POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [07.12.2017, 23:36:23] • Świnoujście

Zawdzięcza życie koledze - ranny mężczyzna około 25 min czekał na karetkę

Zawdzięcza życie koledze - ranny mężczyzna około 25 min czekał na karetkę

fot. iswinoujscie.pl

Jak bardzo możemy liczyć na przyjaciół przekonał się mężczyzna, który targnął się na swoje życie. Przebywał sam w mieszkaniu. Gdyby nie determinacja i zdecydowanie szybkie działanie kolegi, mogłoby się skończyć tragedią.

Zdarzenie miało miejsce przed godziną 20.00 w jednym z mieszkań bloku przy Staszica. Dzwoniący do niego kolega, zorientował się, że dzieje się coś niepokojącego. Wezwał na pomoc służby ratownicze. Na miejsce przyjechała policja, strażacy i pogotowie, jednak to ostatnie dojechało dopiero po 20.00. Około 25 min od zawiadomienia!

Zawdzięcza życie koledze - ranny mężczyzna około 25 min czekał na karetkę

fot. iswinoujscie.pl

Strażacy najpierw zaczęli stukać w szybę. Nikt się nie odzywał. Podjęli decyzję o wybiciu szyby w oknie. W momencie, kiedy szkło się rozbiło, ranny mężczyzna dał znać że otworzy drzwi od mieszkania. Policjanci i strażacy weszli do mieszkania. Strażacy udzielali pomocy do przyjazdu karetki. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Sobota [09.12.2017, 07:10:43] • [IP: 78.88.30.**]

No widzę, że słynna * doprowadza kolejną osobę na kres wytrzymałości. Ciekawe kogo następnego wykończy. Szkoda, że przez takie bezmózgi ludzie próbują ze sobą skończyć.

Gość • Piątek [08.12.2017, 20:54:40] • [IP: 89.79.53.***]

Ludzie przestańcie wzywać karetki pogotowia ratunkowego do waszych gorączek, do bólu brzucha od 3 dni, do stłuczonego palca i innych idiotycznych zgłoszeń do jakich wzywacie karetkę weźcie sami idźcie do szpitala czy lekarza POZ to będzie więcej karetek dla poważnie potrzebujących i nawet do takich przypadków albo wypadków i nie będzie takich afer...

Gość • Piątek [08.12.2017, 19:47:55] • [IP: 188.146.66.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [08.12.2017, 17:09:59] • [IP: 92.42.117.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [08.12.2017, 14:03:32] • [IP: 184.168.46.**]

Ale żeby okno wybijać, jakby nie było można otworzyć kulturalnie zamka choćby wytrychem.

Gość • Piątek [08.12.2017, 12:03:54] • [IP: 80.153.7.***]

dzwicie sie?? ile karetek na 40tysieczne miasto? 4 sztuki ? 5?

Gość • Piątek [08.12.2017, 10:32:04] • [IP: 92.42.115.***]

No i komu by zrobił na ZŁOŚĆ ---śmierć przynosi same korzyści co za G... nawet się z... nie potrafi!!

Gość • Piątek [08.12.2017, 10:25:05] • [IP: 153.19.108.**]

krzysiek?

Gość • Piątek [08.12.2017, 10:23:11] • [IP: 80.245.178.***]

SAMOBÓJSTWO MOGŁOBY SIĘ UDAĆ, ALE Z PAWULONEM SIĘ SPÓŹNILI.

Gość • Piątek [08.12.2017, 10:05:08] • [IP: 5.172.237.***]

więcej alkoholu i używek chłopie sam sobie skracasz życie, może troszke sie teraz ogarniesz?

Gość • Piątek [08.12.2017, 09:54:53] • [IP: 92.42.119.***]

Karetka w swinoujsciu po 25 minutach dojechali a co były korki na Marszałkowskiej ten ala szpital to kpina wysyłając pieniądze z podatników helikopter Gopru byłby szybciej, pewnie urządzili sobie kolację, śmiechu warte umierania za miliony

Gość • Piątek [08.12.2017, 09:46:59] • [IP: 62.69.251.***]

Nie rozumiem skąd ta nadgorliwość w ratowaniu samobójców.

Gość • Piątek [08.12.2017, 09:31:10] • [IP: 80.245.191.***]

Chciał popełnić samobójstwo - to jaki to" ranny" czekający na pomoc?? Jak ktoś jest chory to ma czekać przez takie przypadki?

Gość • Piątek [08.12.2017, 09:18:54] • [IP: 188.166.80.**]

Po co wywozic kogos tam gdzies, gdzie potrafia tylko faszerowac syfem o okropnych skutkach ubocznych a ludzie wygladaja jak zombie po tym wszystkim? W dodatku osoby stosujace to sa bezkrytyczne gdyz maja za to ogromne lapowki. Recepta na szczescie jest miec to, co sie chce lub co moze na ta chwile.

Gość • Piątek [08.12.2017, 08:01:47] • [IP: 89.71.175.***]

do psychiatryka od razu niech zawioza jak, chciał sie targnac to i tak to powtorzy... psychiatryk od razu gumowe sciany i niech tam sie targa

Gość • Piątek [08.12.2017, 07:57:07] • [IP: 78.10.206.***]

Pogotowie musiało być wezwane później. A redakcja jak zazwyczaj robi sztuczną sensacje / Wiktor

Gość • Piątek [08.12.2017, 07:15:46] • [IP: 185.28.178.**]

Nie prawda bo byliśmy tam w 6 minut z pozdrowieniami RM

Gość • Piątek [08.12.2017, 06:51:41] • [IP: 94.254.132.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Młoda • Piątek [08.12.2017, 04:05:25] • [IP: 92.42.118.***]

Chłopak już od dawna ma problemy ! * jesteśmy z Tobą

VonSNAKE • Piątek [08.12.2017, 00:38:26] • [IP: 95.129.226.**]

Jak mógł czekać 25 min skoro obecnie Straż wysyłana jest na interwencje zamiast karetki? Czyli była straż a 25 min czekał na TRANSPORT MEDYCZNY

Gość • Czwartek [07.12.2017, 23:49:35] • [IP: 46.101.177.**]

Czyli, chciał zejść, czy tylko oszukiwał? Mocno skomplikowane.

Oglądasz 1-21 z 21
■ Od godziny 12.00 trwa gorąca dyskusja na projektem uchwały. która zawierać ma stanowisko Rady Miasta w Świnoujściu w sprawie krytycznej sytuacji pracowników w Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia" S.A. W dyskusji oprócz radnych udział biorą zaproszeni goście, w tym związkowcy oraz przedstawiciele dyrekcji i właściciela stoczni ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ Spotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■