░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [13.02.2018, 01:41:32] • Świnoujście

SLD chce, żeby CBA zajęło się sprawą budowy tunelu! Zobacz film!

SLD chce, żeby CBA zajęło się sprawą budowy tunelu! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Radni SLD chcą, aby to CBA zajęło się budową tunelu w Świnoujściu. Sprawa jest poważna, bo działacze Sojuszu przygotowali już w tej sprawie wniosek, o czym na poniedziałkowej konferencji prasowej poinformowała radna Joanna Agatowska - Radni SLD przygotowali wniosek do prezydenta miasta o wystąpienie przez prezydenta miasta o objęcie tarczą antykorupcyjną postępowania przygotowawczego dotyczącego usprawnienia połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu.



W dalszej części wypowiedzi Joanna Agatowska zwróciła uwagę, że od 2008 roku CBA na podstawie ustawy wspólnie z ABW i agencją Kontrwywiadu prowadzi działania analityczno – informacyjne, które powinny badać przebieg postępowania przygotowawczego do inwestycji pod kątem różnych czynników zewnętrznych, które mogą wpływać na jego przebieg.

- Uważamy dzisiaj, że nasza inwestycja powinna być takim wnioskiem objęta, firmy występujące o realizację tej inwestycji są zza granicy – dodała radna SLD.

Służby badają procedurę rozstrzygnięcia postępowania przygotowawczego, a także przetargowego.

- To drugie budzi duże zawirowania pomiędzy GDDKiA i prezydenta w kwestii wydatkowanych środków publicznych i odpowiedzialności, kto za co ponosi odpowiedzialność w tym zakresie - mówiła Joanna Agatowska.

Radna zapowiedziała, że 13 lutego złoży do prezydenta miasta wniosek radnych SLD w tej sprawie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 101, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 101

Gość • Niedziela [18.02.2018, 02:44:28] • [IP: 178.238.246.***]

Precz z komuną precz z lewicą

Gość • Czwartek [15.02.2018, 10:17:14] • [IP: 77.253.137.***]

Ależ tu hejterów przeciw SLD lub tych samych osób oskarżających.Wstydu nie macie tak obrażać no ale to we waszej krwi już jest!A może warto dokładnie sprawdzić co się dzieje z naszymi podatkami bo to nasza kasa a nie urzędasów.Uważam że dobrze niech się sprawa wyjaśni!Pani Joanno psy szczekają a karawana idzie dalej aby do wyborów ma Pani wygraną.!

Gość • Środa [14.02.2018, 11:08:33] • [IP: 93.94.184.**]

Moim zdaniem są dwie liczące się kandydatury na prezydenta miasta Świnoujście t.j obecny p. Prezydent i p. Agatowska reszta kandydatów jedynie nadaje się na aktorów do szopki noworocznej p.Wolskiego

Gość • Środa [14.02.2018, 06:28:27] • [IP: 79.188.222.***]

Szanowni Państwo. Nie łudźmy się, że Świnoujście doczeka się tunelu. Zbliżają się wybory, a przed nimi afery, kłótnie, skakanie sobie do gardła. Mamy dwóch liczących się kandydatów. Ja postanowiłem głosować na kobietę. Rzeczowa, konkretna, a przede wszystkim do 70 lat jeszcze jej daleko. Asia głosuję na Ciebie.

Gość • Środa [14.02.2018, 05:12:34] • [IP: 95.129.224.**]

CBA to się powinno zająć Panią i pani towarzyszami, tak na wszelki wypadek aby wyprzedzić ewentualną, , patologię ''korupcyjną po hipotetycznym, , przejęciu władzy w mieście"i cały czas patrzeć na łapska , bo pęd do władzy macie obrzydliwy, mam nadzieję że niewielu głupków na was zagłosuje..

