POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [13.03.2018, 18:03:53] • Wolin

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

"Szukamy przyjaciółki - klaczy rasy fryzyjskiej, o imieniu Apanaczi ur. w 2013 r. nr czip 616098200130450. Klacz jest nieufna dla obcych, zestresowana rozdzielona z matką, wspaniały kompan kąpieli w rzece, zabaw z dziećmi, towarzyska dla rodziny, uśmiechająca się i liżąca wszędzie tych, których kocha, lubi pieszczoty i smakołyki.

Stacjonowała w Wolinie u przyjaciela rodziny Wiktora N., ale życie pisze swoje scenariusze, szukamy tego kto ją kupił lub miejsca gdzie ją zakopano gdyż na dziś znamy dwie wersje, sprawę rozstrzygnie policja i sąd, ale na dziś najważniejsze jest to czy nasz bobasek żyje czy poszła na mięso.

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

Telefon do zrozpaczonej rodziny 508260732 będziemy wdzięczni za wszelkie informacje i serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym ludziom, którzy pomagają nam w poszukiwaniach."

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Piątek [16.03.2018, 09:12:25] • [IP: 109.243.226.*]

16:43:44] • [IP: 92.42.114.***] - Sama pisze do siebie post?! Na pewno chciała wysłać fałszywke, ale pomyliła się, bo nie domysliła się, ze pisząc z innego komputera, ale z tego samego routera, walnie jednak autograf... No sama do siebie napisała wspierający post!

Alicja • Środa [14.03.2018, 21:28:50] • [IP: 92.42.114.***]

Panowie rozejrzyjcie się, Świat jest piękny, tylko dzięki ludziom czasem jest taki do czterech liter. Pozdrawiam

Gość • Środa [14.03.2018, 17:01:16] • [IP: 31.0.124.**]

Alicja ty masz skojażenia ogierek, rozporek dobry kubuś puchatek musi być z ciebie...albo miś kolaborant...

Gość • Środa [14.03.2018, 16:43:44] • [IP: 92.42.114.***]

Pani Alicjo trafiła pani na prawdziwych mieszkańców Świnoujścia -- złośliwych, zajadłych bez poczucia humoru i empatii. Za to kapusie, donosiciele i służących Niemcom za papier toaletowy, bez dumy i godności sprzedających się euro. Przy następnym weselszym wpisie trzeba udawać smutasa -- dopasuje się Pani do pozostałych.

Gość • Środa [14.03.2018, 15:54:56] • [IP: 85.164.234.**]

Alicja twoje wpisy to zenada...ty zamiast mozgu masz sieczke...atwje rence gdzie opadaja...jak napisalas na rozporku...co cie obchodzi czyjsc rozporek...ty nie kochasz zwietzat ty nie kochasz sama siebie lepiej milcz bo sie kompromitujesz kobieto...

Gość • Środa [14.03.2018, 13:54:00] • [IP: 31.0.124.**]

Do Alicja i Hodowca do takich debili nie dociera to że komuś dzieje się krzywda ! Więc Ćwoki darujcie swoje debilne komentarze i zacznijcie sie leczyć na łupież bo na rozum za pużno!!

Gość • Środa [14.03.2018, 11:27:02] • [IP: 95.129.224.**]

Niestety, koń nie jest małą maskotką, jak kotek, czy piesek, którego można trzymać w pokoju, ale jak jest kochany i uważany za członka rodziny, należy to zrozumieć, wstrzymać się od głupich komentarzy i pomóc w szukaniu klaczki. Każda informacja jest pomocna!

Gość • Środa [14.03.2018, 09:55:52] • [IP: 109.243.226.*]

Alicja • Wtorek [13.03.2018, 19:32:19] • [IP: 92.42.114.*** - Najpierw piszesz głupi post, a potem udajesz osobe zrównoważoną, mądrą w protekcjonalny wpisie z 22:42? Głupota twego pierwszego wpisu poraża, bo jasne jest, że właściciele nie trzymali konia, by przerobic go na koninę, lecz własnie tego sie obawiają, że ktos konia może skierować na mięso, bo zniknął, bo pewnie został ukradziony lub sprzedany. Jak może normalny człowiek życzyc koniowi" wolności", która dla niego oznacza śmierć?

