POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [07.12.2017, 10:31:33] • Świnoujście

Mieszkanka się niecierpliwi: Kiedy skończy się remont Biedronki na Warszowie? Po każde zakupy musimy jeździć do Międzyzdrojów!

Mieszkanka się niecierpliwi: Kiedy skończy się remont Biedronki na Warszowie? Po każde zakupy musimy jeździć do Międzyzdrojów!

fot. Agnieszka Puszcz

Mieszkanka Warszowie nie może się doczekać, kiedy będzie mogła zrobić zakupy w sklepie Biedronka przy ulicy Fińskiej. Przypomnijmy, że od października trwa tam remont. Trzeba przyznać, że przedłużający się remont jedynego marketu na Warszowie to problem dla wielu mieszkańców. Jak twierdzi nasza Czytelniczka, po każde zakupy musi teraz jeździć do Międzyzdrojów. Otwarcie miało być na początku października, a mamy grudzień i nic. Podobno dach był źle zrobiony i grozi zawaleniem, stad takie opóźnienie. Ale to wszystko plotki, a jak jest prawda? Ile to jeszcze wszystko potrwa? - pyta zniecierpliwiona mieszkanka.

Co na to przedstawiciele sieci sklepów Biedronka?

Biuro prasowe zachęca naszą Czytelniczkę do robienia zakupów w sklepach przy ulicach ul. Nowokarsiborskiej, ul. 11 Listopada i ul. Bolesława Chrobrego. Niestety, na tę chwilę trudno jest też określić, jak długo potrwają prace w sklepie na Warszowie.

- W sklepie Biedronka w Świnoujściu przy ul. Fińskiej trwają prace remontowe. Pierwotnie otwarcie placówki planowane było na koniec października, jednak zakres prowadzonych prac spowodował wydłużenie remontu. Wyjaśniamy, iż zależało nam na tym, by oddać klientom w pełni odnowiony sklep, który będzie bardziej funkcjonalny i przyjazny. Jednocześnie zaznaczamy, że w tej chwili, z uwagi na trwające prace, trudno jest określić finalny termin ponownego otwarcia tej placówki - wyjaśnia Biuro Prasowe Biedronki.

W dalszej części odpowiedzi czytamy, że przedstawiciele Biedronki rozumieją, że klientka jest przyzwyczajona do robienia zakupów we wspomnianym sklepie, ale w okresie przejściowym sklep zaprasza swoich klientów do pozostałych trzech sklepów Biedronka działających w Świnoujściu – przy ul. Nowokarsiborskiej, ul. 11 Listopada i ul. Bolesława Chrobrego.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 57, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 57

Gość • Wtorek [12.12.2017, 09:07:56] • [IP: 93.94.191.**]

Chyba sklepikarze z Warszowa dają budowlańcom dużo płynu 40 % żeby nie robili szybko.Sklepikarze bardzo się cieszą z tego faktu i podnoszą ceny w nieskończoność. Biedra ich trochę ustawiała cenowo.

Gość • Piątek [08.12.2017, 13:52:03] • [IP: 80.245.177.***]

postawić przyczepe, busa z towarem i sprzedawac, kupic w neto, biedra, hurt czy gdzies, dolozyc marze jakas i juz

Warszowiak • Piątek [08.12.2017, 09:32:24] • [IP: 83.8.106.**]

do Lewiatana albo Kalmarka latać, jakoś przed Biedronką dawaliśmy rade! Katastrofa i żałoba bo biedronki nie otwierają na czas! Świąt nie będzie! Jak żyć Panie Premierze?!

Gość • Piątek [08.12.2017, 00:17:49] • [IP: 188.146.42.**]

Biedronka biedronką, ale czemu zamknęli jedyną na Warszowie aptekę?

Gość • Czwartek [07.12.2017, 22:03:19] • [IP: 92.238.26.**]

Robilem tam jak to stawiali gdzie nie gdzie w podlodze braklo im zbrojenia kazali zalewac 🤣

Gość • Czwartek [07.12.2017, 21:55:53] • [IP: 94.254.231.***]

Nie prędko zakończą remont.Obecnie trwa przepychanka bo właściciel nie wyraził zgody na wymianę dachu...

