POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [13.02.2018, 18:52:42] • zachodniopomorskie

Obradował Wojewódzki Zespół Samorządowy. Jest siła.

Obradował Wojewódzki Zespół Samorządowy. Jest siła.

fot. Organizator

Wczoraj w Mostach, pod Goleniowem obradował, Wojewódzki Zespół Samorządowy, który zajmuje się przygotowaniem nadchodzących wyborów samorządowych w strukturach partii Prawo i Sprawiedliwość.

Na czele zespołu stoi poseł Artur Szałabawka .Z racji pełnienia funkcji koordynatora wyborczego dla Miasta Świnoujście, w obradach uczestniczyła Agnieszka Stój rezes komitetu lokalnego, członek Rady Politycznej Prawa i Sprawiedliwości.

Przedstawiono sytuacje w powiatach goleniowskim, kamieńskim, gryfickim, łobeskim i w powiecie grodzkim świnoujskim. Nakreślono plan działania. Stwierdzono, że pracy do wykonania wiele, ale jest zapał, siła i wiara w zwycięstwo.

rzecznik prasowy
Komitetu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości w Świnoujściu
Andrzej Mrozek


komentarzy: 61, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 61

Gość • Piątek [16.02.2018, 21:43:28] • [IP: 164.127.124.**]

PiS wreszcie przywraca normalność w Kraju. Teraz należy przywrócić normalność w naszym mieście.

Gość • Środa [14.02.2018, 23:29:36] • [IP: 176.221.123.**]

PiS wreszcie przywraca normalność w Kraju. Teraz należy przywrócić normalność w naszym mieście. Rozbić układy i dać szansę wszystkim na dobrą pracę w Świnoujściu. PiS POWODZENIA...WYGRACIE WYBORY trzymam kciuki, , ,

Gość • Środa [14.02.2018, 22:08:43] • [IP: 95.129.225.**]

PiS to wy powinniście pilnować tego co robi Żmurkiewicz. Mądrzejsze okazało sie SLD ale nic straconego nie dajcie sobą manipulować prezydentowi bo stracicie zaufanie swoich wyborców.

Gość • Środa [14.02.2018, 19:46:36] • [IP: 83.11.91.**]

Słoiki są w posiadaniu pewnego znanego radnego PiS

Gość • Środa [14.02.2018, 19:16:40] • [IP: 93.94.190.**]

Na zdjęciu brakuje słoików z kornikami i siarką.

Gość • Środa [14.02.2018, 19:15:53] • [IP: 92.42.112.***]

Lubię PiS bo rozlicza złodziei którzy naszą Polskę rozkradali i nie wchodzi z nimi w magdalenkowe układy. Brawo!

Gość • Środa [14.02.2018, 18:01:13] • [IP: 37.47.143.***]

pozytywna siła dla miasta i regionu :)

Gość • Środa [14.02.2018, 13:30:14] • [IP: 78.88.30.***]

Prędzej w piekle spadnie śnieg, niż PiS wygra wybory.

Gość • Środa [14.02.2018, 13:28:24] • [IP: 78.88.31.**]

Radny Jurkiewicz podjął już działanie w delegaturze CBA.

Gość • Środa [14.02.2018, 13:03:41] • [IP: 178.238.253.***]

Szkoda gadać.Rewelacja.Jak widzę i słyszę PIS to mi się słabo robi.

Jojo • Środa [14.02.2018, 12:36:52] • [IP: 188.125.42.***]

Również pozdrawiam silną grupę dojnej zmiany z" czystymi sercami wypełnionymi miłością do Boga" i niczym nieograniczoną nienawiścią do bliźnich nie wyznających ich smoleńskiej religii, gotowych ubliżać na wiele sposobów wszystkim, którzy mają inne poglądy niż przedstawiciele" lepszego sortu".

Gość • Środa [14.02.2018, 12:33:43] • [IP: 164.127.151.***]

10:18. ..125.42 -Nie znalazłem w tym twoim poście nawet śladu podjęcia choć jednego punktu z mojego postu - to jasne, że trudniej dyskutowac na argumenty, podważyć np.4, 6% PKB, czy wzmocnienie wojska, bo wtedy weszlibyśmy w trudną dla ciebie dyskusję specjalistyczną, np.o kupieniu przez Macierewicza supernowoczesnych rakiet JASSM-ER powietrze -ziemia, których nie ma żadne inne państwo na świecie poza USA. Łatwiej napisac post kompletnie PUSTY - ten z g.10:18, z inwektywami, który można przetłumaczyć na" olaboga, ło cholera, karwasz twarz barabasz!", niż dyskutować na racje.

Gość • Środa [14.02.2018, 12:30:04] • [IP: 80.245.189.***]

Fotke trzeba zachowac. . bedzie wiadomo kogo skazywac.

