POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [07.12.2017, 23:36:23] • Świnoujście

Zawdzięcza życie koledze - ranny mężczyzna około 25 min czekał na karetkę

Zawdzięcza życie koledze - ranny mężczyzna około 25 min czekał na karetkę

fot. iswinoujscie.pl

Jak bardzo możemy liczyć na przyjaciół przekonał się mężczyzna, który targnął się na swoje życie. Przebywał sam w mieszkaniu. Gdyby nie determinacja i zdecydowanie szybkie działanie kolegi, mogłoby się skończyć tragedią.

Zdarzenie miało miejsce przed godziną 20.00 w jednym z mieszkań bloku przy Staszica. Dzwoniący do niego kolega, zorientował się, że dzieje się coś niepokojącego. Wezwał na pomoc służby ratownicze. Na miejsce przyjechała policja, strażacy i pogotowie, jednak to ostatnie dojechało dopiero po 20.00. Około 25 min od zawiadomienia!

Zawdzięcza życie koledze - ranny mężczyzna około 25 min czekał na karetkę

fot. iswinoujscie.pl

Strażacy najpierw zaczęli stukać w szybę. Nikt się nie odzywał. Podjęli decyzję o wybiciu szyby w oknie. W momencie, kiedy szkło się rozbiło, ranny mężczyzna dał znać że otworzy drzwi od mieszkania. Policjanci i strażacy weszli do mieszkania. Strażacy udzielali pomocy do przyjazdu karetki. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Sobota [09.12.2017, 07:10:43] • [IP: 78.88.30.**]

No widzę, że słynna * doprowadza kolejną osobę na kres wytrzymałości. Ciekawe kogo następnego wykończy. Szkoda, że przez takie bezmózgi ludzie próbują ze sobą skończyć.

Gość • Piątek [08.12.2017, 20:54:40] • [IP: 89.79.53.***]

Ludzie przestańcie wzywać karetki pogotowia ratunkowego do waszych gorączek, do bólu brzucha od 3 dni, do stłuczonego palca i innych idiotycznych zgłoszeń do jakich wzywacie karetkę weźcie sami idźcie do szpitala czy lekarza POZ to będzie więcej karetek dla poważnie potrzebujących i nawet do takich przypadków albo wypadków i nie będzie takich afer...

Gość • Piątek [08.12.2017, 19:47:55] • [IP: 188.146.66.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [08.12.2017, 17:09:59] • [IP: 92.42.117.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [08.12.2017, 14:03:32] • [IP: 184.168.46.**]

Ale żeby okno wybijać, jakby nie było można otworzyć kulturalnie zamka choćby wytrychem.

Gość • Piątek [08.12.2017, 12:03:54] • [IP: 80.153.7.***]

dzwicie sie?? ile karetek na 40tysieczne miasto? 4 sztuki ? 5?

Gość • Piątek [08.12.2017, 10:32:04] • [IP: 92.42.115.***]

No i komu by zrobił na ZŁOŚĆ ---śmierć przynosi same korzyści co za G... nawet się z... nie potrafi!!

Gość • Piątek [08.12.2017, 10:25:05] • [IP: 153.19.108.**]

krzysiek?

Gość • Piątek [08.12.2017, 10:23:11] • [IP: 80.245.178.***]

SAMOBÓJSTWO MOGŁOBY SIĘ UDAĆ, ALE Z PAWULONEM SIĘ SPÓŹNILI.

Gość • Piątek [08.12.2017, 10:05:08] • [IP: 5.172.237.***]

więcej alkoholu i używek chłopie sam sobie skracasz życie, może troszke sie teraz ogarniesz?

Gość • Piątek [08.12.2017, 09:54:53] • [IP: 92.42.119.***]

Karetka w swinoujsciu po 25 minutach dojechali a co były korki na Marszałkowskiej ten ala szpital to kpina wysyłając pieniądze z podatników helikopter Gopru byłby szybciej, pewnie urządzili sobie kolację, śmiechu warte umierania za miliony

Gość • Piątek [08.12.2017, 09:46:59] • [IP: 62.69.251.***]

Nie rozumiem skąd ta nadgorliwość w ratowaniu samobójców.

Gość • Piątek [08.12.2017, 09:31:10] • [IP: 80.245.191.***]

Chciał popełnić samobójstwo - to jaki to" ranny" czekający na pomoc?? Jak ktoś jest chory to ma czekać przez takie przypadki?

Gość • Piątek [08.12.2017, 09:18:54] • [IP: 188.166.80.**]

Po co wywozic kogos tam gdzies, gdzie potrafia tylko faszerowac syfem o okropnych skutkach ubocznych a ludzie wygladaja jak zombie po tym wszystkim? W dodatku osoby stosujace to sa bezkrytyczne gdyz maja za to ogromne lapowki. Recepta na szczescie jest miec to, co sie chce lub co moze na ta chwile.

Gość • Piątek [08.12.2017, 08:01:47] • [IP: 89.71.175.***]

do psychiatryka od razu niech zawioza jak, chciał sie targnac to i tak to powtorzy... psychiatryk od razu gumowe sciany i niech tam sie targa

Gość • Piątek [08.12.2017, 07:57:07] • [IP: 78.10.206.***]

Pogotowie musiało być wezwane później. A redakcja jak zazwyczaj robi sztuczną sensacje / Wiktor

Gość • Piątek [08.12.2017, 07:15:46] • [IP: 185.28.178.**]

Nie prawda bo byliśmy tam w 6 minut z pozdrowieniami RM

Gość • Piątek [08.12.2017, 06:51:41] • [IP: 94.254.132.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Młoda • Piątek [08.12.2017, 04:05:25] • [IP: 92.42.118.***]

Chłopak już od dawna ma problemy ! * jesteśmy z Tobą

VonSNAKE • Piątek [08.12.2017, 00:38:26] • [IP: 95.129.226.**]

Jak mógł czekać 25 min skoro obecnie Straż wysyłana jest na interwencje zamiast karetki? Czyli była straż a 25 min czekał na TRANSPORT MEDYCZNY

Gość • Czwartek [07.12.2017, 23:49:35] • [IP: 46.101.177.**]

Czyli, chciał zejść, czy tylko oszukiwał? Mocno skomplikowane.

Oglądasz 1-21 z 21
■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■