POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [23.02.2018, 14:10:33] • Świnoujście

VI Babski Bieg oraz Bieg na Szpilkach

VI Babski Bieg oraz Bieg na Szpilkach

fot. OSiR Wyspiarz

Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz" serdecznie zaprasza wszystkie dziewczęta i kobiety na kolejną imprezę sportowo - rekreacyjną: VI Babski Bieg oraz Bieg na Szpilkach, które odbędą się w niedzielę 11 marca 2018 r. o godz. 16:00 na Promenadzie Miejskiej. Impreza objęta jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta.

Zapisy do Babskiego Biegu od godz. 14:00 - 15:45 w holu Pływalni Krytej przy ul. Żeromskiego 62. Udział w imprezie jest bezpłatny - obowiązuje limit 150 osób! W ramach imprezy odbędą się:

- Babski Bieg na 3,2 km START godz. 16:00 - w kategorii: biegi oraz
nordic walking

- Bieg w Szpilkach na 100m. - START po zakończeniu Babskiego Biegu, ok. 17:00

Dla zwyciężczyń puchary za I,II i III miejsce w kategoriach biegi i
nordic walking oraz Bieg na Szpilkach. Dla wszystkich pamiątkowe medale okolicznościowe. Wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostaną nagrody - niespodzianki.

UWAGA! w imprezie mogą wziąć udział mężczyźni pod warunkiem przebrania się za kobiety ;-) Regulamin imprezy dostępny jest na stronie:
www.osir.swinoujscie.pl lub FB/osir.wyspiarz


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Środa [28.02.2018, 11:50:53] • [IP: 62.69.253.**]

A ci z parku to nie mogą ?

Gość • Środa [28.02.2018, 05:15:11] • [IP: 157.25.106.**]

Później się nie dało??!! Ludzie przecież to niedziela i co znowu wszyscy z parku przyjdą!! Jakaż to przyczyna że tak późno??

Oglądasz 1-2 z 2
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 21 marca (środa) o godz.17:00 na spotkanie teatralne z aktorką Ewą Dałkowską, która przeczyta fragmenty wspomnień Kazimiery Iłłakowiczówny ze zbioru „Ścieżka obok drogi”. Muzyczny akompaniament zapewni znakomity pianista – Andrzej Janaszek. Spektakl zostanie zaprezentowany w ramach uczczenia 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Wstęp wolny! ■
■ Funkcjonariusze zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę, który posiadał ponad 3 promile w organizmie. 33-letni mężczyzna był wcześniej karany i posiadał dwa zakazy kierowania pojazdami. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara więzienia do 3 lat ■ Skok na kasę! Zamaskowany mężczyzna z bronią w ręku napadł na sklep. Chwile grozy przeżyła ekspedientka sklepu, która stanęła twarzą w twarz z zamaskowanym napastnikiem. Zaraz po wejściu do sklepu, mężczyzna grożąc nożem zażądał pieniędzy! Doszło do szarpaniny, napastnik złapał kobietę za gardło. W niedzielę około godziny 17:30 do jednego ze sklepów z artykułami monopolowo-tytoniowymi przy Placu Słowiańskim wszedł mężczyzna. Twarz miał zamaskowaną chustą ■ Znaleziono telefon Samsung s8+ do odbioru na komendzie policji w Swinoujsciu ■ Od dnia 19 marca do 31 maja 2018 r. wyłączony z ruchu zostaje odcinek ulicy Zalewowej od skrzyżowania ulicy Sąsiedzkiej do skrzyżowania ulicy Zalewowej z ul. Szmaragdową. Objazd odcinka nastąpi ulicą Szmaragdową. W związku z tym wyłączeniu ulegną przystanki o nazwie Zalewowa/Sąsiedzka dla linii nr 10 w obu kierunkach. Najbliższe przystanki: Sąsiedzka/Szkoła lub Zalewowa/Szmaragdowa ■ Komenda Miejska Policji w Świnoujściu odwołuje poszukiwania za zaginionym Grzegorzem Pawłowskim ■