Gość • Czwartek [07.12.2017, 21:15:40] • [IP: 164.127.146.***]

Żeby wyremontowali pewna kasjerkę, jeśli jeszcze tam pracuje. Byłem w Biedronce na Warszowie 2 razy w życiu i przy jej stanowisku 2 razy i 2 razy oszukała mnie przy wydawaniu pieniędzy. Za pierwszym razem spostrzegłem to dopiero godzinę później, za drugim razem juz byłem przygotowany - gdy wydała mi za mało, zwróciłem jej uwagę. Skorygowała to. Ale nie znoszę złodziei.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 21:14:17] • [IP: 184.168.46.**]

To jest tak. Całe życie kupowało się w Kalmarku, potem postawili Biedronkę, to się Kalmarka olało. Teraz Biedronka rozbebeszona, to wstyd przeprosić Kalmarka, więc trzeba dymać do Międzyzdrojów.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 19:45:56] • [IP: 62.69.231.***]

gdzie wcześniej robili zakupy i co jedli ?

Gość • Czwartek [07.12.2017, 19:27:23] • [IP: 84.16.211.**]

Ze co? Jakie bzdury ta baba gada? Tak ciężko się przeprawić promem i udać się do tej najbliżej promu? Można na piechotę bo daleko nie ma ale pewnie babsztyl pod same drzwi albo do świadka autem chce wjechać

Gość#1 • Czwartek [07.12.2017, 18:33:08] • [IP: 37.8.215.**]

ludzie, pomyślcie kto na tym wydłużeniu remontu ZYSKUJE poniali ?

Gość • Czwartek [07.12.2017, 18:27:21] • [IP: 94.254.228.***]

Kiedys nie było Biedronki i nikt nie narzekal. Powinni plakac wlasciciele, bo im mamona ucieka...

Gość • Czwartek [07.12.2017, 18:02:59] • [IP: 178.238.253.***]

EDIT: Na Karsiborzu też by się przydał taki sklep jak Biedronka. A tym bardziej na Przytorze (zakupy robią w Międzyzdrojach bo mają jeszcze bliżej niż Warszów tak samo jak ode mnie do Biedronki na Nowokarsiborskiej). A toże to dopiero wiocha!

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:55:55] • [IP: 178.238.253.***]

Dupa boli | W takim razie składamy petycję i wybudujmy 2gą Biedrę na Warszowie! To będzie wtedy 5 taki sklep w Świnoujściu.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:33:35] • [IP: 93.94.191.***]

Ale ta lewa większa strona jest mądra... Co za lewobrzeżne buractwo małorolne..

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:17:16] • [IP: 37.7.251.**]

biedronka CODZIENNY BUDYNEK SPACEROW I SCHADZEK MIEJSCOWEJ LUDNOSCI WARSZOWA

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:04:16] • [IP: 83.23.244.***]

Na Warszowie w tych zdechłych sklepikach jest najdrożej jak w mieście. Młodemu łatwiej się przejśc do Biedronki i dżwigać zakupy na Warszów.A co mają zrobić starzy?To wyprawa na pół dnia.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:01:59] • [IP: 37.47.128.***]

Na czas remontu jedyna APTEKA nie wiadomo czemu sie zamknela paranoja !

Biedronkowe dzieci • Czwartek [07.12.2017, 16:48:54] • [IP: 95.129.228.**]

Przytor w niedziele wzorcem duzych miast polskich spaceruje po galerii Biedronka na Warszowie.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 16:48:26] • [IP: 92.42.118.**]

