POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [13.01.2018, 11:51:20] • Świnoujście

Można już kupić bilety na film "Nowe oblicze Greya"

Można już kupić bilety na film  "Nowe oblicze Greya"

fot. Organizator

Widzowie CINEMA3D mogą już kupić bilety na film "Nowe oblicze Greya" – dziś ruszyła przedsprzedaż.. Premiera wyczekiwanego przez ogromną rzesze fanów filmu, odbędzie się 9 lutego.



Jmie Dornan i Dakota Johnson wracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w filmie „Nowe oblicze Greya”, trzeciej odsłonie superpopularnej serii filmów na podstawie bestsellerowych powieści autorstwa E.L. James. Dwa poprzednie filmy – z 2015 i 2017 roku – stały się międzynarodowym fenomenem, przyciągając do kin tłumy fanów (filmy zarobiły prawie 950 milionów dolarów). Przed nami ostatni rozdział tej historii.

Z Christianem i Anastasią spotkamy się już w te Walentynki. Za reżyserię filmu odpowiada James Foley („House of Cards”). Oprócz Dornana i Johnson, na ekranie zobaczymy m.in. Erica Johnsona, Eloise Mumford, Ritę Orę, Luke’a Grimesa, Maxa Martiniego oraz Marcia Gay Harden.

Opis filmu

Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury... Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

Czas poznać klimatyczny ostatni rozdział tej historii. Historii, która rozpaliła widzów na całym świecie. Przedstawiamy zapowiedź oraz plakat zwiastujący film.

„Nowe oblicze Greya” - oficjalny zwiastun i plakat filmu:
www.youtube.com/watch?v=TdCaG6cgbvM

"Nowe oblicze Greya"

DRAMAT | Od lat: +15 lat
Czas trwania: 105 min.
Data premiery: 9 lutego 2018
Scenariusz: Niall Leonard
Obsada: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Rita Ora
Produkcja: USA
Serwis zakupu biletów:
http://cinema3d.pl/film/nowe-oblicze-greya
Oficjalna strona dystrybutora:
http://tylkohity.pl/filmy/nowe-oblicze-greya-103


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Niedziela [14.01.2018, 19:35:19] • [IP: 188.146.98.**]

I nie wydaje mi się żeby naszym chłopakom brakowało luzu

Gość • Niedziela [14.01.2018, 11:50:58] • [IP: 37.47.154.**]

10:06 na fakcie, że parę sztuk teatralnych zostało już zdjętych. Pozdr.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 10:06:03] • [IP: 164.127.32.***]

02:04 - na jakim fakcie opierasz to przewidywanie? Czy może na..." Faktach"? Ale" Fakty" to political fiction dla mas. -No ale niezależnie od tego - jakie filmy od dwóch lat były wycofane, zabronione?

Gość • Niedziela [14.01.2018, 10:01:26] • [IP: 184.168.27.***]

Film dla pustych mas, pedziów i niedopieszczonych dewotek marzycielek.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 09:09:28] • [IP: 62.69.203.**]

Pójdą nieszczęśliwe mężatki i stare panny :D

Gość • Niedziela [14.01.2018, 08:04:23] • [IP: 80.245.186.***]

oglądałam pierwszą część szmira jakich mało.i druga pewnie nie lepsza.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 08:01:11] • [IP: 93.94.186.***]

jak ktos nie chce niech nie idzie po co te głupie komentarze

Gość • Niedziela [14.01.2018, 04:02:51] • [IP: 78.88.29.***]

znowu po seansach będą zbierać ogórki...

Gość • Niedziela [14.01.2018, 02:04:30] • [IP: 37.47.154.**]

21:40 wkrótce będzie zabroniony :), wszystko w swoim czasie.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 01:35:45] • [IP: 80.245.182.**]

każda kobieta chciałaby takiego faceta jak grey, zadbany, czysty, pachnący, seksowny, z gestem. tylko nie każda kobieta się do tego przyznaje, że marzy o takim facecie czy kochanku. nie chodzi mi o pejcze itd. ale o grę słów między nimi, spojrzeń, miłości itd. u nas takich milionerów brak ale faceci ze swoją zwykłą pensją też by mogli zaimponować kobietom tylko im się nie chce bo nie mają w ogóle fantazji, sa leniwi i wygodni. ale marzy im się seksi i super kobieta ale nie umieliby się nią zająć. jak słyszę wypowiedzi facetów, że grey jest nudny itd to tak mogą mówić tylko frustraci, którzy nigdy nie dogodzą kobiecie w żadnym aspekcie życia, bo gdzie gray był nudny?! tego nie widziałam w żadnej minucie filmu. moim zdaniem faceci powinni iść na ten film i choć trochę wziąć przykład z greya, naprawdę łatwo nas kobiety oczarować i nie trzeba mieć milionów, ale facetom się nie chce bo mają zero fantazji. a sam grey jest boski, ten aktor jest boski, jego twarz, ciało, ach, ciacho na maxa

pazdzioch • Sobota [13.01.2018, 21:47:01] • [IP: 83.20.255.***]

na ten film chodza kobiety niespelnione seksualnie

Gość • Sobota [13.01.2018, 21:46:33] • [IP: 176.221.113.**]

Film o prostytutkach, łajdakach i puszczaniu się?

