POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [07.12.2017, 11:03:19] • Świnoujście

Tego jeszcze nie było! Telewizor z Biedronki na święta

Tego jeszcze nie było! Telewizor z Biedronki na święta

fot. Organizator

W Biedronce kolejna odsłona pomysłów na świąteczne prezenty. Od 7 grudnia we wszystkich sklepach Biedronki dostępny będzie telewizor LED TV 32” FULL HD marki Hykker w cenie 699 zł. Produkt łączy wysoką jakość obrazu z nowoczesnym designem, jest w pełni kompatybilny z innymi urządzeniami i przystosowany do montażu na ścianie w standardzie VESA. Dzięki temu każdy salon może stać się nowoczesnym centrum multimedialnej rozrywki.

Telewizor LED TV 32” FULL HD marki Hykker oferuje szerokie bogactwo barw i wysoką rozdzielczość (1920x1080), znacznie większą niż standardowe telewizory HD, a wielkość ekranu – 32 cale – i podświetlenie LED zapewniają wyrazisty obraz i szeroki kąt widzenia wynoszący 178 stopni. Wyświetlany obraz cechują żywe barwy, pełnia szczegółów oraz bardzo dobra widoczność z każdego miejsca w pomieszczeniu, w którym został zainstalowany telewizor. Urządzenie wyposażone jest w zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej drugiej generacji DVB-T2, umożliwiający odbiór audycji naziemnych również w standardzie Full HD. Wystarczy podłączyć antenę, by odbierać wszystkie programy dostępne w okolicy. Możliwości wykorzystania telewizora zwiększają aż trzy wejścia HDMI, pozwalające na podłączenie do niego jednocześnie kilku urządzeń – np. laptopów, dekoderów cyfrowych lub odtwarzaczy DVD. Natomiast dzięki portowi USB do telewizora można podłączyć pendrive lub dysk twardy i oglądać filmy, zdjęcia lub słuchać muzyki bezpośrednio z własnych urządzeń magazynujących dane. Telewizor marki Hykker posiada również gniazda: VGA, CI, SCART, oraz gniazdo słuchawek, dzięki którym łatwo podłączymy również starsze urządzenia zewnętrzne (komputer, odtwarzacz DVD itp.).

Komfort użytkowania zapewniają dołączony do zestawu pilot sterujący oraz proste menu w języku polskim oraz w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i portugalskim. Telewizor jest przystosowany do montażu na ścianie (standard VESA). Więcej informacji na temat produktów marki Hykker, oferujących technologię przystępną dla każdego w atrakcyjnych cenach, znajduje się na stronie internetowej www.hykker.com.


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Piątek [08.12.2017, 11:46:49] • [IP: 176.221.122.***]

Kupi, kto chce.

Gość • Piątek [08.12.2017, 00:24:20] • [IP: 92.42.114.**]

a można kupić dwa? lecę w kolejkę!

Amsterdam • Czwartek [07.12.2017, 22:38:01] • [IP: 188.166.22.***]

zareklamujcie jeszcze pasztetowo z biedry- tego jeszcze nie było!

Gość • Czwartek [07.12.2017, 21:39:37] • [IP: 184.168.46.**]

A ma kolorowy wyświetlacz i dzwonki polifoniczne?

Gość • Czwartek [07.12.2017, 19:27:57] • [IP: 77.186.234.***]

Wynalazek na miare xx1 wieku ma nawet gniazdo do podłączenia starego komputera, gniazdo do DVD to już wyższa klasa ciekawe czy ma gniazdo do podłączenia gramofonu abym mógł obsłuchać moje stare pocztówki dźwiękowe. Bardzo dziękuję właścicielowi, , Biedronki" że pamiętają o takim melomanie jak ja.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 18:56:56] • [IP: 37.47.143.**]

Hykker to jakas bardzo znama firma heheh

Gość • Czwartek [07.12.2017, 18:35:50] • [IP: 188.146.162.***]

bardzo ładny telewizorek w waszych soniakach samsungach w środku jest to samo TAJWAN CHINY

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:19:04] • [IP: 37.7.251.**]

TEN TV WART JEST CO NAJWYZEJ 400 ZL ALE NAWET ZA TYLE BYM GO NIE KUPIL SMIETNIK I TYLE

• Czwartek [07.12.2017, 16:59:33] • [IP: 95.129.226.**]

Szajs.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 15:35:39] • [IP: 62.69.252.***]

Fajne nóżki, design jak za PRL :D

Gość • Czwartek [07.12.2017, 15:06:18] • [IP: 31.0.34.**]

Tego jeszcze nie było reklam : telewizora, pralki, itp no faktycznie tego jeszcze nie było.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 14:51:36] • [IP: 93.94.190.***]

to musiała Bieda zabulic za taka reklame towaru w ich sklepie

Gość • Czwartek [07.12.2017, 13:33:44] • [IP: 190.112.254.***]

W tej sieci sklepów zakupów nie robię.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 13:12:09] • [IP: 109.241.63.**]

szkoda oczu na ten" cud".

Gość • Czwartek [07.12.2017, 12:39:06] • [IP: 2.247.243.**]

Informacja zawiera lokowanie produktu.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 12:34:06] • [IP: 185.210.39.**]

Reklama? Można za ile zamieściliście tę reklamę? W blokowiskach można podłączyć antenę i oglądać programy PiSTV? Przez tych oszustów z Emitela mamy najlepszy sygnał TV. Miejsce, które dostali kiedyś od miasta za friko wykorzystują niezgodnie z celami zawartymi w darowiźnie. Może Janusz Odnowiciel podejmie się odzyskania obiektu?

AGENDA 21 • Czwartek [07.12.2017, 12:06:56] • [IP: 80.245.178.***]

TO CUD, ALE DLACZEGO TAK DROGO W TEJ BIEDRONCE? MANTA LED3204 32 CALE 585 PLN, LG 32LJ510B 763 PLN, Skymaster 32SH3000 613, 77 PLN, Thomson 32HC3101 749, 07 PLN, Kruger&Matz KM0232 649 PLN, Lin 32LHD1510 651, 04 i.t.d. ŻADNA REWELACJA, BIEDRONKOWA DROŻYZNA, .

Gość • Czwartek [07.12.2017, 11:57:03] • [IP: 212.14.47.**]

Kiedyś kupiłem taki telewizor. Po roku walki ze sklepem i producentem trafił do najbliższego śmietnika. Nie jestem gadżeciarzem, ale za 700 zł przyzwoitego telewizora nie kupimy.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 11:43:55] • [IP: 78.133.244.**]

Tego jeszcze nie było! ?? Kłamiecie bo było !

Oglądasz 1-19 z 19
■ Od godziny 12.00 trwa gorąca dyskusja na projektem uchwały. która zawierać ma stanowisko Rady Miasta w Świnoujściu w sprawie krytycznej sytuacji pracowników w Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia" S.A. W dyskusji oprócz radnych udział biorą zaproszeni goście, w tym związkowcy oraz przedstawiciele dyrekcji i właściciela stoczni ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ Spotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■