Jest tu poruszony poważny problem dotyczący dzielnicy Warszów. Komentarze sa obrzydliwe. Dzielnice zamieszkuje przede wszystkim ludność starsza. Codziennie widzę jak autobusem nr 7 o 9.55 rano wracają seniorki z zakupów z drugiej strony. Moja matka po takiej wyprawie ma arytmię serca. Komunikacja miejska - od lat zawsze zła, jeden kurs na godzinę - 13 kursów pomiędzy 6.00 a 20.50. pędzisz na piechotę. Wracasz obciążona ciężarami. Nikt z samorządu tego nie rozumie. Biedronka jest prywatna inwestycją i od woli prywatnego inwestora zalezy kiedy sklep otworzą. Inwestycji miejskich, czy jakiejkolwiek innej współpracy samorządu z ludnością brak. I zawsze tak było.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 16:27:48] • [IP: 62.69.203.***]

70 procent kupujących to ludzie jadący na prom i pracownicy różnych firm. Mnie martwi bardziej fakt że nie widzę żeby myślano przy okazji remontu o powiększeniu parkingu.

Mieszkaniec • Czwartek [07.12.2017, 16:25:25] • [IP: 188.146.193.***]

Zaskoczę Państwa ale sporo osób z Warszowa robi zakupy w Boiedronkach na Chrobrego a co poniektórzy na Nowokarsiborskiej

Gość • Czwartek [07.12.2017, 15:52:13] • [IP: 78.88.30.**]

Nie musicie!! Nikt was nie zmusza do zakupow w miedzyzdrojach. Przeplyn na druga strone tam jest najblizsza biedronka i plac w swinoujsciu Mieszkanko bo mam wrazenie ze ci sie dupska nie chce ruszyc bo autkiem wygodniej Daj zarobic zabce

Gość • Czwartek [07.12.2017, 15:50:12] • [IP: 37.47.183.***]

Długo nie pociągnie na tym biedronkowym korycie

Gość • Czwartek [07.12.2017, 15:02:36] • [IP: 95.129.226.***]

Nie ma co się kobiecie dziwić w końcu biedronka na warszowie to taka galeria corso w ś-ciu.

