POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [22.02.2018, 18:38:56] • Świnoujście

Akademia Strefy Kobiet już po raz trzeci w naszym mieście

Centrum Aktywizacji Zawodowej w Świnoujściu informuje, że w dniu 08 marca 2018 roku od godz. 10.00 już po raz trzeci odbędzie się Akademia Strefy Kobiet.

Jest to spotkanie organizowane w ramach zakończenia pierwszego etapu programu specjalnego „Strefa Kobiet" realizowanego w 2018 roku przez Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu. Celem programu jest zwiększenie motywacji do poszukiwania pracy oraz znalezienie zatrudnienia dla 10 bezrobotnych kobiet mieszkających na terenie Miasta Świnoujście.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w hotelu Hampton by Hilton w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 14. W ramach udziału zapraszamy na wykłady motywująco aktywizujące podczas których będziemy starali się odpowiedzieć na pytanie: Jak żyć, by poczuć się pewniej i osiągnąć sukces na różnych płaszczyznach życia zawodowego, prywatnego i emocjonalnego? Podczas spotkania zostaną zaprezentowane również formy pomocy dla pracodawców dostępne w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Świnoujściu. Plan spotkania w załączeniu.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje 2 kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■