POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [06.12.2017, 08:04:46] • Świnoujście

Protest przed budynkiem Sądu

Protest przed budynkiem Sądu

fot. Organizator

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości przebywających w Świnoujściu na protest wynikający z aktu zawłaszczenia sądów przez partię PiS.

Spotykamy się w środę 6 grudnia o godzinie 19 przed budynkiem Sądu, przy ulicy Paderewskiego 6

Obywatelki i Obywatele miasta Świnoujście
Organizator


komentarzy: 89, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 89

Gość • Czwartek [07.12.2017, 09:27:05] • [IP: 89.68.139.**]

Martin będzie śpiewał?iswinoujście promujące sama zenade

Gość • Środa [06.12.2017, 20:52:32] • [IP: 62.69.254.***]

SPADAĆ

19 -i on się dziwi postom • Środa [06.12.2017, 18:47:38] • [IP: 164.127.66.**]

15:55- cytat:" Szczególna jednomyślność i aktywność komentujących każe przypuszczać, że PiS (...) wypuściło hordę trolli". ---A spójrz na zdjęcia w sieci z wczorajszej manifestacji, te ukazujące WSZYSTKICH zgromadzonych, czyli 19 osób - przypomnij sobie pozostałe wiece - kilka, kilkanaście osób... czy TO nie daje ci do myślenia? Skoro na 40-tys. miasto, dopełnione jeszcze kuracjuszami, przychodzi zaledwie kilkanaście osób... to...? No dlaczego tak bronisz sie przed niewypowiedzianym tu przeze mnie wnioskiem...?

Gość • Środa [06.12.2017, 18:41:46] • [IP: 178.238.249.**]

Głupich nie sieją mówi ludowe porzekadło.IP 224 nie ma komu gratulować, bo pisuary są najpazernieszą władzą.

suweniry czy suweren? • Środa [06.12.2017, 18:26:34] • [IP: 164.127.66.**]

17:43 - POlszewicy, Nanowośmieszni (ci z Lubnauer), eseldziarstwo respektują SUWENIRY kopertowe, a PiS - wolę SUWERENA.

Gość • Środa [06.12.2017, 18:13:06] • [IP: 95.160.157.***]

niestety kiedys myslalam ze sad to sprawiedliwosc... bardzo sie mylilam, przekonalam sie o tym w swinoujskim sadzie cywilnym, to byla jakas paranoja, cale szczescie odwolalam sie od wyroku do sadu w szczecinie...gdzie zapadl zupelnie inny wyrok,

Gość • Środa [06.12.2017, 18:06:41] • [IP: 92.42.112.***]

To czerwone JA mówi wszystko!

Gość • Środa [06.12.2017, 17:43:44] • [IP: 95.129.224.**]

PIS coraz bardziej dobiera im się do, , d. ...py" boja się źe będą musieli rozliczyć się ze zgromadzonego majatku na ktory nie mają dokumentów gdyź pochodzi z, , suwenirów kopertowych wręczanych pod stołem"".wyrazy uznania dla pisowców za odwagę w walce z postkomuną...

Gość • Środa [06.12.2017, 17:28:16] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Środa [06.12.2017, 14:45:34] • [IP: 62.69.252.***] ja tak samo...nie chce utrzymywac aparatczykow pis u i kleru rydzyka i tej szajki zlodzieji.

Gość • Środa [06.12.2017, 15:56:11] • [IP: 2.31.111.**]

ZaKODowani znowu knuja akcje... Szkoda ze redakcja iScie jeczcze ich wspiera... Zal mi was

Gość • Środa [06.12.2017, 15:55:13] • [IP: 10.26.190.**]

Szczególna jednomyślność i aktywność komentujących każe przypuszczać, że PiS zastosowało swoją ulubioną metodę i wypuściło hordę trolli, propangadzistów i botów do ośmieszenia protestów. Kontrola nad KRS oznacza władzę polityków nad sędziami. Nikt nie odejdzie z zawodu, za to do obstawienia jest 800 wakatów. Jeśli obstawią je partyjni funkcjonariusze to będzie komuna-bis. Przejęcie SN umożliwi sankcjonowanie wałków w wyborach. Niech sobie robią co chcą, byle z dala od ustroju. A do tych, co twierdzą, że konstytucja jest komunistyczna - została przyjęta w referendum, oddaje wszystkie zasady demokratycznego państwa prawa.