Gość • Środa [14.02.2018, 12:27:26] • [IP: 93.94.186.**]

Zdrajcy ojczyzny i narodu.

Gość • Środa [14.02.2018, 11:52:55] • [IP: 178.238.249.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [14.02.2018, 11:23:26] • [IP: 37.7.225.***]

Popieram w 100% dobrą zmianę i jak większość spoleczeństwa popieram pis!

• Środa [14.02.2018, 11:18:00] • [IP: 46.215.207.**]

Pozdrawiam silną grupę ! Rozliczyć tych wszystkich złodziei!! Czyste serce to serce wypełnione miłością do Boga. Czyste serce można mieć dzieki pomocy innym osobom, robiac cos dobrego.Powinno być sie szczerym. Pozdrawiam PIS Świnoujście!!

Gość • Środa [14.02.2018, 11:10:26] • [IP: 80.245.178.**]

Teraz k... my.

Gość • Środa [14.02.2018, 11:05:32] • [IP: 78.88.30.**]

Żenada.W głowie mi się nie mieści jak można być członkiem lub sympatykiem tej partii i to na zachodzie kraju.Ich poglądy konserwatywno religijno ksenofobiczno antysemickie wywołują u mnie efekt podobny jak po wypiciu litra soku cytrynowego.

Jojo • Środa [14.02.2018, 10:39:32] • [IP: 188.125.42.***]

"...jest zapał, siła i wiara w zwycięstwo... po co kompetencje." Misiewicze mają swoje motto. ;-)

Gość • Środa [14.02.2018, 10:24:10] • [IP: 77.88.191.***]

Dobra zmiana w natarciu...

Jojo • Środa [14.02.2018, 10:18:38] • [IP: 188.125.42.***]

Do Gość • Środa [14.02.2018, 08:06:19] • [IP: 164.127.159.***]. Przeczytałem i nie wierzę, że ktoś naprawdę tak myśli. Albo bierze za takie kocopoły niezła kasę, albo jako ideowy bolszewik faktycznie wierzy to co pisze. Gdyby nie to, że napisane to zostało prozą, to pierwsza myśl po przeczytaniu tych peanów - mogłaby być - " O kurcze Włodzimierz Majakowski zmartwychwstał i znowu wiernie służy Przewodniej Sile Narodu!" Pozdrowienia i dużo zdrowia (widać, że bardzo potrzebne).

Gość • Środa [14.02.2018, 09:38:55] • [IP: 83.8.168.***]

a gdzie ten najgrubszy?

Gość • Środa [14.02.2018, 09:37:39] • [IP: 31.2.27.***]

Oooo! W końcu odpowiednie osoby, oprócz tego z Kamienia : (Super, trzymam za was kciuki!

chyba zapiszę się do PIS • Środa [14.02.2018, 09:08:47] • [IP: 83.21.50.**]

Wspaniała grupa! Cudowna alternatywa! Brawo PIS. Brawo Pani Agnieszko! Pozdrawiam!

Oglądasz 1-25 z 61
■ ODKRYJ LOGOS Zapraszamy Na spotkanie rekrutacyjne do Klas Szkoły Podstawowej oraz Liceum 29.05.2018 (wtorek) godz.17.00, ul. Grunwaldzka 47 ■ Do świnoujskiego portu wszedł jeden z trzech największych żaglowców świata Kruzensztern. W Świnoujściu będzie do poniedziałku włącznie. Jednostka zacumowana będzie przy nabrzeżu Władysława IV (koło Kapitanatu Portu). Godziny bezpłatnego zwiedzania: 25. V (piątek) 14.00 - 20.00 26. V (sobota) 10.00 - 19.00 27. V (niedziela) 10.00 - 19.00 28. V (poniedziałek) 10.00 - 12.00 ■
■ 25.05 przy wejściu na plaże (pierwsze wejście na wschód od głównego) lub na plaży zgubiono iPhone czarnego w okładce. Proszę znalazce o kontakt pod tel 0048 783736099 lub 0049 17624948800 dziękuje ■ XI Festyn Rodzinny w Forcie Anioła już w niedzielę Zapraszamy Dzieci, Rodziców i Opiekunów, już w najbliższą niedzielę (27 maja 2018) o godz. 12.00 – 15.00 na XI Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w FORCIE ANIOŁA ■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ Rada Miasta zatwierdziła sprawozdanie prezydenta Świnoujścia i udzieliła mu absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta w roku 2017.■ Skarbnik Miasta Iwona Górecka-Sęczek: "Rok budżetowy kończy się w Świnoujściu nadwyżką wysokości 103 milionów złotych.Odkąd pracuję w urzędzie z taka wysoką nadwyżką nie mieliśmy jeszcze do czynienia" ■ Poszukiwania kobiety zakończyły się pomyślnie; została ona przewieziona do szpitala - informuje asp. szt. Beata Olszewska oficer prasowy KMP w Świnpoujściu ■