POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [07.12.2017, 10:31:33] • Świnoujście

Mieszkanka się niecierpliwi: Kiedy skończy się remont Biedronki na Warszowie? Po każde zakupy musimy jeździć do Międzyzdrojów!

Mieszkanka się niecierpliwi: Kiedy skończy się remont Biedronki na Warszowie? Po każde zakupy musimy jeździć do Międzyzdrojów!

fot. Agnieszka Puszcz

Mieszkanka Warszowie nie może się doczekać, kiedy będzie mogła zrobić zakupy w sklepie Biedronka przy ulicy Fińskiej. Przypomnijmy, że od października trwa tam remont. Trzeba przyznać, że przedłużający się remont jedynego marketu na Warszowie to problem dla wielu mieszkańców. Jak twierdzi nasza Czytelniczka, po każde zakupy musi teraz jeździć do Międzyzdrojów. Otwarcie miało być na początku października, a mamy grudzień i nic. Podobno dach był źle zrobiony i grozi zawaleniem, stad takie opóźnienie. Ale to wszystko plotki, a jak jest prawda? Ile to jeszcze wszystko potrwa? - pyta zniecierpliwiona mieszkanka.

Co na to przedstawiciele sieci sklepów Biedronka?

Biuro prasowe zachęca naszą Czytelniczkę do robienia zakupów w sklepach przy ulicach ul. Nowokarsiborskiej, ul. 11 Listopada i ul. Bolesława Chrobrego. Niestety, na tę chwilę trudno jest też określić, jak długo potrwają prace w sklepie na Warszowie.

- W sklepie Biedronka w Świnoujściu przy ul. Fińskiej trwają prace remontowe. Pierwotnie otwarcie placówki planowane było na koniec października, jednak zakres prowadzonych prac spowodował wydłużenie remontu. Wyjaśniamy, iż zależało nam na tym, by oddać klientom w pełni odnowiony sklep, który będzie bardziej funkcjonalny i przyjazny. Jednocześnie zaznaczamy, że w tej chwili, z uwagi na trwające prace, trudno jest określić finalny termin ponownego otwarcia tej placówki - wyjaśnia Biuro Prasowe Biedronki.

W dalszej części odpowiedzi czytamy, że przedstawiciele Biedronki rozumieją, że klientka jest przyzwyczajona do robienia zakupów we wspomnianym sklepie, ale w okresie przejściowym sklep zaprasza swoich klientów do pozostałych trzech sklepów Biedronka działających w Świnoujściu – przy ul. Nowokarsiborskiej, ul. 11 Listopada i ul. Bolesława Chrobrego.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 57, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 57

Gość • Wtorek [12.12.2017, 09:07:56] • [IP: 93.94.191.**]

Chyba sklepikarze z Warszowa dają budowlańcom dużo płynu 40 % żeby nie robili szybko.Sklepikarze bardzo się cieszą z tego faktu i podnoszą ceny w nieskończoność. Biedra ich trochę ustawiała cenowo.

Gość • Piątek [08.12.2017, 13:52:03] • [IP: 80.245.177.***]

postawić przyczepe, busa z towarem i sprzedawac, kupic w neto, biedra, hurt czy gdzies, dolozyc marze jakas i juz

Warszowiak • Piątek [08.12.2017, 09:32:24] • [IP: 83.8.106.**]

do Lewiatana albo Kalmarka latać, jakoś przed Biedronką dawaliśmy rade! Katastrofa i żałoba bo biedronki nie otwierają na czas! Świąt nie będzie! Jak żyć Panie Premierze?!

Gość • Piątek [08.12.2017, 00:17:49] • [IP: 188.146.42.**]

Biedronka biedronką, ale czemu zamknęli jedyną na Warszowie aptekę?

Gość • Czwartek [07.12.2017, 22:03:19] • [IP: 92.238.26.**]

Robilem tam jak to stawiali gdzie nie gdzie w podlodze braklo im zbrojenia kazali zalewac 🤣

Gość • Czwartek [07.12.2017, 21:55:53] • [IP: 94.254.231.***]

Nie prędko zakończą remont.Obecnie trwa przepychanka bo właściciel nie wyraził zgody na wymianę dachu...

Gość • Czwartek [07.12.2017, 21:15:40] • [IP: 164.127.146.***]

Żeby wyremontowali pewna kasjerkę, jeśli jeszcze tam pracuje. Byłem w Biedronce na Warszowie 2 razy w życiu i przy jej stanowisku 2 razy i 2 razy oszukała mnie przy wydawaniu pieniędzy. Za pierwszym razem spostrzegłem to dopiero godzinę później, za drugim razem juz byłem przygotowany - gdy wydała mi za mało, zwróciłem jej uwagę. Skorygowała to. Ale nie znoszę złodziei.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 21:14:17] • [IP: 184.168.46.**]

To jest tak. Całe życie kupowało się w Kalmarku, potem postawili Biedronkę, to się Kalmarka olało. Teraz Biedronka rozbebeszona, to wstyd przeprosić Kalmarka, więc trzeba dymać do Międzyzdrojów.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 19:45:56] • [IP: 62.69.231.***]

gdzie wcześniej robili zakupy i co jedli ?

