • Czwartek [31.05.2018, 19:01:31] • [IP: 37.47.133.***]

Nie to chyba Defekt czy jakiś tam.

Gość • Czwartek [31.05.2018, 18:43:15] • [IP: 92.42.113.**]

Czy wykonawcą jest konsorcjum z Włocławka, które dziwnym trafem wygrało już wszystkie przetargi?

Gość • Czwartek [31.05.2018, 18:39:24] • [IP: 95.90.249.***]

I skończy się parkowanie za darmo:(

Gość • Czwartek [31.05.2018, 18:22:04] • [IP: 95.129.226.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [31.05.2018, 17:05:01] • [IP: 188.146.102.**]

Kubeł za pół dużej bańki. Gratki

Gość • Czwartek [31.05.2018, 16:17:07] • [IP: 87.118.92.**]

Niebywałe!

Gość • Czwartek [31.05.2018, 16:12:45] • [IP: 83.7.179.**]

Czy ktoś wie, czy toaleta będzie płatna czy bezpłatna jak to jest w przypadku toalet w parku?

Gość • Czwartek [31.05.2018, 16:08:03] • [IP: 178.238.253.***]

Bardzo dobrze jeszcze dodatkowo poodkomarzać tamte miejsce bo od cholery komarów

Gość • Czwartek [31.05.2018, 15:49:16] • [IP: 37.47.134.***]

nic nie napisali, że będzie działać :D

Gość • Czwartek [31.05.2018, 15:43:14] • [IP: 188.146.38.***]

W końcu

Gość • Czwartek [31.05.2018, 15:13:45] • [IP: 79.140.194.**]

Mam nadzieje, ze widoczne plyty chodnikowe znikna z tego miejsca !!

Gość • Czwartek [31.05.2018, 14:45:26] • [IP: 5.174.174.***]

Super ! Ale to będzie toaleta - taka chyba jak te dwa kontenery widoczne na zdjęciu ! Oby to nie były te kontenery !

Oglądasz 1-23 z 23
■ Na parkingu miedzy Netto a PEC - u biega króliczek. Zwierzatko jest wystraszone i nie daje się złapać, chowa się pod autami ■ "Komunikacja Autobusowa" Sp. z o.o. z siedzibą w Świnoujściu informuje, iż w dniach 19.20.21 czerwca 2018 r. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu organizować będzie ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze, w celu doskonalenia umiejętności prowadzenia działań ratowniczych i gaśniczych podczas pożaru autobusu, procedur alarmowania, powiadamiania i współpracy oraz umiejętności prowadzenia medycznych działań ratowniczych. Ćwiczenia będą prowadzone na prawobrzeżnej części miasta w dzielnicy Warszów w godz. 14:00 do 15:00. Prowadzenie ćwiczeń nie spowoduje utrudnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej oraz bezpieczeństwo osób mogących przebywać w tym czasie w pobliżu prowadzonych ćwiczeń ■
■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■