POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [12.01.2018, 15:40:56] • Świnoujście

Uwaga przechodnie! Na Hołdu Pruskiego zapada się chodnik!

Uwaga przechodnie! Na Hołdu Pruskiego zapada się chodnik!

fot. iswinoujscie.pl

Mieszkańcy ulicy Hołdu Pruskiego ostrzegają innych Czytelników, aby uważali na ich ulicy. Wszystko przez zapadnięty chodnik, naprzeciwko hali sportowej. - Dziura jest na tyle duża, że małe dziecko może tam sobie nawet złamać nogę. Kiedy odpowiednie służby się tym zajmą - pyta Czytelnik.

Trzeba przyznać, że dziura jest całkiem spora. Najgorzej, jest po zmroku, wtedy chwila nieuwagi może zakończyć się dla przechodniów bardzo źle.

Czy miasto sprawą się zajmie?

- Oczywiście. Sprawa zostanie przekazana firmie zajmującej się bieżącym utrzymaniem dróg i chodników w mieście - mówi Robert Karelus.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Sobota [13.01.2018, 20:31:49] • [IP: 95.129.224.***]

Kuźwa Juzek a mówiłem ci żeby pod ulicą nie kopać...jak my się teraz tam włamiemy??

Gość • Sobota [13.01.2018, 18:39:15] • [IP: 80.245.189.***]

dopiero niedawno remontowali ta ulicę...

Gość • Sobota [13.01.2018, 11:56:00] • [IP: 184.168.46.**]

Niemcy zrobili i l przetrwało dwie wojny światowe i po wojnie wytrzymało ponad 70 lat. Wystarczyło, żeby kilku polskich nieudaczników zaczęło się paprać i pach --- kilkanaście raptem miesięcy i jeeep, dziury.

Gość • Sobota [13.01.2018, 11:43:45] • [IP: 108.27.57.**]

do 225 reforma szkolnictwa bezcenna

Gość • Sobota [13.01.2018, 10:58:10] • [IP: 54.37.76.***]

i zrobili remont ale tam mieszka taka wysportowana blondi na rogu ona obsłuży firmę która to naprawi i będzie po kosztach bhahahahahahahahahahaha

Gość • Piątek [12.01.2018, 22:41:21] • [IP: 188.29.165.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [12.01.2018, 22:26:04] • [IP: 31.0.33.**]

To szczury. Mieszkają w studzience i ryja korytarze pod chodnikiem

maxx • Piątek [12.01.2018, 19:25:28] • [IP: 178.238.249.**]

A dlaczego miasto ma za to odpowiadać ? Przecież jest tam zakaz wjazdu dla obcych mieszkańców Ś-cia. Niech mieszkańcy Hołdu poradzą sobie sami z tym problemem, tak samo jak z wjazdem na ich PRYWATNĄ uliczkę.

Gość • Piątek [12.01.2018, 18:31:20] • [IP: 92.42.119.***]

Trzy rodzaje nawierzchni, plus plytki, plus dwa wlazy.Ziemia nieubita.Przecież ta ulica zrobiona kilkanaście miesięcy temu.Domy, ulice buduje się na 100 lat.Gdzie są inżynierowie budowlańcy, czy taki był zatwierdzony projekt? Ręce i nie tylko opadają.

Gość • Piątek [12.01.2018, 18:19:38] • [IP: 94.254.225.***]

Wygląda jak" Polska PiS" :)

Gość • Piątek [12.01.2018, 18:12:40] • [IP: 37.47.142.***]

I to jest faktycznie bardzo niebezpiecznie tym bardziej że co to by było jakby tak tamtędy szła sobie akurat staruszka ? A to przecież mogła być również wasza matka ! Albo gdyby tamtędy szła sobie akurat procesja ?

Gość • Piątek [12.01.2018, 18:12:23] • [IP: 31.0.83.***]

Wodociągi mają zajęcie

Gość • Piątek [12.01.2018, 17:18:02] • [IP: 80.245.179.***]

dobra robota :D

Gość • Piątek [12.01.2018, 17:13:30] • [IP: 37.47.141.**]

A może czytelnik zadzwonił by do Urzędu z iterwencją a nie od razu mediom donosił ? Normalnie też da się takie rzeczy załatwić.

Gość • Piątek [12.01.2018, 16:08:14] • [IP: 92.42.118.**]

Szeryf od karate już tam nie mieszka, więc zapewne nie szybko to zrobią;) Chociaż w hali ma jeszcze jakieś zajęcia, to może dla karateków się postarają...A konsekwencje pan może wyciągnąć ogromne za brak reakcji;)

Gość • Piątek [12.01.2018, 16:06:49] • [IP: 37.47.159.***]

Jest juz zakaz wjazdu na Hołdu, teraz trzeba zrobić ZAKAZ WCHODZENIA.

Gość • Piątek [12.01.2018, 16:01:44] • [IP: 92.42.116.**]

Myte zęby się psują, włosy wypadają to i płytki mogą się zapadać:)

Gość • Piątek [12.01.2018, 15:43:10] • [IP: 37.47.189.***]

Tam był chyba super inspektor nadzoru z UM.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■