POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [12.01.2018, 19:38:10] • Świnoujście

Kto wygra tegoroczne wybory samorządowe? Ankieta krąży po internecie!

Kto wygra tegoroczne wybory samorządowe? Ankieta krąży po internecie!

Autor: sdecoret(fot. Fotolia.com )

Czy świnoujścianie interesują się sprawami miasta? Które media lokalne są najpopularniejsze? Kto wygra tegoroczne wybory samorządowe? To tylko kilka pytań, które możemy znaleźć w szeroko udostępnianej w internecie - ankiecie.

Obecny rok będzie ciekawy pod kilkoma względami. Setna rocznica odzyskania niepodległości, dziesiątki inwestycji oraz zbliżająca się kampania wyborcza. Od kilku dni w mediach społecznościowych krąży ankieta, która bada opinie społeczną dotyczącą chociażby sympatii wyborczych.

W ankiecie znajdziemy siedem krótkich pytań, które proszą zainteresowanych o informacje dotyczące miejsca zamieszkania, ich zainteresowania związane ze sprawami Świnoujścia, czy też skąd czerpane są informacje dotyczące naszego miasta. Dodatkowo możemy udzielić odpowiedzi, czy w ogóle uczęszczamy na wybory.

Zachęcamy także was do udziału w sondażu. Link poniżej:
www.interankiety.pl/i/Bvj8ww1Q

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 143, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 143

Gość • Sobota [20.01.2018, 13:26:00] • [IP: 92.42.116.**]

No i gdzie wyniki tej ankiety ?

Gość • Piątek [19.01.2018, 14:31:24] • [IP: 78.88.31.**]

Przewodniczący Jurkiewicz z PiS zdecydowanym faworytem.

Gość • Czwartek [18.01.2018, 23:46:31] • [IP: 188.146.168.***]

Admin kiedy wyniki sondażu bądź obiektywnym portalem jak muwisz a to i powiedz b

Gość • Środa [17.01.2018, 21:33:21] • [IP: 176.221.123.***]

wszyscy inni tylko nie PISIORY

Gość • Wtorek [16.01.2018, 15:00:33] • [IP: 78.88.31.**]

Obiektywnie tylko Jurkiewicz może sprostać kierowaniem sprawami tego miasta.

Gość • Wtorek [16.01.2018, 09:27:17] • [IP: 77.88.191.***]

Prawo i Sprawiedliwość ale na pewno nigdy nie Jurkiewicz.

Gość • Wtorek [16.01.2018, 01:55:27] • [IP: 92.42.116.**]

Pewnie że oddam głos na Panią Agatowską dosyć tych smutnych twarzy.I zdrajców którzy zdradzili swoje partie i wyborców mają za nic.Jak ten śmieszny kapitan z CONCORDII uciekl pierwszy ze szczurami z tonącego okrętu.A jak ktoś nie wie co to jest godność i honor to niech się uczy od Pani Agatowskiej.

GośćAS • Poniedziałek [15.01.2018, 17:30:03] • [IP: 178.238.246.**]

TYLKO NASZ PREZYDENT JANUSZ ZMURKIEWICZ

GośćELA • Poniedziałek [15.01.2018, 17:19:57] • [IP: 178.238.246.**]

Ja glosuje na naszego prezydenta uwazam ze zrobil duzo i niech on dokonczy TUNEL!!jest bardzo dobrym gospodarzem tylko prosba -czas juz szanowac drzewa nie wycinac!

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 16:58:32] • [IP: 92.42.116.**]

Pan Jurkiewicz?Wtej chwili bardzo dużo ludzi traci pracę w Port-serwisie.Ta pseudo firma ogłasza upadłość, a kombinują tak żeby ludzie zwalniali się sami.Oczywiście chodzi o to żeby nie wypłacać ludziom finansowych odpraw.Zarabiali tam nędzne grosze, wyzysk straszny.Może Pan Łaskawie wyjaśni czyja to wina że ci ludzie nie będą mieli za co utrzymać swoich rodzin ?Proszę wyjaśnić czyja to wina, jaki udział ma w tym Port S SZ.Wszyscy dmuchacie w swoją trąbkę, kupa oszustów.Gdzie wasze ZAWIĄZKI ZAWODOWE, pewnie na party z dyrekcją.

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 09:53:10] • [IP: 94.254.132.***]

Tylko PiS, tylko Jurkiewicz.

