POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [22.02.2018, 09:54:58] • Świnoujście

SPARINGOWY MECZ: FLOTA Świnoujście - Prawobrzeże Świnoujście 3-1 (0-1)

Zwycięstwo zasłużone, choć nie było łatwo. Przewaga Floty zdecydowana, rywale w pierwszej połowie zaledwie 3 razy podeszli pod bramkę Floty, a jednak to oni schodzili na przerwę prowadząc. W 43 minucie Paszek z podania Kożyba strzałem przy słupku pokonał Hnata. Korzystny wynik do przerwy i niska porażka na koniec to zasługa przede wszystkim Sebastiana Podhorodeckiego w bramce Prawobrzeża, który bronił z wyjątkowym wyczuciem, a gdy popełnił błąd to piłkę z linii bramkowej wybił Jaracz.

Po przerwie sprawy przyjęły już prawidłowy obrót i Flota przechyliła szalę. W 65 zaskakującym strzałem wyrównał Ligierski, w 78 Helt przejął piłkę której nie sięgnął kolega z drużyny, a wynik po dryblingu w polu karnym ustalił Staniszewski.

W sobotę ostatni sparing tego okresu przygotowawczego. Nasza drużyna wystąpi w Kamieniu Pomorskim przeciwko IV-ligowemu Gryfowi. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Flota - Prawobrzeże Świnoujście 3-1 (0-1)

0-1 Ernest Paszek 43 minuta
1-1 Łukasz Ligierski 65 minuta
2-1 Mariusz Helt 78 minuta
3-1 Damian Staniszewski 89 minuta

Flota: Grzegorz Hnat, Mateusz Bątkowski, Przemysław Rygielski, Michał Wnuk, Dawid Trafalski, Mateusz Marynowski (57 Patryk Harkot), Grzegorz Skwara, Mariusz Helt (89 Krzysztof Bątkowski), Łukasz Ligierski, Hubert Fabiszewski (75 Maciej Nasiadko), Damian Staniszewski.
Nie grali: Piotr Tkaczonek, Paweł Stankiewicz.
Trener: Jerzy Rot.
Kierownik drużyny: Lech Nowak.

Prawobrzeże: Sebastian Podhorodecki, Dawid Damazyn, Dawid Jaracz, Mateusz Bednarczyk, Arkadiusz Waliszewski, Krzysztof Nowak (46 Marcin Zmudziński), Kacper Mogilnicki, Mariusz Tałajkowski (74 Adam Plicha), Kamil Mądry, Ernest Paszek (46 Radosław Haba), Mateusz Kożyb.
Nie grali: Mirosław Kapyś, Jakub Lebioda, Paweł Laskowski, Robert Burchard, Mateusz Chrzanowski, Bartosz Chrząstowski, Miłosz Mikłaszewicz.
Trener: Łukasz Kupczyk.
Kierownicy drużyny: Artur Godzieba, Paweł Domachowski.

Sędziowali: Adam Sobinek, Zygmunt Broda, Marek Stefański.

Widzów: 67.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 21 marca (środa) o godz.17:00 na spotkanie teatralne z aktorką Ewą Dałkowską, która przeczyta fragmenty wspomnień Kazimiery Iłłakowiczówny ze zbioru „Ścieżka obok drogi”. Muzyczny akompaniament zapewni znakomity pianista – Andrzej Janaszek. Spektakl zostanie zaprezentowany w ramach uczczenia 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Wstęp wolny! ■
■ Funkcjonariusze zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę, który posiadał ponad 3 promile w organizmie. 33-letni mężczyzna był wcześniej karany i posiadał dwa zakazy kierowania pojazdami. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara więzienia do 3 lat ■ Skok na kasę! Zamaskowany mężczyzna z bronią w ręku napadł na sklep. Chwile grozy przeżyła ekspedientka sklepu, która stanęła twarzą w twarz z zamaskowanym napastnikiem. Zaraz po wejściu do sklepu, mężczyzna grożąc nożem zażądał pieniędzy! Doszło do szarpaniny, napastnik złapał kobietę za gardło. W niedzielę około godziny 17:30 do jednego ze sklepów z artykułami monopolowo-tytoniowymi przy Placu Słowiańskim wszedł mężczyzna. Twarz miał zamaskowaną chustą ■ Znaleziono telefon Samsung s8+ do odbioru na komendzie policji w Swinoujsciu ■ Od dnia 19 marca do 31 maja 2018 r. wyłączony z ruchu zostaje odcinek ulicy Zalewowej od skrzyżowania ulicy Sąsiedzkiej do skrzyżowania ulicy Zalewowej z ul. Szmaragdową. Objazd odcinka nastąpi ulicą Szmaragdową. W związku z tym wyłączeniu ulegną przystanki o nazwie Zalewowa/Sąsiedzka dla linii nr 10 w obu kierunkach. Najbliższe przystanki: Sąsiedzka/Szkoła lub Zalewowa/Szmaragdowa ■ Komenda Miejska Policji w Świnoujściu odwołuje poszukiwania za zaginionym Grzegorzem Pawłowskim ■