POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [13.02.2018, 17:32:53] • Świnoujście

Nowy dowódca ORP Drużno

Nowy dowódca ORP Drużno

fot. 8 Flotylla Obrony Wybrzeża

W poniedziałek, 12 lutego, w świnoujskim Porcie Wojennym odbyła się uroczystość objęcia obowiązków dowódcy ORP Drużno. Nowym dowódcą okrętu wchodzącego w skład 12. Dywizjonu Trałowców został kapitan marynarki Maciej ZARĘBSKI

Uroczystość objęcia obowiązków dowódcy okrętu odbyła się zgodnie z marynarskim ceremoniałem. W trakcie uroczystości komandor porucznik Robert LISOWSKI - dowódca 12. Dywizjonu Trałowców wręczył nowemu dowódcy "Znak Dowódcy Okrętu" symbol sprawowania władzy nad okrętem i jego załogą. Znak ten powiewać będzie na maszcie ORP Drużno przez cały okres dowodzenia okrętem przez kpt. mar. Macieja ZARĘBSKIEGO. Podczas uroczystości, dowódca dywizjonu życzył nowemu dowódcy ORP Drużno dowódczego szczęścia, natomiast nowy dowódca okrętu podziękował za zaufanie i powierzenie mu odpowiedzialnej funkcji dowódcy okrętu.

8 FOW


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

taxi trep taxi trep • Środa [14.02.2018, 14:06:43] • [IP: 95.160.158.***]

Do Gość. ..bo lubię. .. demokracja...wolność słowa itp. sam sobie wybierz. ----taka grzeczność z mojej strony że odpowiadam na twoje pytanie... . Powodzenia kpt. ...jeszcze raz.

Gość • Środa [14.02.2018, 11:14:11] • [IP: 80.245.178.**]

Stopy wody i szczęścia dowódczego życzy Stowarzyszenie

Gość • Środa [14.02.2018, 10:42:10] • [IP: 37.47.162.***]

Niech barany z Flotyli oddadzą przepustki. Tylko utrudniać umieją i to tylko umieją robić komuś zabrać Parking Przyszli postawili. budynek dla siebie kosztem Parkingu to jeszcze za_____i Przepustki. Żenada

trep w gaciach taxi • Środa [14.02.2018, 10:27:08] • [IP: 95.160.158.***]

Spokojnej służby. ..aby do emerytury no może 1 dzień dłużej. POWODZENIA PANIE KAPITANIE...

Gość • Środa [14.02.2018, 10:23:51] • [IP: 164.127.159.***]

9:59, 10:19 - Dlaczego sie powtarzasz pod różnymi nrami IP? Za mało argumentów, treści do wpisania, więc trzeba powtórzyć?

taxi emeryt trep • Środa [14.02.2018, 10:19:09] • [IP: 95.160.158.***]

nieeeee król lis ma marchew na patyku a teraz rozpoczyna się bieg po nagrodę. ... kto dogoni. ...może ty. .. może. ... cztery. ..mmmmmmmm.

emerytowany trep na taxi • Środa [14.02.2018, 10:12:12] • [IP: 95.160.158.***]

A GDZIE CI STARZY OFICEROWIE?? PEWNIE UCIEKLI?? CIEKAWE ILE JEST DOWÓDCÓW OKRĘTÓW ZE STAŻEM WIĘKSZYM NIŻ 5-8 LAT NA ZAJMOWANYM STANOWISKU?? RADOŚĆ nieoceniona że kolejny młody oficer chce pchać ten wózek tylko w takim tempie wykształcimy tylu dowódców okrętów. .. na emeryturze lub zajmujących ciepłe posady sztabowe... ha ha ha ha. ... polityka kadrowa. ...?? jaka polityka...??

Gość • Środa [14.02.2018, 09:59:12] • [IP: 92.42.117.***]

król lis rozdaje zającom marchew

Gość • Środa [14.02.2018, 08:57:12] • [IP: 164.127.159.***]

Ci w zapyerdziałych gaciach sprzed ekranów, frustraci, zaczęli już wyc na widok munduru. Cierpią, bo boli ich spaprane przez nich ich własne życie, prowizorycznie i iluzyjnie naprawiane pisaniną na anonimowym forum.

Gość • Środa [14.02.2018, 08:34:52] • [IP: 94.254.226.***]

Zaru!! Graty! :D Pozdrawiam :)

Gość • Środa [14.02.2018, 08:19:01] • [IP: 188.146.225.**]

Oho, psy zaczęły już skamleć. Wojsko to wojsko tamto ehhh zawistne te nasze społeczeństwo

Gość • Środa [14.02.2018, 07:04:20] • [IP: 94.254.227.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [14.02.2018, 00:00:23] • [IP: 78.88.28.***]

Zaiste dziwaczne to czasy gdy pracownik supermarketu przez rok pracy dał więcej korzyści szaremu obywatelowi pewnego kraju niż wojskowy przez kilkanaście lat służby...

Gość • Wtorek [13.02.2018, 23:39:17] • [IP: 46.215.234.***]

Ludzie, przestańcie się już bawić w to wojsko. Jesteście już przecież dorośli. Iddzie może do sklepu, do fabryki może będzie z was jakiś pożytek.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 20:58:12] • [IP: 93.94.188.***]

Brawo Brawo Brawo odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu" Stopy wody pod kilem" oraz żołnierskiego szczęścia wiedzy i umiejętności nie życzę bo to już masz... POWODZENIA

Gość • Wtorek [13.02.2018, 20:28:01] • [IP: 188.146.131.**]

Spoko gość, powodzenia

Gość • Wtorek [13.02.2018, 20:22:14] • [IP: 93.94.188.***]

Przepustki oddajcie bo nic załatwić nie można

Gość • Wtorek [13.02.2018, 19:40:07] • [IP: 80.245.179.***]

Zaru !! Stopy wody pod kilem.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 19:19:52] • [IP: 109.241.63.**]

Znam gościa nowego dowódcę okrętu, spoko gość kulturalny, taktowny i koleżeński co w tej jednostce nie jest na porządku dziennym. Życzę mu kariery lecz w tej jednostce gdzie liczy się fałsz, oszustwo, obłuda będzie mu ciężko. Żołnierskiego szczęścia i omijania w pracy tych co kłamią, kręcą i cieszą się z innych niepowodzeń i tylko miny podkładają pod nogi. paru znam...

maryniarz • Wtorek [13.02.2018, 19:13:45] • [IP: 77.252.153.**]

mam nadzieje że, " Ku Chwale Ojczyzny" stopy wody i marynarskiego szczęścia !!

Gość • Wtorek [13.02.2018, 17:59:21] • [IP: 77.111.244.**]

ktury to ktury