POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [07.12.2017, 10:40:37] • Świnoujście

Mikołajki w Przedszkolu nr 3 „Pod Żaglami”

Mikołajki w Przedszkolu nr 3 „Pod Żaglami”

fot. Organizator

Dzieci, Rada Pedagogiczna i Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 „Pod Żaglami” w Świnoujściu, składają gorące podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by 6 grudnia 2017r. – był w naszym przedszkolu dniem wyjątkowym.

Naszych milusińskich, licznymi prezentami przygotowanymi przez Radę Rodziców, obdarował Mikołaj, w którego wcielił się rewelacyjnie Pan Wojciech Pancer. Spotkanie było pełne emocji. Przedszkolaki witały Mikołaja śpiewem i zapraszały gościa do wspólnej zabawy. Radość wypełniała przedszkole.

Mikołajki w Przedszkolu nr 3 „Pod Żaglami”

fot. Organizator

Zabawa była wyjątkowa, bo jedną z niespodzianek dla przedszkolaków były nowe kolorowe meble. Zamówienie miało być zrealizowane w późniejszym terminie.
A tu … niespodzianka! Solidne, kolorowe meble na 6 grudnia przygotował Pan Grzegorz Kubat
– Stolarnia MILGA.

Mikołajki w Przedszkolu nr 3 „Pod Żaglami”

fot. Organizator

Ta meblowa niespodzianka nie udałaby się nam, gdyby nie silne ramiona Tatusiów z grupy „Delfinków” - panów: Mariusza Majewskiego, Pawła Majewskiego, Marcin Pitroka, Marcina Łużnego, Przemysława Dembowskiego oraz Radosława Głozaka i Zbigniewa Kosel.
Kiedy dzieci odkryły zmianę, skwitowały ją krótko: „Mikołaj razem z elfami skręcał całą noc szafki w naszej sali, żeby już zawsze było ładnie.”

Mikołajki w Przedszkolu nr 3 „Pod Żaglami”

fot. Organizator

Mikołajowi, który uchylił dla nas drzwi swojego skarbca oraz Jego Pomocnikom, za życzliwość serca i hojne wsparcie, społeczność przedszkola składa:
GORĄCE MIKOŁAJOWE PODZIĘKOWANIA!!!


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Niedziela [10.12.2017, 09:09:03] • [IP: 93.94.186.**]

ZNOWU DELFINKI, PIERWSI DOSTALI WYPOSAŻENIE !! NIE MA TO JAK WPŁYWOWI RODZICE. .. !! MYŚLELIŚMY, ŻE PRZY ZMIANIE PANI DYREKTOR COŚ SIĘ ZMIENI. .. SZKODA SŁÓW !

Gość • Piątek [08.12.2017, 22:58:49] • [IP: 77.115.75.**]

panowie forum nie zawsze jest obiektywne, nie mniej jednak dobro jest największym skarbem, którego nie da się kupić a jedynie podarować innej osobie. .. i Wy Panowie to daliście - brawo brawo i jeszcze raz brawo, a osobą które tego uczucia nie znają polecam próbować uczyć się tego bo pomoc daje poczucie bezpieczeństwa a dzieci przede wszystkim tego potrzebują aby nauczyć ich chodź by takich zachowań jak empatia, współczucie czy prosta pomoc innym. Panowie jeszcze raz BRAWO!! - i nie ważne że był to mikołaj w Waszej osobie:)

Gość • Piątek [08.12.2017, 09:14:40] • [IP: 188.166.80.**]

Jakie kochane, szczesliwe i lubiace sie nawzajem :))))))))) Gratulacje :)

Gość • Czwartek [07.12.2017, 22:22:29] • [IP: 88.156.235.**]

Marcin ! A mowiles ze jestem jedyna !

Gość • Czwartek [07.12.2017, 21:18:16] • [IP: 184.168.46.**]

No i elegancko. W porządku chłopaki. 👍-Tak trzymać.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 20:54:29] • [IP: 176.221.122.***]

marcin kiedy sie widzimy znowu?nie odbierasz telefonu?twoja dominika

Ileż można • Czwartek [07.12.2017, 20:24:40] • [IP: 95.160.158.***]

Czy w tym przedszkolu wiecznie muszą o coś prosić rodziców??

Gość • Czwartek [07.12.2017, 20:16:10] • [IP: 92.42.119.**]

JEDNYM SLOWEM SUPER AKCJA----BEZ TAKICH LUDZI SWIAT BYLBY SZARY. TACY LUDZIE, POLACY POWINNI BYC NA CODZIEN---MILI, POMOCNI I WESELI.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 20:00:32] • [IP: 176.221.123.***]

sala Delfinków jest super i Delfinki na zdjęciu tez są super

Gość L • Czwartek [07.12.2017, 19:02:44] • [IP: 94.254.230.***]

Ip.37.47.133 pewnie pisze jakiś pryszczaty cwaniaczek który chińskie suplementy diety przygarnia !! I taka szafeczka byłaby wielkim problemem w podniesieniu a co dopiero w postawieniu !!

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:58:32] • [IP: 178.238.251.***]

• [IP: 37.47.133.**] Jeden z panów ma problem podnieść szafeczke I jak zwykle...polska serdeczność, przeświadczenie o własnej zaje...ości. Skąd gościu wiesz, że był problem przy podnoszeniu szafki? Szafka jest stawiana na podłogę więc siłą rzeczy trzeba przykucnąć. Ale Ty jak większość pryszczatych osilków przed kompem jarasz się nie wiadomo czym.

Gość L • Czwartek [07.12.2017, 17:53:50] • [IP: 94.254.230.***]

Akurat tu szafa była stawiana !!Do (37.47.133)

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:19:41] • [IP: 78.88.28.***]

Marcin kocham cię Aga

Gość • Czwartek [07.12.2017, 16:30:52] • [IP: 93.94.184.**]

Marcin słońce ty moje 😀😀😀😀

Gość • Czwartek [07.12.2017, 16:23:34] • [IP: 37.47.133.**]

Jeden z panów ma problem podnieść szafeczke

Gość • Czwartek [07.12.2017, 15:47:12] • [IP: 93.94.184.**]

Marian wariacie 😀😀😀 Pozdro!! Te nasze melanże pelaśce pamiętasz?? Ola😀😀😀

Gość • Czwartek [07.12.2017, 12:30:49] • [IP: 93.94.187.***]

Super 🌸 👍👍👍👍👍㈇
7;👍Gratulacje dla Wszystkich Pomocników i Mikołaja.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 12:26:40] • [IP: 46.215.231.***]

A jak tam z placem zabaw, czy będzie na wiosnę?

Gość • Czwartek [07.12.2017, 12:09:35] • [IP: 176.11.42.***]

BRAWO !! Super akcja dla dzieciaczków 👍👍