Gość • Czwartek [07.12.2017, 19:27:23] • [IP: 84.16.211.**]

Ze co? Jakie bzdury ta baba gada? Tak ciężko się przeprawić promem i udać się do tej najbliżej promu? Można na piechotę bo daleko nie ma ale pewnie babsztyl pod same drzwi albo do świadka autem chce wjechać

Gość#1 • Czwartek [07.12.2017, 18:33:08] • [IP: 37.8.215.**]

ludzie, pomyślcie kto na tym wydłużeniu remontu ZYSKUJE poniali ?

Gość • Czwartek [07.12.2017, 18:27:21] • [IP: 94.254.228.***]

Kiedys nie było Biedronki i nikt nie narzekal. Powinni plakac wlasciciele, bo im mamona ucieka...

Gość • Czwartek [07.12.2017, 18:02:59] • [IP: 178.238.253.***]

EDIT: Na Karsiborzu też by się przydał taki sklep jak Biedronka. A tym bardziej na Przytorze (zakupy robią w Międzyzdrojach bo mają jeszcze bliżej niż Warszów tak samo jak ode mnie do Biedronki na Nowokarsiborskiej). A toże to dopiero wiocha!

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:55:55] • [IP: 178.238.253.***]

Dupa boli | W takim razie składamy petycję i wybudujmy 2gą Biedrę na Warszowie! To będzie wtedy 5 taki sklep w Świnoujściu.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:33:35] • [IP: 93.94.191.***]

Ale ta lewa większa strona jest mądra... Co za lewobrzeżne buractwo małorolne..

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:17:16] • [IP: 37.7.251.**]

biedronka CODZIENNY BUDYNEK SPACEROW I SCHADZEK MIEJSCOWEJ LUDNOSCI WARSZOWA

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:04:16] • [IP: 83.23.244.***]

Na Warszowie w tych zdechłych sklepikach jest najdrożej jak w mieście. Młodemu łatwiej się przejśc do Biedronki i dżwigać zakupy na Warszów.A co mają zrobić starzy?To wyprawa na pół dnia.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:01:59] • [IP: 37.47.128.***]

Na czas remontu jedyna APTEKA nie wiadomo czemu sie zamknela paranoja !

Biedronkowe dzieci • Czwartek [07.12.2017, 16:48:54] • [IP: 95.129.228.**]

Przytor w niedziele wzorcem duzych miast polskich spaceruje po galerii Biedronka na Warszowie.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 16:48:26] • [IP: 92.42.118.**]

Jest tu poruszony poważny problem dotyczący dzielnicy Warszów. Komentarze sa obrzydliwe. Dzielnice zamieszkuje przede wszystkim ludność starsza. Codziennie widzę jak autobusem nr 7 o 9.55 rano wracają seniorki z zakupów z drugiej strony. Moja matka po takiej wyprawie ma arytmię serca. Komunikacja miejska - od lat zawsze zła, jeden kurs na godzinę - 13 kursów pomiędzy 6.00 a 20.50. pędzisz na piechotę. Wracasz obciążona ciężarami. Nikt z samorządu tego nie rozumie. Biedronka jest prywatna inwestycją i od woli prywatnego inwestora zalezy kiedy sklep otworzą. Inwestycji miejskich, czy jakiejkolwiek innej współpracy samorządu z ludnością brak. I zawsze tak było.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 16:27:48] • [IP: 62.69.203.***]

70 procent kupujących to ludzie jadący na prom i pracownicy różnych firm. Mnie martwi bardziej fakt że nie widzę żeby myślano przy okazji remontu o powiększeniu parkingu.

Mieszkaniec • Czwartek [07.12.2017, 16:25:25] • [IP: 188.146.193.***]

Zaskoczę Państwa ale sporo osób z Warszowa robi zakupy w Boiedronkach na Chrobrego a co poniektórzy na Nowokarsiborskiej

Gość • Czwartek [07.12.2017, 15:52:13] • [IP: 78.88.30.**]

Nie musicie!! Nikt was nie zmusza do zakupow w miedzyzdrojach. Przeplyn na druga strone tam jest najblizsza biedronka i plac w swinoujsciu Mieszkanko bo mam wrazenie ze ci sie dupska nie chce ruszyc bo autkiem wygodniej Daj zarobic zabce

Gość • Czwartek [07.12.2017, 15:50:12] • [IP: 37.47.183.***]

Długo nie pociągnie na tym biedronkowym korycie

Gość • Czwartek [07.12.2017, 15:02:36] • [IP: 95.129.226.***]

Nie ma co się kobiecie dziwić w końcu biedronka na warszowie to taka galeria corso w ś-ciu.

Oglądasz 1-25 z 57
■ W rejonach północnych od rana będzie rozwijać się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-90 km/h, lokalnie 95 km/h. ■ W poniedziałek 17 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 doszło do bardzo groźnego zdarzenia, które rzuca cień na bezpieczeństwo naszych dzieci podczas pobytu w szkole. Do budynku szkoły przy ulicy Kościuszki weszli dwaj uzbrojeni w kastety uczniowie i pobili uczniów. Poszkodowani chłopcy zostali przewiezieni do szpitala w Szczecinie ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■