POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [14.02.2018, 11:17:17] • Świnoujście

Już wiemy, co powstanie w miejscu byłej remizy strażackiej w Karsiborzu!

Już wiemy, co powstanie w miejscu byłej remizy strażackiej w Karsiborzu!

fot. Sławomir Ryfczyński

To już pewne! W miejscu, w którym kiedyś znajdowała się remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Karsiborzu powstanie miejsce wypoczynkowo – postojowe dla turystów. - W tym miejscu, jeszcze w bieżącym roku, planowane jest utworzenie miejsca wypoczynkowo - postojowego dla turystów, z miejscami do parkowania pojazdów, stojakami na rowery i wiatą wypoczynkową - mówi rzecznik prezydenta miasta, Robert Karelus. Na realizację inwestycji miasto wyda około 230 tysięcy złotych.

Jak na razie, miasto jest na etapie prac projektowych. Następnie ogłoszony zostanie przetarg na wybór wykonawcy inwestycji.

- Na przełomie stycznia i lutego zakończą się prace projektowe, które pozwolą na ogłoszenie przetargu na wybór wykonawcy inwestycji. Szacowany koszt inwestycji to około 230 tysięcy złotych- informuje Robert Karelus.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Środa [21.02.2018, 03:31:49] • [IP: 94.254.226.**]

Z Bardzo Wiarygodnego zirudła jak nam wszystkim wiadomo co najbardziej brak na miejscu byłej straży pożarnej wszelkie decyzje som podjęte że zapotrzebowanie na sklep Biedronka Wszelkie pracę ruszom jusz wiosnom

Gość • Niedziela [18.02.2018, 19:02:29] • [IP: 78.88.29.***]

czy gdzieś powstanie parking piętrowy dla samochodów, żeby nie zasmradzały strefy UZDROWISKOWEJ?? czy ktoś o tym myśli bo coraz mniej Świnoujście przypomina uzdrowisko

Gość • Czwartek [15.02.2018, 19:19:37] • [IP: 62.69.203.***]

I będzie beton, beton.A co dla mieszkańców?

Gość • Czwartek [15.02.2018, 10:14:39] • [IP: 77.112.124.**]

Przychodnię wybudujcie o mieszkańców dbajcie, a nie placyki dla turystów!

Gość • Czwartek [15.02.2018, 09:33:13] • [IP: 193.69.22.**]

REDAKCJA!! NA litość boską, kiedy się nauczycie polskiego? Karsibór w Karsiborze!!

Gość • Środa [14.02.2018, 22:07:33] • [IP: 92.42.116.**]

Teraz strażacy w Karsiborzu muszą pić piwo na dworzu.

Gość • Środa [14.02.2018, 21:45:59] • [IP: 83.8.132.**]

byla taka piosenka...:" "ale to juz było...""

Gość • Środa [14.02.2018, 15:21:46] • [IP: 188.146.199.**]

Powstanie tak jak powstała ta obiecana baza kajakowa z oomostami grilem slipem na wodowanie lodzi itd...

Gość • Środa [14.02.2018, 14:10:17] • [IP: 31.0.24.*]

Przydałoby się coś podobnego koło karsiborskiej przeprawy promowej, gdy się czeka na prom w ciągu całego roku.

Gość • Środa [14.02.2018, 13:45:20] • [IP: 79.187.148.***]

Debile punktu medycznefo brak a oni szopki będą stawiać.Jeszcze pytanko, a to ze złota będzie?

Gość • Środa [14.02.2018, 13:26:35] • [IP: 78.88.30.***]

Strzał w dziesiątkę.

Gość • Środa [14.02.2018, 13:10:23] • [IP: 95.160.156.***]

Jeździmy latem często przez dużą przeprawę do Karsiborza. Bardzo przyda się takie miejsce szczególnie dla nas osób starszych. Dziękujemy.

Gość • Środa [14.02.2018, 13:09:44] • [IP: 31.0.124.***]

A co powstanie w Karsiborze dla mieszkańców, bo to piszecie, że dla turystów. Prawdopodobnie znowu nic. Bardzo się cieszymy.

Gość • Środa [14.02.2018, 12:30:21] • [IP: 78.88.30.***]

a pomnika wiadomej osoby nie bedzie?? szkoda

Gość • Środa [14.02.2018, 12:24:16] • [IP: 164.127.151.***]

Nie w Karsiborzu, lecz w KarsiborzE. Choc istnieje w językoznawstwie coś takiego jak uzus językowy, stający się w końcu prawem, ale to by musiało sie wiązać ze specjalnym projektem np.ze strony radnego, wniesionym na obrady Rady Miasta, by zmienic nazwę z -órz na -ór (niedawno w podobny sposób w Stargardzie skasowano określenie" Szczeciński") . Tak to jest jak wywala się naród z jego granic (ze Wschodu) i przesadza jak sadzonke na Zachód i tu nazwy nadają lub odtwarzają językoznawcy z Poznania.

Gość • Środa [14.02.2018, 12:15:06] • [IP: 92.42.116.***]

Czy przetarg będzie również trwał 2lata jak na wykonawcę bocznych uliczek i dalej nic!czekam z niecierpliwością na położenie tych płyt i muszę miec nadzieję że tego dożyję

Gość • Środa [14.02.2018, 11:38:06] • [IP: 178.238.252.**]

Super

Gość • Środa [14.02.2018, 11:32:50] • [IP: 95.129.224.***]

i super

Oglądasz 1-18 z 18
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach: do 16.11.2018 r. w godz. 17.00-18.45 oraz 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00H www.http://wosp.swinoujscie.pl/ ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■