Gość • Środa [06.12.2017, 15:38:57] • [IP: 184.168.27.***]

Resortowe g⁂wno wylało się na ulice. Zróbcie lepiej zrzutę na fryzjera dla nieroba mateuszka.

Gość • Środa [06.12.2017, 15:29:09] • [IP: 178.238.247.**]

wam nie chodzi o konstytucje wam chodzi o utracone koryto i przywileje, brawo pis

Gość • Środa [06.12.2017, 15:07:48] • [IP: 109.173.158.***]

Uważam, że sady w Polsce działaja bardzo sprawnie, przykładem mogą być rozprawy prowadzone przez sędzinę Annę Marię Wesołowską ;).

Gość • Środa [06.12.2017, 15:07:17] • [IP: 94.254.234.**]

Banda licząca na powrót dobrych starych czasów !!

Gość • Środa [06.12.2017, 14:50:27] • [IP: 77.112.71.***]

Hieny liczące na powrót starych czasów.

GośćJarek • Środa [06.12.2017, 14:47:13] • [IP: 94.254.128.***]

Jak ktoś pisze, że połowa wygrywa a połowa przegrywa, to ja sie pytam która połowa przegrała kiedy ja złozyłem pozew o źle obliczoną emeryturę! Wyroki Sądów we wczesniejszym okresie tj, od 1991 były srawiedliwe, obecnie to co widze i słysę to masakra!Reprywatyzacja w Warszawie tego przykładem!Dlaczego nikt nie mówi, że trzeba rozliczyć sędziego który powoływał kuratorów dla 140 letnich spadkobierców.Ten sędzia był albo bardzo chory, albo??

Gość • Środa [06.12.2017, 14:46:32] • [IP: 62.69.252.***]

Organizuje SOROS?? Czy ruska fundacja?

Gość • Środa [06.12.2017, 14:45:34] • [IP: 62.69.252.***]

Mam was w d...e. Konstytucja się nie najem w sądzie przez 60 lat życia nie byłem, za to płacę podatki i nie chcę utrzymywać złodziei, łapówkarzy i bydlaków skoligaconych z PO!

Gość • Środa [06.12.2017, 14:35:38] • [IP: 217.153.7.***]

Wczoraj portal niezalezna.pl opublikował film z lipca tego roku, na którym widać, jak sędziowie (w tym M. Gersdorf, W. Żurek i A. Rzepliński) wraz z politykami PO wychodzą z siedziby partii.

Polak katolik • Środa [06.12.2017, 14:35:10] • [IP: 78.88.31.**]

Będziecie zbierać na swego szefa złodzieja Mateuszka dwie lewe ręce ?

Gość • Środa [06.12.2017, 14:24:03] • [IP: 62.69.241.**]

[IP: 92.42.113.***]Słabej jakości zdjęcie, ciężko ocenić czy było ich 16 czy aż 17.

Gość • Środa [06.12.2017, 14:22:05] • [IP: 164.127.66.**]

Wpiszcie w Google: Świnoujście – Sieroty po komunie spotkały się pod sądem – frekwencja „powala” – tak wygląda pogrzeb KOD-omitów". Liczyłem osoby na zdjęciu, zebrane wczoraj, 5 XII, wyszło mi ok. 19 plus małe dziecko.

Gość • Środa [06.12.2017, 14:18:08] • [IP: 37.47.170.***]

Obywatelki i Obywatele miasta. buhahaha jak za ciezkiej komuny. teraz sie po prostu mowi" mieszkancy"