Oglądasz 1-25 z 57
■ Na promie. Książka za złotówkę. Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego oraz Żegluga Świnoujska serdecznie zapraszają mieszkańców i gości naszego miasta na tradycyjny kiermasz książek używanych pn. „PROMUJEMY KSIĄŻKĘ NA PROMIE”. Tegoroczna wiosenna akcja kiermaszowa, organizowana dla uczczenia obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, odbędzie się 23 kwietnia w godz. 11.00 – 18.00, na jednym z regularnie kursujących promów typu „BIELIK”. Każda osoba odwiedzająca pływający kiermasz może kupić jeden wolumin wybranej książki za symboliczną złotówkę ■ Ciemności na Platanie - pytamy Rzecznika Prezydenta, czy tamtejszym mieszkańcom rozbłyśnie uliczne światło? ■ SABAT czyli Spotkanie Artystów Bezkonfliktowych aczkolwiek Twórczych to tytuł pleneru artystów z całej Polski i poplenerowej wystawy, którą można oglądać od 14.04 w galerii ART MDK ■ Od dnia 13 kwietnia do 12 października 2018 roku, w związku z prowadzonymi pracami związanymi z przebudową, wyłączona z ruchu zostaje ul. Łęgowa na odcinku 1065 m. Wykonawca przez cały okres prac zapewni dojazd ulicą do posesji dla mieszkańców, a także przejazd dla innych użytkowników drogi ■ Mieszkańcy alarmują o dramatycznej sytuacji w Karsiborzu! Do redakcji trafił anonimowy email ze zdjęciami wygłodzonych koni. Zaniedbane zwierzęta znajdują się przy ulicy Warzywnej w dzielnicy Karsibór. Mieszkańcy alarmują o dramatycznej sytuacji ■ Uwaga! W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi, w dniu 12 kwietnia br., w godzinach od 8.00 do 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody na ulicy Markiewicza, na odcinku pomiędzy ulicami Kaszubską i Wielkopolską oraz w budynku nr 23 b,c przy ulicy Gdyńskiej ■ Jak poinformował Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki we wtorek 10 kwietnia o godzinie 8.41, w celu upamiętnienia katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, na terenie całego województwa na minutę uruchomione zostaną syreny alarmowe ■ Rada Miasta przyjęła kompromisowe stanowisko w sprawie sprawie przebiegu drogi S3 przez Świnoujście. Zgodnie z propozycją rady droga ekspresowa na terenie miasta ma częściowo przebiegać po nasypie, a częściowo-po estakadzie ■ W sobotę, tuż po godzinie 20.00 przed jeden z bloków przy ulicy Matejki zajechała policja, tuż za nią karetka pogotowia. Przyczyną była kłótnia i bójka w jednym z mieszkań. Prawdopodobnie jeden z uczestników awantury miał nóż... W wieżowcu przy Matejki 12 doszło do bójki pomiędzy dwoma członkami rodziny. Któryś z nich najprawdopodobniej użył noża. Mężczyzna został poszkodowany. Na miejsce przyjechali policjanci oraz ratownicy medyczni ■ Nowe oświetlenie Muzeum, czy równie drogie jak brzydkie? ■ W piątek w późnych godzinach wieczornych kilka patroli policyjnych poszukiwało na terenie miasta dwóch nastolatek, których życie i zdrowie mogło być zagrożone ze względu na wypitą dużą ilość alkoholu. Nietrzeźwa 13-latka i jej 14-letnia koleżanka zostały odnalezione w Parku Zdrojowym. Dziewczyny miały problemy z utrzymaniem równowagi, u jednej z nich stwierdzono po badaniu zawartość ponad 1,5 promila alkoholu. Jedna z nich trzeźwiała w szpitalu ■ Świnoujscy policjanci jeszcze raz zwracają się do mieszkańców Świnoujścia oraz turystów z prośbą o pomoc w poszukiwaniach 27-letniej Olgi Ujazda. Ktokolwiek widział zaginioną bądź ktokolwiek wie, gdzie może ona przebywać, proszony jest o pilny kontakt ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o informuję, że z powodu awarii sieci wodociągowej (pęknięcie rury) na ul.Toruńskiej nastąpi przerwa w dostawie wody od ul.Szkolnej do ul. Gdyńskiej. Planowany czas usunięcia awarii godz.15.00 ■ Podwójne miejsce w przedszkolu? W Świnoujściu czteroletnie dziecko przyprowadzane jest do dwóch różnych przedszkoli ■ Zmiana terminu koncertu NIE-poważnego Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia uprzejmie informuje, że nastąpiła zmiana terminu koncertu NIE-poważnego, organizowanego przy współudziale MDK w Świnoujściu. Koncert został przeniesiony na nowy termin 25 kwietnia 2018 roku, godz. 17.00 ■ Kończąca się kadencja to zwykle czas podsumowań, refleksji, satysfakcji. Dlatego nasz dziennikarz zapytał radnego Jacka Jurkiewicza o jego mijająca kadencję