POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [06.12.2017, 14:42:21] • Świnoujście

Sportowy Mikołaj u karateków

Sportowy Mikołaj u karateków

fot. Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

Po raz piętnasty w hali sportowej OSiR Wyspiarz odbył się mikołajkowy turniej dla najmłodszych członków Świnoujskiej Akademii Karate Kyokushin.

- W tym roku zaprosiliśmy również maluchy z Floty Świnoujście – mówi sensei Paweł Sujka. – Sport, zabawa, to przecież to, co dzieci lubią najbardziej.

Sportowy Mikołaj u karateków

fot. Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

Młodzi sportowcy rywalizowali do utraty tchu. Za to później czekał na nich Mikołaj ze słodyczami i dyplomami dla wszystkich zawodników.

Sportowy Mikołaj u karateków

fot. Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

Paweł Sujka wraz z sensei Markiem Antoniukiem dziękują rodzicom i starszym zawodnikom Akademii za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu mikołajkowego turnieju.: Renacie Sawickiej, Lizabecie Zasadzińskiej – Reich, Patrycji Zofii Słowińskiej, Krzysztofowi Słowińskiemu, Magdalenie Ilczuk, Jackowi Antczakowi, Patrykowi Golczak, Katarinie Sabinie Adamowicz i wielu innym osobom bez których dzieci nie mogłyby się tak wspaniale bawić.

Tekst i fot. ŚAKK


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Środa [13.12.2017, 09:50:53] • [IP: 95.129.224.**]

To jest artykuł odnośnie dzieci, a one są najważniejsze.Także negatywne komentarze niech Pani pisze pod artykułem w którym jest zamieszczone Pani zdjęcie...

Gość • Poniedziałek [11.12.2017, 09:28:54] • [IP: 31.0.32.**]

Co Sujce się nie podoba rzeczowa krytyka? To kasuje ie teksty?

Gość • Niedziela [10.12.2017, 14:04:31] • [IP: 78.88.29.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [10.12.2017, 09:36:27] • [IP: 92.42.118.**]

Wszystkie wpisy usuń najlepiej, cenzuro z karate!

Gość • Sobota [09.12.2017, 17:04:33] • [IP: 176.221.123.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [09.12.2017, 15:24:40] • [IP: 92.42.118.**]

Gość • Sobota [09.12.2017, 09:24:46] • [IP: 78.88.30.**] Nie pouczaj mnie jełopie, bo jesteś burak i tyle.

Gość • Sobota [09.12.2017, 10:43:06] • [IP: 176.221.123.***]

Niedługo Sujka wprowadzi karate do Szkół! A co, nakaże dyrektorom i będą wykonywać...Tak jak kazał dyrektorowi S.P.1, wieloletnią tradycję siatkówki w 10-tce zniweczyć! Nakazał i robi. Niezłe jaja.

Gość • Sobota [09.12.2017, 09:24:46] • [IP: 78.88.30.**]

Gość • Piątek [08.12.2017, 21:42:54] • [IP: 92.42.118.**]Pierwsze trzy zestawy cyfr są takie same, a te gwiazdki ukrywają pozostałe, poczytaj sobie o IP jełopie i zabieraj potem głos.

Gość • Piątek [08.12.2017, 21:42:54] • [IP: 92.42.118.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [08.12.2017, 20:06:57] • [IP: 83.8.113.***]

Najlepsi zawodnicy FLOTY!! Gratulacje chlopaki

Gość • Czwartek [07.12.2017, 19:06:11] • [IP: 92.42.118.**]

Super zabawa.

Gość • Środa [06.12.2017, 21:33:05] • [IP: 92.42.118.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [06.12.2017, 21:27:19] • [IP: 92.42.118.**]

Jak zwykle tylko sami wybrańcy.

Oglądasz 1-13 z 13
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■