Gość • Środa [14.03.2018, 09:54:40] • [IP: 178.238.253.**]

114...ten człowiek tak ma, odwrócony dekielek i zaraz do tefałenu będzie parł, masakra!

xxx • Środa [14.03.2018, 08:40:06] • [IP: 83.23.255.***]

Pan Wiktor to juz nie jegnego konika ma na sumieniu pan P*a zresztą też !!. Walcz dziewczyno walcz o swojego konia Nie przejmuj się komentarzami

Alicja • Wtorek [13.03.2018, 22:42:24] • [IP: 92.42.114.***]

Do IP 31. 0. 123. panie macho wyluzuj, daj se siana. Uśmiechnij się jutro będzie nowy dzień. Tylko się tak nie napinaj bo jeszcze Ci żyłka pęknie. Taki sympatyczny z Ciebie gość. Jak ochłoniesz zapraszam na piwko, ręce przestaną Ci opadać. Bo teraz jak Ci ręce opadają, to są gdzieś na wysokości rozporka. Pozdrawiam.

kuchenny Stoł... • Wtorek [13.03.2018, 21:49:25] • [IP: 176.221.122.***]

Zal konia i tej Slicznej Pani. ..

Gość • Wtorek [13.03.2018, 21:19:51] • [IP: 31.2.33.***]

Zapytajcie Pelki-handlarza końmi spod Kamienia Pomorskiego, on na pewno wie co się z nim stało. Obawiam się ze niestety...

Tomcio • Wtorek [13.03.2018, 21:18:44] • [IP: 46.169.119.***]

:(

Gość • Wtorek [13.03.2018, 20:46:12] • [IP: 31.0.123.*]

Alicja tobie to chyba wszystko uciekło. Tylko siano we łbie zostało z tego co widzę bo piszesz takie bzdury że ręce opadają

Marchewka • Wtorek [13.03.2018, 20:35:52] • [IP: 176.221.122.***]

Znam ta Pania. .. to Piekna Odpowiedzalna i Madra Kobieta. .. Zycze szczescia w znalezieniu konika. .. trzymam kciuki :-)...

Gość • Wtorek [13.03.2018, 20:28:39] • [IP: 62.143.197.***]

do hodowcy : juz po twoim komentarzu widać jaki z ciebie hodowca, nie znasz historii tego konia to się nie odzywaj, znam rodzinę i wiem jak szanują zwierzęta.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:53:04] • [IP: 80.245.190.***]

Zjadłbym koniny...

Alicja • Wtorek [13.03.2018, 19:32:19] • [IP: 92.42.114.***]

Uciekały świniaki, uciekały krowy to co konikowi też wolno poczuć smak wolności. Koniku ciesz się wolnością i z niej korzystaj. Ja konika popieram, Powodzenia. A pani ze zdjęcia niech znajdzie sobie ogiera a nie dobiera się do klaczy, na miejscu konika też bym uciekła.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:28:52] • [IP: 5.172.255.***]

Boże, oby żyła bidulka! śliczna jest, żeby się znalazła!

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:17:52] • [IP: 83.233.111.***]

juz bylo koty pieski ale zeby konik zaginol toz to nie igla w stogu mysle ze sama dojdzie powodzenia

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:15:02] • [IP: 80.245.188.*]

Piękna.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:05:09] • [IP: 94.254.229.***]

Gdzie byli ANIMALSI się pytam ? Teraz się interesujcie a nie tam gdzie was nie trzeba i gdzie nie macie pojęcia.

Hodowca • Wtorek [13.03.2018, 18:52:26] • [IP: 94.254.229.***]

Wymysł bachora mamo kup mi konia myśląc, że to zabawka. Tak się kończy trzymanie u kogoś. Nie masz miejsca pojecia i we krwi tego to się za to nie bierz. Szkoda, że jeszcze psa nie kupili i u sąsiada nie trzymali.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 18:32:04] • [IP: 31.0.68.**]

O nie tylko nie to. To jest szczyt okrucieństwa...

Oglądasz 1-25 z 25
■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■