w radzie miasta - prosił o przedstawienie sukcesów najistotniejszych dla radnych, o to, czego udało się dokonać oraz jakie sprawy lub problemy były najtrudniejsze. Redakcja była także ciekawa opinii dotyczącej 15. lat urzędowania prezydenta Janusza Żmurkiewicza ■ Już wkrótce może się okazać, że urodzenie dziecka będzie można zgłosić przez internet. Dzięki temu udogodnieniu rodzice nie będą musieli fatygować się z pójściem do Urzędu Stanu Cywilnego ■ Groźny wypadek podczas pracy - mężczyzna został przygnieciony przez śmieciarkę. Do bardzo groźnego wypadku doszło w sobotę rano w dzielnicy nadmorskiej. Mężczyznę przygniótł samochód Remondisu. Poszkodowany został zabrany śmigłowcem LPR ■ Poseł Kornel Morawiecki ponownie składa interpelację w sprawie nieprawidłowości w Świnoujściu ■ Rada Miasta powołała komisję statutową , która zajmie się dostosowaniem statutu miasta do obecnie obowiązującego w Polsce prawa ■ Po długiej i burzliwej momentami dyskusji Rada Miasta uchwaliła Wieloletnią Prognozę Finansową Gminy Miasto Świnoujście na lata 2018-2028. W prognozie znalazły się m.in. środki na budowę promenady zdrowia, remont starej promenady i remont ul. Wojska Polskiego ■ Rada Miasta w Świnoujściu jednomyślnie postanowiła zlecić Komisji rewizyjnej skontrolowanie prawidłowości przygotowania i realizacji wycinki drzew i krzewów pod inwestycję "Kurort nadmorski Świnoujście - nowa wizja przestrzeni publicznej - Budowa promenady zdrowia" ■ Joanna Agatowska poprosiła o wykaz inwestycji na terenie Świnoujścia realizowanych w Świnoujściu w latach 2012 - 2017 których realizacja wiązała się z koniecznością rekompensowania miejsc parkingowych. Radna poprosiła o podanie ilości i lokalizacji takich miejsc ■ SLD o promenadzie Zdrowia: 47 mln złotych za inwestycję, która początkowo była szacowana na 24 mln złotych! Zobacz film! ■ Zamordowany we własnym mieszkaniu - sprawca podciął mu gardło. We wtorek po godzinie 16:00 policjanci weszli do jednego z mieszkań bloku przy ulicy Grunwaldzkiej 23 d. Po chwili przyjechał lekarz i ratownicy medyczni. W mieszkaniu zostały znalezione zwłoki - to starszy mężczyzna z podciętym gardłem. Zgon prawdopodobnie nastąpił już jakiś czas temu. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna jest ofiarą morderstwa. Na miejsce przyjechał prokurator oraz policja dochodzeniowa, którzy badają miejsce zbrodni ■ Już po raz trzeci miasto będzie kierowało zapytanie ofertowe w sprawie remontu sali w której odbywają się sesje Rady Miasta. Jak już wcześniej informowaliśmy, nie ma chętnych wykonawców, którzy podjęliby się tego zadania. Kiedy zatem remont ruszy? Tego na tę chwilę nie wiadomo ■ Uwaga na fałszywych policjantów! O próbie oszustwa metodą "na policjanta" zostali powiadomieni dziś świnoujscy stróże prawa. Ofiarą miała paść seniorka, która na szczęście nie dała się zwieść oszustom ■ U nas też oddają nienależnie pobrane 500 plus. Od 2017 roku do teraz było ponad 30 takich decyzji! ■ Funkcjonariusze zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę, który posiadał ponad 3 promile w organizmie. 33-letni mężczyzna był wcześniej karany i posiadał dwa zakazy kierowania pojazdami. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara więzienia do 3 lat ■ Skok na kasę! Zamaskowany mężczyzna z bronią w ręku napadł na sklep. Chwile grozy przeżyła ekspedientka sklepu, która stanęła twarzą w twarz z zamaskowanym napastnikiem. Zaraz po wejściu do sklepu, mężczyzna grożąc nożem zażądał pieniędzy! Doszło do szarpaniny, napastnik złapał kobietę za gardło. W niedzielę około godziny 17:30 do jednego ze sklepów z artykułami monopolowo-tytoniowymi przy Placu Słowiańskim wszedł mężczyzna. Twarz miał zamaskowaną chustą ■ Znaleziono telefon Samsung s8+ do odbioru na komendzie policji w Swinoujsciu ■ Od dnia 19 marca do 31 maja 2018 r. wyłączony z ruchu zostaje odcinek ulicy Zalewowej od skrzyżowania ulicy Sąsiedzkiej do skrzyżowania ulicy Zalewowej z ul. Szmaragdową. Objazd odcinka nastąpi ulicą Szmaragdową. W związku z tym wyłączeniu ulegną przystanki o nazwie Zalewowa/Sąsiedzka dla linii nr 10 w obu kierunkach. Najbliższe przystanki: Sąsiedzka/Szkoła lub Zalewowa/Szmaragdowa ■ Komenda Miejska Policji w Świnoujściu odwołuje poszukiwania za zaginionym Grzegorzem Pawłowskim ■