Gość • Środa [14.02.2018, 00:05:24] • [IP: 188.146.107.**]

IP125 nie jesteście wieczni po was też przyjdą ale wtedy będziecie kwiczeć, że to polityczna zemsta.Tak się składa, że zawsze przypisujecie innym to co sami robicie.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 23:56:05] • [IP: 80.245.179.***]

SLDowskie pieski zajmijcie się pracą, ino porządną i nie szczekać glonojady !! Ruda mogła naslac CBA na tuskowy tunel, cooo zabrakło wówczas tupetu ?!

Gość • Wtorek [13.02.2018, 23:37:07] • [IP: 109.243.180.***]

Sld-partyjka z 4 (słownie:cztery)procent poparcia, poniżej progu wyborczego ma tupet przeć do władzy w tym mieście.Żenujące.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 19:03:00] • [IP: 94.254.225.***]

Do [13.02.2018, 17:54:05] • [IP: 176.221.123.***] lepiej NIE bo będą nam kazali uczestniczyć w miesiączkach PiSowskich a na placu Zwycięstwa stanie pomnik najgorszego prezydenta Polski nie mylić z Wałęsą :)

Gość • Wtorek [13.02.2018, 18:53:28] • [IP: 119.157.159.**]

Kotlecik wyborczy powoli zaczyna być odgrzewany.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 18:37:01] • [IP: 77.113.119.***]

Tak, a SLD powinno zająć się ABW. Mieszanie to ich specjalność.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 18:14:17] • [IP: 92.42.113.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [13.02.2018, 18:13:23] • [IP: 92.42.112.***]

Tunel w Gdańsku obcy budowali, nasz terminal LNG też i jeszcze jakieś autostrady. Ktoś to odebrał a tunel przecieka, autostrady się sypią. Jak to się stało że SLD d.PZPR wtedy nie reagowała na korupcję? Tow. Agatowska to jasnowidz że już wie o korupcji?

Gość • Wtorek [13.02.2018, 17:54:05] • [IP: 176.221.123.***]

Jak Wyborcy Katolicy zagłosują na swoją Katolicką PIS to będą rządzić Miastem Portowym które jest Oknem na Swiat

Gość • Wtorek [13.02.2018, 17:39:16] • [IP: 185.210.39.**]

czy zauważyliście że ci z SLD zadają się teraz z członkami niemieckiej SPD na czele której stoi Martin Schulz, który opluwa Polskę??

Gość • Wtorek [13.02.2018, 17:33:14] • [IP: 89.0.194.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [13.02.2018, 17:13:51] • [IP: 176.118.139.***]

Czy CBA już wyszło z OSiR ?

Gość • Wtorek [13.02.2018, 16:43:43] • [IP: 178.238.249.***]

iuz byli sygnaisci kturzy skutecznie wyganiali inwestoruw teraz objawili sie nowi

Gość • Wtorek [13.02.2018, 16:42:11] • [IP: 176.221.123.**]

Najwięcej postępowań prowadzi CBA w sprawie samorządowców. Może do wyborów trochę teren wyczyszczą i nie trzeba będzie wybierać między dżumą a cholerą.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 16:37:46] • [IP: 83.4.216.**]

Ciekawe skąd się znajdzie finansowanie tej inwestycji jak Bruksela przykręci śrubę to znowu zostaniemy z planami w tle.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 16:36:56] • [IP: 92.9.125.***]

CBA jak znajdzie czas pomiedzy Waszymi machlojami a POwskimi to napewno sie tym zajmie. Po kolei... na wszystkich przyjdzie czas...

Gość • Wtorek [13.02.2018, 16:08:55] • [IP: 83.23.255.**]

precz z rudymi i czerwonymi

Gość • Wtorek [13.02.2018, 16:05:20] • [IP: 95.129.225.**]

Ale się pieski zawistne rozszczekały. Przez lata nic nie robili to teraz prześcigają się w opluwaniu ludzi którzy chcą zadbać o interes miasta. Przecież to wniosek do prezydenta, nie będzie chciał to nie złoży i tyle. Włączcie myślenie czopki!

Gość • Wtorek [13.02.2018, 15:22:43] • [IP: 80.245.178.**]

Pierwsza pomocnica