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 08:41:45] • [IP: 80.245.189.***]

Pani Agatowska! Wspaniała Kobieta i nie obchodzi mnie jaka partię reprezentuje. Na pewno nie oddam głosu na PiS

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 07:49:45] • [IP: 192.168.100.***]

Tylko Żmurkiewicz

Gość • Niedziela [14.01.2018, 21:14:31] • [IP: 31.0.41.**]

Agnieszka Stój

Gość • Niedziela [14.01.2018, 17:54:57] • [IP: 37.47.128.**]

Dotąd głosowałem na Zmurkiewicza ale uważam że jest już zdecydowany czas na zmianę. O tych kilkunastu latach rządzenia niestety niczego świeżego nie można się spodziewać a ja bym chciał żeby w Świnoujściu zaczęło się coś dziać dla zwykłych ludzi. Dlatego największe szanse na zmianę daje Pani Agatowska i na nią oddamy głos z rodziną.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 12:51:34] • [IP: 37.47.153.***]

Tylko nie na pisiorów ratujmy nasze miasto przed tymi szkodnikami

AGENDA 21 • Niedziela [14.01.2018, 12:11:14] • [IP: 80.245.178.***]

POLACY poWINNI , ABY WYBORY WYGRALI POLACY, A NIE PRUSACY, CHAZARSKIE PRZYBŁĘDY LUB TYM poDOBNE poPAPRAŃCE.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 12:04:22] • [IP: 31.0.80.***]

Wygra Agatowska, niezależnie czy od tego co niektórzy kandydaci o sobie piszą...

Gość • Niedziela [14.01.2018, 01:33:53] • [IP: 88.156.234.***]

Moj maz zna piec jezykow moze na niego zaglosujemy? jest uczciwy sprawiedliwy i NIE NALEZY DO ZADNEJ PARTII NIE NALEZAL I NIE NALEZY!!

Kawa • Niedziela [14.01.2018, 00:24:28] • [IP: 94.254.128.***]

Takie sondaze krzywdza niektore osoby np pania Stoj. Przeciez z pewnoscia nie czuje sie na silach by kandydowac na prezydenta. Nie ma na tylepewno doswiadczenia i umiejetnosci a wrzucanie napieniędzy taka gielde tylko ja oslabia.

Realistka • Niedziela [14.01.2018, 00:05:30] • [IP: 94.254.128.***]

Tylko PiS, dosyc marazmu. Jesli PiS to tylko Jacek Jurkiewicz.

Gość • Sobota [13.01.2018, 23:43:44] • [IP: 80.245.179.***]

Ale Joanna Agatowska jest wspierana w Propagandzie Politycznej przez towarzyszy z byłej partii komunistycznej. Oni są jedynie mocni w gębie i mają tylko pomysły na ograniczenie rozwoju miasta.

Gość • Sobota [13.01.2018, 23:08:08] • [IP: 62.69.254.***]

Moim kandydatem na Prezydenta jest Joanna Agatowska. Nikt inny. A tych pozostałych ewentualnych kandydatów nie znam i nic o nich nie słyszałem.

Gość • Sobota [13.01.2018, 22:51:34] • [IP: 31.0.42.**]

Głosujemy na Agnieszkę Stój z Prawa i Sprawiedliwości, to najlepsza kandydatka.

Gość • Sobota [13.01.2018, 22:50:35] • [IP: 62.69.251.**]

Najlepsza z wszystkich kandydatów jest Pani Agatowska i na nią oddam swój głos w wyborach.A Żmurkiewicz może się już powoli pakować w kartonik, he, he.

Oglądasz 1-25 z 143
■ Normalną praktyką prawną jest to, że koszty procesowe ponosi strona uznana sporze za winną. Jednak świnoujscy urzędnicy uważają chyba inaczej i co gorsza próbują nam to wmówić. Tymczasem podczas rozprawy prowadzonej przez KIO w sprawie unieważnienia czynności wyboru oferty na budowę świnoujskiego tunelu, zagadnienie dotyczyło kwestii technicznych i dokumentów przygotowanych lub uzgodnionych przez Miasto Świnoujście ■ Prezydent Żmurkiewicz sam kolęd nie śpiewa, ale docenia umiejętności wokalne Joanny Agatowskiej: Nie sądziłem, że ma taki talent do śpiewania ■ 51- letni Niemiec postanowił za darmo napić się w agencji towarzyskiej w Świnoujściu. Mężczyzna zamówił kilka drinków, a następnie nie zapłacił rachunku. Za napoje wyskokowe miał do zapłaty prawie 500 złotych. 51- latek tłumaczył pracownikom domu, że nie ma przy sobie pieniędzy. Ci długo nie czekając wybrali się z nim do Niemiec, aby uregulować rachunek. Ostatecznie jednak okazało się, że 51- latek nadal nie ma za co zapłacić rachunku ■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■