Gość • Sobota [13.01.2018, 21:40:40] • [IP: 164.127.32.***]

20:16 - A które filmy były zabronione - prosze o przykłady? Gdyby tak porównac USA z Europą, to wyszłoby, że w USA jest mnóstwo zakazów - tam np.w TV otwartych nie można pokazac nagiego kobiecego biustu - swoją droga pewnego razu uświadomiłem sobie, że faktycznie, w morzu amerykańskich filmów trudno zobaczyć ten nagi biust, choc bywaja sceny tzw. śmiałe. To w polskich filmach z l.80, 70 dość często się widzi te nagie piersi, jakby braki wskutek szalejącej wtedy cenzury reżyserzy chcieli wyrównać nagością, żeby udowodnic, iż sa wolni.

Gość • Sobota [13.01.2018, 21:02:24] • [IP: 164.127.32.***]

19:11.."Ola"-- - masochizm? szukanie wirtualnego złudzenia wobec przekonania o braku własnej atrakcyjności w realu?

Gość • Sobota [13.01.2018, 20:16:45] • [IP: 37.47.154.**]

A cóż to jeszcze nie zabroniony? Co za niedopatrzenie!

Ola • Sobota [13.01.2018, 19:11:56] • [IP: 31.0.86.***]

Mmm.. co za przystojniak z tego Greja jak go widzę robi mi się goraco chciała bym żeby dał mi klapsa

Gość • Sobota [13.01.2018, 19:03:10] • [IP: 37.7.60.***]

Wielkie kino ! Nie no żartowałem:)

|Miras • Sobota [13.01.2018, 18:35:54] • [IP: 87.205.226.***]

Film warty obejrzenia gorąco polecam

Ola • Sobota [13.01.2018, 18:03:46] • [IP: 87.205.226.***]

na to cudo zamawiam bilety

Gość • Sobota [13.01.2018, 16:41:50] • [IP: 94.254.146.***]

Hahahah fabuła godna Korony Królów :)

Gość • Sobota [13.01.2018, 16:16:23] • [IP: 80.245.178.**]

Głupi, dekadencki film, ja wam to mówię, wójt.

Gość • Sobota [13.01.2018, 16:09:55] • [IP: 62.69.251.***]

nie zawsze reklama dżwignią handlu

Gość • Sobota [13.01.2018, 15:04:54] • [IP: 37.47.140.***]

na ten film chodza same samotne feninistki, kociary i weganki szukajace ksiecia z bajki :D

Gość • Sobota [13.01.2018, 14:54:29] • [IP: 164.127.32.***]

14:09 - Krótko rozwinę temat: gdy czytam portale filmowe, regularnie pojawiają się spory, czy dana aktorka jest ładna. Obserwuję zadziwiająco proste, zawężone widzenie tej kwestii. Juz na etapie osoby o oryginalnej urodzie, większośc przegrywa - np.aktorkę (niezłą) Agatę Buzek dość często uznaje sie za... brzydką. Ciekawe, bo ona była zawodową modelką, a osoby znające malarstwo i fotografię jej uroda na pewno zaintryguje. Ostatnio widziałem film Zanussiego (laureata wielu festiwali, jednego z najlepszych polskich reżyserów, znanego na świecie), " Dotknięcie ręki" - grała tam Sofie Gråbøl, Dunka, świetna aktorka (wiele nagród)- i znowu to samo: wpisy, że nie za bardzo ładna. A jej twarz, piękna, miała w sobie coś nietypowego, zdolnego wyrazić coś, co niedostepne by było nawet Miss World - co umykało kanonom piękna z szmacianych portali typu Onet, więc ludzie się gubili. O to mi chodziło. O piękno, które wyrazi tkliwość i intymność miłości, a nie kopulację.

Mundek • Sobota [13.01.2018, 14:09:31] • [IP: 185.210.39.**]

Oczywiście w takim filmie facet zawsze musi być w typie Adonisa a kobitka Afrodyty. Niech zrobią realistyczny film. Facet po 40, 110kg z brzuchem, kobitka standardowa ~40 lat. A co oni nie mają prawa ? Tylko młodość i doskonałość jest w cenie? 3x NIE! :)

Oglądasz 1-25 z 29
■ Normalną praktyką prawną jest to, że koszty procesowe ponosi strona uznana sporze za winną. Jednak świnoujscy urzędnicy uważają chyba inaczej i co gorsza próbują nam to wmówić. Tymczasem podczas rozprawy prowadzonej przez KIO w sprawie unieważnienia czynności wyboru oferty na budowę świnoujskiego tunelu, zagadnienie dotyczyło kwestii technicznych i dokumentów przygotowanych lub uzgodnionych przez Miasto Świnoujście ■ Prezydent Żmurkiewicz sam kolęd nie śpiewa, ale docenia umiejętności wokalne Joanny Agatowskiej: Nie sądziłem, że ma taki talent do śpiewania ■ 51- letni Niemiec postanowił za darmo napić się w agencji towarzyskiej w Świnoujściu. Mężczyzna zamówił kilka drinków, a następnie nie zapłacił rachunku. Za napoje wyskokowe miał do zapłaty prawie 500 złotych. 51- latek tłumaczył pracownikom domu, że nie ma przy sobie pieniędzy. Ci długo nie czekając wybrali się z nim do Niemiec, aby uregulować rachunek. Ostatecznie jednak okazało się, że 51- latek nadal nie ma za co zapłacić rachunku ■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■