POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [22.02.2018, 17:50:45] • Świnoujście

XVI Memoriał im. Edwardy Arkuszewskiej

XVI Memoriał im. Edwardy Arkuszewskiej

fot. Organizator

W dniu 16 lutego w Szkole Podstawowej nr 1 na sali sportowej przy ulicy Witosa 10. Odbył się XVI Memoriał im. Edwardy Arkuszewskiej w piłce siatkowej.

W Memoriale wzięły udział cztery zespoły: drużyny chłopców i dziewczyn z SP nr1,oraz zespoły z SP nr 4 i SP nr 6 .W wyniku przeprowadzonej rywalizacji pierwsze miejsce zajął zespół chłopców z SP nr 1, drugie miejsce zajął zespół SP nr6.trzecie zespół z SP nr 4, miejsce czwarte zajęła drużyna dziewczyn z SP nr1.

XVI Memoriał im. Edwardy Arkuszewskiej

fot. Organizator

Należy pochwalić z bardzo dobrą postawę chłopców z SP nr 4, był to najmłodszy zespół turnieju- klasa V.Wszystkie zespóły zostały nagrodzone pucharami i słodyczami.Wszystkie nagrody ufundowała Rada Rodziców SP nr 1.Zawody sędziowli chłopcy z sekcji sportowej Maratonu Świnoujście.

XVI Memoriał im. Edwardy Arkuszewskiej

fot. Organizator

Zawody zorganizował i przeprowadził H.Kret.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 21 marca (środa) o godz.17:00 na spotkanie teatralne z aktorką Ewą Dałkowską, która przeczyta fragmenty wspomnień Kazimiery Iłłakowiczówny ze zbioru „Ścieżka obok drogi”. Muzyczny akompaniament zapewni znakomity pianista – Andrzej Janaszek. Spektakl zostanie zaprezentowany w ramach uczczenia 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Wstęp wolny! ■
■ Funkcjonariusze zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę, który posiadał ponad 3 promile w organizmie. 33-letni mężczyzna był wcześniej karany i posiadał dwa zakazy kierowania pojazdami. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara więzienia do 3 lat ■ Skok na kasę! Zamaskowany mężczyzna z bronią w ręku napadł na sklep. Chwile grozy przeżyła ekspedientka sklepu, która stanęła twarzą w twarz z zamaskowanym napastnikiem. Zaraz po wejściu do sklepu, mężczyzna grożąc nożem zażądał pieniędzy! Doszło do szarpaniny, napastnik złapał kobietę za gardło. W niedzielę około godziny 17:30 do jednego ze sklepów z artykułami monopolowo-tytoniowymi przy Placu Słowiańskim wszedł mężczyzna. Twarz miał zamaskowaną chustą ■ Znaleziono telefon Samsung s8+ do odbioru na komendzie policji w Swinoujsciu ■ Od dnia 19 marca do 31 maja 2018 r. wyłączony z ruchu zostaje odcinek ulicy Zalewowej od skrzyżowania ulicy Sąsiedzkiej do skrzyżowania ulicy Zalewowej z ul. Szmaragdową. Objazd odcinka nastąpi ulicą Szmaragdową. W związku z tym wyłączeniu ulegną przystanki o nazwie Zalewowa/Sąsiedzka dla linii nr 10 w obu kierunkach. Najbliższe przystanki: Sąsiedzka/Szkoła lub Zalewowa/Szmaragdowa ■ Komenda Miejska Policji w Świnoujściu odwołuje poszukiwania za zaginionym Grzegorzem Pawłowskim ■